Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

tyle że Millsap (z całym szacunkiem dla jego umiejetności) jest undersize PF , natomiast K. Thomas to dobrze broniący w pomalowanym center, co prawda też mu brakuje paru centymetrów, ale jednak daje sobie nieźle radę. Jako zmiennik dla Okura byłby idealny !!

 

No ale nic, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, mam nadzieje że GM cos wymysli. Ja w sumie wymysliłem następujący trade, który mógłby stanowic dla nas jakieś tam doraźne wzmocnienie pod koszem bez duzych strat i roszad w skłądzie. Mianowicie deal z Detroit - Primoz Brezec, Ronald Murray, Walter Herrmann za Jason Hart, Jarron Collins, C.J. Miles.

 

Detroit niewiele tracą, a zyskuja dobrze broniących zawodników i perspektywicznego CJ Milesa. A z oficjalnych plotek podobno Jazz zainteresowani sa pozyskaniem Jeffa Fostera z Indiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie deal z Detroit - Primoz Brezec, Ronald Murray, Walter Herrmann za Jason Hart, Jarron Collins, C.J. Miles.

 

Detroit niewiele tracą, a zyskuja dobrze broniących zawodników i perspektywicznego CJ Milesa.

 

Moim skromnym zdaniem ten trade to nie jest jakieś faktyczne wzmocnienie, Brezec i Herrmann nie są rewelacyjni, a Jazz oddają CJ Milesa, Harta, i Collinsa, którzy mieliby myślę bardzo trudną przeprawę do Lineup'a Pistons.

Collins - Maxiell, Johnson, Sheed, McDyess,

Hart - M.in Stuckey, Billups, Rip

CJ pewnie by nieco grał, bo na 3 mają w zasadzie 2 poważnych graczy : Tay & Hayes...

Moim zdaniem troche nieopłacalny trochę, pozatym jakoś teraz będzie trade deadline więc raczej chyba nie zdążą doprowadzić tego do skutku ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marion znów na sprzedaż, przymierzany jest ponoć do Cavs ...

 

Zresztą - http://blogs.phillynews.com/inquirer/li ... _tick.html

 

Memphis dostają J-Willa i Ricky Davisa

Miami - Millera + prawdopodobnie Hughes'a/Ilgauskasa

Cavs - Mariona

 

Narazie to świeże i wygląda nieco kosmicznie, ale po głębszym zastanowieniu nie jest aż tak kompletnie głupie - Grizzs dostają spadające kontrakty, Miami - Millera i ew Big Z czyli łatają swoje największy braki - podkoszowca i shootera, Cavs dostają wsparcie dla LeBrona i choć zostają z lekką dziurą pod koszem, to ponoć mają ją załatać innym tradem albo przyłączeniem jakiegoś FA ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotki mowią o trejdzie z udziałem Miami-Cavs-Memphis. Grizzlies dostaliby spadjących J Willa i Rickyego. Cavs Matrixa, natomiast do Miami napewno poleciałby Miller + ktoś z Cavs (Z, Gooden, Larry?). Nie chcę mi się w to wierzyć ale widzieliśmy już różne rzeczy w tym seoznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedziłem cię niestety :) A ty Vegi jako fan Miami, poszedł byś na coś takiego? Jak dla mnie to pasuje, bo jednak Marion to Marion (tylko, że dziure pod koszem trzeba bedzie załatać ...) a z przeciwnego obozu jak się na to zapatrujecie? Myślę że Miller i chyba mimo wszystko Big Z to całkiem przyjazny dla was pakiet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, sorki - zaGGadałem się i później wkleiłem tego posta 8) Miller ma spory kontrakt, Big Z ciągle potrafi coś ugrać. Jeśli Banks wpasowałby się w zespół to jestem za czymś takim. W przeciwnym wypadku mimo dobrego shootera i centra mamy ciągle dziurę na PG, Wade nie lubi za bardzo trzymać cały czas gałę (bo bez J Willa musiałby grać sporo minut jako rozgrywajek). Nie wiem czy Wam się taka wymianka opłaca, bo co jak co - ale taki Howard mógłby Was wtedy miażdzyć pod koszami w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA wymiana dla Heat ma średni sens... Oddaja wszystkie gasnące kontrakty, a dostaja w zamian srednich grajkow, z ktorymi największy wyczyn to 2 runda PO. Hughes dubluje sie pozycjami z Wadem, Zee jest powolny, stary i generalnie - niespecjalny... Miller wygląda najciekawiej, ale on tez ma spory kontrakt i to dość długi.

