Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2016/17


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

jego lojalnosc jest jak najbardiej uzasadniona - zostala przeciez kupiona grubymi mln. ktorych nigdzie poza kings by nie dostal. durant walczy o swoje miejsce w top 10 all time . a demarcus walczy o ..... 

 

walczy o to aby Kings w końcu przestali być postrzegani jako najgorzej zarządzana organizacja w historii, naprawdę jeśli ktoś uważa, że Cuz chce zostać w Sacto tylko dlatego, że dostanie za to 200 baniek to chyba nie ma pojęcia jak bardzo DMC jest zżyty z tym burdelem i ta łatka bezmózga i cancera chyba nigdy go jednak nie opuści   

 

i c*** mnie obchodzi o co walczy Durant dla mnie już zawsze pozostanie kimś kto poszedł na łatwiznę, Cuz idzie trudniejszą drogą niż jak by miał podpisać z Celtics

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego lojalnosc jest jak najbardiej uzasadniona - zostala przeciez kupiona grubymi mln. ktorych nigdzie poza kings by nie dostal. durant walczy o swoje miejsce w top 10 all time . a demarcus walczy o ..... 

 

Nadal uważam, że 1 pierścień dla OKC lub innej słabszej drużyny typu Boston miałby w kwestii all-time ranku większą wartość, niż 3-4 pierścienie jako dokładka do drużyny, która bez niego wygrała pierścień.

 

Także jeśli już, to po prostu koniecznie chciał wygrać jak najwięcej pierścionków. W kwestii rozważań all-time greatest raczej straci na tym ruchu. Tak ja to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Kuzyna, przynajmniej nie ma skłonności do k........ jak samozwańczy król LBJ czy Durant.

 

jego lojalnosc jest jak najbardiej uzasadniona - zostala przeciez kupiona grubymi mln. ktorych nigdzie poza kings by nie dostal. durant walczy o swoje miejsce w top 10 all time . a demarcus walczy o ..... 

Durant w top 10 all time? a kto go tam umieści, nie żartujmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins jest wyrośniętym dzieckiem, bardzo emocjonalnym. bardziej pasuje mi do typu dziecka jak KG niż Shaq.

 

Brawo dla Kuzyna, przynajmniej nie ma skłonności do k........ jak samozwańczy król LBJ czy Durant.

 

Durant w top 10 all time? a kto go tam umieści, nie żartujmy. 

 

Cousins 7 sezonów w Kings

James 7 sezonów w Cavs (I etap)

Durant 9 sezonów Sonics/OKC

może trochę wulgarnie poleciałeś ale masz po części racje.

 

James miał już finał i mocne PO, Durant miał finał Westbrooka i mocne PO

Cousins nic z tego nie miał

nie nie , nie mogę zacząć lubić Cousinsa

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Lojalnosc kosztuje, wygrywanie wymaga poswiecen. Obsmialem jego legacy, bo niby jakie to on legacy zbudowal. Chyba dostawania masy technikow w tej lidze

A np. spędzenie całej kariery w jednym klubie, nawet bez ogromnych sukcesów, to nie jest jakieś legacy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walczy o to aby Kings w końcu przestali być postrzegani jako najgorzej zarządzana organizacja w historii, naprawdę jeśli ktoś uważa, że Cuz chce zostać w Sacto tylko dlatego, że dostanie za to 200 baniek to chyba nie ma pojęcia jak bardzo DMC jest zżyty z tym burdelem i ta łatka bezmózga i cancera chyba nigdy go jednak nie opuści   

 

 

 sam napisales ze kings to najgorzej zarzadzana organizacja, nawet nazwales ich burdelem i raczej nie ma perspektyw na poprawe . ta sytuacja trwa latami i w najblizszej przyszlosci sa bardzo male szanse na jakas niespodzanke. z takich organizacji sie ucieka.

cousins imo zostal z powodu dwoch rzeczy- primo gdyby gdzies odszedl zostawilby jesli sie nie myle ok 35-40 mln usd . 

secundo - w kings moze krecic chore staty , wszystko sie kreci wokol niego, nie ma konkurencji  i jest na nim sero presji - to bardzo komfortowa sytuacja gdy nikt go za nic nie  rozlicza bo nawet nigdy nie gral o pietruszke. Nigdzie nie napisalem ze jest cancerem czy bezmozgiem. 

