Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Artest wyladuje w San Antonio jak Ci tylko zdecydują się wziasc z nim Kennego Thomasa.

Będzie napewno ciekawie podobno Grizzlies obiecali Millerowi ze wytransferuja go do deadline.

 

Aha Max trade NY-NJ-Miami padł - Pat powiedział, ze nigdy by na to nie poszedł. Bo czemu miałby isc? Chcą zwolnić Mariona by mieć kase w salary a maja zapychać owe salary Edkiem? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha Max trade NY-NJ-Miami padł - Pat powiedział, ze nigdy by na to nie poszedł. Bo czemu miałby isc? Chcą zwolnić Mariona by mieć kase w salary a maja zapychać owe salary Edkiem? hmm

Aaa - to dziękuję za sprostowanie :wink:

Ale za to głośno, coraz głośniej "mówi się" o przejściu Fostera do Jazz w zamian za Collinsa i CJ Milesa - zobaczymy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Artest zasili szeregi SA to mysle, ze mamy w tym roku* murowanego kandydata do misia. Jeden z najlepszych obroncow do jednej z najlepiej broniacych druzyn (zeby tylko jeszcze mial we lbie poukladane).

 

 

* za rok Lakers nie pozostwia nikomu zludzen (oby tylko zdrowie dopisalo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza, jeszcze swieza ploteczka:

"The Spurs are trading Brent Barry and Francisco Elson to Seattle for center Kurt Thomas, sources said."

Thomas ma wygasajacy kontrakt jesli dobrze pamietam, ktos musi pomoc TD w walce pod koszowej, ale czy stary KT jest o tyle lepszy od Elsona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ogladasz espn teraz danp?

Nie, dopiero wszedlem do domu, zrobilem kawe i zbieram informacje z wszystkich mozliwych insiderow i stron.

ESPN odpale dopiero na mecz Pho-LAL.

ps-sorry za offtop

ps2-zapraszam kiedys do siebie Jmy, juz Montasa namawiam zeby w koncu odwiedzil Szikako, bo poki co Nju Jork mu sie marzy, chyba wie co dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej bede na Manhattanie w czercu/lipcu, mozliwe, ze nawet na pare miesiecy, wpadne napewno. Niedlugo sie do Philly wybieram a do NYC niedaleko moze zachacze.

 

PS. Mieszkalem w NJ przez prawie 5 miesiecy kilkanascie minut od NYC gdzie bywalem kazdego weekendu - tez wiem co dobre. Hah...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten transfer Gasola wpłynoł strasznie na kluby z zachodu.

Niestety w San Antonio chyba niezbyt pozytywnie. Dobra Kurt do fajny obrońca, weteran przydatny na PO ale troche przeplacili. Barry to była ich super broń z ławki, Elason i do tego pierwszo rundowy pick? Chyba troche za dużo.. Na takiego Artesta prawie, ale na Thomasa? :roll:

 

 

Co nie zmienia faktu, iż chciałbym Kurta w LAL:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny krok z cyklu chcemy w tym roku misia. ale dziwi mnie ze taki krok robia spurs.

niby przeplacili ale to kurt thomas. przyda im sie cholernie.

plusy to obrona. razem z duncanem stanowia dobre duo przeciwko bynum-gasol, amare-shaq, ale qrcze ten elson zly wcale nie byl. w finalach z cavs i zeszlorocznych po dobrze gral.

do tego oddali barry'ego, ktory pod nieobecnosc parkera na boisku byl ich mozgiem. te jego trojki, kontry. ciesze sie ze nie bedzie go juz w spurs. w sumei nie spodziewalem sie ze go oddadza.

no i 1 rundowy pick.

 

drogo drogo powinni za takie cos starac sie o artesta a nie kurta thomasa.

ale moze wyjsc im to na dobre. ten ruch oznacza ze zaczyna im sie palic grunt pod nogami i czuja respekt przed tymi ktorzy sie wzmocnili:) to dobrze.

 

a co do artesta. czyli prawdopodobnie wyladuje w denver. oj. beda jajeczne te playoffy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs niby troszeczkę przepłacili, ale może im to wyjść na dobre, bo Kurt daje im bardzo dobrą obronę, a w ataku też jakiś zły nie jest. Razem z Duncanem mogą sobie nieźle radzić

 

Co do Artesta, to nie wiem czy to dobry pomysł żeby poszedł do Denver. Musiałby grać z ławki, chyba, że AI na pg a Carmelo na sg :P Swoją drogą tacy dwaj gracze jak Artest i Melo w jednej drużynie mogliy się świetnie uzupełniać. Melo będzie bił i uciekał, a Artest dokańczał za niego to co zaczął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna , a tak chciałem Kutrha Thomasa w Jazz jako wsparcie dla Boozera. Mozna by go było wyciągnąć razem z Luckiem Rindiurem za Kirilenke i Harta. Ajajajjjj !!

 

No ale nic, stało się. Teraz ciekawe co obmysli Denver z Sacramento. Ja myslałem, robiłem symulację i wyszło mi w związku z tym że Kings koniecznie do Artesta chca dorzucić balast w postaci Kennyego Thomasa , to ten trade mógłby wyglądać chyba tak :

 

http://games.espn.go.com/nba/features/t ... &te=&cash=

 

Denver zachowują Kleizę, ktory im się przyda a Sacramento wobec natłoku obrońców i skrzydłowych bedzie zbędny, a ponadto pozyskują młode mięso pod kosz w postaci Spencera Hawesa (moim zdaniem to bedzie kiedyś solidny center). No i pozbywająsię tez JR Smitha, z którym trener nie może dojśc do porozumienia. Obie ekipy zyskują, Kings spadające kontrakty, a Nuggetts realen wzmocnienie na pozycjach SF, PF i C. To chyba najlepsza z możliwych konfiguracja !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na cholere nam thomas jak mamy millsapa, ale mniejsza z tym bo chcialem sie posmiac z tego jak to najnowsze super trejdy sie sprawdzily, wiadomo ze wszystko moze wyjsc jeszcze tym druzyna na dobre ale narazie, oneal w suns czego oni niby chca od goscia wymagac ma juz swoje lata i te staty z tego sezonu to wedlug mnie to na co go stac, bez zartow jesli to ma im pomoc w wygraniu czegos to ja dziekuje, jeszcze oddawac mariona, ludzie to sie musieli dlugo glowic nad tym, biby przyjezda spowrotem do sacramento i dostaje lupnia od udricha wywalonego z sas, wogole numery bibiego w tym roku marne, wiadomo kontuzja ale tak czy siak wyglada to zle, a atlanta jak nie miala rozgrywajacego tak nie ma dalej, i na deser kidd w dallas marny debiut a w tym czasie m. williams rzuca bulls 25 ptk gra trzy razy wiecej niz srednia w sezonie, cholera jeszcze sie okaze ze to transfer roku dla nets, jak williams bedzie tak grac to beda mieli problem on czy haris. narazie jest ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.