Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2015/2016 - back to back ?


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje, choć mało oglądam warriors i mogę się mylić, Curry w coraz bardziej atletyczej, siłowo granej lidze pokazuje ile warta jest technika.

 

Na moje oko NBA daleko do silowej gry jaka bylo w latach 90, teraz sedziowio praktycznie nie pozwalaja na gre w kontakcie, niema juz przepychanek w trumnie,.. zamiast tego mamy coraz wiecej rzucajacych wysokich, small ball i inne. Ja tam tesknie za bardziej silowa gra pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Chytruz nie napisał ale to prawda

 

chociaż może nie do końca 

raczej tak: gdyby inni byliby tak zdrowi jak GSW w POi jeśliby wygrali to wtedy dawałbym im tego mistrza bez gwiazdki 

Czyli rozumiem nie uznajesz mistrza Spurs (szpital w OKC), repeatu LA (KG), ... , misiów Rockets (przerwa MJ), ...

 

To, że nie wygrała twoja ulubiona drużyna, nie oznacza, że możesz tę wygraną dyskredytować. ;)

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem nie uznajesz mistrza Spurs (szpital w OKC), repeatu LA (KG), ... , misiów Rockets (przerwa MJ), ...

 

To, że nie wygrała twoja ulubiona drużyna, nie oznacza, że możesz tę wygraną dyskredytować. ;)

 

Jak bym patrzył na to przez wzgląd na swoją drużynę, to musiałbym całe PO anulować bo się Nixom nie powiodło więc wiesz. 

 

To co wymieniłeś to sa pojedyncze rzeczy a GSW w każdej drużynie brakowało kluczwoych graczy.

Myślałem, że ta różnica jest tak oczywista ze nie trzeba o niej pisac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wymieniłeś to sa pojedyncze rzeczy a GSW w każdej drużynie brakowało kluczwoych graczy.

Myślałem, że ta różnica jest tak oczywista ze nie trzeba o niej pisac 

Kogo kluczowego brakowało w Spurs lub Clippers?

A jeśli uważasz, że Beverly zrobiłby z rozwalcowanych Rockets drużynę wygrywającą mistrzostwo to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś gra, nie oznacza od razu, że jest zdrowy!

To, że ktoś gra badzo słabo nie znaczy, że jest kontuzjowany!. Czy uważasz, że najlepszy trener ever grałby kontuzjowanym Parkerem tyle minut?

Pop uznał, że z Tiago atak jest słaby stąd raczej grał tak krótko - podobne minuty gra w obecnym sezonie - też jest kontuzjowany?

Co do Leonarda, to też jak dla mnie nie można go ani trochę zaliczyć do konuzjowanych.

 

Tak, dzięki kontuzji Ibaki i pomimo kontuzji Parkera.

Biorać pod uwagę, że w game6 z Parkerem byli -11 i zaczynali bez niego z 7 punktowym deficytem, myślę że słowo 'pomimo' jest wybitnie nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo kluczowego brakowało w Spurs lub Clippers?

A jeśli uważasz, że Beverly zrobiłby z rozwalcowanych Rockets drużynę wygrywającą mistrzostwo to

 

nie wiem co do tego mają Spurs i Clipps........

przecież z nimi nie grali w tamtych PO 

 

Z Beverly'm byłoby bardziej zacięte widowisko i miałby przynajmniej w teori kto go bronić a nie pozwalac na wszystko jak to było w przypadku Jeta. w ogóle Rox przez obronę obwodowych przegrali tą serię z resztą jak każdy przeciwnik ówczesnych GSW i podpowiem Ci, że u każdego brakowało tych obwodowwych 

 

reasumując jak najlepszy zawodników "mistrzów" nie ma przeciwniko sobie porządnej obrony na obwodzie albo nawet jakiekolwiek odpwoiedzi bo wszyscy zainteresowani są kontuzjowani to dlatego dostają ode mnie gwiazkdę, juz kumasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reasumując jak najlepszy zawodników "mistrzów" nie ma przeciwniko sobie porządnej obrony na obwodzie albo nawet jakiekolwiek odpwoiedzi bo wszyscy zainteresowani są kontuzjowani to dlatego dostają ode mnie gwiazkdę, juz kumasz?

ułała poważnie i groźnie to zabrzmiało. Nie wiem, czy cały świat koszykarski, a w szczególności NBA podniesie się po tym, że GSW dostali od Ciebie gwiazdkę.

Czego by GSW nie osiągneli, to zawsze musi być jakieś "ale". Ciężko zaakceptować rzeczywistość, to wprowadzamy sobie instytucję "gwiazdek". Jeszcze przydałaby się do tego "niezależna" komisja a'la TK w Polsce i coroczne uroczyste gwiazdki z okazji Mikołaja. Dwa dni temu GSW pobili rekord startu sezonu - na forum cisza.

Pomijam już fakt, że ten temat nazywa się GSW back to back, a nie "dlaczego GSW nie powinni być uznani mistrzami NBA 2015".

 

P.S. Jeszcze rozumiem jakieś dywagację w stosunku do Cleveland, bo rzeczywiście drużyna była przetrzebiona i przy pełnym składzie mogłoby być różnie. Ale Houston? Really, Houston??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak sobie myślę, że Wojownicy zostali mistrzami, tylko dlatego, że Cousins się kontuzjował na początku sezonu.. Potem przyszło załamanie Kings, zwolnili trenera i się wszystko spieprzyło, a Boogie wyglądał jak kandydat na MVP przez te kilka meczów na początku.. Gdyby nie kontuzja to by Malone został, PO by było, a tam by Gay z Cousinsem wybili koszykówkę z głowy Curry'ego i spółki... Więc ode mnie też mają mistrzostwo z gwiazdką, bo #BoogieMVP już szykował formę na PO, ale ta wczesna kontuzja popsuła mu plany i przez to, że zabrakło go w PO mistrzostwo trafiło do Wojowników.. Wielka plama na mistrzostwie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ułała poważnie i groźnie to zabrzmiało. Nie wiem, czy cały świat koszykarski, a w szczególności NBA podniesie się po tym, że GSW dostali od Ciebie gwiazdkę.