 

Heat to sie zupełnie nie opłąca. Mariona oddałbym tylko za jakiegos niezlego prospecta, albo wysokie picki - jesli nie, sprzedawalbym koszulki i bilety. Prędzej próbowalbym na Nene + Najera + 1st round pick 08 i 09.

 

No a jeszcze co do Nuggets - wszystko wskazuje na to, ze odpuściliśmy Rona. Karl określił szanse na oddanie Kleizy na 1% - i dobrze. Gdyby Artest miał dłuzszy kontrakt moznaby na to isc - tak Artest odejdzie pewnie po sezonie i ani Kleizy ani Artesta, a ławka całkiem dziurawa.

 

W tej sytuacji mam nadzieje, ze zdecydujemy sie przynajmniej na tego Westa - małe to wzmocnienie, ale zawsze cos - nei tracimy praktycznie nic, bo nie wydaje mi sie, zeby rookas z ~20 w drafcie pomógł w walce o misia za rok, a Wafer... :roll:

 

Mam tylko nadzieje ze nie wpakujemy sie w Zacha "black hole, cancer, overpaied" Randolpha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos to zauwazyl ale jest wymiana pomiedzy rockets a hornets

jest juz na realgm

rockets zyskuja bobby'ego jacksona a hornets bonzi wellsa i mike'a jamesa. w sumie nwiem po co taki transfer bo niedosyc ze sa to druzyny wygrywajace obecnie to sa to zmiany racej kosmetyczne.

 

bobby przyda sie rockets pewnie bardziej niz w noh sie przydawal a bonzi z mike'm poszerza troche sklad hornets na po i to sa chyba te plusy. bo jesli chodzi o kase to lepiej wychodzi na tym houston??

 

czekamy czekamy jszcze troche czasu zespoly maja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwają rozmowy na temat BB + Duhon za Larrego Hughesa. Nieźle. Tylko po co Cavsom kolejny drewniany center?

Co nie zmienia faktu, pozbyć sie Larrego - nieźle, choć ostatnio zaczął coś grać..

Pozbyć się Larry'ego który gra D i od czasu do czasu nieźle w ataku, za Big Bena, który gra D, jest stary i nie gra nic w ataku? Oby nie ... Duhon to fajny grajek, ale w ataku zbyt dużo nam nie da także ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Mar, ale Clev w USA to miescina, mało rozwinieta, ogólnie do czasu LBJa mało atrakcyjna. Nie pisze tego złosliwie, po prostu wystarczy troche poczytac o tym jak to miasto wyglada na tle wielu innych miast z rodziny NBA (juz o LA, Chi czy Ny nie wspominam).

Byles w Cleveland, ze tyle rzeczy o tej "miescinie" wiesz? Poswiecilem sie troche i porownalem jak wypada Cleveland na tle innych miast i musze stwierdzic, ze rzeczywiscie przy NY, LA czy Chi to 27 innych zespolow z NBA gra na zadupiu delikatnie mowiac. Od kiedy to wyjatek potwierdza regule? Troche info...

