Skocz do zawartości

[2023-2024] Playoffs - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 158 (na pierwszym miejscu goscie)

(#2) Trailblazers vs 76ers (#1)
Bilans serii: 0 - 2


Trailblazers 111 - 76ers 128
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla RDG. ;) Po pierwszych meczach myślałem że wejdę do finału, nie udało się jednak. I tak jestem zadowolony. Brawo dla emerytów Mayo i Johnsona. ;)

dzieki za serie. po pierwszych meczach bylem pewien ze odpadne i bede mogl zapomniec o 3peacie. nets z mayo w god mode byli silniejsi niz rok temu. szak sie obudzil w ostatnich meczach i 37/24/5/4 w g6 to jakis kosmos. dobry harden i bardzo dobry mills po kontuzji wystarczyli do zwyciestwa.

 

co do finalow. przed seria uwazalem ze kluczowe bedzie to czy szak zatrzyma rozpedzonego olajuwona, a mills troche ograniczy thomasa i sam da rade grac na niezlym poziomie w ataku. uwazam ze olajuwon&thomas sa lepsi niz szak i mills, reszte s5 mam lepsza niz Xamel, ale lawke z kolei lepsza maja blazers.. wiec i tak imo wszystko sprowadzalo sie do pojedynku mils i shaq vs olajuwon i thomas. poki co jestem zaskoczony bo mills wyraznie wygrywa matchup z MVP, szak tez sobie swietnie radzi. dokladajac do tego dobra gre reszty oczywiscie zaowocowalo to zwyciestwami. przypominam ze w poprzednich finalach z blazers szak tez wygral matchup z olajuwonem, mills zagral troche lepiej od isiaha i dalo to tytul. mimo prowadzenie 2:0 nie przesadzalbym jeszcze tego pojedynku.

Edytowane przez RDG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 160 (na pierwszym miejscu goscie)

(#2) Trailblazers vs 76ers (#1)
Bilans serii: 1 - 2


76ers 97 - Trailblazers 124
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Blockbuster poszedł. Imo najwiekszym wygranym wymiany Wizards, nie dość że dostają najlepszego grajka w simce to jeszcze wysoki pick (Nowitzki? :)). Bulls też na + wychodzą. Blazers niby wyszli najgorzej na tej wymianie, ale dalej będą najwiekszym faworytem na zachodzie.

 

Śmiesznie będzie jak Mills i Harden zaliczą spory regres, a PTB wygrają za rok misia w nowym zwstawieniu.

 

Jestem bardzo ciekawy jak poradzą sobie Olajuwon i Thomas po rozdzieleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.