Skocz do zawartości

Jak zmienia się sytuacja na piedestal & kto jest next up?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na to jak Lebron dzisiaj ze smutkiem w oczach przyjmie kolejna porażkę w finałach sprawiło że zacząłem zastanawiać się co do tego doprowadziło Lebron w momencie powrotu do Cavs szykowal się na pojedynek ewentualny w finałach że Spurs licząc na to że Irving i Love da mu potrzebne wsparcie, gościu kombinował całkiem dobrze w RS Kyrie wybuchł w San Antonio wygrali mecz wszystko wyglądało pięknie w kontekście ewentualnych finałów ale nie przewidział tego że zespół który odpadł z Clippers okaże się all time great drużyna z dwoma przyszłymi Hofamerami, do czego daze Lebron nie przewidział tego że jak co 3 5 lat nadchodzi zmiana stylu gry w Nba i zmiana trendów które działają, wyobrażacie sobie w 2008 2010 żeby ktoś odważył się wystawić Ibake Greena Barnes a Lovea Thompson a przeciwko Garnettowi czy chocby Nene? Gasol? Bynum? Najbardziej zmieniła się pozycja Pfa, taki Garnett w 08 żył na spuszczaniu wpierdolu na post Jamisona Lewisom ligi wtedy, pewnie nadal by to.robił gdyby w 09 nie stracił kolana (mało kto ogólnie pamięta to jak dobry był Kg w 08, głównie dlatego ze itak w momencie spadku po kontuzji w 2010 był elitarny po obu stronach parkietu)

 

ogólnie Lebrona mina na ławce w g2 czy g1 smutek i pustka w oczach wydaje mi się że to jest właśnie to gościu szykowal się na kogo innego na inną koszykówkę a został zaskoczony

 

ja to nazywam Karmą za opuszczanie tonacych statków wy nazywajcie jak chcecie

 

NEXT up

 

teraz jest pora na następną zmianę musi wyrosnac ktoś kto zaatakuje gsw i lige

 

mamy okc mamy Spurs oni nadal tam będą

 

moim kandydatem jest John Wall, gościu ma competitivnes Westbrookow Bryantow tej ligi a jak pokazuje seria Cavs przykłady Waiters a i Jra jaka jest różnica między goscimi którzy chcą rywalizować a tymi którzy chcą grac

 

swoją drogą myślicie że Lebron tęskni za Waitersem? Waiters może nie jest lepszy od Klasa ale w głowie podczas serii miał to że chce pokazać że jest lepszy i do pewnego momentu stał z nim bark w bark

 

ale adnotacja do tematu obok nie chciał grać po Lebronowenmu wypad z baru, to co powiedział po wytransferowaniu to nic innego jak strzał w styl gry Lebrona

 

wracając do Walla, żeby pokonać GSw cytując Olajuwona z 94 proszacego o inny support "we need warriors" cedric maxwell

 

czemu Wall indywidualnie, jeden z najlepszych kreatorów na pick and rollu a to nadal boli.gsw co pokazała seria z okc, bdb obrońca szybkie nogi i w ataku zaora Stepha/Klaya

 

typuje Johna

 

ławka rezerwowych do wyskoku Kemba Lillard !!!!!!!!!! może Antony davis czekam czy zmieni swoją łatkę w następnym sezonie i kto jeszcze sam nie wiem to liga PG obecnie Lowry na pewno odpada co już mówię od dawna fałszywy all star

 

 

 

a może znowu zmiana stylu gry i pg wyjdą z mody?

 

Lillards potrzebuje więcej wsparcia kemba to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Wall? hahahahah serio? Gość jest bezjajeczny

 

Boston Celtics (jesli KD do nich pojdzie)

John Wall bezjajeczny to łapu capu

 

ogladnij sobie mecz z gsw z rs jako jedyny z tej bandy ma coś z charakteru

to nie ty byles Kubbas z rapgry? nie kłam

nie ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nazywam Karmą za opuszczanie tonacych statków wy nazywajcie jak chcecie

Tego nie rozumiem.

Komu Lebron zrobił krzywdę?

Dzięki niemu Heat mają dwa tytuły.

Dzięki temu ze zostawił na trochę Cavs mogli sobie podraftowac solidnych zawodników i wtedy LBJ do nich wrócił.

Gdyby Cavsów nie zostawił nie mieliby wysokich picków, bo LBJ był za dobry by drużyna z nim była słaba.

Zrobił najlepsze co mógł zrobić

Skorzystał na tych zmianach LBJ, skorzystało Miami, skorzystało Clevland.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe szanse na królewski tron po LeBronie ma Kawhi.,Jedyna przeszkoda to jego małomówność,gdyż kandydat na to stanowisko musi być "wygadany"- medialny.,Ale Shaquille Rashaun kilka razy wspominał ,że Kobe przez pierwszy rok gry w LAL nie powiedział w szatni ani jednego słowa,.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to jak Lebron dzisiaj ze smutkiem w oczach przyjmie kolejna porażkę w finałach sprawiło że zacząłem zastanawiać się co do tego doprowadziło Lebron w momencie powrotu do Cavs szykowal się na pojedynek ewentualny w finałach że Spurs licząc na to że Irving i Love da mu potrzebne wsparcie, gościu kombinował całkiem dobrze w RS Kyrie wybuchł w San Antonio wygrali mecz wszystko wyglądało pięknie w kontekście ewentualnych finałów ale nie przewidział tego że zespół który odpadł z Clippers okaże się all time great drużyna z dwoma przyszłymi Hofamerami, do czego daze Lebron nie przewidział tego że jak co 3 5 lat nadchodzi zmiana stylu gry w Nba i zmiana trendów które działają, wyobrażacie sobie w 2008 2010 żeby ktoś odważył się wystawić Ibake Greena Barnes a Lovea Thompson a przeciwko Garnettowi czy chocby Nene? Gasol? Bynum? Najbardziej zmieniła się pozycja Pfa, taki Garnett w 08 żył na spuszczaniu wpierdolu na post Jamisona Lewisom ligi wtedy, pewnie nadal by to.robił gdyby w 09 nie stracił kolana (mało kto ogólnie pamięta to jak dobry był Kg w 08, głównie dlatego ze itak w momencie spadku po kontuzji w 2010 był elitarny po obu stronach parkietu)

 

 

 

a teraz moze po polsku, pls?!!?

