Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry Mar, ale Clev w USA to miescina, mało rozwinieta, ogólnie do czasu LBJa mało atrakcyjna. Nie pisze tego złosliwie, po prostu wystarczy troche poczytac o tym jak to miasto wyglada na tle wielu innych miast z rodziny NBA (juz o LA, Chi czy Ny nie wspominam).

 

Ja bym Cincinatti (OH) miescina nie nazwal, a zyje tam ponad 100.000 mniej ludzi niz w Cleveland. Malo rozwinieta ??? New York, Los Angeles, Chicago, Houston czy Philadelphia a nawet Phoenix, San Antonio, czy Dallas, ale to sa miasta o najwiekszej populacji w USA i wiadomo, ze za tym idzie wiekszy rozwoj gospodarczy. Piersza 3-4 to olbrzymie metropolie i wiadomo, ze Cleveland nie ma sie co do nich rownac. Ale juz przykladowo Cleveland pod wzgledem populacji zaliczylbym do miast jak New Orleans (potega pod wzgledem turystyki) Sacramento, Atlanta a takie Las Vegas wyprzedza je o 100.000 mieszkancow (podobnie jak Louisville, Washington DC czy Denver) Tez miesciny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****.. wybaczice, ale co Cavaliers zrobili :cry: :cry: :cry:

 

The Cavaliers have acquired Ben Wallace, Joe Smith, Delonte West and Wally Szczerbiak in a three-team trade.

 

The Bulls receive Larry Hughes and Drew Gooden, while Seattle gets Chris Duhon, Ira Newble and Cedric Simmons.

 

The deal is awaiting league approval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to niby za wyznacznik liczba mieszkancow, wiadomo czy jest duze czy nie i zabardzo nic pozatym, jest wiele niewielkich miast ktore sa rewelacyjne bardzo rozwiniete i nie maja jakiejs gigantycznej liczby mieszkancow, najlepszy przyklad pisttsburgh, i radza sobie znacznie lepiej teraz niz takie molochy jak ny czy detroit, co do cleveland to z tego co ja slyszalem to ma mialo opinie miasta nudnego moze nieco zaniedbanego, jak widzialem panorame miasta wileokrotnie gdy ogladalem mecze indians i wygladalo bardzo fajnie. i z tym lebronem tez nie przesadzajcie ze to jakis jego zbawca, az tak zle z tym miastem chyba nie bylo zeby to jeden, bardzo dobry , sportowiec mial az tak wiele zmieniac, dodatkowo cleveland juz paru wybitnych mialo np. manny ramirez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies zrodlo?

bardziej spodziewalem sie ze varejao spuszcza gdzies....

reasumujac. nie mam pojecia po co im ben wallace. czyzby mial grac jako pf?

zyskuja fajnego rozgrywajka westa.

szczerbiak to shooter ale bardziej pasuje jako rezerwowy.

no i joe smith.

 

oddaja hughesa, ktory zawodnil, choc ostatnio fajnie pogrywal i goodena, ktory jako pf moim zdaniem swoje robil dobrze.

 

czy to wyjdzie na dobre cavs? smiem w to watpic. mogli lepoiej poczekac, bo to nie jest transfer na ktorym duzo zyskuja a pozbywaja sie minimum 1 dobrego grajka w osobie goodena.

 

rozumiem ze maja slaby bilans, ale w pelnym skladzie ta ekipa naprawde fajnie grala no i byli zgrani co wychodzilo im na duzy plus.

 

no ale skoro lbj poprosil o wsparcie to je dostal. ocenimy za jakis czas jak na tym wyjda.ale transfery przed deadline, troche wymuszone nie zawsze dobrze wychodza. a tak niepotrzebnie wzmocnili rywala z dywizji.

 

 

chociaz z 2 strony poszerzaja kadre. pol powrocie varejao i sashy to moze naprawde zafunkcjonowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panooowie, nie płakac.

 

Jak dla mnie CAvs zrobili nie najgorszy deal.

 

Hughes jest nie mniej przepłacony niz Wallace... grał troche lepiej, ale nadal cienko. Benek przy LBJu odżyje, do tego zostaje pod koszem Big Z. Joe Smith, Wally i West to tez nie takie nic. Szczerbiak i Delonte fajnie siekają trójki, a z tym w Cavs byl spory problem. Joe to naprawde solidny PF - na 25-30min w meczu spokojnie wystarczy.. reszte dogra Ben, albo Varejao.

 

Tragedii nie ma... szkoda troche Goodena, bo jak na PF tej klasy mial bardzo fajny kontrakt, no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2 daj spokój ... to jest istny dramat ... Jednym przydatnym grajkiem w naszym systemie może być Delonte no i może Joe - czyli ci, których dałoby rade pozyskać bez oddawania DWÓCH starterów ... Big Ben będzie grał prawdopodobnie jako PF ... WTF? Nie wiem czy ktoś zauważył, ale nie mamy obecnie prócz AV kogoś kto punktowałby w pomalowanym. Big Ben jest ofensywnym zerem, Ilgauskas raczej słabo się czuje w walce pod koszem, woli rzucić z paru metrów niż atakować kosz ... Szczerbiak? Może gdyby zarabiał 2 mln na rok ... To by się nadawał na ławkę. Ale zarabia o wiele więcej i jednyne co potrafi to rzucić czasem trójkę ... I to wszystko ... Wydawało mi się, że takich graczy już mieliśmy ... Ehhh ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to faktycznie nie wygląda to tak źle, mimo, że Gooden i Larry grający tak jak ostatnio to dużo. Mamy teraz wreszcie normalny frontcourt z Ilgauskasem, Wallace'em, Varejao i Smithem, w tym mamy upragnionego twardego i blokujacego defensora pod koszem. Żeby był naprawdę fajnie trzeba liczyć, że Big Ben odżyje jak mu przestaną zabraniać noszenia opasek i będzie mógł zagrać z kimś takim jak Bron. Mamy do tego fajnego rolsa do wszystkiego na PG i kolejnego shootera, który przy LBJ-u będzie mógł siekać z czystych pozycji. No i tracimy Marshalla. Może nie wyjdziemy na tym tak źle. Choć na pewno liczyliśmy na pewniejszy i lepszy deal, to ten może się okazać trafny.

