Skocz do zawartości

Adam Silver, 3 razy nie


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie na tym cały fun polega by miec taka sama koszulke jak meczowa Twojego ulubionego gracza

Czy ja wiem... Gdyby logo, czcionka, kolorystyka itp byłyby takie same to raczej większość kibiców miałoby w d*pie, że koszulka Curre'go do kupienia i koszulka Curry'ego do grania różnią się tym, że jedna ma rękaw a druga nie.

 

Chociaż chętnie bym zobaczył wyniki jakiegoś badania marketingowego dotyczącego tej kwestii.

 

 

Co do reklam w różnych dziwnych miejscach to zawsze mi się podobał kask Martina Schmitta (gimby nie znajo).

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver dziala zle, Silver to populista, kibice chwala koszulki w rekawkach, Silver daje ich jak najwiecej, narzekania na Hack a Shaq, Silver wprowadza zasade, ownerzy chca zarabiac wiecej hajsu dodaje reklamy

Poniewaz lepiej zeby u wladzy byl dyktator, ktory robi co mu sie podoba niz komisz, ktory smie sluchac partnerow...

 

k**** nauczcie wysokich rzucac, or whateva, nastepna zasada bedzie ze nie wolno rzucac wiecej niz 50 procent rzutow w meczu zza luku zeby wyrownac szanse? facek****palm jestem ogolnie oburzony[...] 

Silver od poczatku mi smierdzial populizmem i brakiem spojrzenia na big picture, historie ligii i jak wielki wplyw takie rzeczy maja na legacy graczy, wyobrazacie sobie wprowadzenie takiej zasady za czasow Wilta Shaqa?

Przeciez dla Wilta wprowadzili wieksze zmiany w zasadach...

Wg mnie wyciagasz bledne wnioski odnosnie motywacji ze strony NBA, w tej propozycji nie chodzi o wyrownywanie szans czy chronienie Drummondow i Dwightow tylko widzow [bo nikt nie chce ogladac wydluzajacego sie festiwalu osobistych niezaleznie od ich skutecznosci] oraz integracji przepisow [faul ma byc kara, a nie nagroda!].

 

Moja zasada jest taka: jeśli któryś z was nie lubi hajsu, ma problem z komercjalizacją, nie podoba mu się lecenie na zarobek, mogę podać numer konta do przelewów. Ja z tym problemów nie mam i pieniądze przyjmę w każdej ilości. Chcą zarabiać i ja to k**** rozumiem.

Watpie, ze chodzi o problem z hajsem tylko do kogo on trafia i czyim kosztem... dlatego wg mnie lepiej zwrocic uwage na cos innego - wszystkim kibicom powinno zalezec by liga jak najwiecej zarabiala. Dlaczego? Bo 40-50% tego trafia do graczy co przyciaga coraz wiecej talentow i zwieksza poziom rozgrywek.

Gdyby w ostatnich dekadach NBA miala dochody kilka razy mniejsze to taki przykladowy LeBron trafilby do NFL.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja was czytam to łapie się za głowę nie zdajecie sobie sprawy jaki wpływ może mieć taką decyzja

 

Nagle Clippers nie muszą ściągać Deandre nagle Howard ma łatwiej

 

Dla Wilta zmienili zasady mistrzu miał 3 osobiste zamiast 2 ale zobacz jak szybko to zdjeli nie musisz mnie akurat w tym temacie edukować;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja was czytam to łapie się za głowę nie zdajecie sobie sprawy jaki wpływ może mieć taką decyzja

 

Nagle Clippers nie muszą ściągać Deandre nagle Howard ma łatwiej

 

Dla Wilta zmienili zasady mistrzu miał 3 osobiste zamiast 2 ale zobacz jak szybko to zdjeli nie musisz mnie akurat w tym temacie edukować;]

Zaiste, nie zdawaliśmy sobie, ale jednak swoją analizą na 10 słów otworzyłeś nam oczu wprowadzając w świat wniosków, na które żaden z nas wpaść nie był w stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry raper ale jeżeli uważasz że wprowadzenie tej zasady przyciągnie więcej kibiców przez telewizory bo jak ktoś ma obejrzeć mecz to na pewno patrzy o jest Deandre jest Popovich będą hakowac to nie ogladam a nam poprawi widowisko dając handicap zawodnikowi który ma braki w FUNDAMENTALNYM aspekcie gry jakim są osobiste to nie mamy raczej o czym gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wprowadzą przepis jak w Korei Północnej. Trafiony +1, pudło -1.

