Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro pojawia się kwestia, Clarksona na ławce w przyszłym sezonie. To może Lakers poważnie zawalczą o Conleya, albo wróci temat Derozana. Lepsze to niż łudzenie się, że tutaj przyjdzie Durant.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na to zwróciłem uwagę. 

 

Z kolei jeśli chodzi o miejsce Clarksona w drużynie - od dawna piszę, że długodystansowo jego rolą powinna być pierwsza opcja z ławki. To wydaje się naturalne rozwiązanie, ale zobaczmy jak rozwiąże ten problem Walton. Wiele zależy też o tego, co wyrwą w lato. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ma opcji żeby Nick Young został, co do Lou to już różnie może być

Lou Williams może przydać się w jakiejś wymianie, a Swaggy P jest niewymienialny(kontrakt na dwa lata w sumie 11mln zielonych z opcją gracza na drugi sezon), no chyba, że razem z jakimś 2nd round pickiem do 76ers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródła? RW nigdzie nie pójdzie, jak Durant zostanie. Mają pakę, żeby za rok znowu bić się o finał - jaki sens szukać przygód? 

 

Ale ja w ostatnich dniach czytam, że KD idzie do Spurs, w których Kawhi ma grać na jedynce. 


Więc może i RW odejdzie. Ale robienie szumu i przypisywanie go do konkretnych zespołów ponad rok przed wejście danego grajka na FA nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sporo głupot czytałem że za rok RW idzie do LA.

tez coraz wiecej stronek ktore obczajam o tym pieje, jest opcja ze Durant jebnie kontrakt z okc na rok, bo potem zamiast za 150 mln moze podpisac za 200, obaj moga podpisac w la, nie zdziwiloby mnie to nie pierwszy raz lakers beda rozbijac jackpota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można nie być przekonanym do Simmonsa, kiedy on tak odstaje od reszty? Lakers nie muszą nic robić. Totalnie nic. To sixers dokonają wyboru dla Lakers.

Wiesz, Beasley też był znakomity na uniwerku.Poszedł w drafcie przed Westbrookiem i Love.Tylko, że jak widać jego skillset nie pasował  do NBA.Głowa też mu nie pomogła, ale z tym drugim też są obawy jeżeli chodzi o Simmonsa.

 

http://sports.yahoo.com/news/why-ben-simmons-isn-t-the-top-prospect-in-the-2016-nba-draft-190023711.html

 

A jeżeli masz szansę na taki talent jak Dunn, Hield czy Murray, a nie jesteś przekonany do Simmonsa to masz prawo zastanowić się na wybraniem kogoś z tej trójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.