Skocz do zawartości

[East 2nd round] Toronto-Raptors-Miami Heat


kondzio

  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto komu i kiedy?

    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      0
    • Raptors w 6
      2
    • Raptors w 7
      8
    • Heat w 4
      0
    • Heat w 5
      1
    • Heat w 6
      17
    • Heat w 7
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem kwestię głębi składu etc, ale przecież Valanciunas jest najlepszym graczem Raptors w PO a Whiteside w tej serii to raczej gra kupę (Jonas go dyma jak chce). Imho sytuacja 50/50.

 

Zgadzam się, że Valanciunas jest najlepszym graczem Raptors. Ale Whiteside to shotblocker i sama jego obecność pod koszem sprawia, że niweluje zapędy pod kosz "all-starów" z Toronto. Remis ze wskazaniem na Miami.

 

Swoją drogą Wade 6/8 za 3!? WTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarta kwarta, ważny moment meczu, a Heat po timeoucie kończą akcję pick and popem z Haslemem. No rozpacz. Miami ma tyle opcji w ataku, a nic nie potrafi z tym zrobić. Dziś i tak dostali prezent od Casey'a, który o mało nie zawalił meczu, trzymając uparcie fatalnego Josepha na Wadzie.

 

To klasyka dawnych Heat. Haslem był w dobrej dyspozycji w tym meczu i został wyrzucony na swoją ulubioną pozycje. Myślę, że to lepsze od Raptors, którzy po przerwie walą trójkę przez Lowry'ego z bardzo daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że Valanciunas jest najlepszym graczem Raptors. Ale Whiteside to shotblocker i sama jego obecność pod koszem sprawia, że niweluje zapędy pod kosz "all-starów" z Toronto. Remis ze wskazaniem na Miami.

 

Swoją drogą Wade 6/8 za 3!? WTF

 

'allstarzy' z Toronto to sami się niwelują w PO jak do tej pory (niezależnie od tego przeciwko komu grają) - chociaż mam nadzieję, że Lowry się odblokował na dobre (30 lat - dobry moment na kolejny krok :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze poddać serie walkowerem

 

BTW Haslem versus Scola - długo wyczekiwany pojedynek 3-krotnego Mistrza NBA z Mistrzem Olimpijskim

 

A jaki ma to związek z czymkolwiek? W którym miejscu nie zgadzasz się z tym co napisałem?

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas stawiam na Miami, aczkolwiek czuję, że w tej serii ktoś jeszcze wyleci z kontuzją więc to się może zmienić. Co prawda Heat mają dziurę pod koszem to kto ma ich teraz skarcić? Biyombo? Scola? Będą mecze na styku i ja cały czas uważam, że taką sytuacje lepiej wykorzystają Heat bo mają Wadea. W NBA 2k zawodnik którty ma w signature skills 4kw w kluczowych momentach trafia o wiele częściej. Czuję, że DW przeniósł to do realnej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to Denga na PF w PO - czyli ich główne założenie można uznać chyba za smallball ?

Nie bardzo wiem jak miałoby wyglądać postawienie przez Spoelstrę jeszcze bardziej na smallball - Deng na C?

 

bez centra.

 

np. Dragic, Wade, Winslow, Johnson, Deng.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haslem jest stary, McRoberts cienki, Miami ma kupę problemów z kreowaniem pozycji do rzutu, a teraz w dodatku są bez rim protectora.

 

Biyombo nie zrobi im krzywdy w ataku, jak Valanciunas.

 

Niska piątka daje spacing i możliwość switchowania wszystkiego w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat mogliby w takiej sytuacji switchować wszystko na pickach i zostawiać DeRozanowi miejsce na rzut, albo pójść jeszcze dalej i wrócić to trappingu, za którym pewnie Spoelstra bardzo tęskni ;]


gigantyczny problem z obroną wjazdów pod kosz DeRozana, który obecnie powinien wykręcać świetne statystyki.

 

widzę, że już sobie przygotowujesz grunt ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.