Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2016/17: Pulling the trigger...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

A co się wydarzyło 16 listopada że przyjmujesz tę datę jako graniczną

 

bo np od 26 listopada już ma 5 na Wschodzie i 12 w lidze

2 miesiące to długi okres. Oczywiście jedyna słuszna data graniczna, to początek sezonu kiedy to Embiid zaczął grać w NBA ale fakt, że na przestrzeni 2 m-cy Sixers są w jakiejkolwiek statystyce drużynowej najlepsi w lidze (biorąc pod uwagę ich osiągnięcia z ostatnich dwóch lat) to duży powód do uciechy dla kibiców Sixers, Embiida i w ogóle znacząca informacja.

 

Co Ty taki czepliwy, tak bardzo Cię uraziły porównania do Goberta ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się wydarzyło 16 listopada że przyjmujesz tę datę jako graniczną

 

bo np od 26 listopada już ma 5 na Wschodzie i 12 w lidze

 

A czy coś się musiało wydarzyć? Sixers są na tyle specyficzną ekipą póki co, że te dane i tak trzeba traktować jako ciekawostkę. W tym przypadku ciekawostkę świadczącą o wielkim potencjale, bo jednak jeśli na przestrzeni niecałych 2 miesięcy potrafisz mieć najlepszą defensywę w konferencji, mając 3 najgorszy bilans w lidze i dając odpocząć Twojemu franchise playerowi co 2-3 mecz, to coś jest na rzeczy, nie sądzisz?

 

Chyba, że traktujesz mój post, jako oświadczenie, że Sixers "are up there with the best", to wtedy źle to odebrałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące to długi okres. Oczywiście jedyna słuszna data graniczna, to początek sezonu kiedy to Embiid zaczął grać w NBA ale fakt, że na przestrzeni 2 m-cy Sixers są w jakiejkolwiek statystyce drużynowej najlepsi w lidze (biorąc pod uwagę ich osiągnięcia z ostatnich dwóch lat) to duży powód do uciechy dla kibiców Sixers, Embiida i w ogóle znacząca informacja.

 

Co Ty taki czepliwy, tak bardzo Cię uraziły porównania do Goberta ? :smile:

Ale w lidze oni nie są najlepsi w żadnym okresie bo oni są od 16 listopada na 6 miejscu poza TOP5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. to wysatrczy by być najlepszą D teraz i daje jakieś -8 od średniej ligowej, co jest ~top 15 all time.

A że do średniej ligowej to może i all time tylko trochę to dziwne porównywać duet do wyników drużynowych i pisać że jest to all time.

To jak porównać gruszki do śliwek i stwierdzic że śliwki są all time fioletowe spośród wszystkich gruszek

 

Bo takich duetów to się bez problemu znajdzie np Sap-Howard 98,5 i to w 600 minut

Jordan-Luc Richard w 833 mają 99,4

czy moi faworyci Jonathon Simmons- Dewayne Dedmon 93,5 w 275 minut

 

A pewnie by się znalazła jakaś para ok 90 drtg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely, to był zart z mojej strony. przeciez z probki o wielkosci 8 minut trudno robic jakis argument.

A to zwracam honor - myślałem że to na poważnie

 

A już poważnie czekam na dłuższy okres grania trio Hill-Hayward-Gobert bo oni mają 92,8 w 190 minut i ofensywę na 119,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely, ile Jazz dadzą Hillowi jak będzie dalej grał na tym poziomie?

Jazz po to zrobiło sobie salary dziurę by dać mu coś a la 42-50/3 z czego 8 to obecne  ( stawiam zakres 17-20 /sezon ale nie wiem)

ale że są 13 poniżej to mogą to wrzucić i 21 mu wejdzie w pierwszy rok i pozostałe 21-30 na dwa lata rozrzucone co już aż tak bolesne nie będzie

 

Ilaj Trzeci Dojebliwy :grin:

Tak jak lubię statystyki tak jestem przeciwnikiem takich dziwacznych dat

 

Już tu PRzemek_Orliński wrzucił taką ikonke z hasłem Vogel robi swoje bo od bodajże 12 listopada ( albo 6 meczów) Orlando ma nr 1 obronę w lidze a choć już wtedy wyglądało to kuriozalnie to teraz widać że nie ma sensu brać takich wycinków

 

Jeszcze gdyby ten 16 listopada miał znaczenie typu wrócił Noel, albo Embiid gra znacząco większe minuty to bym zrozumiał.

 

A takie rzucanie hasłowe to nie ma większego sensu bo często gęsto tylko wprowadza szum informacyjny a nie daje rzeczywistych wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdy Embiid jest na parkiecie z Noelem, to 76ers nie tylko mają najlepszą defensywe w tym sezonie ale i jedną z najlepszych w historii ;)

Żarty żartami, ale póki co widać gołym okiem, że w D ta dwójka mega gra - gdzie Embiid się pomyli - biegnie tam Noel, sam Joel wspominał zresztą o tym że czuje się z Nerlensem bardzo pewnie w obronie , wiedząc, że nie jest ostatnią linią obrony, Nerlens zresztą wypowiada się o tym podobnie.

