Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

w 2010 roku Lebron ma dosyć współpracy z Delonte Westami, Larry Hughesami i Boobie Gibsonami tej ligi

w 2016 roku Lebron żądą JR Smitha u swojego boku, żeby zostać w Cavs

 

 

co będzie w 2022? Popovich powie, że Dion Waiters namówił go na jeszcze jeden sezon? Rick Carlisle zaakceptuje jakiegoś rozgrywającego? Vince Carter skończy karierę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2010 roku Lebron ma dosyć współpracy z Delonte Westami, Larry Hughesami i Boobie Gibsonami tej ligi

w 2016 roku Lebron żądą JR Smitha u swojego boku, żeby zostać w Cavs

 

https://twitter.com/TommyBeer/status/764098223065686020

 

As of today - LeBron, D Wade, Melo and CP3 all currently have the option to become unrestricted free agents on July 1, 2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nawet gdyby zrezygnowali z zarobków to o żadnym super 4 mowy by nie było, DW i CP to za dwa lata mogą być gracze minusowi, Melo myślę, że jeszcze będzie ok, ustabilizuje się na PF, ma fajny rzut, jeśli będzie miał motywację to wciąż będzie fajny, być może nawet bardziej wartościowy jako 3 opcja niż obecnie jako pierwsza. O Lebrona jestem spokojny, ale też bez przesady, będzie wciąż świetny, ale raczej nie nr 1 tylko numer 5-10, teoretycznie dodać do nich jakiegoś Whiteside'a w prime i mamy super team, ale o praktykę obawiam się mocno..

 

Oglądam różne filmiki, oglądałem całe finały, moim zdaniem sa bez żadnej gwiazdki w postaci Curry'ego po kontuzji, gdyby Steph grał kozacko to wierzę, że Irving, a przede wszystkim Lebron zagraliby jeszcze bardziej kozacko. Kyrie to niesamowity artysta, ma mniejszy zasięg od Currego ale technicznie jest jednym z najlepszych w historii, Lebron to po prostu żywa legenda i zarazem historia koszykówki...

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie żartuj ,że taki HOF jakim jest CP3 nagle stanie się takim graczem ;)

 

DW prędzej minusowy z przebłyskami.

 

CP3 na pewno nie.

Nie chodziło mi o to, że nagle zatracą umiejętności, bardziej o stan ich kolan, w jednym i drugim przypadku od kilku lat podświadomie myślimy, kiedy ich ciała całkowicie się posypią, narazie tak się nie stało, ale im dalej w las tym ryzyko będzie większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to, że nagle zatracą umiejętności, bardziej o stan ich kolan, w jednym i drugim przypadku od kilku lat podświadomie myślimy, kiedy ich ciała całkowicie się posypią, narazie tak się nie stało, ale im dalej w las tym ryzyko będzie większe.

 

O nogi CP3 jestem jakoś dziwnie spokojny. Z tego co kojarzę to on poniżej pasa nigdy nie miał poważnej kontuzji, poza jakimiś naciągnięciami. Nie to co Wade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nogi CP3 jestem jakoś dziwnie spokojny. Z tego co kojarzę to on poniżej pasa nigdy nie miał poważnej kontuzji, poza jakimiś naciągnięciami. Nie to co Wade...

W 2010 miał operację na prawym kolanie, bodaj usuwanie chrząstki, dlatego też sporo się mówiło czy przypadkiem z biegiem lat kolano to się nie posypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"dobre" wiadomosci zawsze chodza parami...

http://www.cleveland.com/cavs/index.ssf/2016/09/cavaliers_guard_iman_shumpert.html#incart_river_mobileshort_index

 

 

Sympatycznie, nastukany do tego stopnia zeby nie zmiescic sie pomiedzy pasami na amerykanskiej autostradzie...

Chetni :smile: ?

Shumpert jeździ Audi A3? :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.