Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego porównujesz jego potencjał do Beasleya, a nie Np Rose'a? I skąd wiesz, że Dunn, Hield, Murray nie okażą się Beasleyami 2016? Zacząłeś głupią dyskusję i dalej w nią brniesz. W 1992 roku Shaq powinien iść z dalszym numerem, bo w 1984 Bowie okazał się wtopą, a poszedł przed Jordanem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównuje Beasleya do Simmonsa, bo grali w podobny sposób na swoich uniwerkach, byli po prostu bardziej atletyczni od przeciwników.Z tym, że Beasley rzucał jeszcze trójki i to na dobrym %, stąd był wysoko ceniony przed draftem.Simmons w całym sezonie oddał trzy rzuty za 3 pkt a jego rzut wygląda mega koślawo.Koszykówka akademicka OGROMNIE różni się od koszykówki tej w NBA, dlatego koleś który dominuje w NCAA, może mieć poważne problemy z dostosowaniem się do NBA, gdzie gra jest inna.I właśnie ta inna gra bardziej będzie przeszkadzać Benowi, niż reszcie.

 

Hield, Dunn i reszta nie okażą się Beasleyami, bo ich skillset pasuje do NBA, w dodatku są mniej lub bardziej NBA ready.Mogą po prostu co najwyżej nie być superstarami(jakim może stać się Simmons),a porządnymi starterami w tej lidze.

 

Przypadku Shaqa nawet nie ma co komentować, bo to był no-brainer i nie miał żadnych czerwonych flag.Czytałeś w ogóle ten artykuł z yahoo, czy ''moja racja jest mojsza'' i zdania nie zmienisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę czegoś takiego zupełnie, pamiętam za to filmiki mniej więcej sprzed roku jak siekał tróje na luzie i widać było ułożoną rękę.Nie ma co porównywać mechaniki rzutu Townsa i Simmonsa.

 

 

Zobacz co on tu robi ta prawą ręką, to wcale nie będzie tak łatwe do wyeliminowania.Wall, czy Grifiin też mieli problemy z rzutem.Tylko, że Wall oddawał jednak ponad tych sto trójek w sezonie w Kentucky, a nie 3 jak Simmons.A Griffin jest tytanem pracy, czego na razie nie można powiedzieć o Simmonsie.

 

Nie chce tu wyjść na jakiegoś hejtera Simmonsa, generalnie koło c***a mi on lata, życzę mu dobrze.Mam po prostu obawy, czy na pewno to dobry pomysł żeby Lakers go draftowali.Chodzą jakieś ploty, że Sixers jednak są w nim zakochani, także chyba Lakers nie będa mieli tego bólu głowy, który ja mam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze Towns tez na uniwerku mial latke, ze brak mu rzutu i bedzie konczyl przy dziurze jedynie, a w NBA wyglada na zajebistego strzelca.

Może mi pamięć szwankuje, ale ja kojarzę gadki, że Towns ma właśnie potencjał na fajnie rzucającego wysokiego ( szczególnie pod koniec sezonu NCAA i w czasie przed draftem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównuje Beasleya do Simmonsa, bo grali w podobny sposób na swoich uniwerkach, byli po prostu bardziej atletyczni od przeciwników.Z tym, że Beasley rzucał jeszcze trójki i to na dobrym %, stąd był wysoko ceniony przed draftem.Simmons w całym sezonie oddał trzy rzuty za 3 pkt a jego rzut wygląda mega koślawo.Koszykówka akademicka OGROMNIE różni się od koszykówki tej w NBA, dlatego koleś który dominuje w NCAA, może mieć poważne problemy z dostosowaniem się do NBA, gdzie gra jest inna.I właśnie ta inna gra bardziej będzie przeszkadzać Benowi, niż reszcie.

 

Hield, Dunn i reszta nie okażą się Beasleyami, bo ich skillset pasuje do NBA, w dodatku są mniej lub bardziej NBA ready.Mogą po prostu co najwyżej nie być superstarami(jakim może stać się Simmons),a porządnymi starterami w tej lidze.

 

Przypadku Shaqa nawet nie ma co komentować, bo to był no-brainer i nie miał żadnych czerwonych flag.Czytałeś w ogóle ten artykuł z yahoo, czy ''moja racja jest mojsza'' i zdania nie zmienisz?

Przeczytałem artykuł, ale do każdego prospecta można sie przyczepić i wypunktować można szereg wad... Kyrie Irving też był kompletną zagadką w dniu draftu. Ten cały Ingram też może być niewypałem. Nie ma 100% pewności na nikogo. Możemy sobie tu luźno spekulować, a tam siedzą całe sztaby ludzi oceniając i tworząc symulacje. I też często jak zauważyłeś kończy sie to wtopą. Im bliżej godziny "zero" tym ludzie mają bardziej gorące głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australia gra na IO? Będzie Ben i reszta kangurow?

 

Gra, nawet z USA w grupie. Ben i inni gracze z NBA są w szerokim składzie: http://www.basketball.net.au/basketball-australia-names-boomers-olympic-squad/

 

Towns miał łatkę, że brak mu rzutu? Nie piszcie głupot.

 

para Simmons/Ingram jest trochę jak Durant/Oden i nie wierzę by ktoś brał np. Hielda przed nimi. A że Horford okazał się po latach lepszym pickiem niż Oden? Po latach to każdy mądry. Stawiam że Lakers skończą z Ingramem bo Phila Simmonsa nie przepuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simmons jest lepszy od Beasley'a we wszystkim poza scoringiem. Przede wszystkim to playmaker w ciele pf'a. Zupełnie inni gracze.

 

Ingram ma IMO mniejszy potencjał od Bena, ale większe szanse na osiągnięcie pełni swoich możliwości.

 

PS. Tutaj nowszy filmik z rzucającym Simmonsem.

 

https://twitter.com/chadfordinsider/status/738031922052497408/video/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra, nawet z USA w grupie. Ben i inni gracze z NBA są w szerokim składzie: http://www.basketball.net.au/basketball-australia-names-boomers-olympic-squad/

 

Towns miał łatkę, że brak mu rzutu? Nie piszcie głupot.

 

para Simmons/Ingram jest trochę jak Durant/Oden i nie wierzę by ktoś brał np. Hielda przed nimi. A że Horford okazał się po latach lepszym pickiem niż Oden? Po latach to każdy mądry. Stawiam że Lakers skończą z Ingramem bo Phila Simmonsa nie przepuści.

 

mają całkiem spoko ekipkę, Exume będzie grał wiadomo coś? 

 

LAL i tak wezmą co się im ostanie, ja bym się przygotowywał na Ingrama na waszym miejscu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAL i tak wezmą co się im ostanie, ja bym się przygotowywał na Ingrama na waszym miejscu 

 

I na niego właśnie chyba większość kibiców Jeziorowców liczy! :smile:

 

Philly zgarniają Simmons'a, Lakers Ingrama i jak to mówią.. "I wilk syty i owca cała" :smile:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.