Skocz do zawartości

[East 2nd round] Toronto-Raptors-Miami Heat


kondzio

  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto komu i kiedy?

    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      0
    • Raptors w 6
      2
    • Raptors w 7
      8
    • Heat w 4
      0
    • Heat w 5
      1
    • Heat w 6
      17
    • Heat w 7
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby się grało powiedzmy do 5-6 zwycięstw, to byłoby jak w warcabach, tylu zawodników obu drużyn by spadło z kontuzjami, że kto żywy trafiłby w końcu na parkiet, żeby było komu grać. Proszę mnie też doliczyć do fanów Heat. Mało piszę, ale ja też jestem ich sympatykiem i obserwuję najmocniej z całej ligi :) Nie mogę odżałować tej sytuacji z Boshem... Ciekawe czy Miami to wyrówna u siebie. Kontuzje na razie uderzają symetrycznie, więc szanse są. Lowry i DeRozan jak dotąd tak rzadko klikali razem, że z jednej strony trudno będzie im powtórzyć występ z G5, ale z drugiej jeśli im takie coś wejdzie, to awansują na luzie dalej. Choć niby nie ma po co awansować, ale finał konferencji to jednak finał konferencji. Prestiż, niezależnie od okoliczności. Ale nieważne kto przejdzie, to trudno mi przyjąć inny wynik niż sweep i wejście Cavs do finału z bilansem 12-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie;
- mecz życia Dragića

- niesamowite rzuty Heat w ważnych momentach

- Wade clutch

- udany pomysł Spo z ultra small ballem i zawężeniem rotacji do 8 zawodników

- Winslow na centrze robił robote

- kiepski Biyombo w defensywie i ofensywie

- Joseph nie trafiający layupa sam na sam z koszem, ogrywany w defensywie przez każdego

- DeRozan nie zdobył ani jednego punktu przez ostatnie 14min meczu

- okropne sędziowanie 

- role playerzy Raptors gorsi niż w tym meczu na pewno nie będą

- Casey i kolejny przebłysk geniuszu z wpuszczeniem po raz pierwszy w serii Nougueiry razem z Johnsonem i to w 4q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy game 7!

 

Goran był świetny! Takiego Dragicia chciałbym oglądać częściej. Jego wjazdy pod kosz i odegrania były dziś ewidentnie kluczowe. I co ważne - pozwoliło to Wadeowi dłużej ostać na ławce i zachować w końcówce więcej sił.

 

No i nasz ultra small ball z Winslowem rozpoczynającym mecz, jako nominalny center. Josh Richardson wygląda na mega steal ostatniego draftu! I pomyśleć, że ostał się aż do 40go picku.

McBob był dziś świetny na atakowanej desce przy dobitkach. W rotacji już jest coraz lepiej grający Tyler Johnson. 

 

Wade.. chapeau bas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie SFami na centrze właściwie przez cały mecz jest meeega ryzykowne, ale jakimś cudem raptors nie są w stanie tego wykorzystać. Co ciekawe, bardziej to oblokowuje Lowrego niż ich wysokich.

 

Wygranie G7 uznam za duży sukces niezależnie od okoliczności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amare 2002-2016 [*]

 

To koniec tego zawodnika w NBA. Jeśli w rotacji nie ma Bosha i Whiteside'a, a na centrze grają Winslow lub Joe Johnson, a ty siedzisz na ławce i przegrywasz w rotacji z McRobertsem i 36-letnim Haslemem, to jest to twój koniec. Ilekroć jeszcze Amare wejdzie to tylko jeszcze narobi złych rzeczy i zaraz schodzi. Z Wadem są rówieśnikami, ale końcówkę kariery prowadzą w totalnie inny sposób.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta porażka to była zimna kalkulacja. Lepiej w niedzielę grać game 7 u siebie niż game 1 na wyjeździe. Jak wygrają w niedzielę to będą mieli więcej odpoczynku przed Cleveland, krótszą podróż, więcej czasu na rozpisanie przeciwnika i co najważniejsze kupią trochę czasu JV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta porażka to była zimna kalkulacja. Lepiej w niedzielę grać game 7 u siebie niż game 1 na wyjeździe. Jak wygrają w niedzielę to będą mieli więcej odpoczynku przed Cleveland, krótszą podróż, więcej czasu na rozpisanie przeciwnika i co najważniejsze kupią trochę czasu JV. 

To jakiś żart, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie.. Dinozaury pokażą co potrafią w Kanadzie.. :) Zaznaczam, że lubię zarówno Heat, jak i Raptors, ale to ze strony tych drugich wyczuwam pogrom..

 

Co do dzisiejszego meczu.. Po stronie Toronto podobała mi się gra Lowry'ego i DDR'a.. Fajne wejścia pod kosz i rzuty z pół dystansu.. Naprawdę polecam prześledzić.

 

Jeśli chodzi o Miami.. Dragic, Dragic i jeszcze raz Dragic! Co ten gość ze Słowenii wyprawiał to ja oczom nie wierzyłem! :) W połączeniu z Wade'm mieszanka wybuchowa.. Kontrakt Dragic'a podpisany 9'tego Lipca 2015 na 5 lat o łącznej wartości $86,000,000.. Zasłużone pieniążki.. Do tego Goran będzie miał w opcji przedłużenie kontraktu o sezon 19/20, co pewnie zrobi. Bardzo fajnie, że Heat "zarezerwowali" sobie kogoś takiego jak on. Poza tym nie wiadomo jak to będzie w tym roku z Wade'm.. Powinni przedłużyć mu kontrakt, jeśli on sam wyrazi na to zgodę. Miami to stabilna drużyna, która twardo stoi na nogach więc, jak nie w tym to w przyszłym roku powalczą i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. :)

 

Moim zdaniem porażka w Game 7 przed własną publicznością jest dodatkowo utrapiająca tym bardziej jak miało się tak dobry, najlepszy w historii drużyny sezon.. Wiele osób dawało Miami max SF w PO i moim zdaniem tak to właśnie będzie wyglądało..

 

A co dalej? Ekipa z Ohio nie będzie miała łatwej przeprawy z Toronto, które w RS zaliczyło serię 2:1 z Cavs.. Cóz to, by była za niespodzianka, gdybyśmy w finale zobaczyli Toronto! :D Trzymam kciuki za ekipę z Kanady! :)

 

Czekam na zacięty meczyk!

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ciężko typować ale zwycięzcy tej serii daje max 1 wina w starciu z krókami Ohio

Na początku playoffs Miami wyglądali jak zespół, który moze sprawić problemy Cavs, ale im dalej w las tym gorzej, teraz jeszcze ta kontuzja Whiteside'a. O ile uważam, że urwą to game 7 jutro, to jeśli chodzi o ich potencjalne starcie z Cavs mam taką samą opinie jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spodziewałbym się takiego wpisu po Wyparlo i myślałem, że to on, a tu Skoczek.

 

Amare btw to się skończył długo przed 2016.

 

Ja napisałem o przynależności do NBA, bo nie da się mieć już bardziej zniszczonej i słabej rotacji na pozycjach PF/C od obecnych Heat, a Amare i tak nie gra albo gra i wszystko psuje. Jeśli tutaj nie potrafi się przebić, to pozostaje tylko Brooklyn albo Philadelphia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.