Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Bawi mnie mówienie o Usyku GOAT i jednocześnie pisanie o najsłabszej HW. 

Znaczy no Usyk ogólnie powinien być wysoko na listach, ale ja bym nie dał go w top10 dywizji HW, a co dopiero jako całościowy GOAT. 

 

Chociaż moje atg mocno odbiega od reszty, ja na przykład mam Vitalija jako nr 1 w HW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał(a):

Bawi mnie mówienie o Usyku GOAT i jednocześnie pisanie o najsłabszej HW. 

Znaczy no Usyk ogólnie powinien być wysoko na listach, ale ja bym nie dał go w top10 dywizji HW, a co dopiero jako całościowy GOAT. 

 

Chociaż moje atg mocno odbiega od reszty, ja na przykład mam Vitalija jako nr 1 w HW 

Mam nadzieje, ze zreflektowales sie z tym pewniakiem Furego I Usyk :P

Bo Tyson tez wygra ta walke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

 

Chociaż moje atg mocno odbiega od reszty, ja na przykład mam Vitalija jako nr 1 w HW 

To akurat nie jest jakaś kontrowersyjna opinia  

 

Użyj tym zwycięstwem na pewno wszedł do dyskusji

U mnie mimo wszystko Lewis nad Kliczką choć tego pierwszego nie lubię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał(a):

To akurat nie jest jakaś kontrowersyjna opinia  

 

Użyj tym zwycięstwem na pewno wszedł do dyskusji

U mnie mimo wszystko Lewis nad Kliczką choć tego pierwszego nie lubię 

Usyk przegrał wczoraj prawie tyle rund, ile Vitalij w karierze.

 

ale opinia kontrowersyjna - widziałem listy ATG gdzie Kliczko jest poza top100.

traci na byciu białym Europejczyku.

 

Usyk dla mnie dalej poniżej Marciano, Holmesa, Joe Louisa, Lewisa, obu Kliczko, Aliego, Foremana. I kwestia jak liczyć Jack Johnsona czy Dempseya czy innych, których nie zachowały się żadne walki. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RappaR napisał(a):

Usyk przegrał wczoraj prawie tyle rund, ile Vitalij w karierze.

 

ale opinia kontrowersyjna - widziałem listy ATG gdzie Kliczko jest poza top100.

traci na byciu białym Europejczyku.

 

Usyk dla mnie dalej poniżej Marciano, Holmesa, Joe Louisa, Lewisa, obu Kliczko, Aliego, Foremana. I kwestia jak liczyć Jack Johnsona czy Dempseya czy innych, których nie zachowały się żadne walki. 
 

Koło top 20 HW się będzie kręcić.https://www.ranker.com/list/best-heavyweight-boxers-of-all-time/ranker-sports

Osobiście chętnie zobaczyłbym Usyka z prime Riddickiem Bowe czy niedocenionym Alexandrem Povetkinem. Nie wiem czy postawiłbym na Usyka w starciu z tymi dwoma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

Koło top 20 HW się będzie kręcić.https://www.ranker.com/list/best-heavyweight-boxers-of-all-time/ranker-sports

Osobiście chętnie zobaczyłbym Usyka z prime Riddickiem Bowe czy niedocenionym Alexandrem Povetkinem. Nie wiem czy postawiłbym na Usyka w starciu z tymi dwoma.

 

Uwielbiam prime Povietkina, ale gdzie Krym a gdzie Rzym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, P_M napisał(a):

Koło top 20 HW się będzie kręcić.https://www.ranker.com/list/best-heavyweight-boxers-of-all-time/ranker-sports

Osobiście chętnie zobaczyłbym Usyka z prime Riddickiem Bowe czy niedocenionym Alexandrem Povetkinem. Nie wiem czy postawiłbym na Usyka w starciu z tymi dwoma.

 

No ale samej HW, a nie boksu.

A dla mnie Vitalij to nr1 

H2H najlepszy, przegrał kilka rund w karierze, obie porażki to kontuzje, kompletna dominacja w swoich czasach, nie bał się nikogo i nie unikał walk, tytanowa szczęka, kowadło w łapie, świetne warunki, techniczny.

 

Riddick Bowe mając 28 lat dostał wpierdol od Gołoty wpierdol, kiedy ten nie lubił boksu i bał się zostać uderzony i poddawał walki, kiedy tylko ktoś go przycisnął.

Lou Duva dał w biografii trzy rozdziały na temat różnych bokserów i jeden poświęcił temu jak bardzo się nie nadaje do boksu Andrzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

No ale samej HW, a nie boksu.

