Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2016/17 - która siła zachodu?


jack

Rekomendowane odpowiedzi

Płakanie nad Turnerem też nie ma sensu. Koleś pokazał się w Bostonie z całkiem niezłej strony. Jestem spokojny o jego los. Przepłacenie Crabba to gambling, ale w Portland mieli podstawy, aby dac mu taką kasę. Szczególnie w lidze z takim niedoborem solidnych SG.

Weźmy pod uwagę, że Turner był w CY. Ale jemu życzę jak najlepiej, bo od samego początku trzymam za niego kciuki. 

 

A jeśli chodzi o Crabbe... czy solidny (co to znaczy?) SG, nawet przy ligowym niedoborze, warty jest >18 mln rocznie? W sytuacji, gdy masz 25-milionowego McColluma jako startera? Gdy podpisałeś już ET za 17 mln co sezon? 

 

Ponad 40 milionów co sezon na trzech obwodowych kolesi, z których przynajmniej jeden jest skazany na ławę? Słaby to interes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o Crabbe... czy solidny (co to znaczy?) SG, nawet przy ligowym niedoborze, warty jest >18 mln rocznie? W sytuacji, gdy masz 25-milionowego McColluma jako startera? Gdy podpisałeś już ET za 17 mln co sezon? 

 

Ponad 40 milionów co sezon na trzech obwodowych kolesi, z których przynajmniej jeden jest skazany na ławę? Słaby to interes. 

 

Zawodnik jest wart tyle ile ktoś chce za niego zapłacić.

39 letni Manu dostał 14 mln od Sas bo Philli postraszyło ofertą.

36 letni Jamal "6-man" - 42/3 choć od lat ma na teczce napisane nie używać w kwietniu.

 

PTB - mogli nie wyrównywać Crabba, ale wtedy stracili by zawodnika, a salary i tak mieli by w "capie".

A mając dwóch małych Lillarda i McColluma potrzebowali zawodników, którzy w razie w pokryją większych zawodników. I dlatego podpisali z Turnerem i wyrównali Crabbe.

 

Dla mnie ich ruchy są klarowne, to że kosztowało to masę kasy, cóż taki był klimat w tego lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile dawaly inne teamy Turnerowi? Czy ktos dawal mu chociaz te 11 baniek ktorych równiez nie był wart. Facet dostal z du..y te 16-17 baniek za sezon wiec nie mozna go za to winic ze to  wziął. Mozna winic Portland ze za nierozchwytywanego zawodnika płaca dwa razu wiece co jest wart nie majac nawet konkurencji w innych teamach. Oj nie jeden MG usmial sie sowicei nad tym kontraktem. facet ma wprawdzie rozeznanie pola i skile PG ale nie ma kompletnie rzutu a juz 3PFG to juz tragedia jak na pg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu dostał 6,5/2, a jakiegoś wielkiego postępu nie zrobił i stracił kompletnie łatkę młodego. 

Były jakieś dla niego w ogóle oferty?

 

Nie zauważyłeś pewnej zmiany w wysokości kontraktów przez te 2 lata?

 

Stwierdzasz, że nie dostałby 20/3, a teraz dopiero pytasz o oferty? :)

Turner był minusowym graczem na parkiecie we wszystkich sezonach, w jakich do tej pory grał. Ta oferta dla niego jest dosyć dziwna. Z drugiej strony sam nie wiem, na kogo mogliby zapolować Blazers zamiast niego.

 

No i tutaj właśnie dochodzimy do sedna - Blazers wiedzieli kogo chcieli, wiedzieli jaka jest cena i wyszło im, że warto zapłacić.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłeś pewnej zmiany w wysokości kontraktów przez te 2 lata?

 

Stwierdzasz, że nie dostałby 20/3, a teraz dopiero pytasz o oferty? :smile:

 

No i tutaj właśnie dochodzimy do sedna - Blazers wiedzieli kogo chcieli, wiedzieli jaka jest cena i wyszło im, że warto zapłacić.

