Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

Cavs wpadli w mały kryzys. Granie jednej kwarty nie wystarczy na wygrywanie. Z dzisiejszego tnt doubleheader mecz Houston @ GSW nie porównywalnie lepszy i bardziej zacięty.

 

LAC zagrało lepiej i wygrało zasłużenie.

Pełna zgoda, zasłużenie wygrało LAC. Ogólnie mniej więcej do połowy było ok, później wszystko zaczęło się sypać. Oglądanie zaburzyła mi trochę liczba fauli - szczególnie w 1 połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słowa Jamesa coś poradzą. Taki JR, Shumpert czy Thompson dalej pewnie się czują jak królowie świata po pierścionkach, a zapominają, że zawdzięczają je Jamesowi. To odpuszczanie w obronie żenujące jest. Najwięcej ikry pokazują tam weterani czyli Jefferson i James. Także Love się stara. Ale reszta to nawet nie tyle miesiąc miodowy, bo ten wiadomo, że się kiedyś skończy. Niektórzy to poczuli, że nieważne jak dadzą dupy to LeBron ich z tego wyciągnie. Stawiam, że za chwilę znowu LBJ znika na 2 tygodnie i niech sobie radzą. Może to otrzeźwi co niektórych, bo bardzo przypominają mi GSW z zeszłego roku - radosna koszykówka oparta na trójkach i przekonaniu o własnej zajebistości. Wypadałoby spiąć dupy, bo niektórzy to mimo pierścionków to od początku sezonu powinni zapieprzać, a nie świętować. Bawić to się mógłby James, może nawet Irving, ale reszta? No żenujące to się robi trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słowa Jamesa coś poradzą. Taki JR, Shumpert czy Thompson dalej pewnie się czują jak królowie świata po pierścionkach, a zapominają, że zawdzięczają je Jamesowi. To odpuszczanie w obronie żenujące jest. Najwięcej ikry pokazują tam weterani czyli Jefferson i James. Także Love się stara. Ale reszta to nawet nie tyle miesiąc miodowy, bo ten wiadomo, że się kiedyś skończy. Niektórzy to poczuli, że nieważne jak dadzą dupy to LeBron ich z tego wyciągnie. Stawiam, że za chwilę znowu LBJ znika na 2 tygodnie i niech sobie radzą. Może to otrzeźwi co niektórych, bo bardzo przypominają mi GSW z zeszłego roku - radosna koszykówka oparta na trójkach i przekonaniu o własnej zajebistości. Wypadałoby spiąć dupy, bo niektórzy to mimo pierścionków to od początku sezonu powinni zapieprzać, a nie świętować. Bawić to się mógłby James, może nawet Irving, ale reszta? No żenujące to się robi trochę.

Napisałeś wszystko to o czym myślę od jakiegoś czasu. Przede wszystkim żenujące jest to, że nagle LAC lub Bulls robią co chcą pod tablicami CAVS, przecież w meczu z Bulls im się nawet podskoczyć do piłki nie chciało. O jakiejś konstruktywnej, wypracowanej akcji można zapomnieć. Wszystko oparte na 3. Albo wpadnie, albo nie wpadnie. Niechlujna gra, mnóstwo strat, fauli. Niestety ich gra jest żenująca, gwiazdy zapomniały, że tytuł sam się nie obroni. Pewnie przejrzą na oczy, aczkolwiek aktualnie jest to żałosne. Początek sezonu świetny. Gra zaczęła się psuć już od wygranego meczu z Filadelfią. Już ten mecz pokazał, jak mają wszystko aktualnie w dupie.

 

Inna możliwość jest taka, że mają po prostu RS gdzieś. Przypuszczają, że rozjadą wszystkich do finału w PO, ale wątpię w tę wersję. Bardziej stawiam na to, że w głowach im się chwilowo pomieszało.

