Skocz do zawartości

[2023-2024] Playoffs - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Mayonez HOF raptem. A ja już go dawno pogrzebałem.

 

Tak se z ciekawości sprawdziłem i w historii NBA którą obejmuje BR był tylko jeden mecz w którym gość zrobił 35p/20as (Kevin Johnson w 1991 zrobił 37/20). Jeżeli brać pod uwagę zbiórki, których Majonez miał 8, to najbliżej podobnego wyniku w real NBA był Magic 32p/11rb/20as, a najbliżej takiego samego wyniku był...Mahmoud Abdul-Rauf 30p/8rb/20as.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 136 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Timberwolves (#4)
Bilans serii: 2 - 1
Nuggets 110 - Timberwolves 100
play-by-play

(#3) Rockets vs Trailblazers (#2)
Bilans serii: 0 - 3
Rockets 108 - Trailblazers 134
play-by-play

(#1) 76ers vs Magic (#5)
Bilans serii: 1 - 2
76ers 93 - Magic 119
play-by-play

(#2) Pistons vs Nets (#6)
Bilans serii: 1 - 2
Pistons 109 - Nets 118
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję za serię RDG - byłem pewien, że nie nawiążę żadnej walki.

Gdyby nie ten Perkins to kto wie...

Dzieki rowniez Radzimir. Nie bylo latwo, spodziewalem sie ciezkiej walki ze wzgledu na to ze w rs w indianie ciezko mi sie gralo.

po przegranym g1 troche sie przestraszylem. swietne g2 troche mnie uspokoilo ale i tak bylo ciezko. seria wygrana glownie dzieki millsowi(31,6/11) i comegysowi(16/14). harden ogarnal sie dopiero w ostatnim meczu. wczesniej robil jakies 18ppg na bardzo slabym procencie. szak bardzo slabo (17/15/40fg%).

 

Z magic niby wygralem w poprzednim sezonie w pierwszej rundzie 4:1, ale teraz magic sa silniejsi, a sixers chyba slabsi. liczylem ze mills zniszczy paytona podobnie jak przed rokiem. poki co gra dobrze, ale bez fajerwerkow i slabo radzi sobie w obronie vs payton. comegys mial lepiej ograniczac c-webba, poki co nie radzi sobie. szak gra caly czas tragicznie w tych po. bardzo ciezka sytacje maja sixers. ciezko bedzie z tego wyjsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 137 (na pierwszym miejscu goscie)

 

(#1) Nuggets vs Timberwolves (#4) 

Bilans serii: 2 - 2



 

(#3) Rockets vs Trailblazers (#2) 

Bilans serii: 0 - 4 awans Trailblazers!



 

(#1) 76ers vs Magic (#5) 

Bilans serii: 2 - 2



 

(#2) Pistons vs Nets (#6) 

Bilans serii: 2 - 2



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mazik za serie. Naprawdę nie trzeba było robic tego:

Dzień 105 (na pierwszym miejscu goscie)

 

[

Trailblazers 113 - Rockets 126

play-by-play

 

 

--------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  

Vitor Tatsch (Trailblazers) – 8 dni (Inflamed Appendix)

Hakeem Olajuwon (Trailblazers) – 7 dni (Broken Finger)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

To wtedy blazers stracili szanse dogonić Rockets w klasyfikacji regulara. Troche ich to chyba rozdrażniło.

 

Na pocieszenie pozostaje Ci fakt, że od 8 sezonów z zachodu wychodzą albo Wolves albo blazers albo Nuggets. Trudno walczyć z taka klątwa.

 

A tak w ogóle dobra robota, ja tez swoje naprzegrywalem z Wolves pomimo HCA zanim ich w koncu przeszedłem.

Powodzenia za rok...

 

BTW: performance Thomasa i Olka w PO to dzieło sztuki. Opierdalali sie cały RS to teraz musieli wziąć d... W troki i cos pokazać. Wróć. Genialna myśl szkoleniowa GM Blazers kazała oszczędzać ich w regular i budować formę na PO. I tego bede sie trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 139 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Timberwolves (#4)
Bilans serii: 3 - 2
Timberwolves 101 - Nuggets 107
play-by-play

(#3) Rockets vs Trailblazers (#2)
Bilans serii: 0 - 4 awans Trailblazers!


(#1) 76ers vs Magic (#5)
Bilans serii: 3 - 2
Magic 92 - 76ers 109
play-by-play

(#2) Pistons vs Nets (#6)
Bilans serii: 2 - 3
Nets 118 - Pistons 113
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się odzyskać HCA tylko po to, żeby przegrać kolejny mecz w Detroit i je stracić.. Beasley w tej serii na zmiane, w jednym meczu dobrze w kolejnym słabo itd.. Szkoda, że nie udało się wygrać, tym bardziej że Mayo w tym meczu jakoś nie szalał i było blisko. Niestety mój były zawodnik, weteran Wes Johnson gra niesamowicie w tych PO.

 

Szykuję się powtórka ECF z poprzedniego roku. Kto by dwa sezony temu pomyślał że Nets będą dwa razy z rzędu w ECF na tak mocnym wschodzie?

 

Magic mają jeszcze szansę bo grają teraz u siebie, ale Pistons raczej zakończą PO w New Jersey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.