Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2016/17: Pulling the trigger...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

A może po prostu Philly poszła po rozum po głowy i skupiła się na przyszłości i walce o jakiegos kolejnego studzika z tego draftu.

Philla sie skupia na przyszłości od paru lat i jakoś do niczego na razie nie doszła. Proponuje w końcu podjąć męską decyzje, wyjść ze strefy komfortu i zacząć być drużyną NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philly od 2001 do niczego nie doszła i większość tego okresu skupiała się właśnie na byciu randomową drużyną NBA. Próba chodzenia na skróty po rozpoczęciu gruntownej przebudowy kończy się jak w ORL obecnie.

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philly od 2001 do niczego nie doszła i większość tego okresu skupiała się właśnie na byciu randomową drużyną NBA. Próba chodzenia na skróty po rozpoczęciu gruntownej przebudowy kończy się jak w ORL obecnie.

Philly za długo tankuje wg mnie

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ według mnie też zdecydowanie za długo to trwa. Jednak od początku było wiadomo, że nad taką strategią nie można mieć pełnej kontroli i że wiąże się to z dużym ryzykiem. Potrzeba też szczęścia, którego Philly w całym procesie brakowało. Mimo wszystko głupio byłoby teraz przerywać i na siłę robić przeciętniaka. To by oznaczało, że te ostatnie lata cierpień zostałyby po części zmarnowane. Najgorsze możliwe wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak jestem zły na FO Lakers to myślę sobie "ale jednak wzięli DLO nad Okaforem" i wiele im wybaczam ;-)

Ale jak dziś rano zobaczyłem, że Lakers są w grze o Okafora, to już się podjarałem po cichu, że poleci w zamian jakiś Clarkson i jeden z dwójki Young/Lou... a po południu jednak się rozczarowałem jak przeczytałem, że raczej nie ma co na to liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mógłbym napisac jak z Lou że miałem rację - Phila się sama wkopała w sytuację w której musiała sprzedawać centra i każdy to widział i nikt nie dawał wiele więc Noel poszedł za coś co za 2 lata będzie pickiem ok 20 miejsca albo zamieni się wręcz w drugorundowe

 

Za chwilę będą mieć problem z Okaforem na którego nie było nawet takiej oferty

 

Ciekawe kto Boguta zgarnie bo to że go wykupią to pewniak

 

Ale ten Anderson to taki średni wybór tak czy siak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg rumorsów (a chyba na niczym innym się nie opieramy), Sixers potraktowali Okafora w czasie deadline jakby ten faktycznie był warty top3 picku z jakim został wybrany.

 

iks k**** de.

 

zresztą, no ja pierdolę, nie wierzę, że nie można było za Okafora dostać nic więcej niż Justin Anderson. teraz Sixers mają i Okafora, i Andersona.

 

FUCK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** Noela to nieźle z darmo opierdolili. Naprawdę wolałbym mu dać maxa latem. Okafor jest w tej chwili mega mało wart , a gość jest wciąż na rookie yr i nadal ma spory potencjał. Chyba taniej niż teraz nie będzie. 

 

A dla Mavs mega steal ten deal - tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i told you so...

 

PS. wziąłem udział w dyskusji, ponieważ zdziwiły mnie nazwiska, jakie forumowicze łączą z Noelem (moim zdaniem zdecydowanie na wyrost). Stawiam, że będziecie bardzo zdziwieni, jak zobaczycie ile value Philly dostanie za Nerlensa. Ba, ja się zastanawiam, czy dostanie cokolwiek.

 

chociaż i tak przeceniłem możliwosci, bo marzył mi się pick GSW i McCaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest k**** kpina, jak ja chciałem zobaczyc Noela z Simmonsem.

Z drugiej strony tanking mode on.

Wyleciał Ilyasova, Noel. Będziemy grać Sarićiem ,Okaforem i Embiidem jak bedzie zdrowy. 

Ballu, Fulltzu, Smithsie - miejcie sie na baczności 

 

Hinkie patrząc teraz na to jak Colangelo kolecjonuje pliki mysil zapewne jedno... "chciałbym zrobić kiedys deal z tą ciotą..." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hinkie patrząc teraz na to jak Colangelo kolecjonuje pliki mysil zapewne jedno... "chciałbym zrobić kiedys deal z tą ciotą..." 

 

A kiedy zrozumiesz że to właśnie Hinkie spieprzył roster 76ers i zmusił następców do takich słabych ruchów

 

Nie dziwi Ciebie że Grant poszedł drożej od Noela?

Od początku sezonu pisałem że to się tak skończy że Noel pójdzie za frytki bo po prostu 76ers musiało go sprzedawać

 

Takie jest prawo rynku ten co musi sprzedać zawsze sprzedaje poniżej wartości

Granta chciało kupić Thunder więc dali za niego i wybór 1 rundy i lepszego gracza

 

Hinkie jedyne co zrobił to rozwalił skład pozbierał wybory a w efekcie tego 76ers cały czas są w bottom 5 ligi z lepszymi perspektywami niż rok temu ale Embiid już sie połamał może niegroźnie ale to i tak kiepski sygnał

 

Ja na rynku wyszukuje firmy które przeinwestowały i kupuje od nich sprzęt za połowę wartości bo albo go sprzedadzą za tyle albo za 2-3 lata oddzadzą go na złom. I uwierz mi biznes to nie jest caritas że ktoś przepłaci w sytuacji gdy sprzedający jest w przymusie

 

A Hinkie właśnie tak załatwił Philę. Noel musiał być sprzedany i tak samo Okafor pójdzie za frytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze co teraz Philly może się zdarzyć to dostanie picku LAL w drafcie teraz i próba zrobienia z nim (lub swoim w sumie to kwestia dogadania się) przy drafcie paczki za Butlera. Nie wiem co poza pickiem by musieli dać ale to dla nic była by imo dobra opcja przy ambicji jaką pokazuje Embiid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.