Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Aczkolwiek większości z grających w Nets zawodników będzie zależało na tym, żeby pick został w Pacers, więc Bulls czeka trudna przeprawa.

Pomimo tego, że mówimy o Nets to wciąż jest NBA, a nie liga osiedlowa. Kolesie wątpliwego talentu wylecą prędzej kiedy Marks i Atkinson zauważą brak zaangażowania niż gdyby dawali z siebie max. Nets i tak będą poszukiwać, jak nie z tego picku to poza draftem.

 

go nets!

Go! :grin:

 

Chociaż ja tam życzę Bulls jak najlepiej. Niech sprawią super sensację w PO xD

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mam gratulować awansu Bulls do playoffs, czy nie? 

 

Wydaje mi się, że ważniejsze byłoby WY że tak sobie JE zastosuje kolokwializm BA bez cenzury NIE zarządu Bulls, który jest zwyczajnym rakiem. 

 

Wade dobił po powrocie na ostatnie mecze regulara po 1500 przechwytach do 800 bloków. I oczywiście głównie z jego powodu będę kibicował Bulls w tych playoffs. Szkoda, że nie trafili na Cavs. Myślałem, że ten sezon Bulls będzie wyglądał nieco inaczej, ale cóż.. where amazing happens!

 

Go Bulls! To rescue GarPax ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są jakiekolwiek szanse na przejście pierwszej rundy, to tylko z Celtics. Lepiej dla Bulls nie mogło się to ułożyć. Przynajmniej nie będzie wstydu, bo z Cavs to byłoby pewne 4-0, a tak tutaj dwa zwycięstwa spokojnie mogą urwać, bo cała gra Bostonu opiera się głównie na Thomasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby masz rację, z niedoswiadczonym Bostonem może być lżej, ale w perspektywie przyszłości lepiej byłoby dostać sweepa i liczyć, że reinsdorf wyczyści FO, niż przegrać 2-4, 3-4 i dalej ciągnąć ten napompowany oczekiwaniami wózek z nimi za sterem...

 

Mimo wszystko Go Bullls, serce jednak krzyczy głośniej od rozumu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

To jak Panowie widzicie nadchodzący sezon w wykonaniu Byków. Wszelkie power rankingi pokazuje jasno...katastrofa. Niby będziemy mogli się jarać tym młodym Finem, ale jednak jest znak zapytania jak sobie poradzi w NBA. Jeszcze bardzo mocno liczę na to, że ten Dunn pokaże że jest graczem jakim miał być.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Panowie widzicie nadchodzący sezon w wykonaniu Byków. Wszelkie power rankingi pokazuje jasno...katastrofa. Niby będziemy mogli się jarać tym młodym Finem, ale jednak jest znak zapytania jak sobie poradzi w NBA. Jeszcze bardzo mocno liczę na to, że ten Dunn pokaże że jest graczem jakim miał być.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Zack LaVine. Ja największą nadzieję pokładałbym w tym zawodniku. Powinien być naturalnym liderem tej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład na papierze nie wyglada az tak tragicznie, ktos w dodatku może ,,zaskoczyć". Nie wiadomo co z tym Wade'em jeszcze, ale raczej z wymiany nic lepszego nie przewidywałbym... Team raczej na play offy i tyle :tongue:

PO?

Wymień te 9 ekip od których będą lepsi

 

co do Zacha to wnie wiadomo kiedy i w jakiej formie wróci

 

tutaj przecież jest perfidny tank, sezon na straty- nie ma co się oszukiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład na papierze nie wyglada az tak tragicznie, ktos w dodatku może ,,zaskoczyć". Nie wiadomo co z tym Wade'em jeszcze, ale raczej z wymiany nic lepszego nie przewidywałbym... Team raczej na play offy i tyle :tongue:

 

PO?

Wymień te 9 ekip od których będą lepsi

 

co do Zacha to wnie wiadomo kiedy i w jakiej formie wróci

 

tutaj przecież jest perfidny tank, sezon na straty- nie ma co się oszukiwać

 

To jak będzie z tymi ekipami od których mają być lepsi? znajdzie się pare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.