Skocz do zawartości

Jak zmienia się sytuacja na piedestal & kto jest next up?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Na obecna chwile nie widze jakis mega zmian na topie przez najlbizsze 2 sezony.

Z rocznikow 91-93 nie bedzie all-time greatness. Czy to boogie, czy to wall czy kto tam jeszcze. Jest talent nie brakuje innych rzeczy.

Jest davis, ale zbyt kontuzjogenny, do tego znacznie przehajpowany w def.

Jedyny ktory ma szanse, ale zeby rzadzic liga trzeba miec tez team, a na to sie nie zapowiada w pelikanach.

 

W zwiazku z tym zostajemy przy tym przy kim jestesmy czyli powolny odjazd lebrona na polke, wiecznie drugi KD i stefan rzadzacy liga nawet i sila rozpedu poprzednich sezonow (i sila gsw).

 

Nadchodzacy sezon mam nadzieje ze dolozy troche kandydatow z trzech ostatnich draftow bo poki co to poza trojka kat giannis porzingod mlodziez dupy nie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis-Towns-Łotysz

 

Coś w  tym kierunku spodziewałabym się. Wysocy ofensywnie jak sg (uwaga, przesadzam!), defensywnie próba zachowania ich kluczowej roli.

 

Choć ważne jest też to na ile duet Stefek-Klay jest wyjątkiem, odstępstwem od reguły, a na ile można zaordynować taktykę na dwóch wariatów za linią za trzy w innych zespołach.

 

Ogólnie - podtrzymuję tezę, że przy wejściu do ligi trzeba będzie mieć ponadprzeciętny rzut i to już niekoniecznie element "który najłatwiej poprawić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że od draftu spokojnie przyjmujesz co wyprawia mało kojarzony gość z San Diego.

Chodzi o fakt ze mimo tej skrytosci w dwóch ostatnich sezonach zagrał parenascie razy na bezczela....

 

tak, murzynów biegających za piłką kilka tys km ode mnie przyjmuję spokojnie

jakiej skrytości? jakiego bezczela? wut?  

czy ty wiesz o czym jest ten wątek czy chcesz popisać sobie o tym, że Kawhi gra lepiej niż przeciętny zawodnik wybrany z 18 numerem drafu czy z którym tam był wybrany?

 

btw. mój błyskawiczny resercz statystyczny dowiódł, że Kawhi rzucił w tym sezonie +30 pts w 3 meczach. Faktycznie, murowany kandydat na bycie przyszłym MVP i w ogóle dominatorem ligi

 

over & out, nie piszę już w tym wątku

 

zaraz mi ktoś napisze że kemba walker, i co, też mam mu robić statystyczny resercz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hornets nie ma teraz podstawy do budowania ECF/finałów ligi z Gilchirstem i spółką. Cha ma fajny zespół,ale na max drugą rundę.

W Knix go widzę. Z Łityszem i Melo już jako 2/3 opcją. Generalnie widzę go w miejscach, gdzie wysocy potrafią nie tylko alejupy łapać. I niech bierze Redicka ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie jeszcze o tym sezonie, ale indywidualnie jezeli biorac skillset Wall juz puka do drzwi, Beal ma byc przedluzony, nic tylko teraz obu ich dobrze obudowac, wschod wyglada slabiutko

 

2 3 lata i moze byc ciekawie Thompson i Curry tez sa mlodzi takze oni powinni zostac tam gdzie sa przy dobrych wiatrach

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall ma wady, ale widac ze robi postepy z sezonu na sezon, pracuje nad swoja gra, na pick and rollu obecnie wydaje mi sie ze w lidze lepiej kreuje tylko cp3 ale glownie dlatego ze personel ma lepszy

 

Wall w transition dobija do poziomu Westbrooka, broni lepiej niz on i Curry, wiadomo ze ten rzut jeszcze idealny nie jest ale progres z sezonu na sezon mi sie podoba nie wiem jak to w procentach wyglada ale widac ze chetniej rzuca, technika tez lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz jak to w procentach wygląda to skąd wniosek, że robi postępy? W tym sezonie się zatrzymał, złożyło się na to wiele czynników, przede wszystkim kontuzje w Wizz, ale i też sam chyba uwierzył, że jest już ligową czołówką, strasznie mnie wkurwiały jego gwiazdorskie wygibasy. Zamiast ruszyć dupę i zacząć grać o poziom lepiej non stop się podpalał, nie kreował już tak dobrze, staty mocno to zakłamują, selekcja i skuteczność też się istotnie pogorszyła i Janek jest w tym samym miejscu co przed startem sezonu 14/15 - znów musi zacząć wszystkim udowadniać, że może wskoczyć do top3 pg kosztem CP3, ale czy to jest możliwe? Niestety obecnie więcej widać argumentów na "nie".

 

Jako jeden z największych piewców jego talentu ciężko mi to pisać, ale na dziś John Wall jako the next one brzmi jak niesmaczny żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Knix go widzę. Z Łityszem i Melo już jako 2/3 opcją. Generalnie widzę go w miejscach, gdzie wysocy potrafią nie tylko alejupy łapać. I niech bierze Redicka ze sobą.

No to witamy w Jazz ;-)

 

 

Davis-Towns-Łotysz

 

Coś w  tym kierunku spodziewałabym się. Wysocy ofensywnie jak sg (uwaga, przesadzam!), defensywnie próba zachowania ich kluczowej roli.

 

 

 

 

Obserwujcie Treya Lylesa.  Ten koleś ma naprawdę potencjał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.