Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2015/2016 - back to back ?


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ogólnie to wydaje mi się ze powinna tu być fiesta, balony, torty i inne za jebnięcie 

 

SWEET SIXTEEN !!1

 

 

 

A tutaj jakieś przepychanki zamiast ukłonów strone fenomenalnej gry. 

 

Polać temu Panu! Nie żałować!

 

 

A tak serio, to ja się w sumie cieszę, bo te wszędobylskie wątpliwości, czy zasłużyli na mistrzostwo, czy nie tylko sprawiają, że Warriors są bardziej głodni drugiego tytułu - a to może im wyjść tylko na dobre :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polać temu Panu! Nie żałować!

Troszkę troszkę :smile:

 

 

A tak serio,

A o tym polaniu to nie było serio ?

 

to ja się w sumie cieszę, bo te wszędobylskie wątpliwości, czy zasłużyli na mistrzostwo, czy nie tylko sprawiają, że Warriors są bardziej głodni drugiego tytułu - a to może im wyjść tylko na dobre :smile:

Spokojnie bez przesadyzmu. Niech się uspokoją bo Spursi mają zdobyć tytuł mistrzowski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy 17-0. Coach Walton zarządził dzisiaj trening rzutowy. Wyszło całkiem nieźle 22/38 za trzy. Był rekord NBA w celnych trójkach w połowie (15) zabrakło jednej do wyrównania rekordu w meczu. Stefek 9/16 za 3, Barbosa 5/5. Ujdzie. Mecz który trzeba było zagrać, wygrać i zbytnio się nie zmęczyć.

Uwaga będę narzekał. Nie podoba mi się obrona, a właściwie jej brak. Być może ten stan wynika ze stanu że do zwycięstwa nie trzeba bronić bo atak działa wyśmienicie, natomiast łatwość z jaką Bledsoe i Knight wchodzili pod kosz oraz ilość open look'ów porażała. 

Druga rzecz to kontuzja Barnesa. Komentatorzy mówili że to naciągnięta (czy tam nadwyrężona, sprained ankle, nie wiem jak się to tłumaczy na polski) kolano kostka. Nie ma złamania, ale nie wiadomo jak długo potrwa przerwa. Wiadomo, że jest Iggy, ale ktoś musi ciągnąć rezerwowych. Jeden z komentatorów wymyślił, żeby na następny mecz wyjść z Mo na 4 i Greenem na  3. Mogło by to wyglądać ciekawie, 

Dziś w nocy trzeba stuknąć Kings i pakować walizki na siedem z rzędu meczów wyjazdowych. 

Edytowane przez Tasma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draymond, Ty fajfusie! Przestań bawić się w RR, olej to TD i odpoczywaj na ławce! ;) Coś czuję, że bardzo nie będą chcieli stracić Livingstona i wykorzystają TO. Speightsa może mniej potrzebują trochę mnie, ale on i Barbosa są w takim wieku, że możliwe bardzo, że zostaną mimo, że tacy Kings mogliby im np. dać milion więcej. No i znowu to zrobię, ale trzeba ich pochwalić za umowy Boguta i Iggy'ego. Widać, że chemia jest znakomita w GSW (jak u Spurs) i możliwe, że trzon weźmie trochę mniej niż mógłby, byle trzymać się razem. A że są młodzi jeszcze to czekają ich lata na tym poziomie.

 

Wojownicy to jedna z nielicznych drużyn, którą warto oglądać nawet w garbage time. Ta ławka też się bawi jak S5 i ludzie się cieszą w hali. To nie jest standardowe - dograjmy końcówkę i spadamy do domów, a właśnie ta ławka daje dużo radości z oglądania i nadal podkręcania napięcia mimo gigantycznej przewagi.

 

P.S. Widok Stepha śmiejącego się na ławce po 3 trójce Setha to jeden z najlepszych momentów meczu ;)

 

Ten 'drugi' Curry też rzuca bardzo dobrze. I też ma taki szybki ruch z piłką w rękach jak zaczyna rzucać, że może to wykorzystywać jak brat. Jak niczego nie spieprzy i będzie dalej ciężko pracował to przestaną o nim mówić jako nieznanym bracie znanego brata, a on sam zarobi nieźle w tej lidze.

Edytowane przez Zdzich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdzich

Pełna zgoda. To właśnie ławka jest kluczem sukcesu Warriors. Szacun dla chłopaków, że dali się tam posadzić i jeszcze udają że im się podoba. 

Swoją drogą z ławki Warriors można by stworzyć zespół, który bez problemu wszedł by do PO na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Zdzich

Pełna zgoda. To właśnie ławka jest kluczem sukcesu Warriors. Szacun dla chłopaków, że dali się tam posadzić i jeszcze udają że im się podoba. 