A dla mnie Vitalij to nr1 

H2H najlepszy, przegrał kilka rund w karierze, obie porażki to kontuzje, kompletna dominacja w swoich czasach, nie bał się nikogo i nie unikał walk, tytanowa szczęka, kowadło w łapie, świetne warunki, techniczny.

No tak samej HW,a nie overall dyscypliny. Vitalij papiery na goat case w HW ma, na trochę podobnej zasadzie jak Kareem Abdul Jabbar w NBA, ale przed pojawieniem się ostatniej generacji talentów jak Jokic czy Luka.

 

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Uwielbiam prime Povietkina, ale gdzie Krym a gdzie Rzym.

Styl robi walkę. Przejrzyj sobie jak faworyzują style walki (swarmer, slugger,outboxer, boxer-puncher).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał(a):

No tak samej HW,a nie overall dyscypliny. Vitalij papiery na goat case w HW ma, na trochę podobnej zasadzie jak Kareem Abdul Jabbar w NBA, ale przed pojawieniem się ostatniej generacji talentów jak Jokic czy Luka.

 

Styl robi walkę. Przejrzyj sobie jak faworyzują style walki (swarmer, slugger,outboxer, boxer-puncher).

Usyk nie ma stylu, jest panem bokserem dostosujacym sie do przeciwnika w najlepszy mozliwy sposób. Od lat czytalem, ze Usyk nie ma szans z Furym. Ze matchup nightmare. Ze z Joshua tez jest za maly.

Povietkin imo zostalby zdmuchniety w tej walce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Usyk nie ma stylu, jest panem bokserem dostosujacym sie do przeciwnika w najlepszy mozliwy sposób. Od lat czytalem, ze Usyk nie ma szans z Furym. Ze matchup nightmare. Ze z Joshua tez jest za maly.

Povietkin imo zostalby zdmuchniety w tej walce.

 

Lets agree to disagree. Natomiast Usyk jest typem boxera jak sam przypadkowo zauważyłeś:) dla mnie rzemieślnik. Z kolei Tyson Fury jest ogólnie ciężkim przypadkiem jako wyznacznik, bo jego tryb życia + przebiegi walk z chociażby Cunnighamem sprawiają przez to spore trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał(a):

I tak I nie

Bo Usyk przejechal sie po kozackich Furym I Joshule.

Samemu bedac najstarszym.

Usyk wygrał z Fury split decision, gdzie faktycznie wygrał zdecydowanie 3 rundy przy 4 Fury.

Usyk dla mnie wygrał dzięki temu knock downowi, ale bez przesady, to była równa walka, nie żadne przejechanie, skoro Usyk skończył walkę ze złamaną szczęką 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Reikai napisał(a):

I tak I nie

Bo Usyk przejechal sie po kozackich Furym I Joshule.

Samemu bedac najstarszym.

Joshua z walk z usykiem to była kpina nie bokser 

1 godzinę temu, RappaR napisał(a):

Usyk wygrał z Fury split decision, gdzie faktycznie wygrał zdecydowanie 3 rundy przy 4 Fury.

Usyk dla mnie wygrał dzięki temu knock downowi, ale bez przesady, to była równa walka, nie żadne przejechanie, skoro Usyk skończył walkę ze złamaną szczęką 

Nie no nie przesadzaj, Usyk wygrał zdecydowanie te walkę a to split to była kolejna kompromitacja sędziów, przypomnij sobie choćby pierwszą walkę furyego z Wilderem czy z naszego podwórka Szpilki z Zachem 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Joshua z walk z usykiem to była kpina nie bokser 

Tak dziala Usyk, zabiera Ci atuty bo zajebiscie dostosowuje sie do przeciwnika.

W zadnej z walk nie byl faworytem, czy Joshua czy Fury. Mial byc zmieciony przez "prawwdziwych ciezkich" ten pompowany cruiser bez ciosu.

Ludzie dalej nie rozumieja jego geniuszu. 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Tak dziala Usyk, zabiera Ci atuty bo zajebiscie dostosowuje sie do przeciwnika.

W zadnej z walk nie byl faworytem, czy Joshua czy Fury. Mial byc zmieciony przez "prawwdziwych ciezkich" ten pompowany cruiser.

Ludzie dalej nie rozumieja jego geniuszu. 

Nie rozumiesz 

Joshua przed waka z usykiem też był c***owy. Od pojedynku z ruizem to był przestraszony chłopiec 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.