Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Pod jakim względem Russell wygląda słabo?

Wygląda słabo gdy popatrzymy na wymagania i oczekiwania jakie były wobec niego. Jak na drugoroczniaka jego występy i staty (przyznaję, że głównie opieram się na tym drugim bo mecze Lakers oglądam bardzo rzadko) wyglądają przystępnie, jednak tak jak ktoś pisał fluber wyzej - coraz bardziej przypomina on młodego Jenningsa. Jennings po bardzo fajnym rookie season gdzie w swoich 6 z 10 pierwszych meczów miał zdobycz +20 pkt (jeden mecz z dorobkiem 55pkt) stanął w miejscu. Później mieliśmy problemy z skutecznością + słaba głowa, bo Brandon chyba sądził, że skoro miał takie wejście do ligi to już jest kimś. Nie twierdzę, że D'Angelo będzie bustem, bo w każdej chwili może zrobić krok do przodu. Nie ma co jednak oszukiwać - na ten moment Russell prezentuje się znacznie gorzej niż oczekiwali fani LAL. 

 

PS. Jestem ciekaw jak Russell by występował w drużynie, której głównym celem są playoffy, a nie wysoki pick w drafcie. Może wtedy zobaczymy innego D'Angelo, hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda słabo gdy popatrzymy na wymagania i oczekiwania jakie były wobec niego. Jak na drugoroczniaka jego występy i staty (przyznaję, że głównie opieram się na tym drugim bo mecze Lakers oglądam bardzo rzadko) wyglądają przystępnie, jednak tak jak ktoś pisał fluber wyzej - coraz bardziej przypomina on młodego Jenningsa. Jennings po bardzo fajnym rookie season gdzie w swoich 6 z 10 pierwszych meczów miał zdobycz +20 pkt (jeden mecz z dorobkiem 55pkt) stanął w miejscu. Później mieliśmy problemy z skutecznością + słaba głowa, bo Brandon chyba sądził, że skoro miał takie wejście do ligi to już jest kimś. Nie twierdzę, że D'Angelo będzie bustem, bo w każdej chwili może zrobić krok do przodu. Nie ma co jednak oszukiwać - na ten moment Russell prezentuje się znacznie gorzej niż oczekiwali fani LAL. 

 

PS. Jestem ciekaw jak Russell by występował w drużynie, której głównym celem są playoffy, a nie wysoki pick w drafcie. Może wtedy zobaczymy innego D'Angelo, hę?

 

Zatem ci fani mieli nierealne oczekiwania. Russell prezentuje się dobrze jak na swój wiek, tyle że gra stosunkowo niewiele minut jak na startera, więc box score na pierwszy rzut oka nie wygląda tak dobrze, ale patrząc per36 jest już naprawdę ładnie.

 

Jennings to filigranowy chucker bez obrony, statystycznie wyglądał w drugim sezonie podobnie tylko dlatego, że grał 6 minut dłużej. Generalnie zupełnie inni gracze. Można by znaleźć liczne przykłady znacznie lepszych rozgrywających, którzy na tym etapie kariery prezentowali się podobnie lub gorzej od Russella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest taką tyczką i ma jakieś warunki, długie łapy itp. 

 

Jeszcze co do Russella, to żeby znaleźć odpowiedni punkt odniesienia, bez potrzeby posługiwania się oczekiwaniami (co jest zawsze trudne do zweryfikowania), proponuję przejrzeć sobie pierwsze sezony czołowych jedynek w lidze. Absolutna czołówka miała mocne wejście, ale nawet tu per36 nie ma dużej różnicy, a jest spora grupa starterów, która o swoją pozycję musiała walczyć bardzo długo (Lowry, Dragic, Bledsoe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Nance i Randle'a:

 

 

1) Nance must find a way to create SOME offense... -Only 39 unassisted FGs all year (0 outside the paint) -Only 15 driving attempts (5 made)

 

2) Nance also isn't as strong of a finisher as you'd want given his leaping. Only 11/26 on layups, 1/10 on driving layups/hook shots.

 

3) As we see, he's going to take dunks or wide open midrange shots, but not much else. Needs to try new things to pressure the defense...

 

4) On offense, Nance's virtue is that he doesn't do bad things, but that means others have to do all the critical things.

