Skocz do zawartości

[2023-2024] Playoffs - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Na wschodzie będzie jeszcze większa rzeź niż byłą do tej pory :) :)

forma Raptors bardzo zależy od tego jak pójdzie im w drafcie i na FA, core już jest i w końcu od czasów Barbosa/Westbrook mam topowego PG, który z Curry'm może fajnie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno było takie FA na którym wyrwales Ainge i McHale, wszyscy wtedy zgodnie twierdzili, że Wizz są wygranymi tamtego offseason.

 

srainge mcsrale

 

przecież Wizards wyciągneli Jordana :tongue:

 

w sumie I Ainge i Jordan wyciągnięci przeciwko moim ofertom birdowym :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od campow, ale to prawda, że Celtics mają masę potencjału + Stockton, D-Rob i Mutombo są w prime. Biorąc pod uwagę, że Sixers nie mają najmlodszego składu i będą po trzech finałach (wiem, że to bez znaczenia ale lubię sobie tak popisać :smile:) to rzeczywiście Celtics stają się głównym kandydatem do wygrania wschodu.

Ja jakoś tego nie widzę w taki właśnie sposób. Po pierwsze, najpierw muszę zatrzymać na FA Mutombo. A z tym różnie bywa. Po drugie, 76ers nawet lekko słabsi nadal będą głównymi faworytami do wygrania wschodu, bo ekipę mają mocną. Po trzecie, jestem zawiedziony obecnym sezonem. O ile w RS wyglądało to całkiem dobrze, to w PO wszystko się wysrało. Liczyłem na więcej, dlatego zaraz w osobnym topicu będzie info możliwości sprzedaży niektórych zawodników. Trzeba po prostu iść inną drogą aby odnieść sukces.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak Ci cierpliwości. Nets ograli też Pistons, sprawili kłopoty Sixers, pokazali że są mocni.

 

Ja nie zmienialbym koncepcji po jednym nie do końca udanym sezonie, tym bardziej że nie dałeś w PO szansy Stocktonowi na PG tylko zdecydowałeś się na Hawkinsa na tej pozycji. Z drugiej strony za Stocktona i T-Maca możesz wyrwać coś naprawdę fajnego. Jeśli uda Ci się ich dobrze wymienić to bedziesz jeszcze większym zagrożeniem dla Sixers. Mogłeś zagadać do Xamela, za Stocktona i TMaca może oddalby kogoś z dwójki Olajuwon/Thomas.

 

Nie szkoda Ci oddawać T-Maca? Za 2-3 sezony powinien być kozakiem i miałbyś lidera na lata wokół którego można budować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 162 (na pierwszym miejscu goscie)

 

(#2) Trailblazers vs 76ers (#1) 

Bilans serii: 2 - 3

 

 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 164 (na pierwszym miejscu goscie)

 

(#2) Trailblazers vs 76ers (#1) 

Bilans serii: 3 - 3

 

 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie mnie zalatwiles. mialbyc hakeem na pg, a nie thomas. ladna rozgrywke taktyczna mamy w tych finalach, co wykombinujesz na ostatni mecz tego sezonu?

 

game7 baby!

 

ps. w kazdym meczu 76ers przynajmniej jedna kwarte przegrywaja bardzo wysoko.

Edytowane przez RDG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.