Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś musi o to zapytać, więc będę to ja - co w tym foto takiego? 

 

Nic nie napisałeś, więc nawet ciężko się domyślać. Bo wrażenia żadnego nie robi. 

 

 

kozak

 

na pałę bierze 80 kilo....

 

Jeżeli to zdjęcie aktualne to dobrze że chłopak w czerwcu ciężko pracuje nad wejściem do NBA a zalążki muskulatury dobre do budowy docelowej...

 

wcześniej powtarzały się tylko posty z RED FLAG stąd zapewne ta fota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. Tu mówiłem o sytuacji, gdy inny klub chce Clarksona podkupić.

 

Lakers mogą podpisać kontrakt z Clarksonem używając early birds, ale wtedy jest to stosunkowo niewielka kasa (ok. 27/4), albo wykorzystać cap room, żeby dać mu więcej.

 

Jeżeli celem będzie zmaksymalizowanie caproomu w tym i kolejnym sezonie, to w interesie Lakers jest, by Clarkson podpisał offer sheet z innym klubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt jeszcze nie wrzucał więc podrzucę tym, którzy nie widzieli.. :)

 

chymtkkveaa9kfx.jpg

 

Ogólnie zaplanowane zostało 8 spotkań z czego nasi przeciwnicy są dobrani w sposób dość ciekawy.. Nie licząc meczy z GSW zostają nam po dwa mecze z Kings i Nuggets, oraz po jednym z Suns i Blazers..

 

Chyba większość z nas byłaby zadowolona jeśli choć połowę ( a może i więcej ) z tych 6 meczy udałoby się ustrzelić, a to wcale nie będzie takie niemożliwe. Licząc, że trafi się nam Ingram, do tego dobrze rozdysponowane pieniądze, Black Mamba przeszkoli naszych "podopiecznych" przez wakacje i może wyjść z tego coś fajnego! :)

 

Myślę, że wygrać choć jedno spotkanie z Nuggets i jedno z Kings jest jak najbardziej w zasięgu do tego, Suns, może Blazers? Kto to wie.. Pożyjemy, zobaczymy! :)

 

Pozostaje czekać do Października.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie zaplanowane zostało 8 spotkań z czego nasi przeciwnicy są dobrani w sposób dość ciekawy.. Nie licząc meczy z GSW zostają nam po dwa mecze z Kings i Nuggets, oraz po jednym z Suns i Blazers..

Chyba większość z nas byłaby zadowolona jeśli choć połowę ( a może i więcej ) z tych 6 meczy udałoby się ustrzelić, a to wcale nie będzie takie niemożliwe.

 

tylko po co sie spinać? Z tego co pamiętam Lakers wyglądali rok temu w grach przedsezonowych naprawde dobrze, stąd brały sie pojedyncze głosy o PO. A potem się okazało ze nikt nie grał na poważnie.

Oczywiście wygrywanie jest fajne, ale nie ma na tym etapie żadnego znaczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raven, nie zartuj:) na h## nam wygrane w preaseason?:)

zespoly graja szeroka rotacja, kazdy max  po 20 minut. wygrane/przegrane niewiele tu znacza. ba, odkad pamietam mistrzostwa nigdy nie zdobyl zespol, ktory "wygral" preseason....

 

rywale praktycznie ci sami co zawsze. brauje mi tu jedynie clippers i wypadu na hawaje.

 

9 dni do draftu. hield podobno zrobil swietne wrazenie na celtics...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Lakers to na ten moment powinniście wybrać najlepszy fit pod to co macie. Ingram wydaje się fajniejszym i lepszym wyborem niż Simmons.

Wiesz, nie tylko od Lakers to zależy. 

 

Jeśli chodzi o Kobe, nic nie widziałem. W tej chwili zajmuje się swoimi sprawami. 

 

Mam też nadzieje, że uda Wam się Siakama wziąć, bo wygląda na legitnego centra, który może być fajnym uzupełnieniem w tym młodym składzie. 

To jest C? 

 

Poza tym młody uzupełnieniem młodego składu? Jeśli zachowamy gościa wybranego z #2, to młodych jest i tak dużo, trzeba szukać czegoś bardziej dojrzałego. 

 

Moje marzenie na draft plus offseason to Ingram + Horford i C.Lee. 

 

Clarkson powinien być ustawiany jako najważniejsza opcja z ławki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.