Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem jedna z ciekawszych czasówek w kontekście walki o wygrany etap, ale i ciekawie z perspektyw GC. Remco jak sam przyznał, trochę za mocno zaczął, ale widać, że ciut brakuje mu "wyjeżdżenia" bo ten powrót na LBL to trochę mało km w nogach. Obstawiam ,że jak się rozjedzie w kolejnych dniach będzie lepiej. 

Roglic uratował końcówkę, a Ineos i jego wyniki w czasówce to kosmos. Ciekawy tylko jestem, czy strategicznie pojadą lepiej niż nieraz Moviestar, który miał np. 3 liderów w top 7, a finalnie ledwo jeden walczył o 3 miejsce na podium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, teamy tego pilnują. 

Teraz zostali mi tylko Thomas i Hart, a już im Ganna wyleciał z c19, więc chłopaki jak na bombie. 

A sam Remco fatalnie wyglądał po czasówce i teraz wiadomo co było powodem. Wiadomo też, skąd się wzięło opadnięcie z sił w drugiej części ITT. 

ac1d6c4d4c2490bc6d932c005fce129dbabe1714

Przecież on tutaj wygląda, jakby nie spał całą noc. Szkoda w c***. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, matek napisał:

Jutro prawdopodobnie omijają podjazd,

Hej jaki podjazd maiłeś na myśli bo widzę ,ze się wspinają na przełęcz. Widze ,że Własow dziś ma koszmarne problemy. Albo Covid albo zatrucie pokarmowe bo nie wiedze innej możliwosci. 

Bora to właściwie potrzebuje wymiany, liderów. Nie mają nkogo na TOP3 wielkich Tourów czy kogoś kto wygra sprinty. Ani na klasyki. Stali sie mega nijacy 

Jeszcze jedno co do Remco. Lubię pewność siebie u kolarzy ale on w tym Giro miał momenty kiedy ocierał się o bucowatość. Te wrzaski na własny wóz techniczny po upadku. Ptoem te pogradliwe wstawki ,że Jumbo jest nerwowe a on jest najsilniejszy. Te spojrzenia na Campo Imperatore. Z Remco zamieniłem dwa zdania i to na oficjalnej imprezie więc nie mam pojęcia jakim jest człowiekiem.  Ale jakoś miałem go za spokojnego chłopaka a na tym Giro trochę stracił w moich oczach. Balansuje na granicy arogancji. Jakby mu trochę sodówka uderzyła do głowy . Mam nadzieje ,że to chwilowe bo zdecydowanie wolałeł mpewnośc siebie Alaphillippe niż to co teraz prezentuje  Remco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko szkoda Remco…

Chłop daje z siebie wszystko, pokazuje, że jest aktualnie jednym z najlepszych kolarzy w historii a tu taka niesprawiedliwość… Pożegnanie z Maglia Rosa przez COVID…

Nigdy się nie dowiemy czy dowiózłby tą koszulkę do końca i założył po ostatnim wyścigu w Rzymie… No cóż Remco, TDF już za 2 miesiące!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ely3 napisał:

Hej jaki podjazd maiłeś na myśli bo widzę ,ze się wspinają na przełęcz. Widze ,że Własow dziś ma koszmarne problemy. Albo Covid albo zatrucie pokarmowe bo nie wiedze innej możliwosci. 

Bora to właściwie potrzebuje wymiany, liderów. Nie mają nkogo na TOP3 wielkich Tourów czy kogoś kto wygra sprinty. Ani na klasyki. Stali sie mega nijacy 

Probosz wczoraj dał info, że tej góry z dziś nie będą podjeżdżali przez opady śniegu. Dawał 90%, że będą omijać ten podjazd. 

Własow widziałem coś przed etapem, że ma covid i w przeciwieństwie do Remco nie rezygnuje po dniu przerwy jak pizda. No to udowodnił, jaki jest twardy, i przejechał 50 km więcej od Evenepoela. Brakuje, żeby dorobił się jakiegoś powikłania po jeździe w tym deszczu i niskiej temperaturze. 

A Bora to zje***y zespół, latami wizerunkowo ciągnął ich Sagan za uszy, rok temu trafił się ten Hindley ze zwycięstwem z kapelusza i tyle. Oni nie stali się nijacy, oni tacy cały czas byli, tylko przypudrowani Saganem. Nie są atrakcyjni dla mocnych zawodników, po prostu. Klasykowcy na nich leją, liderów na GC jeśli sami nie wychowają, to nikt z czołówki na nich nie spojrzy. To nie Tinkoff. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, matek napisał:

Hart out. Niech te Giro się kończy, zero przyjemności z oglądania. 

No niestety przypomina to Giro z czasu triumfu Harta bo wtedy też dzień w dzień wycinało wszystkich no ale jednak wciąz truo Roglic-Thomas- Almieda to wyzszy poziom niż ci którzy wtedy walczyli o zwyciestwo ( choćby Almeida który jest o wiele lepszym kolarzem niż w czasach Qucik Stepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Raven2156 napisał:

No cóż Remco, TDF już za 2 miesiące!

Nie wystartuje podobno...

Etap trzęsienie ziemi, tyle problemów i kraks czołowych kolarzy to dawno w GC (od TdF sprzed 2 czy 3 lat) na etapie nie widziałem.

Za to finish piekny, o oponę Ackerman!

 

 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.