Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek bedzie epicka noc. World series game1 I w tym samym czasie banner/ring ceremonia Cavs. Dla porownania, progressive field, miesci 37k luda, najtansze bilety, stojace, 800-900$+, finaly NBA hala 20k, bilety 150-200$.

@tristan

Jak ona jest w ciazy, to bedziemy z Nia stuck forevaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Cavs rozpoczynają walkę o obronę tytułu. Będzie się działo!

 

Poniżej trafny rysunek przedstawiający pozostałe drużyny niczym zombie próbujące dopaść trofeum - naprawdę fajne.

 

Czy trofeum i w tym roku zawita do Cleveland?

 

14717036_10154474504823463_8017806496791

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shumpert obił się o Porzingisa... irytował mnie Thompson, oprócz kilku zbiórek w zasadzie nic ciekawego nie pokazał. Zamiast niego wolałbym widzieć Freya w wyjściowej 5-tce. Przynajmniej jakąś trójką może postraszyć.

 

Nie wiem czy to tylko wg mnie, czy większość ludzi tak uważa, ale wydaje mi się, że temat o Cavs można zamknąć na 81-89 meczów i otworzyć gdzieś w okolicach ECF, wydaje mi się że GM James z trenerem Jamesem założyli, że do PO jedziemy z górki na luzie, a potem wreszcie odpalamy silnik, także przez najbliższe miesiące nic spektakularnego się nie wydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko wg mnie, czy większość ludzi tak uważa, ale wydaje mi się, że temat o Cavs można zamknąć na 81-89 meczów i otworzyć gdzieś w okolicach ECF, wydaje mi się że GM James z trenerem Jamesem założyli, że do PO jedziemy z górki na luzie, a potem wreszcie odpalamy silnik, także przez najbliższe miesiące nic spektakularnego się nie wydarzy.

W sumie pewnie masz rację. Założę się, że RS zagrają na naprawdę dużym luzie, może nawet nie wejdą do PO z 1 miejsca. W PO zaczną na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się czuje, że w tym sezonie o 1 miejsce będzie jatka - bądź co bądź miła dla oka - z Bullsami. 

Byle tylko Irving się po drodze nie rozkraczył, bo sytuacja na jedynce nie wygląda zbyt kolorowo, choć Felder na pewno ma potencjał. 

Jest 2-0, ale mimo że bardzo bym tego sobie i Cavsom życzył, to nie wydaje mi się, że zobaczymy jakąś długą serię W. Niczego nowego nie odkryje mówiąc, że w RS potrafią grać bardzo nieregularnie. 

Szczerze mówiąc to szkoda mi tego, że Shumpert zalicza taką tendencje spadkową. Mam wrażenie, że z wybitnego obrońcy stał się po prostu zwykłym graczem z dobrymi momentami. No ale mało minut na boisku na pewno temu nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugie spotkanie, znowu Cavs graja wiekszosc spotkania na tyle na ile trzeba. koncowka, zagrana jak na mistrzow, spokojnie. Toronto bardzo chcialo to wygrac.

Shumpert najbardziej minusowy, nie wyglada to dobrze ani dla oka ani dla statsow. Naprawde szkoda, bo "dawnego" Shumperta Cavs beda potrzebowac w PO.

JR nadal szuka formy, widac ze jest jeszcze w preseason.

wspolpraca na pgLBJ-KI tak jak powinna wygladac.

Kompletnie nie rozumiem marginalizowania McRae - moze dzisiaj bede mial okazje zobaczyc na zywo, przeciwnik powinien byc mniej wymagajacy, to Jordan McRae zagra. super sprawa, swietna pogoda mozna znowu ogladac na zywo NBA!!!!!!! Atmosfera dzieki rownoleglej world series granej przez Indians vs chicago cubs, miodzians

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.