Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

dla cavs to naprawde nie jest zly transfer, o ile oczywiscie szczerba i ben beda grali na swoim poziomie z przed paru lat, jak nie to wiadomo ze bedzie nie ciekawie 25 baniek rocznie w bloto nikomu by niebylo do smiechu, buls tez chyba niewychadza z tego na zlej pozycji walleca mieli dosc i jego kontraktu tak maja dwuch gosci ktorzy napewno cos tam potrafia, chociaz prawda ze maja teraz balagan w skladzie i zadnego centra ale im pewnie glownie chodzilo o pozbycie sie bena pozniej dalej beda kombinowac. czyli tak dokonca to trzeba bedzie poczekac na rezultaty chociaz mysle ze cavs wyjda na swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaBe: Jmy - nie zgodze sie z Toba, ze Nuggets są przegranymi... tzn w perspektywie np. Gasola owszem, ale Suns i Mavs zrobili bardzo krótkowzroczne trady - takie na juz, Spurs oddali najlepszego obok Manu zmiennika i podstawowego C za Kurta... My moglismy zmocnic sie na dzis albo Artestem, albo wpakować się w Randolpha - za Artest musieliby poswięcic Kleize, co zupełnie sie nie opłacało, bo Ron po sezonie pewnie i tak odejdzie... co Artest by dał ? misia ? wątpie.. w najlepszym wypadku WCF, chociaz wielce prawdopodobne, ze i tak skonczyloby sie na 1 rundzie PO...

Pisalem bardziej z perspektywy walki o te wysokie cele w tym sezonie. Masz reacje, ze za Kleize by sie to nie oplacalo, ale jesli chodzi o defensywe Artest bardzo by sie tej druzynie przydal. Jedank dokladnie nawet z Artestem tej druzynie czegos potrzeba i do czolowki ich zaliczyc nie mozna.

 

Poczekajmy spokojnie... miejmy nadzieje, ze Nene wyzdrowieje do przyszlego sezonu, w lecie poszukamy zapewne jakiego PG, moze cos pokombinujemy ze Smithem, jesli skonczy sie na 1 rundzie, to mozliwe, ze poleci Karl... AI i Camby maja juz swoje lata, ale jakiegos nagłego olbrzymiego spadku formy raczej nie zaliczą, za to Melo i Kleiza mogą byc tylko lepsi, podobnie Smith... no i skład głębszy o Nene, co mimo, ze nie grał on jakos rewelacyjnie na poziomie 20/10 i tak ma duze znaczenie, bo jednak defensywe troche basorbował, a i w obronie potrafil nieraz błynsąć... Nene, Martin i Camby pod deskami to juz sporty zadatek - na Mavs powinno styknąc, w Spurs w PO 2009 raczej juz nie wierze, Rox pewnie sie rozsypią, Suns juz teraz maja srednia wieku 40lat... jedynie Jazz i Hornets mogą cos w przyszlosci namieszać...

I Blazers, heh. Nie zapominaj, oni jeszcze namieszaja. W sumie zgodze sie z tym co napsiales, wiesz co mnei zaskakuje to forma Melo, jesli bedzie tak dalej gra, to w playoffs bedzie mozna sie niezlegos zalenstwa spodziewac. Nie wiem, ale jego rzut, nie wiem czy nad nim jakos specjalnie pracowal, ale tak jak wczensije wygladal dobrze tak teraz swietnie. Walli z dalszych odleglosci wszytko siedzi jak Finleyowi za mlodu (jelsi wiesz o co mi chodzi)

 

no i nigdzie nie jest powiedziane, ze juz w tym sezonie stoimy na straconej pozycji.. zgrany skład, z dowartosciowanym Kleiza powinien w tym roku powalczyc... tylbardziej, ze poza zasięgiem na moment dzisiejszy wydaja sie byc tylko Lakers... szkoda cholernie tego Westa, chyba do ostatniej chwili mieli nadzieje, ze sie uda, ale Sonics zachciało się spuscic przy okazji i Szczerbiaka, wiec wybrali offertę Cavs i Bulls

