Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2016/17


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się dziwię, że przy takiej okazji na horyzoncie, Forman nie uderzył po Kuzyna. 
 

 

pistons dawali Dummonda, ale Vlade powiedział nie. czaicie, Buddy > Andre dla wlodarzy kings.

 

A po cholerę im AD, skoro jak widać chcą postawić na WCS. 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

A po cholerę im AD, skoro jak widać chcą postawić na WCS.

to by pasowało. jakie iq lidera tak i organizacji. ja pi****le, mam ich dosyć. jeszcze jakby wzięli picki i prospecta. ale z drugiej strony boogie musi mieć niezłą szatnie że tak mają w niego wyjebane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge faktycznie kilka razy mówił, że Cousinsa nie chce ze względu na jego charakter. Już pomijając to, że trochę przesadzone są te opinie o Boogie'm, to k... Przecież przy takiej ofercie to nawet tych picków Nets mógłby nie ruszać.

Rozier, Brown, Amir plus 2-3 z picków BOS'18, BOS'20, LAC'19,MEM'19 wygląda lepiej niż to co dostali od NOP.

 

Ten Divac(a może Vivek) są gorsi od Kinga i Henningana. Najbardziej to się teraz w Philly cieszą, ten przyszłoroczny pick zdaje się mają od nich niezastrzeżony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drummond podobno był oferowany wcześniej w trakcie sezonu. Nie wiadomo, czy teraz leżał na stole.

 

No cóż, gość robiący 27-11-5 idzie za frytki nie bez przyczyny. 

 

Z drugiej strony, jak się czyta takie rzeczy:

 

Kings view Buddy Hield as a top 5 pick, per source. In their eyes they received a top 5 talent and a top 10 pick, if Pelicans stay mediocre.

 

 

 

There were objectively better deals available for the Kings, but since they think so highly of Buddy Hield, that's the direction they went.

 

 

 

W dodatku pick jest top3 protected.

 

Nie wiem co powiedzieć, nie ma takich mocnych gif'ów ;] 


Randle, Clrakson, 1st

 

Lakers nie mają picku na wymianę. Myślę, że to jakaś stara oferta. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pick to faktycznie fake ale skoro Sacto chcieli Ingrama, to wydaje mi się, że kontroferta Lakers, to coś, jakoś Randle, Clarkson, Nance.

 

Nie wiem czy w ogóle do tego doszło. Ponoć jak Lakers odmówili Ingrama, Kings dali sobie spokój.

ten Buddy to naprawdę taka perełka ? :smile:

 

Jest prawie w tym samym wieku, co Stauskas. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prawie w tym samym wieku, co Stauskas. :D

Wiek nie jest najwazniejszy. Np z tego samego draftu ingram duzo mlodszy ale tez i duzo gorszy koszykarz, przecietny we wszystkim poza sizem.

 

Buddy jak dostanie nalezna mu szanse to bedzie spokojnie poziom erica gordona, beala, mcoluma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.