Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

The leftovers:

C: JJ Hickson, Chris Kaman, Andrea Bargnani, Kendrick Perkins

 

PF: Jared Sullinger, Josh Smith, Amar'e Stoudamire, Carl Landry, Jason Thompson, Luis Scola, Chris Copeland, Tyler Hansbrough, Anthony Bennett

 

SF: Omri Casspi, Alonzo Gee, RJ Hunter, Dahntay Jones, Rasual Butler

 

SG: Jarrett Jack, Gary Neal, Marcus Thornton, Jordan McRae, Jimmer Fredette

 

PG: Grievis Vasquez, Mario Chalmers, Tony Wroten, Phil Pressey, Kirk Hinrich

Goście do pobrania.

Przecież Jack i Casspi wylecieli z NOP bo mają kontuzje kończące sezon to niby jak mogą być dostępni. Bargnani ma kontrakt w Europie więc chyba też nierealne ale aż tak głęboko nie siedzę tak samo jak ci co mają umowy z Chińczykami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos wyjasnic fenomen Waiters Island? Wydawaloby sie rozsadni ludzie z duma pisza, ze wierzyli w zawodnika, ktory jest ponizej przecietnej w swoim zyciowym sezonie? Huh? Bardzo dziwny wybor do chwalenia sie i przyslowiowego kupowania roznego rodzaju budynkow na wyspie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad taki wniosek? Sluchales ostatniego podcastu Lowe'a z Simmonsem?

Wg mnie to nijak nie byl zart tylko reakcja jak dumni rodzice dziecka, ktore cos pierwszy raz zrobilo.

 

No słuchałem i dla mnie ewidentnie brzmieli jakby mówili "z przymrużeniem oka".

 

Przecież Lowe mówił, że Waiters rzuca nadal te swoje mało efektywne rzuty, ale po prostu mu wpadają. Simmons oczywiście podkręcił atmosferkę i podkoloryzował, ale w tym jest najlepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te uczucie gdy na zachodzie już 3 drużyny mają zapewniony awans do PO a na wschodzie jeszcze nikt. :D

 

Siedzę sobie i myślę "Co by było gdyby PO miało jedną wspólną drabinkę?". Mam tu na myśli przemieszanie wschodu z zachodem. Dla przykładu 1'sza drużyna wschodu gra z 8'mą drużyną zachodu a np. 4'ta drużyna na zachodzie gra ze wschodnią 5'tką.

 

Jestem ciekaw jak wtedy wyglądało by PO. Czy takie Cavs trafiłoby do Finału? Mam wrażenie, że przypominałoby to Mistrzostwa Świata w piłce nożnej gdzie od powiedzmy ćwierćfinałów zdecydowaną większość reprezentują zespoły europejskie i tylko kilka spoza starego kontynentu.

 

Ciekawe jak przy takiej zmianie wygłądałoby PO. Jak myślicie? Wschód wciąż by się liczył? Czy z rundy na rundę obserwowalibyśmy szybką eksterminację zespołów ze wschodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - mniej spotkan i tyle. 

nie koniecznie to tez powinno oznaczac straty dla telewizji itp, jakos w NFL graja 22 spotkania a zarabiaja tam na reklamach etc najwiecej.

dodatkowo im mniej spotkan tym wazniejsze jest kazde pojedyczne z nich, a wiec druzynom bedzie bardziej zalezalo 

dla kibicow to na pewno win/win, bo i tak nie da sie obejrzec tak wielu spotkan jak by sie chcialo

 

duzym problemem jest tez chyba tez to co przy dyskusji skrocic mecz do 40 minut,a mianowicie historia, cyferki i rekordy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie skrócenie preseason. Ta część rozgrywek ma swoją rolę, ale myślę, że miesiąc to za dużo, 2 tygodnie by wystarczyły. Młodzi mają szanse w SL, a gwiazdy/starterzy i tak odpuszczają większość PS. do tego wydłużenie rozgrywek w do końca czerwca i zawodnicy będa mieli dużo lepsze warunki do regeneracji. Pytanie tylko co na to TV.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie dluzszy sezon to tez problem, bo fani po prostu traca zainteresowanie, teraz jest troche taki czas ze sporo osob sobie odpuszcza az do playoffow

 

no ale wiadomo ze jako fan NBA wezme w ciemno dluzszy sezon w zamian za mniej (brak?) takich sytuacji jak LAC-CAVS i GSW-SAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.