Dokaldnie, szkoda Westa i w sumie dlatego ich jako przegranych jesli chodzi o te steale sklasyfikowalem. Coz zobaczymy, ja osobiscie podchodze z wiekszym dystansem co do szans Denver w playoffs, choc w zeszlym wydawalo sie, ze sa wieksze, bo mniej dobrych zespolow bylo, a teraz jest wiecej szanse wydaja sie mneisjze, a moze byc na odwrot. Czarny kon? Lepiej pozno niz wcale. Kto wie, to tylko rozmyslania nie zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Blazers, heh. Nie zapominaj, oni jeszcze namieszaja. W sumie zgodze sie z tym co napsiales, wiesz co mnei zaskakuje to forma Melo, jesli bedzie tak dalej gra, to w playoffs bedzie mozna sie niezlegos zalenstwa spodziewac. Nie wiem, ale jego rzut, nie wiem czy nad nim jakos specjalnie pracowal, ale tak jak wczensije wygladal dobrze tak teraz swietnie. Walli z dalszych odleglosci wszytko siedzi jak Finleyowi za mlodu (jelsi wiesz o co mi chodzi)

Blazers owszem, ale nie za rok, ale raczej za 2-4 :)

 

Co do Melo - owszem miewa mecze wymiatające, ale mi sie podoba, ze calkiem sporo gra tyłem do kosza, post-upuje, penetruje, stara sie walczyc o zbiórki ofensywne - zresztą w ogóle zbiórki też poprawił... Jumper siedzi mu niesamowicie.Szkoda tylko, ze ma taką awersję do gry defensywnej... Na naprawde jebitne warunki, zeby stac sie dobrym defensorem - siłę, szybkosc, skocznosc, wzrost... Ma kogos, kto moze go odciązec w ataku, dzięki czeku więcej energii moglby poswięcac na gre w D. Póki co Karl jara sie jednak jego progresem w zbieraniu, a o postępach w obronie cichosza... :roll:

 

Dokaldnie, szkoda Westa i w sumie dlatego ich jako przegranych jesli chodzi o te steale sklasyfikowalem. Coz zobaczymy, ja osobiscie podchodze z wiekszym dystansem co do szans Denver w playoffs, choc w zeszlym wydawalo sie, ze sa wieksze, bo mniej dobrych zespolow bylo, a teraz jest wiecej szanse wydaja sie mneisjze, a moze byc na odwrot. Czarny kon? Lepiej pozno niz wcale. Kto wie, to tylko rozmyslania nie zapowiedzi.

Gdybysmy w zeszlym sezonie trafili na kogokolwiek poza Spurs, to bardzo mozliwe, ze wyszlibyśmy... no, moze jeszcze z Suns bylyby problemy... W tym sezonie bardzo brakuje nam jakiegos low-post scorera, czasami do roli poczuje sie Kenyon, czasami Melo, ale to za mało... Nene w zeszlym roku pełnił taką funkcję i nawet Duncan momentami sobie z nim nie radził... W ty roku jestesmy zdani głównie na dobrą grę na dystansie i półdystansie... Camby i Martin w obronie też ułomkami nie są, ale czy wystarczą np. na Bynuma i Gasola ? wątpie... na Dirka ? raczej powinni...

 

Denver wydaje mi sie, ze w PO mają największe szanse na sprawienie niespodzianki... Kleiza powąchał juz PO, Carmelo sie przełamał, AI 2 tak słabych serii pod rząd raczej nei zaliczy, jest jeszcze Kenyon do gry defensywnej, a jak zeszly sezon pokazał, na PO potrafimy grac dobrą obronę - na Spurs nie wystarczyla, ale na inne zespoly ? kto wie - potencjał w sumie jest Kleiza moze nie ma warunkow, ale sie stara, Martin i Camby - wiadomo, Melo, jak sie spręzy tez potrafi... miejmy nadzieje, ze wraz z kolejymi spotkaniami defensywa zespolowa bedzie sie poprawiać.

 

btw: Nie wiadomo nic o powrocie Nene ? niby out do konca sezonu, ale łącznie z PO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaBe: btw: Nie wiadomo nic o powrocie Nene ? niby out do konca sezonu, ale łącznie z PO ?

