Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

Od 20 lat typuje mistrza w trakcie sezonu i trafiam w 50% przypadków :smile:

.

 

Czyli reasumując raz trafiasz, a raz pudłujesz. Wybitne osiągnięcie przy tylu superteamach, które przewinęły się przez ten czas w NBA.

 

 

 

Ps. Jakbyś typował przez 20 lat samych Lakers albo Spurs, to miałbyś 25%.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapu capu

Obiektywnie jednak barbosa, speights, wysmiewany barnes, bogut > obecny gruz na lawce gsw + zaza, nawet ten mike brown na lawce to nie znak zdecydowanej poprawy. A jeszcze nawet to co jest teraz, moze byc rozpizdzone po sezonie. Jedyny character tej druzynie nadaje green, karaczan na "C", ego I swag braci Morris / Cousinsa, na ktorego przychylnym okiem sedziiwskim nikt nie spojrzy w PO.

Jak by to mialo sie zesrac przed finalami, to bedzie wiecej takich co powie "a nie mowilem" nizeli hejterow lebrona I jego lysiejacej glowy (ouch!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie jednak barbosa, speights, wysmiewany barnes, bogut > obecny gruz na lawce gsw + zaza, nawet ten mike brown na lawce to nie znak zdecydowanej poprawy. A jeszcze nawet to co jest teraz, moze byc rozpizdzone po sezonie. Jedyny character tej druzynie nadaje green, karaczan na "C", ego I swag braci Morris / Cousinsa, na ktorego przychylnym okiem sedziiwskim nikt nie spojrzy w PO.

Jak by to mialo sie zesrac przed finalami, to bedzie wiecej takich co powie "a nie mowilem" nizeli hejterow lebrona I jego lysiejacej glowy (ouch!)

 

racja, racja tylko o Durancie chyba zapomniales ;)

Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cavs kontuzja Jamesa, Elwood pisal o tym ze w koncu moze sie to zdarzyć, eliminuje ten zespół z jakiejkolwiek walki w Po i odpadają z Raptors, nawet bez Irvinga nie maja szans w finale. W Gsw jak sie skontuzjuje durant czy curry to dalej jest green czy thompson pod wzgledem takiej glebi nie bylo jeszcze drużyny w historii. Odpadlo kilku rolesow ale tez kilku podpisali i podpisza zapewne jeszcze, doszedl superstar kosztem polamanego boguta i barnesa po tym jak graja w dallas a jak durant w gsw juz teraz mozna stwierdzić ze to great deal. Kolejna mega strzelba i obrońca na Po Ale nie Memento doszukuje sie minimalnej roznicy w ławce, ktora zapewne do Po bedzie tak dobra jak ubiegloroczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cavs kontuzja Jamesa, Elwood pisal o tym ze w koncu moze sie to zdarzyć, eliminuje ten zespół z jakiejkolwiek walki w Po i odpadają z Raptors

Tylko, że James ma mieć tą kontuzję już od kilku sezonów, a on wygląda jak jakiś cyborg.

 

Ale to pisanie, że Warriors są słabsi niż w tamtym roku po dodaniu TOP5 gracza ligi(!!!) jest rzeczywiście trochę śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że James ma mieć tą kontuzję już od kilku sezonów, a on wygląda jak jakiś cyborg.

 

Ale to pisanie, że Warriors są słabsi niż w tamtym roku po dodaniu TOP5 gracza ligi(!!!) jest rzeczywiście trochę śmieszne.

S5 zdecydowanie lepsza, ale tez nie o "calego" duranta. Lawka to gruz. Cielawe jak podejda do tego meczu 25tego obie ekipy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 zdecydowanie lepsza, ale tez nie o "calego" duranta. Lawka to gruz. Cielawe jak podejda do tego meczu 25tego obie ekipy

Iggy, Livingston, West to nie taki gruz.. ;)

 

Wymienilbys Lebrona za ten zestaw z którym musieli się pożegnać GSW żeby podpisać Duranta? Wiem, że Lebron jest lepszy od Duranta, ale jednak dalej są to gracze z w sumie to TOP3 ligi i nie ma ogromnej przepaści między nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** bez jaj, ale kogo oni tak napeawde stracili? Boguta, Ezeliego i Leo. No bo Barnes przy Durancie nie ma startu. Maja po rotacje: Curry, Klay, Durant,Green,iggy, shaun, west, pachulia/mcgee. Bogut lamliwy w c***, Ezeli nawet chyba sekundy nie zagral. Ten mlokos z drugiej rundy tez moze miec strzeleckie wybryki jak Leo. Jak masz szanse na pozyskanie gracza top5 za gracza top100 albo dwoch (jeszcze Bogut) to to robisz.

 

Dla mnie pytanie jest inne, czy w przypadku niepowodzenia Durant zostanie. Jak odstapi od opcji to gsw chyba sa w dupie na przyszly sezon...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** bez jaj, ale kogo oni tak napeawde stracili? Boguta, Ezeliego i Leo. No bo Barnes przy Durancie nie ma startu. Maja po rotacje: Curry, Klay, Durant,Green,iggy, shaun, west, pachulia/mcgee. Bogut lamliwy w c***, Ezeli nawet chyba sekundy nie zagral. Ten mlokos z drugiej rundy tez moze miec strzeleckie wybryki jak Leo. Jak masz szanse na pozyskanie gracza top5 za gracza top100 albo dwoch (jeszcze Bogut) to to robisz.

