Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawostka niczym nie podparta, zwłaszcza, że końcówkę sezonu Rose miał bardzo solidną

 

może wymień te 30 lepszych jedynek aby uwiarygodnić tezę

 

Skoro stwierdziłeś, że to co napisałem jest z powietrza to polecam google, tam wszystko jest. 

 

W sezonie 2015/16 Derrick Rose załapał się na 44 miejsce wśród PG ligi pod względem PER (Player Efficiency Rating), 34 pod względem VA (Value Added) i EWA (Estimated Wins Added). Oczywiście to tylko statystyki. 

 

 

Ale Rose to nadal spory upgrade nad Jose Calderonem. Ja to bym się zastanawiał jak Bulls mają wyglądać z Rondo i Wade na parkiecie.

 

Rondo to spory upgrade w stosunku do aktualnego Rose'a. 

 

Skoro wyżej pojawiły się dane statystyczne to warto podać kolejną CIEKAWOSTKĘ:  w sezonie 15/16 Rondo oddając minimum 13 rzutów, wykręcał  na mecz 17.04 PTS   0.48 FG%  0.37 3P%  6.29 REB  11.2 AST. 

 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Derricka to ja bym się tak mocno nie martwił. W jego przypadku contract year zrobi swoje. Tylko pytanie jak podzieli się piłką z Melo. Ale Derrick to małe piwo, nawet jak nie wypali to najwyżej poleci. W Bulls nie chcieli dłużej czekać na jego odrodzenie i na to, aż dogada się z Butlerem. Jeden z nich musiał polecieć, obaj sobie z tego zdawało sprawę, Jimmy to potwierdził. Koniec tematu. Ja to bym na miejscu NYK przejmował się Noahem bo facet w ataku jest niesamowitym cancerem od PO 2015. Potzebuje dużo piłki jak na centra i długo ma ją w lapie aby rozgrywać, a jak dostanie piłkę bliżej kosza to nie trafia layupów. Boję się, że z jego mocnym charakterem będzie ograniczał możliwość gry Porzingisowi. Ten sezon to ogólnie test dla Hornaceka ( jak poradzi sobie z zapatrzonymi w siebie Derrickiem i Jo) i Krisztapsa ( ile rzutów sobie wywalczy bo dochodzi ceglący Derrick ). Ciekawy sezon w NY. Zarówno top 3 konfy jak i draftu nie będzie zaskonczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DErricka poniosła fantazja gdyż właśnie ogłosił że Warriors i Knicks to są dwa superteamy w NBA......

 

Zwłaszcza ten Noah m- dla niektóych to on pewnie i jest TOP5 centrów ale prawda jest taka że facet niszczy ofensywę zespołu.. W obronie o ile jest zdrowy to jest ciekawym graczem ale tak ogólnie to nie za bardzo widzę duży plus ponad Lopezem .... No ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Dariusz lubi gadać głupoty mediom wiemy nie od dziś więc ja na jego słowa nie zwracam kompletnie uwagi. Czekam, aż mi coś udowodni na boisku. 

 

 

Skoro stwierdziłeś, że to co napisałem jest z powietrza to polecam google, tam wszystko jest. 
 

 

Sprawdzałem i nie ma Twojej listy 30 lepszych PG od Rose'a w tamtym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Dariusz lubi gadać głupoty mediom wiemy nie od dziś więc ja na jego słowa nie zwracam kompletnie uwagi. Czekam, aż mi coś udowodni na boisku. 

 

 

 

Sprawdzałem i nie ma Twojej listy 30 lepszych PG od Rose'a w tamtym sezonie...

No cóż, nie mogę Ci pomóc w tak podstawowych kwestiach, a nie chciałbym pisać czegoś, co jako rozwinięcie miałoby złośliwą naturę.  :victorious:

 

 

Derrick Rose sezon 2015/16 

True shooting %  -  66 miejsce na 77 sklasyfikowanych PG ligi

Assist ratio          -   65 miejsce -- // ---

Player Efficiency Rating   -  44 miejsce -- // ---

Value Added   -  34 miejsce -- // ---

Estimated Wins Added -  34 miejsce -- // ---

Rebound rate - 51 miejsce -- // ---

 

EOT

 

 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby być złośliwym trzeba być inteligentnym. Tak mi kiedyś mój dyrektor powiedział wlepiając naganę ustną za pyskówki w jego kierunku. 

 

Nie wymagam od Ciebie nie wiadomo czego. Chcę tylko poznać listę 30 lepszych rozgrywających w ubiegłym sezonie. I Twoją listę, a nie jakiś ESPN czy innych tam ekspertów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby być złośliwym trzeba być inteligentnym. Tak mi kiedyś mój dyrektor powiedział wlepiając naganę ustną za pyskówki w jego kierunku. 

 

Nie wymagam od Ciebie nie wiadomo czego. Chcę tylko poznać listę 30 lepszych rozgrywających w ubiegłym sezonie. I Twoją listę, a nie jakiś ESPN czy innych tam ekspertów. 