 

5) Randle seems be pushing to develop his game, and has clearly distanced himself this year from Nance as a player/asset.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January ale masz bardzo mocno ukierunkowane promowanie dara i mnie zastanawia taki zasadnuczy ostatnio ton wypowiedzi.

 

Koledzy punktują statystykami twoja tezę o największym postępie właśnie gracza lakers a tego nie widać w cyfrach.

 

Dodatkowo bardzo pozytywnie chciałem się nastawić na młodych w la i jakoś tak na testach oka niestety nie odkryłem tej prawdy o której piszesz.

 

Inne dosyć nieuchwytne może elementy typu gorąca głowa może i trudno udowodnić ale faktem jest ze nie ma o jego konkurentach w obecnej dyskusji tylu znaków zapytania.

 

Spokojnie sobie dyskutujemy o rozwoju młodych i ja tego zachwytu mimo starań patrzenia bez uprzedzeń nie widzę.

I ja oczywiście jenningsa nie ruszam

 

Aż tak złe wam nie życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie moje bieganie jako bajtel w klubie nie ma żadnego wpływu na moją późniejszą wiedzę o sporcie, więc co to ma do rzeczy?

Rozumiem, że jesteś jednym z tych co woleliby gadać o NBA z byłym graczem juniorów LZS Pipidówy, który myśli że Rose to top3 rozgrywających w NBA , niż z Johnem Hollingerem, bo ten nie grał w kosza (nie, nie porównuje się do Hollingera, tylko staram się zrozumieć Twój tok myślenia, który jest dla mnie bez sensu)?

Tyle hejtu wobec mnie bo zapytałem czy trenowałeś gry zespołowe? W jakiś sposób Cię tym pytaniem uraziłem/obraził em, że oceniasz mój punkt widzenia nawet go nie znając? To może powiedz mi o tym...

I pisze to gość który notorycznie oskarża innych o niczym nieuzasadniony hejt wobec swojego ulubieńca... choć Ci stawiają dosyć konkretne "zarzuty" wobec DAR, a nie jego "słabszego" meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Nance i Randle'a:

1) Nance must find a way to create SOME offense... -Only 39 unassisted FGs all year (0 outside the paint) -Only 15 driving attempts (5 made)

3) As we see, he's going to take dunks or wide open midrange shots, but not much else. Needs to try new things to pressure the defense...

Wcale nie musi, typ zawodnika rim-runnera, ktory sie nie zniecheca, ze nie dostaje pilki [np Tyson/Deandre] jest bardziej wartosciowy niz wysoki, ktory umie rzucac jumperki, ale slabo je trafia.

Samo ich rzucanie NIE jest zaleta! Jesli ktos chce przykladow niech spojrzy na kariere Josha Smitha.

 

2) Nance also isn't as strong of a finisher as you'd want given his leaping. Only 11/26 on layups, 1/10 on driving layups/hook shots.

Po takiej wypowiedzi staje sie jasne czy ktos ma kolejnosc dane -> teza czy szuka danych do wczesniej przyjetej tezy.

Bo nawet jak przemilczymy skupienie sie na probce 10-26 rzutow to sa jakies jaja. W tym sezonie...

Restricted Area Randle 60%, Nance 69% + In The Paint (Non-RA) Randle 37%, Nance 47%.

Ktory z nich przepraszam musi popracowac nad wykanczaniem?

 

4) On offense, Nance's virtue is that he doesn't do bad things, but that means others have to do all the critical things.

Nazywaja sie oni "rozgrywajacy". Tak sie fajnie sklada, ze jest pozycja, ktora sie tym zajmuje...

 

5) Randle seems be pushing to develop his game, and has clearly distanced himself this year from Nance as a player/asset.

Gdyby prawda bylo, ze Nance sie obija, a Randle ciezko pracuje to bylaby istotna informacja.

Fani Lakers spotkaliscie sie z taka opinia?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z miejsca wpisów Poprosze innych fanów lakers o ustosunkowanie się do wpisu Januarego.

 

Aby uniknąć niedomówień.

Fani Lakers tu już nie raz i nie dwa wyrażali swoje opinie, nikt nie będzie się specjalnie odnosił do jego postów bo napisał coś nie tak, bez przesady.

 

Ty zawsze prostujesz wszystko co ktoś palnie w temacie Spurs? (inna sprawa że Ty masz łatwiej bo tam prawie nikt nie pisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.