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Shumpert dał niezłe show :grin: Masa błędów w 1q włącznie z nietrafieniem dunka i udawaniem, kontuzji dłoni :smile:

Tak, grał wyjątkowo niechlujnie, w garbage time trafił za to chyba dwie albo trzy trójki z tego co pamiętam, ogólnie 4-6 za trzy. Skończył z 14 pkt i 6 zbiórkami, jak na niego to i tak nieźle ;]

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fbleacherreport%2Fvideos%2F10154583869166006%2F&show_text=0&width=560

 

 

Regular season Cavs w pigułce. Ciągle czekam na ten moment, w którym coś mnie natchnie żeby obejrzeć LeBrona w pełny wymiarze czasowym, ale chyba dopiero GSW lub Spurs mnie skusi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu uważałem, że Cavs są groźniejsi dla GSW niż przehajpowani Spurs i sprawdziło to się.

 

W tym roku uważam, że Cavs wygrają serie w ewentualnym finale z GSW i Lebron idzie po b2b i już bez żadnych dyskusji drugie miejsce za Jordanem.Niesamowity jest w tym sezonie, mimo gry na 1 biegu.Karmią przede wszystkim KL, który odpłaca się pięknym 21-10 na 60% TS.Trafia 2.7 trójki na mecz przy 42% w 31 minut.Kyrie ma 24.6 PPG i też 42% za 3(2.6 celnych trójek na mecz), 59% TS. Niech tylko JR wróci z wakacji, może jakiś mały trade i jazda.

 

Zrób to Lebron ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu uważałem, że Cavs są groźniejsi dla GSW niż przehajpowani Spurs i sprawdziło to się.

 

W tym roku uważam, że Cavs wygrają serie w ewentualnym finale z GSW i Lebron idzie po b2b i już bez żadnych dyskusji drugie miejsce za Jordanem.Niesamowity jest w tym sezonie, mimo gry na 1 biegu.Karmią przede wszystkim KL, który odpłaca się pięknym 21-10 na 60% TS.Trafia 2.7 trójki na mecz przy 42% w 31 minut.Kyrie ma 24.6 PPG i też 42% za 3(2.6 celnych trójek na mecz), 59% TS. Niech tylko JR wróci z wakacji, może jakiś mały trade i jazda.

 

Zrób to Lebron ;].

Amen. Od siebie dodam jeszcze, że powinni rotować większa ilością graczy i rozgrywać młodzież. Widać, że chcą grać. Zaprocentuje to w przyszłości. Oby zdrowie dopisało i będzie dobrze. Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fbleacherreport%2Fvideos%2F10154583869166006%2F&show_text=0&width=560

 

 

Regular season Cavs w pigułce. Ciągle czekam na ten moment, w którym coś mnie natchnie żeby obejrzeć LeBrona w pełny wymiarze czasowym, ale chyba dopiero GSW lub Spurs mnie skusi. 

No ja to do tej pory obejrzałem wszystkie mecze Cavs (full lub condensed) i nie żałuję.

 

Rok temu uważałem, że Cavs są groźniejsi dla GSW niż przehajpowani Spurs i sprawdziło to się.

 

W tym roku uważam, że Cavs wygrają serie w ewentualnym finale z GSW i Lebron idzie po b2b i już bez żadnych dyskusji drugie miejsce za Jordanem.Niesamowity jest w tym sezonie, mimo gry na 1 biegu.Karmią przede wszystkim KL, który odpłaca się pięknym 21-10 na 60% TS.Trafia 2.7 trójki na mecz przy 42% w 31 minut.Kyrie ma 24.6 PPG i też 42% za 3(2.6 celnych trójek na mecz), 59% TS. Niech tylko JR wróci z wakacji, może jakiś mały trade i jazda.

 

Zrób to Lebron ;].

Obyś się nie mylił Reikai. Jestem jak najbardziej za taki scenariuszem ale jak zerkam czasami na grę GSW to ogarnia mnie strach (np. w jaki sposób sobie poradzili ostatnio z Clippers już o Indianie nawet nie wspominam). Durant, Curry i Thompson to zabójcze trio nadzwyczajnych shooterów (z miażdżącą trójką) i czasami się zastanawiam jak Lebron i spółka będą w stanie im się przeciwstawić? Obroną? Czy LBJ jest w stanie zdominować KD? Jeżeli pójdą na wymianę ciosów to słabo to widzę no chyba, że KL będzie grał tak jak ostatnio a JR nie zawiedzie w finałowej serii. Dobrze, że jest jeszcze Kyrie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.