Jak dostajesz Finals MVP, dostajesz tyle $, ile chciałby niejeden starter, to raczej nie masz się czego udawać. Reszta ławki Warriors to również ławka w innych dobrych teamach, ba, podejrzewam, że w jakmś OKC czy Clippers taki Speights czy Clark byliby poza rotacją.

 

A swoją drogą to jest ciekawe pytanie, ile winów zrobiłyby ławki poszczególnych teamów, np.

Livingston-Barbosa-Iguodala-Speights-Ezeli

vs 

Mills-Manu-Butler-Diaw-West

vs

Delly-JR-Jefferson-Thompson-Varejao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
 

Jak dostajesz Finals MVP, dostajesz tyle $, ile chciałby niejeden starter, to raczej nie masz się czego udawać. Reszta ławki Warriors to również ławka w innych dobrych teamach, ba, podejrzewam, że w jakmś OKC czy Clippers taki Speights czy Clark byliby poza rotacją.

 

A swoją drogą to jest ciekawe pytanie, ile winów zrobiłyby ławki poszczególnych teamów, np.

Livingston-Barbosa-Iguodala-Speights-Ezeli

vs 

Mills-Manu-Butler-Diaw-West

vs

Delly-JR-Jefferson-Thompson-Varejao

 

Więc w połowę sezonu by byli 0-40 grając w 4, taki JR spokojnie by do tego dał va bank z 10 losów w imię swojej marki, no to z 30 "normalnych" meczy może by wygrali ze 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by z 12-70 zrobili, jakby dobrze poszło.

 

Jeśli przyjąć że zespół grałby w składzie Livingston, Barbosa, Igoudala, Speights, Ezeli, a na rezerwie Clark, Rush i McAdoo to nawet Twoje dwanaście mogło by być nieosiągalne. Chodziło mi o sytuacje obudowania tych pięciu jako S5 rezerwą na średnim ligowym poziomie. 

Livingston, Igoudala i Ezeli to goście, którzy w mniej więcej połowie klubów spokojnie mogli by wskoczyć do S5. Barbosa to tylko roles na 20 minut w meczu. Speights ma bardzo słaby sezon i rzeczywiście w niewielu zespołach mieściłby się w rotacji.

 

Przejrzałem właśnie statystyki graczy rezerwowych. Najwięcej punktów zdobywa ławka Minnesoty (44,4), przy tym grają najwięcej (ponad 109 minut w meczu). GSW jest dopiero 14-te w minutach (94) i 15-te w punktach (34,2). Bez patrzenia w statystyki wydaje się to wyglądać lepiej. Blowouty w 70% meczów rozmydlają obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Livingston, Igoudala i Ezeli to goście, którzy w mniej więcej połowie klubów spokojnie mogli by wskoczyć do S5. Barbosa to tylko roles na 20 minut w meczu. Speights ma bardzo słaby sezon i rzeczywiście w niewielu zespołach mieściłby się w rotacji.

Sorry, bo się trochę zgubiłem. Mówimy o tym Livingstonie jako potencjale jakby mógł grać gdyby kontuzje mu nie zniszczyły kariery czy też uznałeś 76ers za miernik siły dla połowy ligi?

Jeśli przyjąć że zespół grałby w składzie Livingston, Barbosa, Igoudala, Speights, Ezeli, a na rezerwie Clark, Rush i McAdoo to nawet Twoje dwanaście mogło by być nieosiągalne. Chodziło mi o sytuacje obudowania tych pięciu jako S5 rezerwą na średnim ligowym poziomie. 

Sęk w tym, że poza Igoudala to jest ławka na średnim ligowym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przyjąć że zespół grałby w składzie Livingston, Barbosa, Igoudala, Speights, Ezeli, a na rezerwie Clark, Rush i McAdoo to nawet Twoje dwanaście mogło by być nieosiągalne. Chodziło mi o sytuacje obudowania tych pięciu jako S5 rezerwą na średnim ligowym poziomie.

 

 

No ja właśnie o takiej sytuacji mówię.

 

 

Livingston, Igoudala i Ezeli to goście, którzy w mniej więcej połowie klubów spokojnie mogli by wskoczyć do S5. Barbosa to tylko roles na 20 minut w meczu. Speights ma bardzo słaby sezon i rzeczywiście w niewielu zespołach mieściłby się w rotacji.

 

Livingston nigdzie nie wskoczyłby do S5 (nigdzie w NBA, więc nie liczymy Sixers), Iguodala i Ezeli to quality role playerzy, Barbosa i Speights goście na koniec ławki. Ja w sumie chyba dałem im trochę za dużo tych winów, bo tak naprawdę nie staliby na straconej pozycji tylko przeciwko Sixers i Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.