 

Ja od roku pierdolę w tematach o Sixers, jak to chciałbym zobaczyć Nerlens-Embiid w większym wymiarze czasowym, bo z dobrym passerem w ataku taki frontcourt może być bardzo efektywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C18AixNW8AAOvXB.jpg


Noel pierwszy raz w karierze gra w normalnym klubie w NBA i myślę, że dla niektórych będzie to naprawdę dobry materiał poglądowy na co Nerlensa tak naprawdę stać, a co już widzimy właściwie.

 

ten niewielki w sumie materiał tego sezonu już pokazuje to, o czym pisałem właściwie od dłuższego czasu, że z dwójki Okafor-Noel ruszony powinien być ten pierwszy. okej, optymistycznie podchodziłem do Okafora, ale to nie funkcjonuje w dowolnej konfiguracji - czym Sixers, a już jest późno, przyznają się do błędu - tym lepiej. Embiid jest tak dobry w ofensywie, że jest w stanie grać także obok Noela, a posiadanie Noela/Embiida na parkiecie przez 48 minut to niesamowity komfort i właściwie topowa defensywa na lata.

 

być może jestem naiwny, ale Sixers zaczęli wygrywać mecze, łapią chemię, Noel z Embiidem wrzucają zdjęcia na instagrama, Brown stawia na Noela kosztem Okafora, Noel mówi, że cieszy się, że gra więcej, a Sixers mają swobode jeżeli chodzi o salary - Sixers wygrali 4 z 5 ostatnich meczow bez Okafora, i z Noelem, i naprawdę ciężko jest mi sobie wyobrazić żeby nie zaczynało być oczywiste dla Browna i spółki, który z duetu Noel/Okafor daje Sixers większe perspektywy, tak jak ciężko wyobrazić mi sobie by nagle Brown posadził Noela i wrócił do grania Okaforem. gdy Sixers mają najlepsze momentum ... nie wiem od kiedy.
 

trade'ować Okafora po pick w 1. rundzie, koniecznie liczyć na pick Lakers i mając Embiida, Simmonsa, Saricia, Noela, weteranów jak Henderson, Rodriguez, Ilyasova, fajnych prospektów czy młodszych zawodników/niezłych rolesów jak Stauskas, Luwawu, Covington, McConell, Holmes, miejsce w salary i zmieniająca się otoczka wokół Sixers dzięki Embiidowi, a do tego 2-3 picki w bardzo mocnym drafcie - liczyć na zdrowie Joela i właściwie Sixers mają wszystko w swoich rękach, przecież wzmocnić tutaj obwód kimkolwiek z top5 draftu i wygląda to, na papierze oczywiście, rewelacyjnie. wiadomo, że trzeba byłoby trade'ować dalej bo zrobiłoby się tłoczno, ale na tym chyba polega zbieranie assetów.

​tylko trzeba pozbyć się tego Okafora, bo on jest zupełnie non-factorem dla Sixers obecnie a wciąż ma jakąś wartość, a Knicks mają sporo assetów żeby coś ewentualnie dorzucić. no i dać Noelowi minuty, ale z taką grą to no brainer w tym momencie.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, trzeba odkurzyć Okafora z ławki. Jak tak dalej pójdzie to wypadniemy z bottom 5. Sound the alarm.

Dajcie nam top3 draftu i jakiś 6 pick od lakers, a w przyszłym sezonie stajemy się najbardziej przeładowaną młodym talentem drużyną ever.

 

No limit Embiid, -Okafor, +Simmons, może Fultz i Monk, Sarić, który nie zawodzi, Noel (po pstryczku w nos chyba uwierzył, zmiana agenta również pomogła), podpisany Ilyasova, tegoroczny Stauskas, zadanowiec Covington(powinien mieć zakaz kozłowania i podawania, tylko obrona i 3, bo jak go lubię tak ciężko o większą mameje w decision making od niego), TJ, który z undrafted forresta gumpa zrobił ogromny postęp i zaczął grać dojrzałą koszykówkę( - nadal żadne z niego zagrożenie rzutowe), zastanowić się co zrobić z Sergio, do tego jeszcze Henderson/Luwawu/Bayless

 

Jest z czego lepić zespół. Nie mamy jeszcze mistrzostwa, ale jest spora szansa że oddadzą nam z nawiązką, to co zabrali(sportowe emocje), w przyszłych sezonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy fani 76ers już sobie uświadamiają że mogą nie mieć żadnego wyboru w TOP5 tego draftu?


Mc Connella to Hinkie by zwolnił bo jest za dobry i z nim niestety wygrywacie za dużo

 

Facet jak dla mnie jest fenomenalny. Uwielbiam patrzeć na jego grę.

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.