Niskich lotów pstryczek, no ale kto co lubi. Zostawiam Cię w piaskownicy, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że potrafisz filtrować statystyki, ale to nie wystarczy aby wyciągać odpowiednie wnioski. Liczy się przede wszystkim PRÓBKA, którą uzyskujesz na bazie określonej liczby meczów. Pozwala to wyeliminować graczy, który wysoki PER czy TS nabijali na bazie kilku meczów lub grając końcówki rozstrzygniętych już spotkań. Dlatego zanim zaczniesz się wymądrzać pomyśl przez chwilę czy to co próbujesz wcisnąc ma jakiś w ogóle sens.

 

Taki mały tip - nie porównuj kogo kolwiek do Rondo, e-nba to ostatnie miejsce gdzie taki argument ma szanse powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niskich lotów pstryczek, no ale kto co lubi. Zostawiam Cię w piaskownicy, pozdrawiam.

 

U mnie w piaskownicy jak ktoś powie, że widział gówno to albo ma je przynieść na łopatce i pokazać, albo zaprowadzić w to miejsce i pokazać palcem. Co mnie obchodzą statystyki, że 2 na 9 podobno widziało to gówno. 

 

Napisałeś coś. Zostałeś poproszony o weryfikację tego i wycofałeś się tyłem rzucając jakieś cyferki. To ja pozdrawiam, albo nie. Jak wolisz i co tam Ci z fusów wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BullsFaN, zapodaj statystykę, to wszystko. Też jestem ciekawy czy ktokolwiek był gorszy od Larkina :onthego:

 

W ogóle Derrick to IMHO najbardziej niesprawiedliwie oceniany kolo a on się naprawdę stara. Taki bidul z niego. Kibice Bulls jeździli po jego skuteczności gdzieś w styczniu, a potem się okazało, że on na jedno oko wciąż widzi podwójnie. Jak zaczął widzieć normalnie to grał naprawdę OK. Także tego. Wytrejdowali go nie zamieniając z nim słowa jak byle chłoptasia. Za to zgniłe jajo dla lubianych przeze mnie Bulls.

 

Wiadomo, że to nie jest ten sam MVP ale nie byłbym taki pewny, że Byczki nie zatęsknią. Jak zdrowie Róży dopisze to zaskoczy wszystkich i życzę mu tego.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BullsFaN, zapodaj statystykę, to wszystko. Też jestem ciekawy czy ktokolwiek był gorszy od Larkina :onthego:

 

W ogóle Derrick to IMHO najbardziej niesprawiedliwie oceniany kolo a on się naprawdę stara. Taki bidul z niego. Kibice Bulls jeździli po jego skuteczności gdzieś w styczniu, a potem się okazało, że on na jedno oko wciąż widzi podwójnie. Jak zaczął widzieć normalnie to grał naprawdę OK. Także tego. Wytrejdowali go nie zamieniając z nim słowa jak byle chłoptasia. Za to zgniłe jajo dla lubianych przeze mnie Bulls.

 

Wiadomo, że to nie jest ten sam MVP ... ale nie byłbym taki pewny, że Byczki nie zatęsknią. Jak zdrowie Róży dopisze to zaskoczy wszystkich i życzę mu tego.

Nie zaskoczy -- przecież jego siłą były mega dynamiczne wjazdy gdzie potrafił rzucać niewiarygodne floatery... JEgo pierwszy krok był na poziomie tego co robi Russelll i więcej nikt.... Potrafił mijać ze swobodą wkręcać sie pod kosz mając na sobie dwóch wysokich i trafiać.... Dziś nie jest nawet cieniem samego siebie.... Jest pół kaleką ... Stracił całą dynamikę i co gosza jego kontuzje są prawie kropka w kropkę identyczne z tym co miał Brandon Roy.... Tu nie ma za czym tęsknić a na dodatek jego rzut nie istnieje... Nie daje ci rzutu nie łapie fauli bo już jest powolny... Nie daje ci wjazdów a jego TS jest na poziomie fatalnym... On ma TS na takim poziomie na jakim Curry rzuca za trzy

 

Rose w tej chwili to jest poziom Ty Lawsona... Kiedyś gwiazda dziś wartość szrotu

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej fizyczności Rose'a, to w zeszłym sezonie (za sportVU) był szybszy niż Westbrook. natomiast jego rzut był ok, a po ASW to nawet bardzo dobry, więc to nieźle rokuje na ten sezon, bo wiadomo, że potrzebował czasu, aby wrócić do formy. ja tam podtrzymuję, że zdrowi NYK to top 4 wschodu.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi już spokój bo go policzki będą piekły :D 

 

Nie tak dawno temu odbył się mecz towarzyski pomiędzy Litwą i Hiszpanią w którym udział wzięło dwóch przyszłych Nowojorczyków. Willie Hernangomez zakręcił trochę Valanciunasem pod koszem, a Kuzminskas nie zaczarował mnie aż tak bardzo by bić przed nim pokłony. Dodatkowo młody Sabonis do rzucenia okiem dla koneserów oraz dla masochistów Jose Calderon robiący to co robi najlepiej: gubi piłki, popełnia łatwe straty i pyszczy do sędziów. 

 

Jak macie wolne 2 godziny to meczyk z pogańskim komentarzem poniżej

 

https://www.youtube.com/watch?v=XtsZYmpszp8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.