Nigdzie na necie nie znalazlem informacji jakoby mial opuscic caly sezon (gdzie czytales?) Bo gdyby tak bylo, wydaje mi sie, ze albo on albo druzyna zaraz by poinformowala. Mysle, ze to zalezy od niego czy powroci, szczegolnie pod wzgledem psychicznym. Mysle, ze wroci na playoffs a moze nawet na koncowke rs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tradzie Gasola wszyscy GM beda sie dwa razy zastanawiac zanim naraza sie na smiech i wyszydzenie.

No właśnie tak jest na obecną chwilę, ale ciężko powiedzieć jaki będzie offseason dla Grizzlies i kogo zakupią i jak to będzie się sprawdzało w drużynie. Teraz się wielu ludzi śmieje (jednym z nich jestem ja :wink: ), ale być może to w Memphis w następnym sezonie rozkręci się zespół, który wygra nie 15-20 meczów w RS, ale 40 i będzie do końca liczyć się w awansie PO.

 

Lakers trafili z Gasolem po prostu na jakis cud.

No można tak powiedzieć. Znaleźli się w najodpowiedniejszym miejscu w najodpowiedniejszym czasie. :wink:

 

Podejrzewam ze juz raczej drugie takie cos szybko sie nie nadarzy. Czaas na powrot do normalnosci. Teraz jelsi za gwiazde beda szly spadajace kontrakty to na pewno z jkaims lepszym prospectem niz Javaris Crittenton.

No tak jak napisałem na samym początku. Wszystko się okaże co dzięki tym kilkunastu milionom wykombinują Memhis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na realgm piszą, ze w przyszlym tygodniu Nene ma zostac poddany chemioterapii... Z tego co gdzies czytalem to nie mialo byc złosliwe... Mimo wszystko, po chemii raczej szybko do formy nie wróci. Dziwi mnie, ze w ogóle był brany pod uwage, przez niektore zespoly jako element trejdu. Na chwile obecną to spore ryzyko... Mam nadzieje, ze wróci koles do zdrowia, bo szkoda go bardzo - ze względow sportowych, jak i czysto ludzkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na realgm piszą, ze w przyszlym tygodniu Nene ma zostac poddany chemioterapii... Z tego co gdzies czytalem to nie mialo byc złosliwe... Mimo wszystko, po chemii raczej szybko do formy nie wróci.

Guz ponoć nie jest złośliwy, a jeśli chodzi o tę chemioterapię, to ma zostać poddany ponoć tylko jednemu etapowi, który jest prewencyjny, żeby się upewnić czy aby nic z guza nie zostało. Nie jestem lekarzem, ale tak to mniej więcej wygląda ( tak przynajmniej twierdzą oficjalnie :wink: ).

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Nene powinien powrócić po tej terapii jakoś pod koniec sezonu, lub na PO. W zeszłym sezonie pokazał, że jest dominatorem pod koszem i nawet Duncan miał nie lada problem z nim. Nene jest niesamowitym factorem dla Nuggs, już nawet w tym sezonie jak powrócił po kontuzji i zagrał w kilku meczach, było widać że nie zapomniał siebie z zeszłego sezonu i mimo mocno limitowanych minut był niezły. Pozostaje nadzieja, że da rade powrócić i będzie w optymalnej formie. Jeśli mówimy o szansach Nuggets w PO, to właśnie chyba Nene jest tutaj kluczowym elementem do sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, na trade nie ma co już narzekać - stało się. Miejmy nadzieję, że się wszyscy szybko w zespół wkomponują i będą robili to co do nich należy na takim poziomie na którym się od nich tego wymaga :P Ciekawy jestem jak będzie wyglądała teraz nasza piątka ...