 

Cleveland (staty z 2000):

- City 478,403

- Metro 2,250,871

 

Salt Lake City (2000):

- City 178,858

- Metro 1,018,826

 

Memphis (2006):

- City 670,902

- Metro 1,260,581

 

Milwaukee (2006):

- City 602,782

- Metro 1,753,355

 

Portland (2007):

- City 568,380

- Metro 2,337,565

 

Minneapolis (2006):

- City 387,970

- Metro 3,502,891

 

Sacramento (2007):

- City 467,343

- Metro 2,103,956

 

Denver (2006):

- City 566,974

- Metro 2,408,750

 

Boston (2006):

- City 590,763

- Metro 4,455,217

 

Seattle (2006):

- City 582,174

- Metro 3,263,497

 

Oakland (2006):

- City 415,492

- Metro 4.18 million

 

Miami (2006):

- City 404,048

- Metro 5,463,857

 

Orlando (2006):

- City 220,186

- Metro 2,633,282

 

Atlanta (2006):

- City 486,411

- Metro 5,138,233

 

Indianapolis (2006):

- City 785,597

- Metro 1,984,644

 

New Orleans (2000):

- City 484,674

- Metro 1,319,367

 

Washington (2007):

- City 588,292

- Metro 5.30 million

 

Detroit (2006)

- City 918,849

- Metro 4,468,966

 

Charlotte (2008):

- City 695,995

- Metro 2,124,013

 

Wymienilem wszystkie miasta ponizej 1mln mieszkancow, okolo 19. Moze i powinienem dorzucic tutaj New Jersey, w koncu graja oni w miasteczku 8 tysiecznym, ale to by bylo nie fair ze wzgledu na to jak malym a zarazem wielkim stanem jest New Jersey State (8mln okolo?) - to jedna wielka metropolia.

 

Sory za offtop ale uwazam, ze to jest lekka przesada nazywajac Cleveland wiocha na tle innych miast z rodziny NBA. Zwlaszcza jak Ohio State to jest bodajze 7 co do wielkosci stan USA, gdzie gra wiele wspanialych zespolow.

 

A co do samego tematu to poczekamy zobaczymy co tam Cavs kombinuja, narazie nic nie wiadomo tak naprawde, wszystko to plotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

larry hughes do bulls i duhon , ben wallece do cleveland, marshall, newble do sealttle, szczerbiak do cleveland.

Podczas allstar slyszalem jak lebron mowil, ze Kobe byl niezadowolony, poszedl publicznie wyraziul niezadowolenie, dostal Gasola. Teraz mowi, ze on zrobi to samo i poczeka na rezultat. Nie wiem, czy ten transfer powyzej dojdzie do skutku, ale watpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak sprawa z Westem.

Denver sprzedali Vafera za Taurean Green z Portland.

 

Nikt nie napisał, ze Houston opchneli Wellsa i Jamesa za Bobiego Jacksona a dziś biorą Geralda Greena za Kirka Snydera.

W sumie ten trade z Bonzim mnie zdziwił, zeby Adelman go wyrzucił? Naprawdę musi coś z nim być nie tak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyFox Houston -

Gerald Green is telling FOX 26 Sports he has been traded to his hometown Houston Rockets for guard Kirk Snyder and a second-round draft pick.

 

"It's like a dream come true. Never in my life did I think this would happen," Green said. "I am on cloud nine."

Czyli mamy Greena w Houston. Ciekawi mnie kim jest Kirk Snyder, bo przyznam, że nie słyszałem o tym graczu. Ktoś może bliżej przybliżyć jego sylwetkę ??

 

Z uwagi na moją drużynę muszę dołożyć dwa grosze.

 

Otóż Bryan Colangelo jest w trakcie rozmów z Golden State i Chicago. Przy wymianie z GSW do Raps przyszedłby Mickael Pietrus, a odeszli by Juan Dixon i Joey Graham. Jak dla mnie transfer extra (no może dobry :wink: ) oddajemy dwóch niezadowolonych graczy za przyzwoitą "2,3"...

 

Przy wymianie z Bulls transfer opiewałby na Joe Smitha, pewnie za tych samych graczy, chyba, że będzie to transfer z większą ilością graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie wkurwilem... po kiego nam ten Green nie mam zielonego... miał isc za Delonte...

 

Gerald Green do Rox to fajny ruch, podobnie jak Bobby Jaxon - ale tutal lepiej wychodzi chyba NOH - James = Jax praktycznie, a Wells to poszerzenie składu, co teraz bedzie mialo spore znaczenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.