 

Dla mnie pytanie jest inne, czy w przypadku niepowodzenia Durant zostanie. Jak odstapi od opcji to gsw chyba sa w dupie na przyszly sezon...?

jak tylko sie pojawila realna okazja, to GSW nie mieli praktycznie szansy odmowic, to oczywiste. Ja tylko uwazam, ze to nie jest super deep, hard nosed "D", PO druzyna co sie rozprawi z Lebronem, albo przejedzie sie po zachodzie od drugiej rundy w gore. Odczucie mam, ze sa wygodniejsi pod koszykowke Cavs. GSW z dnia na dzien stala sie druzyna Duranta, a ten matchup LBJ - Durant, wyglada conajmniej obiecujaco dla Cleveland. Curry nie wyglada juz tak kosmicznie, 2 trojki attempted mniej na gorszej skutecznosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko sie pojawila realna okazja, to GSW nie mieli praktycznie szansy odmowic, to oczywiste. Ja tylko uwazam, ze to nie jest super deep, hard nosed "D", PO druzyna co sie rozprawi z Lebronem, albo przejedzie sie po zachodzie od drugiej rundy w gore. Odczucie mam, ze sa wygodniejsi pod koszykowke Cavs. GSW z dnia na dzien stala sie druzyna Duranta, a ten matchup LBJ - Durant, wyglada conajmniej obiecujaco dla Cleveland. Curry nie wyglada juz tak kosmicznie, 2 trojki attempted mniej na gorszej skutecznosci

 

Rok temu gonienie za rekordem, Curry w blasku fleszy dążący po jednogłośne MVP. A teraz jak w GSW robią to samo, co James od lat to komentarze, że już nie jest tak kosmicznie. W tamtym sezonie wyszła szansa jeden na sto i ją Curry z ekipą wykorzystali. A po porażce w finale podchodzą jak Spurs czy LeBron w ostatnich latach - koniec żyłowania się w RS i te 82 mecze służą tylko przetarciu i rozstawieniu przed najważniejszą częścią sezonu oraz wprowadzania Duranta do ekipy. Póki co idzie im lepiej niż dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cavaliersnation.com/2016/12/17/cavs-news-center-chris-andersen-season-devastating-injury/

 

Birdman się połamał na cały sezon i pewnie karierę  też.

 

Griffin w dwóch ostatnich sezonach był świetny w ruchach przed trade deadline. Potrzebują backup C i PG. Jestem ciekawy kogo wymyśli.

Może DMo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy cba wyglada ze lebron bedzie maxymalizowal w Cleveland, jeszcze moze podpisac dwa 5letnie maxy. Ku uciesze Jozefa, lbj zapewne zakonczy kariere lysy, po 5ciu kolejnych nie udanych transplanach : )

Griffin w dwóch ostatnich sezonach był świetny w ruchach przed trade deadline. Potrzebują backup C i PG. Jestem ciekawy kogo wymyśli.

Może DMo?

Ciekawe czy nadal ma dobry kontakt z phx I kto tam wogole jest do oddania? I ile tam spaceu co by mogli polknac mo za jakas cash incentive.

tucker to jest do wyjecia? Jaka role odgrywa tam barbosa?

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-) Ja nie widzę przepaści między Cavs i Warriors. Love-Irving-James = Green-Curry-Durant. Oczywiście mniej więcej i jeśli Kevin wciąż będzie tak niesamowicie pewny jak w pierwszej części sezonu. Problemem pozostaje Klay, szczególnie, że ambicje Smitha pozostały już zaspokojone i nie zdziwiłbym się, jeśli przejdzie regres. Tutaj cała nadzieja w odpukać zdrowym Shumpercie. Reszta składu do jak dla mnie spokojnie na stronę obrońców tytułu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-) Ja nie widzę przepaści między Cavs i Warriors. Love-Irving-James = Green-Curry-Durant. Oczywiście mniej więcej i jeśli Kevin wciąż będzie tak niesamowicie pewny jak w pierwszej części sezonu. Problemem pozostaje Klay, szczególnie, że ambicje Smitha pozostały już zaspokojone i nie zdziwiłbym się, jeśli przejdzie regres. Tutaj cała nadzieja w odpukać zdrowym Shumpercie. Reszta składu do jak dla mnie spokojnie na stronę obrońców tytułu :-)

JR od kilku meczy wygląda już lepiej, ale wcześniej faktycznie grał totalny śmietnik. Teraz też z dobrej strony pokazuje się Liggins. Nie zdobywa wielu punktów, ale jest bardzo przydatny w obronie, ma dobry przechwyt i jest bardzo dynamiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JR od kilku meczy wygląda już lepiej, ale wcześniej faktycznie grał totalny śmietnik. Teraz też z dobrej strony pokazuje się Liggins. Nie zdobywa wielu punktów, ale jest bardzo przydatny w obronie, ma dobry przechwyt i jest bardzo dynamiczny.

Liggins to momentami zaczyna grac tak, jak mial grac Shump w obronie. Ale Shump tez wraca do zywych, powoli, ale wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.