 

http://m.sportowefakty.wp.pl/koszykowka/580394/koszykowka-w-korei-polnocnej-zmienili-zasady-wedlug-zyczen-kim-dzon-una

 

Kariery DeAndrzejów i Drwaltów szybko by się pokończyły, albo może to w końcu zmobilizowało ich do treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wprowadzą przepis jak w Korei Północnej. Trafiony +1, pudło -1.

 

http://m.sportowefakty.wp.pl/koszykowka/580394/koszykowka-w-korei-polnocnej-zmienili-zasady-wedlug-zyczen-kim-dzon-una

 

Kariery DeAndrzejów i Drwaltów szybko by się pokończyły, albo może to w końcu zmobilizowało ich do treningu.

:) Ale sie usmiałem. Mogłoby dojść do sytuacji że w meczu np. San Antonio - houston na poczatku byłoby  np 10 do minus 10 dla SA i 20 pkt przewagii. Obawiam sie ze nie ujrzelibysmy juz normalnego grania.

chyba zeby wprowadzic kare śmierci (w Koreii) lub technika (w NBA) za nieuzasadnione faulowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten pomysł to dno i wodorosty. Tak samo, jak wolne w wykonaniu głównych zainteresowanych.

 

Co to za absurd w ogóle. Przepisy zmieniano przez takich wielkich jak Bill Russell, Michael Jordan, czy Shaq. Dlaczego? Bo byli dominatorami nad obręczą, bo gnębili ligę elite scoringiem, bo miotali rywalami na prawo i lewo w post No i mamy off interference, illegal offense, 3s violation. Można by rzec, że bycie w gronie takich rule changerów to najwyższy zaszczyt i dowód, że było się w czymś na poziomie elite. A to, co nam chce teraz zafundować liga to co to ma być? Zmiana, bo kilku murzynów - za dziesiątki milionów dolców -nie potrafi trafić piłką do kosza z odległości kilku metrów więcej niż 4 razy na 10 prób. Chociaż nic innego w życiu nie robią, co dzień są na hali?To jest, k****, jakieś nieporozumienie. Pewnie połowa forum w gimbazjum lub dalszej podstawówce (nie wypominając nikomu wieku) osiągała wyższy FT%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy dla większości nie byłoby to podstawą, bo wykonywaliby je jedynie przy akcjach +1. 

To kompromisowe rozwiązanie na zasadzie "wilk syty i owca cała". Ciekawe, co wymyślą.

 

Umniejszanie wartości takiej podstawowej umiejętności gry w koszykówkę, jak FT, to kpina. Każda drużyna miałaby 2-3 graczy na ekstra poziomie, a reszta kompletnie by to olewała. Dla mnie to jest dopiero żart, a nie rozwiązanie.

 

Wg mnie większość osób źle patrzy na sprawę - np. dlaczego często obwinia się za hack-a trenerów, którzy hackują, a nie trenerów, którzy trzymają zawodników, będących hackowanymi? "Wina", jeśli już nazwać to winą, leży właśnie po stronie hackowanych, bo to oni psują widowisko fatalną skutecznością, a nie trener rywali faulami, które mają miejsce w wielu innych przypadkach (również faule zamierzone - wtedy nikt nie płacze, że się to źle ogląda - np. końcówki meczów).

A piszący o tym, że faul ma być karą, a nie nagrodą - sam faul jest dokładnie tym samym niezależnie od tego, kto rzuca osobiste. A to, że ktoś nie potrafi egzekwować kary, nie zamienia kary na nagrodę, po prostu świadczy o ułomności kata :)

W końcówkach meczów też się zawsze fauluje po to, by rywal pod presją nie trafił - czyli innymi słowy zamienił karę na nagrodę. Natomiast nie znaczy to, że należy zabronić takiego działania, choć każdy wie, że zabija to płynność gry w ostatnich minutach spotkań na styku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtedy dopiero byłyby zaniedbywane podstawy, jak właśnie umiejętność trafienia FT.

Zaniedbywanie FT nie byłoby zaniedbywaniem podstaw bo FT przestałyby być podstawą.

 

Zmiana, bo kilku murzynów - za dziesiątki milionów dolców -nie potrafi trafić piłką do kosza z odległości kilku metrów więcej niż 4 razy na 10 prób.

 

Nikt tego wcale nie chce zmieniać z litości na widok osobistych Jordana. Lepsza płynność gry to lepsze widowisko a zmniejszenie ilości fauli taktycznych może też minimalnie zmniejszyć liczbę kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.