Ilgauskas

Ben

James

Szczerbiak

West

? Gibson i Pavlovic kontuzjowani, Brown na startera się raczej nie nadaje, Damon tak samo ... Oby MB nie wyjechał ze Snowem w s5 ... Sprawa z dzisiejszym meczem jest o tyle ciekawa, że mamy 6 graczy :) Nowe nabytki prawodpodobnie zagrają dopiero w kolejnym spotkaniu ... Więc musimy sobie kogoś dokotpwać z D-League na przykład ;) Dobrze że Butler dalej kuleje ze zdrowiem, więc może aż tak strasznych batów nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam opisze moj dzisiejszy poranek. Cofne sie jeszcze do wczoraj :P Chcialem sie o 19 polozyc na jakas godzinke, dwie. Polozylem sie, ale wstalem do 8 rano. Patrze - na biurku sniadanie[o jak milo :D] Jem sniadanie, zalaczam kompa, wchodze na NBA.com patrze Cavs acquire...... WTF? Kogo? Sami Cavs? Mysle sobie ojp, to oni teraz beda strasznie mocni, potem mysle nie pewnie oddali pol skladu i dalej maja Hughesa... Patrze... Cooooo? Hughesa opylili? Marshalla tez?! Dodali do tego tylko Goodena i otrzymali za to Bena, Wallego, Westa i J.Smitha?! Po prostu nie moglem uwierzyc jak zajebiscie na tym Cavs wyszli... Wchodze na forum, a tu ludzie placza, ze niby zly trade. Placza nawet za Hughesem, ze odszedl a ostatnio niezle pogrywal. Opinie kibicow Lakers rozumiem, ze sa sceptyczne, bo oni zawsze do wzmacniajacych inne druzyny tradow beda sceptyczni, ale kibice Cavs?! Nie moglem w to uwierzyc. Macie teraz dwoch pewnych 3pt shooterow, macie swietnego obronce podkoszowego, solidnego PFa J.Smitha... No jestescie po prostu duzo mocniejsi. Hughes cale szczescie zagral pare dobrych meczy i Pax idiota w niego uwierzyl, fajnie, ze akurat przed deadline mu wartosc tak poszla w gore. Ciekawy jestem tylko czy Ben Wallace bedzie startowal na centrze czy z lawki. Opcji jakoby mial grac na PF raczej nie licze, oczywiscie na stale, bo czasem na PF moze bedzie pogrywal. Varejao jest C/PF i teraz pewnie bedzie gral na PFie gdy wroci z kontuzji.

 

Ilgauskas/Wallace

J.Smith/Varejao

LeBron/Szczerbiak

Pavlovic/Szczerbiak

West/Gibson

 

Wg mnie wygladacie o wiele mocniej niz przed tradem i GM Cavs wykonal swietny ruch.

 

Bulls wyruchani bez mydla w dupsko. Pax jest idiota. Hughes w bardzo podobnym systemie jaki byl w Cavs sie nie odnajdzie, Pax pewnie sie zasugerowal gra z ostanich paru meczy. Maja dwoch tego samego typu SG - gimme the fuckin ball so I can miss the shot :oops: No ogolnie o Bulls nie ma sie co rozpisywac, bo po prostu mi ich szkoda. Chyba jednak potrwa dluzej zanim wroca na szczyt.

 

Seattle tak z tego co tu czytalem to tylko pozbyli sie kontraktow na krotsze, wiec raczej dobry ruch :)

 

Podsumowujac - Seattle maly kroczek do przodu, Cavs wspinaczka na sam szczyt(ale moga szybko spasc...) a Bulls wlasnie sie poslizgneli, wpadli w kaluze, i sa cali ujebani z blota :oops:

 

 

