Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Heh to juz wszystko totalnie sie porypalo, nikt nic nie wie i wszyscy proponuja jakies trady:PP Na kazdej koszykarskiej stronie internetowej, czy to w gazetach bedzie sie mowilo zamiast o playoffs to o sytuacji w Lakers i calym tym balaganie. Nie potrafie juz zrozumiec o co chodzi Bryantowi skoro co chwile mowi w wywiadach co innego. Najlepsza opcja bylaby taka, że Kobe zostaje, przychodzi West, a on już się zajmie jakimś superstarem, a jak nie to niech Kobe idzie do innego klubu i nic nam nie pozostaje jak pozyczyc mu misia i kibicowac od dzis Lakersom i.... drużynie Bryanta :twisted:

 

P.S. Nie wiem za co nas(kibiców Lakers) Bóg tak karze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czuje, ze Kobas bedzie plakal od wywiadu do wywiadu, az nastapia powazne ruchy w zarzadzie Lakers i przede wszystkim w skladzie. Trade Bryanta to jest ostatecznosc w przypadku gdy dalej nic sie nie bedzie zmieniac, a jesli juz na serio Kobe bedzie chcial tego trejdu no to... Lakers przez najblizsze lata beda takimi Celtics na wschodzie. Moze nawet i gorzej, bo gracza pokroju Paula Pircea tam nie bedzie (wieksze szanse na 1 pick), ale wieczny rebuilding gwarantowany. W sumie draft za rok bedzie takze mocny, szykuja sie franchise playerzy z pierwszymi numerami, wiec w razie oddania Kobe za paczke gruszek chyba nie bedzie tak zle :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK - jakby ktoś chciał tego ostatniego wywiadu posłuchać

 

Lakers nie mogą pozwolić przeciez odejść graczowi, który mimo, że od miesiaca jest na rybach a mamy finały konfeerencji to wystarczają jego 2-3 wywiady i cały koszykarski świat zapomina o tym kto gra z kim i zaczynają się spekulację i rozmowy na jego temat kto inny zapewni im takie zainteresowanie mediów i kibiców na całym świecie ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za zmiana zdania. :lol: Komuś musiała się nie spodobać wypowiedź o chęci odejścia i widzimy takie jaja. No ale chyba swój cel Kobe osiągnie, czyli albo jakieś zmiany, albo sam Bryant (czy Cryant, jak go się ostatnio nazywa) się pożegna. W każdym razie lato zapowiada się bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ciekawe lato ale nie wiadomo czy udane dla nas :?

No a Kupa poleci, bo jeżeli nie to Kobe odejdzie, a jeżeli Kobe odejdzie to kotś będzie musiał ponieść konsekwencje i Buss zwolni Mitcha i zatrudni Westa.

 

Więc po co to całe zamieszanie, jeżeli wszystko sprowadza się do tego, czego chce Kobe? 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A latka lecą, arsenał cudów z wolna się będzie kończył, a ten facet naprawdę zasługuje na coś więcej w tej lidze, niż odpadanie w pierwszej rundzie PO.

To liga w której nie zawsze się jest na szczycie a Bryant był na nim dłuugo, bardzo długo i to w bardoz młodym wieku odnosił sukcesy, chociażby 3 peat. Na pierwsze lata gier osiągnął bardzo dużo i na pewno conajmniej tyle na ile zasłużył,mało kto ma taki start do ligi jaki miał włąsnie Kobe. Pewnie jeszcze powróci do spektakularnych zwycięstw ale mimo to nie może ciągle mieć mistrzostwa a pierwsza runda PO to jeszcze jest dość lekki wymiar kary a więc nie spadł jeszcze tak nisko, zawsze może być gorzej.

Jakby patrzeć kto na ile zasługuje to połowa z zawodników miałaby co roku misia więc jest to bardzo niemiarodajne.