Czego by GSW nie osiągneli, to zawsze musi być jakieś "ale". Ciężko zaakceptować rzeczywistość, to wprowadzamy sobie instytucję "gwiazdek". Jeszcze przydałaby się do tego "niezależna" komisja a'la TK w Polsce i coroczne uroczyste gwiazdki z okazji Mikołaja. Dwa dni temu GSW pobili rekord startu sezonu - na forum cisza.

Pomijam już fakt, że ten temat nazywa się GSW back to back, a nie "dlaczego GSW nie powinni być uznani mistrzami NBA 2015".

 

P.S. Jeszcze rozumiem jakieś dywagację w stosunku do Cleveland, bo rzeczywiście drużyna była przetrzebiona i przy pełnym składzie mogłoby być różnie. Ale Houston? Really, Houston??

 

nie tylko Houston, ale wszystkie zespoły z którymi grali miały braki kadrowe przezz kontuzje

 

nie wiem o co Ci chodzi wyraziłem swoje zdanie, nie wiem w jakim świecie żyjesz ale przez napisanie poprzedniego posta nie myślałem, że Curry nagle się opamieta i odda pierścień

 

kazdy ma prawo do tego, wiec nie wyjezdzaj do mnie z jakimiś niepotrzebnymi wycieczkami 

 

 

co do tematu i instytucji gwiazdek to nawet nie wiem co Ci napisać bo ani to śmieszne ani wnoszące cokolwiek do tematu...

no chyba, że rozumiesz że można pisać tylko takie posty które mają coś wspolnego ściśle z nazwa tematu ale to widać że nie znasz tego forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co do tego mają Spurs i Clipps........

przecież z nimi nie grali w tamtych PO 

Ano to, że również uczestniczyli w playoffach i przegrali z lepszą drużyną. No którą natknęli się Warriors.

 

W ogóle beka z tych zarzutów braku Beverleya z GSW, gdy na dobrą sprawę MVP Clippersów w serii z Rox grał na pozycji rozgrywającego (szok i niedowierzanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tematu i instytucji gwiazdek to nawet nie wiem co Ci napisać bo ani to śmieszne ani wnoszące cokolwiek do tematu...

no chyba, że rozumiesz że można pisać tylko takie posty które mają coś wspolnego ściśle z nazwa tematu ale to widać że nie znasz tego forum

1. Znam to forum, bo je regularnie czytam.

2. Kwestię pisania postów w danym temacie rozumiem najprościej jak się da - tj. w temacie o back-to-back piszemy o obecnym sezonie i dyskutujemy, czy jest szansa na back-to-back. Nie piszemy natomiast o poprzednim sezonie. Nie wiem co tu jest rozkminy więcej.

 

kazdy ma prawo do tego, wiec nie wyjezdzaj do mnie z jakimiś niepotrzebnymi wycieczkami

Ja odpowiedziałem na Twój post do microlaba, w którym napisałeś m. in. cytuję: "..to dlatego dostają ode mnie gwiazkdę, juz kumasz?".

W moim przekonaniu to jest osobista wycieczka, więc to nie ja zacząłem.

Ano to, że również uczestniczyli w playoffach i przegrali z lepszą drużyną. No którą natknęli się Warriors.

 

W ogóle beka z tych zarzutów braku Beverleya z GSW, gdy na dobrą sprawę MVP Clippersów w serii z Rox grał na pozycji rozgrywającego (szok i niedowierzanie).

Fakty do teorii zawsze się znajdzie i odpowiednio dobierze ;)

Edytowane przez KIJEK_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja odpowiedziałem na Twój post do microlaba, w którym napisałeś m. in. cytuję: "..to dlatego dostają ode mnie gwiazkdę, juz kumasz?".

W moim przekonaniu to jest osobista wycieczka, więc to nie ja zacząłem.

 

jeśli to jest wycieczka osobista no to nie mam pytań 

 

 

@microlab 

 

cieszę się że ci poprawiłem humor 

 

z mojej strony to juz wszystko, macie jeszcze jakieś ciekawe argumenty czy zamykamy te heheszki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony to juz wszystko, macie jeszcze jakieś ciekawe argumenty czy zamykamy te heheszki?

Te "heheszki" to sam zacząłeś tym postem, przesiąkniętym trybem przypuszczającym

 

może Chytruz nie napisał ale to prawda

 

chociaż może nie do końca

raczej tak: gdyby inni byliby tak zdrowi jak GSW w POi jeśliby wygrali to wtedy dawałbym im tego mistrza bez gwiazdki

Edytowane przez KIJEK_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momentami nie wierze co wy wypisujecie.

Dajcie gwiazdke Spurs 2014 bo Heat nie grali tak jak w calych PO

To samo zrobcie z Heat 2013 bo sie Manu wyrznal na parkiet i Allen mu uciekl.

Heat 2012, bo grali z mlokosami z Oklahomy i lockout season.

Mavs 2011 bo zachod byl wtedy wyjatkowo slaby.

Mam dalej wymieniac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.