A wlasnie jeszcze Noh pozyskuja Bonzi Wellsa i Mika Jamesa. Czyli zachod jest tak mocny, ze awans do drugiej rundy to bedzie wieksze osiagniecie niz tytul Spurs 2007. Tutaj ruchu Rox nie bede nawet komentowal. NOH baaaaaaaardzo duzy plus... Dwoch swietnych zmiennikow za nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno slowo, na temat Sonics. Oni maja tyle pickow na przyszly rok, jak zadna druzyna, tyle opcji, na budownie wokol Duranta, ze szkoda gadac. Puenta, nie chca zeby Durant niosl druzyne przez kolejne cztery lata na wlasnych barkach. Z tym co maja, moga tak pochandlowac w przyszlosci i trafic na dobrych ludzi ze juz niedlugo z jednej z najgoreszych druzyn bedziemu miec calkiem dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam opisze moj dzisiejszy poranek. Cofne sie jeszcze do wczoraj :P Chcialem sie o 19 polozyc na jakas godzinke, dwie. Polozylem sie, ale wstalem do 8 rano. Patrze - na biurku sniadanie[o jak milo :D] Jem sniadanie, zalaczam kompa, wchodze na NBA.com patrze Cavs acquire...... WTF? Kogo? Sami Cavs? Mysle sobie ojp, to oni teraz beda strasznie mocni, potem mysle nie pewnie oddali pol skladu i dalej maja Hughesa... Patrze... Cooooo? Hughesa opylili? Marshalla tez?! Dodali do tego tylko Goodena i otrzymali za to Bena, Wallego, Westa i J.Smitha?! Po prostu nie moglem uwierzyc jak zajebiscie na tym Cavs wyszli... Wchodze na forum, a tu ludzie placza, ze niby zly trade. Placza nawet za Hughesem, ze odszedl a ostatnio niezle pogrywal. Opinie kibicow Lakers rozumiem, ze sa sceptyczne, bo oni zawsze do wzmacniajacych inne druzyny tradow beda sceptyczni, ale kibice Cavs?! Nie moglem w to uwierzyc. Macie teraz dwoch pewnych 3pt shooterow, macie swietnego obronce podkoszowego, solidnego PFa J.Smitha... No jestescie po prostu duzo mocniejsi. Hughes cale szczescie zagral pare dobrych meczy i Pax idiota w niego uwierzyl, fajnie, ze akurat przed deadline mu wartosc tak poszla w gore. Ciekawy jestem tylko czy Ben Wallace bedzie startowal na centrze czy z lawki. Opcji jakoby mial grac na PF raczej nie licze, oczywiscie na stale, bo czasem na PF moze bedzie pogrywal. Varejao jest C/PF i teraz pewnie bedzie gral na PFie gdy wroci z kontuzji.

 

Ilgauskas/Wallace

J.Smith/Varejao

LeBron/Szczerbiak

Pavlovic/Szczerbiak

West/Gibson

 

Wg mnie wygladacie o wiele mocniej niz przed tradem i GM Cavs wykonal swietny ruch.

 

Bulls wyruchani bez mydla w dupsko. Pax jest idiota. Hughes w bardzo podobnym systemie jaki byl w Cavs sie nie odnajdzie, Pax pewnie sie zasugerowal gra z ostanich paru meczy. Maja dwoch tego samego typu SG - gimme the fuckin ball so I can miss the shot :oops: No ogolnie o Bulls nie ma sie co rozpisywac, bo po prostu mi ich szkoda. Chyba jednak potrwa dluzej zanim wroca na szczyt.

 

Seattle tak z tego co tu czytalem to tylko pozbyli sie kontraktow na krotsze, wiec raczej dobry ruch :)

 

Podsumowujac - Seattle maly kroczek do przodu, Cavs wspinaczka na sam szczyt(ale moga szybko spasc...) a Bulls wlasnie sie poslizgneli, wpadli w kaluze, i sa cali ujebani z blota :oops:

 

Lepiej bym tego nie ujal jako fan cavs/lebrona ;>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny deal dla Cavs, Ilgauskas to akurat taki center, który moze razem z Benem grywać bo ma tego jumperka swojego, Ben coś tab poblukuje bo tego trochę brakowało. West zawsze wydawał mi się materiałem na dobrego gracza po obu końcach parkietu zwłaszcza w Cavs gdzie na PG jest nie za ciekawie może rozwinąć skrzydła, Szczerbiak jako shooter też przy Lebronie bardzo się przyda.

 

Podoba mi się to co Cavs zrobili jak dla mnie z tego sezonu po Lakers ich wymiana jest następna w kolejce pod względem trafności bo sprowadzili sobie graczy, których potrzebowali i którzy wydają się pasować do tego co mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. To nie jest AZ tak dobry trade dla Cavaliers i AZ tak zly dla Bulls. Ale bynajmniej nie z tego powodu ze Hughes jest zajebisty, a z tego ze Wallace byl w Chicago i tak skonczony.

