Skocz do zawartości

[West 2nd Round] San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder


Przem

  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kogo wygrzmoci i w jakim stosunku?

    • Spurs w 4
      0
    • Spurs w 5
      12
    • Spurs w 6
      31
    • Spurs w 7
      5
    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      0
    • Thunder w 6
      10
    • Thunder w 7
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Ale tym razem sędziowie ciagneli okc.

 

Parę gwizkow jednostronnych było

 

Aptekarsku ofensy Leonarda a podkoszowe opukiwania Lma Duncana czy ściąganie w dół po łapach Leonarda cisza.

 

To już Durant mocniej ofensy robił niż ten gwizdek Leonard a

 

A Westa to już sędziowie nie znoszą i mu wszystko przeciw gwizdza.

 

Sporo tego było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą kręcili kolejną część horroru "Jeździec bez głowy" to RW powinien dostać propozycje roli jeźdźca. Nawet nie potrzebuje charakteryzacji. Czy on nie czuje że mu nie wpada i że szkodzi zespołowi? Nie mogę tego pojąć.

A w ogóle to całkiem fajny meczyk. KD odnalazł jaja, LMA zagrał poniżej 40% z gry no i "kałaj" dociągnął za uszy Spurs do zwycięstwa.

Mimo 2-1 niczego w tej serii nie można być pewnym. Nawet 4-2 dla OKC nie jest wcale niemożliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co myslec o Westbrooku. w jednym meczu mnie zachwyca wola walki, w nastepnym nie moge na niego patrzec przez glupie zagrania. to wygladalo tak, ze gdyby tam zamiast niego byl jakis Teague czy Hill, to Durant walnalby ponad 50 i poprowadzil thunder do zwyciestwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy polowe trojek druzyny oddaja zawodnicy ze skutecznoscia ponizej 33% w sezonie to wina graczy, trenera czy zasluga obrony?

 

Plus czy tylko mi sie wydaje, ze OKC powinno zalezec by Spurs grali jak najwiecej Duncanem?

 

nie wiem co myslec o Westbrooku. w jednym meczu mnie zachwyca wola walki, w nastepnym nie moge na niego patrzec przez glupie zagrania.

On ma taka kolejke gorska nawet z akcji na akcje gdzie w jednej jego kontra wyglada jakby mial szybkosc i atletyzm bohaterow z komiksow, a w nastepnej bez sensu pierdzielnie sobie trojke z czasem na zegarze i 2-4 znacznie lepszymi shooterami na boisku. To chyba jest miecz obosieczny wielkiej wiary w siebie?

 

to wygladalo tak, ze gdyby tam zamiast niego byl jakis Teague czy Hill, to Durant walnalby ponad 50[...]

Watpliwy podzial rzutow jest prawda od kilku lat... i mam wrazenie, ze po offseason sie przekonamy jakby wygladal z innym PG...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAS sa sporo lepsza drużyną i każdy o tym wie. Dość powiedzieć że przy 1-1 gdzie teoretycznie faworytem do wygrania serii powinna byc Oklahoma, wiekszosc osob i tak pomijała ich w rozważaniach o tym kto moze zagrac z Cavs w finale.

 

Jeśli Spurs juz nie przydarzy się taki stinker jak G2 i beda grac swoje to skonczy sie 4-1. proste. nie ma co zbytnio anal-izować

Edytowane przez Damiansport1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard jest królem "hustlerki" w NBA. Tych małych wielu rzeczy, których często nie widać w statystykach albo nie znajdą się w skrótach meczowych. Zawsze powalczy o zbiórkę ofensywna, przetnie gdzieś podanie, będzie harował w ataku, a zaraz będzie krył najlepszego zawodnika ofensywnego przeciwnika.

 

Tego zwycięstwa nie byłoby bez Tony'ego Parkera, który trafiał wiele rzutów dystansowych i kreował swoich partnerów. W ostatnich szczęściu minutach był generałem na parkiecie. Jestem pod ogromnym wrażeniem metamorfozy jego gry, bo dawniej to była szybkość, szybkość, szybkość, floatery, floatery, wjazdy, wjazdy i jeszcze raz wjazdy. Teraz praktycznie nie ma wjazdów i floaterów, ale są trójki, których dawniej nie było, dokarmianie partnerów i niestety brak szybkości, której w wieku 34-lat już nie ma.