 

Największe szanse na królewski tron po LeBronie ma Kawhi.,Jedyna przeszkoda to jego małomówność,gdyż kandydat na to stanowisko musi być "wygadany"- medialny.,Ale Shaquille Rashaun kilka razy wspominał ,że Kobe przez pierwszy rok gry w LAL nie powiedział w szatni ani jednego słowa,.    

 

mowisz o tym Kawhim Lenoardzie z Spurs czy jakims innym? i czy ostatnio, jakos ostatnie 2 lata, widziales jakies znaki swiadczace o tym ze ma ochote wstapic na ten tron albo chociaz potencjal? czy tez po prostu pociag Ci odjechal w czerwcu 2014 a tory trawo zarosly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

mowisz o tym Kawhim Lenoardzie z Spurs czy jakims innym? i czy ostatnio, jakos ostatnie 2 lata, widziales jakies znaki swiadczace o tym ze ma ochote wstapic na ten tron albo chociaz potencjal? czy tez po prostu pociag Ci odjechal w czerwcu 2014 a tory trawo zarosly?

Tak o Leonardzie.,Nie uważam ,że pierścień i MVP finałów z  2014 były szczytowym osiągnięciem Kawhi. Nawet w słabym sezonie 2015 Kawhi został NBA Defensive POTY.,W sezonie 2016 All Star i Defensive Player of The Year.,Kawhi ma dopiero 24 lata i doskonały quiet-killer skills set .I najważniejsze ,że nie ma poprzewracane we łbie,dlatego myślę ,że jego czas nadejdzie.,

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KL akurat mnie zaskoczył bo zaczął grać takie swoje signature moves w stylu dalekim od średniej spurs. Ci najwięksi mają ten pierwiastek sk****synstwa aby osmieszyc przeciwnika. MJ LBJ i SC mają te swoje sztuczki. Leonard na razie parę razy blysnal ale widać ze cos tam się budzi w nim. Walla widziałem wielokrotnie plus na żywo i dla mnie to bardzo egoistyczny gracz. Jakoś mnie nie przekonał jak całkowicie w nieodpowiednim momentach gra pod siebie zamiast pod drużynę.

To jest podstawowe pytanie do MG13. Jak postrzega SZCZERZE Walla jako lidera. Ale bez belkotu Grzecznosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o Leonardzie.,Nie uważam ,że pierścień i MVP finałów z  2014 były szczytowym osiągnięciem Kawhi. Nawet w słabym sezonie 2015 Kawhi został NBA Defensive POTY.,W sezonie 2016 All Star i Defensive Player of The Year.,Kawhi ma dopiero 24 lata i doskonały quiet-killer skills set .I najważniejsze ,że nie ma poprzewracane we łbie,dlatego myślę ,że jego czas nadejdzie.,

 

ja tez nie mam w glowie poprzewracane i zobacz ile znacze w swiatowej koszykowce.

 

 

http://www.basketball-reference.com/play-index/psl_finder.cgi?request=1&match=single&type=totals&per_minute_base=36&per_poss_base=100&lg_id=NBA&is_playoffs=N&year_min=&year_max=&franch_id=&season_start=1&season_end=-1&age_min=0&age_max=99&height_min=0&height_max=99&shoot_hand=&birth_country_is=Y&birth_country=&birth_state=&college_id=&draft_year=&is_active=&debut_yr_nba_start=&debut_yr_nba_end=&debut_yr_aba_start=&debut_yr_aba_end=&is_hof=&is_as=Y&as_comp=gt&as_val=&award=dpoy&pos_is_g=Y&pos_is_gf=Y&pos_is_f=Y&pos_is_fg=Y&pos_is_fc=Y&pos_is_c=Y&pos_is_cf=Y&qual=&c1stat=&c1comp=gt&c1val=&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&c5stat=&c5comp=gt&c6mult=1.0&c6stat=&order_by=ws

w ostatnich 20 latach 14 razy DPOTY byl wybrany do ASG. Wiec, z calym szacunkiem,  nie sadze zeby to bylo jakies osigniecie znamionujace potencjal na najlepszego gracza / ikone ligi.

KL akurat mnie zaskoczył 

 

Ciebie ktoś ze spurs nie zaskoczył ? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, jak i w jakim wieku wyskoczył Curry po początkowych problemach, nie można wykluczyć w takiej wyliczance nikogo z tych bardziej utalentowanych. Wielu może wybuchnąć. 

 

Ale wspomniany Kawhi nie ma naturalnego luzu, dzięki któremu widziałbym w nim coś więcej, niż ultimate rolsa. To robot. Brak mu kocich ruchów lub tego naturalnego "czegoś", co wprowadzi go na najwyższy indywidualny poziom. 

 

George, Davis, Lilliard lub ktoś z najmłodszych. Jest trochę tego towaru, większość w pewnym momencie może zaskoczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.