Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Butlerowi z łatwością przychodziło krytykowanie innych, a teraz jak gra totalną żenadę, to nie potrafi uderzyć się w pierś? Czekam na wywiad w którym przyznałby się do tego, że sam zawodzi, ale chyba nie doczekam się. Nawet po wczorajszej żenadzie jaką zagrał, nic na swój temat, tylko zwalanie winny na cały zespół, wszystko sprowadza do liczby mnogiej. Szkoda, bo mecze przegrywamy przez jego "liderowanie", ale to mu cały czas umyka.

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba na tyle mojego oglądania Bulls w tym sezonie..

Nie będę ukrywał, że Chicago pozwoliło mi przebrnąć szczególnie przez pierwszą część sezonu, gdzie Heat nie dało się oglądać. 

 

Szkoda tej kontuzji Wadea, bo grafik mają nie najgorszy i pomimo, że grają ostatnio.. jak grają, była szansa na 7-8 miejsce i awans do playoffs. Bez Wadea, Butler ze swoją aktualna dyspozycją do playoffs ich chyba raczej nie zaciągnie. Potrzebny będzie bilans coś koło 41-41.

 

Dla Bulls chyba jednak będzie lepiej iść po wyższy pick i może te łosie z zarządu wreszcie wyrzucą. Nie wierzyłem w Portisa, a on wreszcie zaczął grać. Do tego Valentine przebił się na dobre do rotacji, a teraz pod nieobecność DWadea powinien dostawać jeszcze więcej minut. Bulls pewnie też więcej będą grali teraz Paynem.

 

Powodzenia Bulls :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta droga do drugiego najgorszego wyniku w ostatnich 10 latach. Portis, Mirotic, MCW powodują krwawienie oczu. Szczególnie ten ostatni miał wybitne osiągnięcia w tym meczu, 4 straty (6 ogólnie) w 5 minut od wejścia na parkiet.

I jeszcze jedno: dlaczego do ****a pana Morrow nie gra?!!!!

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.