A ja mysle ze jakby Tarnerowi proponowali 33 baniek za 3 lata to by był przeszczęsliwy. Na tym polega frajerstwo Portland.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze jakby Tarnerowi proponowali 33 baniek za 3 lata to by był przeszczęsliwy. Na tym polega frajerstwo Portland.

Frajerstwo Blazers polega na tym, że Tobie się wydaję, iż Turner zadowoliłby się 33/3, choć rynek pozwalał (i pozwolił) na stawienie wyższych wymagań płacowych. Ciekawe.

 

P.S. Turner to taki pozytywny typ człowieka, że pewnie z 6/3 też byłby zadowolony, ale to nie znaczy, że nie znalazłby lepszej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze jakby Tarnerowi proponowali 33 baniek za 3 lata to by był przeszczęsliwy. Na tym polega frajerstwo Portland.

 

To prześledź sobie jakie kontrakty zostały podpisane

 

Kent Benzmore - 72/4 (to podobny cause jak Turner)

Nicolas Batum 120/5 (wtf)

Szklanka mogę grać max 35 minut mimo, że mam 23 lata Beal 127/5

Mike "nigdy nie grałem w allstar" Conley - 152/5

Parson i Barnes 94/4

 

Tego roku multum zespołów miało multum kasy do wydania. Część z nich zrobiła to mądrze (dobierając zawodników do swoich potrzeb), część niezbyt mądrze (np Orlando ilekroć analizuje ich ruchy system mi się przegrzewa), lub postawili na szklanki jak Memphis Conley i Parson (choć kontrakt Conley jest w minimalny sposób zabezpieczony bo w 3 i 4 roku musi rozegrać przynajmniej 55 spotkań by dostać kasę za 5) czy Wizards i ich kontrakt dla Beala to totalna głupota.

 

Nie rozumiem czemu was boli, że jakiś zawodnik dostał kasę na jaką nie zasługuje, przecież to się dzieje co roku. A ta kasa nie idzie z waszej kieszeni.

 

Poniżej powinna być znana maść na ból....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prześledź sobie jakie kontrakty zostały podpisane

 

Kent Benzmore - 72/4 (to podobny cause jak Turner)

Nicolas Batum 120/5 (wtf)

Szklanka mogę grać max 35 minut mimo, że mam 23 lata Beal 127/5

Mike "nigdy nie grałem w allstar" Conley - 152/5

Parson i Barnes 94/4

 

każdy z tych zawodników jest dość wyraźnie lepszy niż Turner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był Turnerem i dostał w te lato coś mniejszego niż 50/4 to bym zwolnił agenta wyzywając go wcześniej jak niegdyś Darko Milicić sędziów

 

każdy z tych zawodników jest dość wyraźnie lepszy niż Turner

 

Wyraźnie lepsi od Turnera dostali wyraźnie lepszą kasę. Porównywalną dostał Bazemore który jest lepszym grajkiem od Turnera ale bez żadnej wielkiej różnicy.

 

Wyraźnie słabszy Clarkson ma 50/4, Solomon Hill 52/4, Crawford dostał emeryturę w wysokości 42/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)to , że media nie milczały o innych propozycjach dla Turnera, nie oznacza, że ich nie było.

2) Bezemore lepszy od Turnera? zależy do czego chcemy tych graczy użyć. I chyba za wcześnie cokolwiek wyrokować , bo nie wiemy jak obaj zareagują na zmianę środowiska, zwlaszcza Kent, dla którego zmiana klubu jest kompletnie nowym zjawiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezemore lepszy od Turnera? zależy do czego chcemy tych graczy użyć. I chyba za wcześnie cokolwiek wyrokować , bo nie wiemy jak obaj zareagują na zmianę środowiska, zwlaszcza Kent, dla którego zmiana klubu jest kompletnie nowym zjawiskiem.

 

No tak, Bazemore przeniósł się właśnie z Atlanty do Hawks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.