Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2016/17


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Swietny ruch Pels. Boogie-Davis to moze byc para, ktora bedzie w pomalowanym siac postrach. Az sie nie moge doczekac by ich razem zobaczyc. Holiday raczej zostanie przy takim obrocie sprawy. Brawo Demps. Pierwszy dobry ruch od dawna.

 

Kings nie dostali prawie nic, Hield plus pick raczej szalu nie ma.

 

 

Boston mogl chyba jednak go wyciagnac bez pickow Nets. To jest kuzwa dramat co robi Aigne...

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz Pels z ósmego robią rozróbę pod koszem Warriors, tak to widzę. Against smallball motherfuckers! ;)

Ale to serio może być ciekawa seria, jeśli Pels wejdą ostatecznie do PO. Warriors nie mają za bardzo kim bronić jednego z dwójki Boogie/Davis a co dopiero dwóch. Zostaje nam liczyć, że się przekonamy.

 

A Kings w tym kształcie stracili twarz u FAs. Najpierw potwierdzają Agentowi DMC, że nie oddadzą Cousinsa a chwilę później ten jest już w Pels. Jak tu mieć do nich zaufanie?

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi Cuza. Pelicans nie wydają mi się miejscem, gdzie mocno coś ruszy z kopyta. Jedyna nadzieja, że duo Cousins-Davis to pociągnie za uszy i skusi kolejnych graczy. 

 

Fatalne stroje dodatkowo, i ogólnie cała ta otoczka Pels. Szkoda, że akurat tam. 

 

Z plusów tyle, że jeśli tak zaczął się okres deadline, to może będziemy świadkami jeszcze jakiś ciekawych wymian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak Woj coś pisze na poważnie to 3 sekundy później jest to oficjalne, więc nie będę musiał :grin:

 

 

Jasiu! Już jest oficjalne! Ale dla pewności możesz potwierdzić? Wiesz Woj, Wojem, ale do rodzimego podwórka mam większe zaufanie ;) 

 

Do tych co mają jakieś "ale" do Danny'ego za opieszałość, to już w listopadzie Zach Lowe pisał, że Boston średnio kręci pozyskanie DMC przez wzgląd na jego "zachowanie". 

 

Zobaczcie za co poszedł i nie chce mi się do końca wierzyć, że Kings nie mieli lepszej oferty na stole. Jak dla mnie jest coś na rzeczy...

 

Mnie teraz ciekawi czy Joerger pije ze szczęścia czy smutku?

 

No i najważniejsze: WIĘCEJ MINUT DLA WCS!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie za co poszedł i nie chce mi się do końca wierzyć, że Kings nie mieli lepszej oferty na stole. Jak dla mnie jest coś na rzeczy...

 

 

Cousins, rival executives say, is a bad investment, appealing only if the asking price was minimal.

“We would have taken him,” said an executive from a team that inquired about Cousins, “but only if they were basically giving him away.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.