 

A czy Cavaliers az tak potrzebowali starego rozleniwialego Wallace'a :?: Do tego Szczerbiak to moze i byl dobrym shooterem ale ze trzy lata temu. Plusem moze byc Delonte, tak samo jak Joe. Ale oni i tak potrzebowali bardziej kogos kto wspomoze Jamesa w ofensywie w pojedynke w takim stopniu jak łącznie ta czwórka :)

 

Bastillon - to nie jest tak ze Paxson sie napalil na Hughesa. Fakt ze nie jest to wzmocnienie dla Bulls ale przypominam ze trade byl za pasozyta :!: Poza tym lepszy Hughes z Goodenem niz sam Hughes ;-) Co oczywiscie w ostatecznosci i tak nie sprawia ze trade byl udany :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kore: a z tego ze Wallace byl w Chicago i tak skonczony.

Ja bym raczej powiedzial, ze w Chicago nie mial zadnej motywacji do gry i wcale nie mowie, ze ja w Cavs znajdzie. Ale wierze, ze zacznie grac lepiej i nie zgodze, sie z tym, ze jest skonczony.

 

kore: Do tego Szczerbiak to moze i byl dobrym shooterem ale ze trzy lata temu.

Trzy lata temu (mniemam, ze mowisz o ostatnim sezonie w Minesocie) to on mial swoj najlepszy sezon w karierze, a z wzgledu jednego i prostego - gral jako starter i to prawie 40 minut na mecz. W tym sezonie w Seattle cos bodaj 20 minut, wiec wiadomo, ze statsy polecialy w dol. Ale to nie oznacza, ze wciaz nie jest dobrym i solidnym trzypunktowcem.

 

maredbor: JMY CZY TY WIESZ ILE FANI CAVS JUZ CZEKALI

Wiem, wiem... Wystarczajaco dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hughes w bardzo podobnym systemie jaki byl w Cavs sie nie odnajdzie,

polemizowłabym czy atak Cavs i Bulls sa do siebie podobne, to ze opierają się na jumpshot to ich chyba jedno z niewielu podobieństw, w Cavs to Lebron kreuje prowadzi i trzyma piłkę w łapach w Bulls piłka przechodzi prze wielu graczu jest masa podan wszerz boiska i atak zalezy duzo od rzutów trzy punktowych. w cavs jest chyba inaczej,chyba że gra cavs jakoś mocno ewoluowała.

Ciekawi mnie jak to lebron ma pomóc Benwoi? jak Ben się sam nie zepnie to nikt mu nie pomoze, co lebron bedzie go podsadzał do zbiórek czy powie mu gdzie ustawić? Jedyne punkty kótre ben moze zrobic i bedą to pewne punkty to slam dunk i to musi byc dobra pozycja bo Ben sporo tego przestrzelił w bulls i ma inklinacje to konczenia layupami czesto niecelnymi niż dunkiem.

Tak więc Ben musi znalesc znów motywacje do gry co teoretycznie w cavs z ich wyniekim i przy lebronie trudne nie jest, ale nowy zespoł nowa pozycja w zespole (własnie gdzie on bedzie operował wychodził w piątce bedzie? zydrunas bedzie tylko na półdystnsie stał? :wink: )

Ale radze zapomniec o statsach bena jakie miał w pizdons, tylu minut nie dostanie a i sytem gry w pizdons a cavs to inna bajka.

Joe Smith to pewniak szkoda go ale skoro stawiają na młodych to nie ma sensu go trzymac, choc trzeba powiedzić ze był najlepszym graczem bulls w nowym roku.

wally piłkę na pewno dostanie trafiać umie, wiec tu powinno to wypalic, wypadł gibson wiec west jak najbardziej za.

