Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak bedzie wyglądał ten mecz gdzie dwie drużyny będą chciały przegrać :-)

Wcale tak nie musi być, bo Philly może w międzyczasie nastukać lepszy bilans od Kings i porażka nie będzie im nic dawać.

 

Jesteśmy aktualnie na 4. miejscu razem z Magic i Sixers, ale zarówno Orlando jak i Philly mają jeszcze po 2 mecze z Nets, więc można powiedzieć, że wszystko w naszych rękach. Dzisiaj i w środę gramy kluczowe mecze w MSG z Pistons i Heat, którzy będą z nami w drugim meczu back2back. Nie ma co się wygłupiać, Sasha jest głodny gry i bardzo nam w tej chwili potrzebny. Lonzo powinien pomału rozglądać się za jakimś fajnym lokum na Manhattanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale tak nie musi być, bo Philly może w międzyczasie nastukać lepszy bilans od Kings i porażka nie będzie im nic dawać.

 

Jesteśmy aktualnie na 4. miejscu razem z Magic i Sixers, ale zarówno Orlando jak i Philly mają jeszcze po 2 mecze z Nets, więc można powiedzieć, że wszystko w naszych rękach. Dzisiaj i w środę gramy kluczowe mecze w MSG z Pistons i Heat, którzy będą z nami w drugim meczu back2back. Nie ma co się wygłupiać, Sasha jest głodny gry i bardzo nam w tej chwili potrzebny. Lonzo powinien pomału rozglądać się za jakimś fajnym lokum na Manhattanie.

Orlando to na bank polozy sie przed Nets, ktorym na zwyciestwach akurat zalezy. No ale jak Brooklyn zagra jak Detroit ostatnio z Magic, to nawet Vogel nie bedzie wiedzial co zrobic by z rywalem przegrac. Na co licza w tej chwili 76ers nikt nie wie. Po kontuzji Embiiida zdawalo mi sie ze to ekipa na top4 draftu a oni cisna niemozliwie. Nie zdziwie sie jak skonczs na 8 miejscu od konca nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando to na bank polozy sie przed Nets, ktorym na zwyciestwach akurat zalezy.

Po Magic akurat nie widać, żeby im nie zależało na wygranych. Jak dotąd posadzili jedynie Greena, ale to akurat wzmocnienie, które zaprzecza tankowaniu. Jednak Orlando mają dosyć trudny kalendarz, nawet mecz na Brooklynie trafia się w drugi dzień b2b. Samą końcówkę sezonu mają łatwiejszą, ale te mecze mogą już rzeczywiście odpuścić.

 

Na co licza w tej chwili 76ers nikt nie wie.

Sixers liczą na Kings, którzy pomimo takich wybryków jak wczoraj chyba i tak skończą za nimi, a w najgorszym wypadku z takim samym bilansem. Dlatego też Philly nie mają większego interesu w przegrywaniu, bo i tak dobry pick mają zapewniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando to na bank polozy sie przed Nets, ktorym na zwyciestwach akurat zalezy. No ale jak Brooklyn zagra jak Detroit ostatnio z Magic, to nawet Vogel nie bedzie wiedzial co zrobic by z rywalem przegrac. Na co licza w tej chwili 76ers nikt nie wie. Po kontuzji Embiiida zdawalo mi sie ze to ekipa na top4 draftu a oni cisna niemozliwie. Nie zdziwie sie jak skonczs na 8 miejscu od konca nawet.

 

Z drugiej strony loteria to loteria... mimo wszystko mozna jeszcze zwiększać swoje szanse... 

odwrócona tabela robiona jest po losowaniu więc takie zabezpieczenie wymiany z Kings to dodatek do dania głównego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem. Ja wszystko wiem. Zanim zaczniemy narzekać na to jak te c***e mogły wygrać i oddalić się od Lonzo zapytam tylko raz: czy My, kibice nie mamy prawa do odrobiny szczęścia? Niech pierwszy wrzuci zdjęcie swojego pindola ten, który nie ucieszył się z tej wygranej. #ŁotyszMVP był o krok od tragedii, ale na szczęście włosy na plecach Drummonda pod pływem tarcia czy tam czegoś uratowały go przed nieprzyjemnym upadkiem. To chyba najlepsze co zrobił Andre od czasu przyjścia do tej ligi. 

 

Podawali, bronili i trafiali. Grali jak drużyna. Dziwne to bardzo. 

 

No ale, teraz nie ma co się podniecać, trzeba zamknąć właz do czołgu i jechać po upragnionego rozgrywającego! 

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem. Ja wszystko wiem. Zanim zaczniemy narzekać na to jak te c***e mogły wygrać i oddalić się od Lonzo zapytam tylko raz: czy My, kibice nie mamy prawa do odrobiny szczęścia? Niech pierwszy wrzuci zdjęcie swojego pindola ten, który nie ucieszył się z tej wygranej. #ŁotyszMVP był o krok od tragedii, ale na szczęście włosy na plecach Drummonda pod pływem tarcia czy tam czegoś uratowały go przed nieprzyjemnym upadkiem. To chyba najlepsze co zrobił Andre od czasu przyjścia do tej ligi. 

 

Podawali, bronili i trafiali. Grali jak drużyna. Dziwne to bardzo. 

 

No ale, teraz nie ma co się podniecać, trzeba zamknąć właz do czołgu i jechać po upragnionego rozgrywającego! 

 

giphy.gif

Zobaczysz, że będzie albo Josh Jackson albo Jayson Tatum a na pg Jrue :)

Edytowane przez denixior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

This is considered one of the best point-guard drafts in years, but that doesn’t mean the Knicks will wind up with one, according to an NBA source. If the tanking Knicks wind up with a top-six pick, as the odds now suggest, they haven’t ruled out passing on a point guard to take Josh Jackson, a Kansas combo forward known best for his defense and passing.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.