 

PS. Sprawę dokłądnie przeanalizuje jutro, wszystko poczytam, posłucham, bo dizisaj czas piekielnie nagli ale za to powiem jedno. NIech mi kuwa ktoś powie że to Iverson płacze! Kobe po 3 latach ledwo samotnego liderowania już ma problemy, już chce odchodzić, nie ma charakteru by dalej to samemu ciągnąć. Iverson wytrzymał ponad 2x dłużej :!:

No ale może jeszcze Kobe sie powstryzma przed tradem i troszę inaczje będize to wyglądac, ale jakoś tak strasznie szybko ma dość sukcesów ala pierwsa runda i samotnej dominacji, a tego zdaje się chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIech mi kuwa ktoś powie że to Iverson płacze! Kobe po 3 latach ledwo samotnego liderowania już ma problemy, już chce odchodzić, nie ma charakteru by dalej to samemu ciągnąć. Iverson wytrzymał ponad 2x dłużej :!:

 

Moim zdaniem ma większy charakter niż Iverson, bo ma odwagę poprosić o trade by walczyć o najwyższe cele, mając w dupie właśnie takie opinie. Kobe był zapewniany o zbudowaniu contendera w LA itd a objetnice nie zostały spełnione więc trochę postraszy, aż w końcu "góra" wykombinuje jakiś trade z udziałem superstara, a jak nie to Kobe odejdzie.

 

P.S. Dzis pewnie jakiś rekord w ilości postów napisanym podczas jednego wieczoru na jeden temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja dobrze o tym wiem Karsp :) Pisałem tamto w tym sensie, że w obencej formie i obecnych personalnych osiągnięciach coś mu się jednak należy w tym okresie kariery - bo nie ulega wątpliwości, że zasługuje na misia znacznie bardziej niż ta wspomniana przez ciebie połowa graczy :) No ale z LAL zdaje sie ciezko mu go bedzie znowu zdobyc, chyba ze GM pojdzie po rozum do glowy (oby nie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIech mi kuwa ktoś powie że to Iverson płacze! Kobe po 3 latach ledwo samotnego liderowania już ma problemy, już chce odchodzić, nie ma charakteru by dalej to samemu ciągnąć. Iverson wytrzymał ponad 2x dłużej :!:

No ale może jeszcze Kobe sie powstryzma przed tradem i troszę inaczje będize to wyglądac, ale jakoś tak strasznie szybko ma dość sukcesów ala pierwsa runda i samotnej dominacji, a tego zdaje się chciał.

czekałem aż ktoś napisze coś tak głupiego, ale nie sądziłem, że to akurat Ty będziesz KarSp. Mam nadzieję, że jak przeczytasz wszystko dokładnie to zrozumiesz o co chodzi bo za rozsądny się wydajesz żeby takie pierdoły pisać więc myślę, że to kwestia zbyt małej informacji na tą chwilę o czym wspomniałeś więc poczytaj dokładnie, posłuchaj i wtedy pogadamy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem jedno- z koszykarskiego punktu widzenia i tego jakim graczem w ostatnim sezonie stał sie Bryant ( o czym niejednokrotnie wspominałem) chetnie zobaczyłbym go w czerwono-biało-czarnych barwach :wink:

Wiem jak to brzmi, jak taki haterKB mógłby go teraz chciec, ale Bryant to obecniue najlepszy SG ligi,a Bulls potrzebuja i SG i lidera, a te cechy skupia w sobie Kobe. nadal go nie lubie, ale juz nie tak bardzo jak jeszcze rok temu. Dojzał i wydoroslał, stał sie liderem takim jakim byc powinien, jednem z najlepszych w Lidze

 

Ale to i tak tylko pusta paplanina, bo KB zostanie w Lakers. Jestem o tym przekonany, i choc ta zagrywk (a to moim zdanim tylko zagrywka) z zadaniem tradu jest troche niskich lotów to jednak powina dac lakers kopa na przyszły sezon i co wazniejsze dla landrynek na offseason. Niezaleznie od pogody w Hiollywood bedzie goraco w to lato. Czyzby juz teraz walka o KG, czy Gasola? Nawet kosztem Bynuma, TOPa5 czy Odoma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NIech mi kuwa ktoś powie że to Iverson płacze! Kobe po 3 latach ledwo samotnego liderowania już ma problemy, już chce odchodzić, nie ma charakteru by dalej to samemu ciągnąć. Iverson wytrzymał ponad 2x dłużej :!:

No ale może jeszcze Kobe sie powstryzma przed tradem i troszę inaczje będize to wyglądac, ale jakoś tak strasznie szybko ma dość sukcesów ala pierwsa runda i samotnej dominacji, a tego zdaje się chciał.