W Bulls po prostu powidzieli dośc wallaecowi i stawiają na młodszych gooden to ciekawe uzupełnienie ciągle jeszcz na dorobku, ale najwazniejsze ze minut dostanie noah i thomas, na co larry to nie wiem, ale zoabcze w grze to coś zagadam, moze to przebudzenie w ataku to coś trwalszego, na pewno bedzie miła piłke w łapach dłuzej niz w cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kore jak to jest, powiedz mi, ze w KAZDYM ale to qrwa KAZDYM watku sie nie zgadzamy? no KAZDYM po prostu. Zawsze jest tak, ze sie ma odmienne zdania, ale zeby w KAZDYM temacie?(aaaa przypomnialem sobie... pochwalilem kobego ostatnio to mnie poparles ;] )

 

Bez przesady. To nie jest AZ tak dobry trade dla Cavaliers i AZ tak zly dla Bulls. Ale bynajmniej nie z tego powodu ze Hughes jest zajebisty, a z tego ze Wallace byl w Chicago i tak skonczony.

 

A czy Cavaliers az tak potrzebowali starego rozleniwialego Wallace'a :?: Do tego Szczerbiak to moze i byl dobrym shooterem ale ze trzy lata temu. Plusem moze byc Delonte, tak samo jak Joe. Ale oni i tak potrzebowali bardziej kogos kto wspomoze Jamesa w ofensywie w pojedynke w takim stopniu jak łącznie ta czwórka :)

 

Bastillon - to nie jest tak ze Paxson sie napalil na Hughesa. Fakt ze nie jest to wzmocnienie dla Bulls ale przypominam ze trade byl za pasozyta :!: Poza tym lepszy Hughes z Goodenem niz sam Hughes ;-) Co oczywiscie w ostatecznosci i tak nie sprawia ze trade byl udany :roll:

Co do tego czy Cavs zyskali nie chce mi sie ponownie rozpisywac, bo dla mnie to oczywiste. Jesli ty uwazasz Wallace za starego rozleniwialego gracza, a szczerbiaka za slabego(bo dobrym nie jest wg ciebie) 3pt shootera, jesli uwazasz, ze ta czworka nie jest mocnym wsparciem w ofensywie, jesli nie widzisz jak para delonte-szczerbiak rozciagaja obrone, jesli nie widzisz ile wnosi do interior defense Ben Wallace, jesli nie widzisz tego ile zyskali na PG, gdzie zamiast Larrego http://www.pleasestoptakingsomanybadshots(czy jakos tak to szlo) Hughesa maja Delonte Westa, jesli nie widzisz jak zyskal frontcourt, defensywa, ofensywa, zbiorki, wlasciwie KAZDY aspekt gry, JESLI TY TEGO NIE WIDZISZ... I'm out...

 

A Bulls sprowadzili sobie zapychacza salary na kolejne 3 lata, z ta roznica ze ma duzo nizszsa wartosc niz Ben i dubluje sie z Gordonem, ktory jest od niego klase lepszy. Po zastanowieniu plusy tez sa, bo maja w koncu fajny frontcourt do ogrywania

Noah-Gray

Gooden-Thomas

Ale przy tym trenerze, przy tym samym trenerzy, ktory noca ustawia na PF to nie ma zadnego znaczenia...

 

A Sonics po zastanowieniu tez sa wyruchani i to mocno. Za rok kontrakt Szczerbiaka bylby bardzo lakomym kaskiem (spadajace ponad 10 mln) i wyciagneliby za niego duzo wiecej niz jakichs pozal sie boze spadajacych paru kolkow w tym sezonie i anonimowcow, ktorych kojarza tylko kibice z NBDL. Do tego wywalili Westa, za ktorego tez mogli wziasc duzo wiecej, chocby tego Kleize z Nuggs...

 

Po glebszym zastanowieniu sie. Cavs sa tak mocni, ze Detroit zegna sie z ECF, a Boston calkiem prawdopodobnie moze sie pozegnac z finalem. Cavs sa contenderem. Bulls juz pisalem, wyruchani, a Sonics w sumie to samo co Bulls, ale nie az tak bardzo, chociaz jakby spojrzec na mozliwosci jakie bylyby gdyby tradnac za cos sensownego Westa z Szczerbiakiem to w zasadzie sa wydymani rownie mocno co ci nieszczesni Bulls. Jakby to podsumowac. Gdzie dwoch sie bije, tam trzeci korzysta tylko trzeba by bylo zmienic na gdzie dwoch jest wyruchanych tam trzeci ich rucha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.