 

EDIT: Jest też inny atut. Wally i jego 13 baniek spada w następnym sezonie, podobnie jak ponad 7 Snowa. Czyli mamy świetne perspektywy na przyszły sezon jeśli chodzi o wyciągnięcie jakiejś niezadowolonej gwiazdy za bezcen. ;) No i Cavs jeszcze podobno dostali pierwszorundowy pick. :) Coraz bardziej mi się ta wymiana podoba mimo wszystko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panooowie, nie płakac.

 

Jak dla mnie CAvs zrobili nie najgorszy deal.

 

Hughes jest nie mniej przepłacony niz Wallace... grał troche lepiej, ale nadal cienko. Benek przy LBJu odżyje, do tego zostaje pod koszem Big Z. Joe Smith, Wally i West to tez nie takie nic. Szczerbiak i Delonte fajnie siekają trójki, a z tym w Cavs byl spory problem. Joe to naprawde solidny PF - na 25-30min w meczu spokojnie wystarczy.. reszte dogra Ben, albo Varejao.

 

Tragedii nie ma... szkoda troche Goodena, bo jak na PF tej klasy mial bardzo fajny kontrakt, no ale...

 

Hmm... a jak nie wyjdzie z Benem i Szczerbiakiem? 12 i 13 baniek dla Wally-Wondera w najbliższych sezonach - o BW już nie wspomniam. A za 2 lata LBJ może opt out zrobić. Podjęli mocne ryzyko. Chyba mocniejsze niż zlepka weternaów na mistrzowski sezon Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie Sonic zrobili biznes roku. Pozbyli sie kontraktu Wallego i w lato moga uderzyć w FA.

Cavs nie plakać. Gooden musiał poleciec. Po tej wymianie napewno wyglądacie lepiej niż przed nią.

BTW Big Ben na PF? LOL :]

 

Pozatym Dixon z Raptors został wytransferowany ale nikt nie wie gdzie (o ile to prawda):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja... Na papierze niezły skład, ale jak będzie w rzeczywistości to się okaże... Szkoda mi Goodena który pomimo lipy w obronie w ataku swoje dorzucał... Marshall wiadomo, no i Hughes... może nie grał rewelki w sezonie, ale ostatnio grał bardzo fajnie... 40pkt z Orlando...

Lineup : ???

C-Ilgauskas / Wallace /Jones /Varejao

PF- J.Smith i ??? może Wallace na PF... może Varejao... Nominalny to chyba PF to tylko Joe...

SF - Lebron / Szczerbiak/ Newble

SG- Pavlovic / Gibson/ Szczerbiak

PG - West/ Snow/

 

Pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a jak nie wyjdzie z Benem i Szczerbiakiem? 12 i 13 baniek dla Wally-Wondera w najbliższych sezonach - o BW już nie wspomniam. A za 2 lata LBJ może opt out zrobić. Podjęli mocne ryzyko. Chyba mocniejsze niż zlepka weternaów na mistrzowski sezon Heat.

Już w przyszłym roku Cavs mają z Wally'ego i Snowa ponad 20 milionów spadających kontraktów. LeBron może zrobić opt out dopiero rok później. Więc Ferry ma jeszcze sporo czasu i możliwości na pozyskanie kogoś z prawdziwego zdarzenia w przyszłym sezonie. Wygasających kontraktów wystarczy na pokrycie każdego gwiazdora. Nie jest to IMO tak bardzo ryzykowna sprawa jak piszesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może przesadziłem troszkę ale mimo wszystko kontrakt Szczerbiaka jest przerażający. Jeśli jednak ma służyć jako mięso w zamian za jakiegoś gwiazdora za rok to rzeczywiście może być ciekawie. Mam wątpliwości co do gry duetu Big Ben- Big Z. Jak to będzie wyglądało? Bo chyba żaden z nich nie zgodzi się na granie z ławki (wtedy Joe Smith na PF).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos zrobic miseli, Lebron nawolywal, wszyscy pretendenci sie powzmacniali. Poza tym, z takim skladem jak przed transferem daleko by nie zaszli. A tutaj, duzo ryzykuja, ale chodzi raczej o przyszlosc i kolejne a z nzzatria transfery zwiazane. Rzecz najwazniejsza, zatrzymac LeBrona, prosil o jakis deal, wiec go ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się ta wymiana podoba mimo wszystko.

No bo to jest niezła wymiana. Oczywiście, gdy przychodzi do drużyny 4 zawodników, wśród których są starterzy i odchodzą tak samo, to ciężko cokolwiek mówić o przyszłości. Ale patrząc na nazwiska moim zdaniem jest dobrze. W temacie w sumie wszystko powiedział KaBe.

 

A Houston odegrali sobie Wellsa Greenem. Ciekawie w sumie.

 

Aha no i Dixon idzie za Brezeca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.