Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

:D :D :D :D 

 

 

 

“I’m trying to put pieces of my game together,” Rose said after Thursday’s optional practice at Temple. “I’m not shooting 3s yet. Hopefully I’ll start shooting them in the playoffs. It’s going to take a lot of sacrifice and dedication to get there. I’m just adding pieces to my game throughout the season.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja miałem bekę gdy Rose był faulowany przy wjeździe, a pasiaki widząc na powtórkach, że ewidentnie dali dupy musieli i tak dać piłkę Sixers?

 

Pewnie sprawdzali kto ostatni dotknął a wtedy nie ma możliwości odgwizdania faulu 'wstecznie', co jest kompletnym debilizmem i przez to raz na jakiś czas takie kwiatki się trafiają.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni w tej "zabawnej" akcji piłkę dotykał gracz 76ers i było to tak oczywiste, że aż nie cieszy mnie porażka i zwiększenie szansy na Lonzo Balla :smile:

 

Ogólnie dwie akcje po czasie były rozpisane pod Dariusza R. który najpierw przestrzelił łatwy layup, a później sędziowie go okradli z opisanej akcji powyżej. Melo chciał zrobić powtórkę z MSG, wygrać i przy okazji tak bardzo udowodnić coś Andersonowi, który robił z niego szmatę cały mecz, aż posypały się techniczne. Mam też wrażenie, że Lee w ostatnim rzucie mógł to zrobić z lepszej pozycji niż wyskok z półobrotem. Zgadzam się z Panem Januarym, że w samej końcówce wyglądało to na chęć przegrania przez obydwie ekipy. 

 

Fajne jest też to, jak Porzingis mając mismatch nie dostaje piłek, by wykorzystać przewagę wzrostu.

 

Na plus można zliczyć dzień konia Thomasa i poświęcanie swojego wątłego ciała przez Bakera.

 

Następny mecz z GSW :grin: Panowie, wiecie co robić :smile:

 

A gdybyście nie wiedzieli, to przypominam:

 

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno (albo ja dawno sprawdzałem) był w top 3 w % za 3 w lidze. Teraz sprawdziłem i jest na 9 miejscu. Najcelniej rzuca w zespole więc nie dziwię się, że akcja poszła pod niego. Jest jeszcze Lance Thomas z lepszym wynikiem, ale te 1.6 próby na mecz nie robią z niego killera w końcówce.  

 

Do tego Lee daje przyzwoitą obronę, wydaje mi się, że trochę rządzi w szatni, nie boi się mówić tego co myśli w mediach na temat zespołu i ogólnie za tą cenę jestem z niego zadowolony. Swoją drogą Horny namawia go do oddawania większej ilości rzutów i bycia bardziej aktywnym w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.