czekałem aż ktoś napisze coś tak głupiego, ale nie sądziłem, że to akurat Ty będziesz KarSp. Mam nadzieję, że jak przeczytasz wszystko dokładnie to zrozumiesz o co chodzi bo za rozsądny się wydajesz żeby takie pierdoły pisać więc myślę, że to kwestia zbyt małej informacji na tą chwilę o czym wspomniałeś więc poczytaj dokładnie, posłuchaj i wtedy pogadamy :)

Czytajac dwie ostatnie strony tematu myslalem sobie "o juz nastepny post to bedzie takie cos" i obstawialem kto wyskoczy z taką sensacyją... niestety, dizisaj zle obstawialem i mi tym bardziej przykro ze Karol czegos tak malo roztropnego sie dopuscil ;-)

 

Co do tematu... hmmm... pierwsza moja mysl to wielka obawa. Co by nie bylo i jak by nie bylo, Lakersom trudno bedzie pozyskac kogokolwiek z prostego powodu. W kazdej negocjacji po tej drugiej stronie bedzie mysl "oni muszą, my mozemy". Presja narzucona na te łamagi w gorze jest strzalem w "10", zabiegiem ktory popieram ale niesie ona ze sobą właśnie to spore ryzyko w ewentualnych negocjacjach psychicznej przewagi... No ale jak juz inaczej nie dalo rady... Zycie :)

 

Teraz z niecierpliwoscia oczekujemy kazdego dnia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę mnie zdołował ten wywiad nie tylko to co Kobe mówi, ale jak to wszystko mówi, różnie bywało przez te ostatnie trzy lata były złe okresy, kontuzje i jego i innych, ale nigdy nie był tak zdołowany i wściekły :?

 

a juz jak się słyszy coś takiego to :x

hmm ja nawet nie wiem czy jest sie czym martwic, wrecz przeciwnie, to raczj dobry sygnal. Takie zachowanie ma cos na celu i jest jednoczesnie potwierdzeniem wielkiej checi wygrywania, odnoszenia sukcesow przez KB. O calej tej prawdzwiwosci pisalem wczesniej, wiec teraz tak na szybko. Kobe nigdzie sie nie wybiera, 24 h wczesniej poinformowal wszystkich jaki ma stosunek do Lakers, jak mu sie podobna tutaj i jak dlugo chce zostac, ma dom, rodzine, sa szczesliwi, no prawie, bo w pracy przydalby sie kolejny pierscionek, ale mniejsza z tym. Najwazniejsze, ze jest gwarancja walki z jego strony, ze Buss po takim kopniaku, bedzie musial ruszyc swoj skapy tylek do dzialania, niech wydaja, niech przekrocza salary cap, niech placa kolejne dolce podatkow, ale niech placa za cos. Ten team przynosi ogromne zyski, czas sie odwdzieczyc, czas na realizacje tych planow, o ktorych sie mowilo wieki teamu, Kobe jest na tyle glodny, zeby pozwolic sobie na taka akcje jak dzisiaj. Jakie bede skutki, czy Kupa poleci ? Nie wiem, nie sadze szczerze mowiac, ale fajnie by bylo, zapewne Westa zatrudnia, ale w jakiej roli, to nie mam zielonego pojecia. Jezeli mam gdybac, to raczej bym obstawial telefonowanie , umawianie sie, rozmawianie w sprawie duzych tradow, jakiegos superstara, albo conajmniej all stara i Kobe ma byc o tym informowany, malo tego, ma brac w tym udzial, musi pokazac jak widzi przyszlosc, co chce, kogo chce, od niego bedzie duzo zalezalo, tak to ma wygladac. Kolejne rozmowy z organizacja, to stopniowe schodzenie w dol z emocjami, zapewnienia, obietnice i zapewne widoczne dzialanie, wspolne dzialanie, tak wlasnie organizacje maja postepowac ze swoimi gwiazdami, liderami, ktorzy chca czegos wiecej niz bycie swietnym zawodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni nie lookalem w nic zwiazanego z lakers a tu tyle newsow:)

 

obstawiam prz yswoim. kobe nigdzie nie odejdzie. jest liderem tej ekipy i musi to brzemie za soba pociagnac. jezeli przez kolejny rok-2 nie zbuduja mu contendera moze odchodzic. ale gdyby teraz odszedl to zmienilbym diametralnei zdanie co do niego.

 

ogolnie trzeba czekac. w sumie tak jak piszecie. pozytywnie ze naskoczyl na szefostwo i postawil sprawe na ostrzu noza, z 2 moze to odniesc negatywny skutek przy negocjacjach.