 

 

i c*** mnie obchodzi o co walczy Durant dla mnie już zawsze pozostanie kimś kto poszedł na łatwiznę, Cuz idzie trudniejszą drogą niż jak by miał podpisać z Celtics

 

 

 

nie wiem po co wprowadzasz niepotrzebna agersje - kotlet ci sie przypalil czy fryty za slone?

na demarcusie jest zero presji i jakichkolwiek oczekiwan - to chyba nie jest trudna droga ale za to bardzo wygodna.

Nadal uważam, że 1 pierścień dla OKC lub innej słabszej drużyny typu Boston miałby w kwestii all-time ranku większą wartość, niż 3-4 pierścienie jako dokładka do drużyny, która bez niego wygrała pierścień.

 

Także jeśli już, to po prostu koniecznie chciał wygrać jak najwięcej pierścionków. W kwestii rozważań all-time greatest raczej straci na tym ruchu. Tak ja to widzę.

przemawia przez ciebie  fan okc i bestbrooka wiec masz obnizona obiektywnosc :smile: i cokolwiek durant osiagnie bedziesz to deprecjonowal .  zacznijmy od tego ze zdobycie pierscienia w okc czy bostonie jest o wiele mniej prawdopodobne niz w gsw ,bylby tylko jednym z faworytow i to nie 1 tier zawsze byliby lepsi cavs , gsw czy nawet sas. bez pierscinia bylby nikim w skali alltime. durant mial 2 opcje albo zostac w okc albo odejsc do ekipy silniejszej niz okc . w okc zdecydowanie bylo mu nie po drodze z rw ktory postanowil byc pierwsza opcja w ostatnich po . mial do wyboru gsw i moze sas.  odejscie do bostonu zupelnie bez sensu - po co odchodzic do slabszej ekipy niz bylo okc i zminiejszyc szanse na ring?

Jesli mowimy o skali all time to durant gdyby zostal w okc czy przeniosl sie do boston -like team  nawet nie bylby brany pod uwage w jakichkolwiek rozwazaniach z prostego powodu - nie mialby prawdopodobnie zadnego pierscienia. 

A np. spędzenie całej kariery w jednym klubie, nawet bez ogromnych sukcesów, to nie jest jakieś legacy? 

to jest legacy ale w kategorii  - zawodnik spedzajcy kariere w jednym klubie bez sukcesow- i z takimi zawodnikami powinno byc porownywalne jego legacy

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pierścienie i legacy bycia całe życie w jednym klubie. Stockton i Malone. Pierścieni nie było, cała kariera tak naprawdę w Mormonowie i są zapamiętani. Horry za to był ring chaserem i jego miejsce all time to nic specjalnego.

 

Malone i Stockton byli superstarami, a Horry tylko rolesem. Poza tym ja go pamiętam za rzuty w końcówkach. :) Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento has been engaging in trade talks on All-Star center DeMarcus Cousins in recent days, league sources tell @TheVertical.

 

nie chce mi się w to wierzyć

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to gada Wojnar to jest coś na rzeczy, albo po prostu chce troche rozchulać temat po nudnych dwóch dniach Weeku Gwiazd :grin: Za dużo ploteczek nie jest jesli chodzi o wymiany to Wojnar wjechał z bombą : :onthego:

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak Woj coś pisze na poważnie to 3 sekundy później jest to oficjalne, więc nie będę musiał :grin:

 

Leak od Pels przez Woja by podku*wić DMC, easy,

Ale pomyśleć sobie o frountcourcie DMC - Davis... mrrau.

Może Ainge jest jednym z sources i próbuje obniżyć wartość DMC? :smile:

 

bo powiedzmy sobie otwarcie, ta oferta Pelicanów to śmiech. po przyjściu DMC pick 17' byłby gdzieś w srodku stawki, przyszłe jeszcze gorzej, a Hield nie jest talentem pierwszego, czy nawet drugiego sortu. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.