 

Można to sobie fajnie porównać oglądając Parkera w finałach z 2007:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie obejrzalem

 

Uwielbiam mówić- a nie mówiłem

Russell to dno

Powtarzam to od kilku lat i to się nie zmieni

Westbrook gra Westbrook ball

Średnio jeden za 3 razy przynosi to korzyści a ludzie się na to nabierają

Dzisiejszą druga trzecia kwarta to klasyczny cancer

W czwartej te jego Hero Mode zabilo Thunder

Izoluje się sam na sile, przetrzymuje piłkę, nie kreuje, nie wraca do obrony po swoich debilnych penetracjach gdzie jest sam a pod koszem cztery czarne jerseye, zabiera gre najlepszemu graczowi, a jao już oddaje piłkę to w końcowych sekundach

 

k**** ludzie przejrzyjcie na oczy!

 

Thunder są skończeni

Nawet jak przejdą Spurs będą skończeni

Na miejscu Duranta już bym się pakowal

 

A szkoda, bo lubię tę ekipę

Gdyby tylko w odpowiednim momencie pozbyli się zerowego, nawet kosztem jednego, dwóch sezonów regresu...

 

Spurs zagrali dużo poniżej

Tbunder wciąż mają kłopot z ustaleniem swojego charakteru

 

Durant kiedy gra była przez niego robił cuda, potrzebuje tylko zespołu, który to zrozumie, potrzebuje Robina a nie chińska podrobke Batmana

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś Magic Johnson bronił Rudy Gaya, że tak naprawdę skuteczność z gry nie jest taka istotna, bo liczy się wywieranie presji na obronę rywala i to że idziesz na 8/23 niesie za sobą szerszą historię ze zmęczeniem rywala i obroną skupioną na tobie przez cały czas.

 

Pamiętam też jak Ray Allen opowiadał jak jest zadowolony gdy trafi 5/6 z open looków, bo to znaczy, że wykonał swoją robotę, bo z obrońcą na mordzie rzadko wychodzi powyżej 40% i obrona w NBA jest tak mocna, że 4/14 z contested rzutów to wynik jak najbardziej do zaakceptowania

 

Pamiętam też jak Kobe Bryant, Michael Jordan i Larry Bird wszyscy zgodnie twierdzili, że jak jesteś w stanie oddać 30 rzutów w NBA to znaczy, że jesteś naprawdę dobry.

 

 

Westbrook był up&down cały mecz, forsował wiele dziwnych akcji i za bardzo napalił się na rzut za 3, ale prawda jest taka, że bez wywierania presji na defensywie to możesz się pakować na ryby już po 1kwarcie. Defensywy w postseason generalnie srają na bolków w stylu Robertsona, Payne'a czy Waitersa, bo dopóki ci nie trafią 3,4 rzutów to żadna defensywa nawet się nie wzruszy, a tutaj mamy do czynienia z prawdopodobnie ALL-TIME BEST defensywą Spurs pod Popovichem.

 

nie wiem co myslec o Westbrooku. w jednym meczu mnie zachwyca wola walki, w nastepnym nie moge na niego patrzec przez glupie zagrania. to wygladalo tak, ze gdyby tam zamiast niego byl jakis Teague czy Hill, to Durant walnalby ponad 50 i poprowadzil thunder do zwyciestwa.

 

c'mooooon Lorak, u r better than that.....

 

Jeff Teague trafiłby 3/7 zamiast 2/9 Westbrooka za 3 i co z tego? TAK dobra obrona jak Spurs z pewnością mogłaby się jeszcze bardziej skoncentrować na Durancie, a Jeff Teague byłby agresywny z weak side może ze dwa mecze w serii, a przez resztę grałby hide&seek jak ma to w zwyczaju.

 

Durant też raczej niespecjalnie jest gościem, który potrafi brać na siebie ciężar 50 punktów w postseason skoro każde wyjście do piłki zajmuje mu jakieś 7 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.