 

poki co musimy czekac minimum do draftu. kiedy westowi konczy sie kontrakt? 31maja? czy 30czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie najswiezsze informacje:

 

Jerry Buss (Lakers Owner): Kobe has not told us directly, that he wants to be traded. We have made it very clear that we are building our team around Kobe... and we intend for him to be a Laker his entire career. We will speak directly to Kobe and until we do that we will not comment publicly about this.

 

Ale najlepsza czesc tego calego cyrku, to wywiad Kobego dla KLAC Radio, kilka minut temu:

 

Kobe:I don't want to go anywhere, this is my team. I love it here. I called Phil, man, he and I talked, it was an emotional conversation, but he just said, 'You know what Kobe? Let us try to figure this thing out'

 

To tak jakbys nawyrzucal i nawymyslal jak jest zle a potem na koniec powiedzail dwa slowa: Never Mind... A i przeniescie dyskusje na ogolne, prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafie juz zrozumiec o co chodzi Bryantowi skoro co chwile mowi w wywiadach co innego.

Kobasowi chodzi i zmiany, wielkie zmiany. On nie moze czekac do off-season, on juz chce jakisa informacji. A wie ze jak nie namiesza w teamie to zarzad sie nie zmobilizuje, zrobi wszystko na ostatni moment, i z tego beda potem nici. Kobe chce zostac i to jest pewne, ale jesli w tym lecie nic sie nie stanie dobrego, to mysle ze odejdzie. Trzeba goniac zarzad zeby cos zaczal robic, wlasnie w taki sposob. Trzeba zaskakiwac go. Dobrze ze dzien pozniej powiedzial ze chce byc w L.A i dal do zrozumienia zarzadowi, bo inaczej te patalachy zaczelyby sie rozgladac za jego trade'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek pierwszy: Kobe chce zmian

Odcinek drugi: Plotka "West albo odchodzę", Kobe o tym zaprzecza

Odcinek trzeci: Anonimowy Insider daje głos

Odcinek czwarty:Kobe żąda trade

Odcinek piąty: Kobe płaczliwym głosem mówi że zostaje

Odcinek szósty: Kobe na swojej stronie zapewnia o miłości do LA ale mówi o nowej drodze przed nim

cdn.

 

Czy ktoś coś z tego rozumie?

 

Mówcie co chcecie ale to przebija M jak Mdłości czy inne Modne sukcesy. Może doczekamy się o tym telenoweli :?:

 

Ja ciągle nie wierzę w jego odejście. Ciągle mam nadzieję że to chodzi tylko o wymuszenie wielkich zmian, że chodzi o presję na zarząd. Oby, bo Lakers bez Kobe sobie nawet nie potrafię teraz wyobrazić

 

PS Mamy już telenowele to pora na teleturniej "Insider to ja ?" Zgadujemy kto to, to musi być większa szycha. Ja stawiam na Jimmy Bussa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam propozycję:

:niezadowolony" KB (19.000.000)

Tony Parker + Manu Gino (10+9)?

 

i wcale nie myślę aby Lakers na tym stracili, choc wolałbym Parkera zostawic wzamian za Brenta Barrego (5,5) Elsona (3) i Udriha (1,2)

 

rozumiem zaraz atak na ta propozycję ale rozważam ja ze wzgledu nie na porownanie poszczególnych graczy ( KB indywidualnie jest obecnie poza TD najbardziej wartościowym graczem ligii, nie mylić z MVP) ale na ewentualne otzrymane propozycje od innych klubów

 

dostajecie conajmniej Manu Gino gracza dalej perspektywicznego, grającego bardzo mocną równą koszykówkę lub gracza na którym mozna budować nową dekadę (TP) lub ich obu.....

tak jak wspominaliśmy niejednokrotnie trejdy wymuszane były znacznie gorsze:

 

Rodman - Perdue

Stojak - Artest

Barkley - 3 z Phoenix

Shaq - Odom Grant Buttler

Starrburry - Kidd

AI - Miller

 

tylko jednym pytaniem jest fakt po co rozwalać ekipę Mistrza Zachodu stąd opcja TP plus MG to zbyt wiele bo brak zmiennika dla Francuza na rozegraniu ( Payton byłby zbyt ryzykowny choć niezły)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.