Skocz do zawartości

[2023-2024] Regular Season - Komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 93 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  

  • Andrew Bynum (Mavericks) – 8 dni (Broken Finger)

Steve Nash (Bucks) – 31 dni (Torn Abdominal Muscle)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dobrze zaczeło iść Mavs, trzeba było połamać dwóch z S5...

Pressey zjadł Tisdale na PF... LOL

 

Co Ty wiesz o bólu... :pirate:

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzień 23 Reggie Miller (Bulls) - 54 days - Bulgig Disc

Dzień 29 John Wall (Bulls) - 20 days - Fractured Hip

Dzień 50 John Wall (Bulls) - 9 days - Blurred Vision

Dzień 79 Jerryd Bayless (Bulls) – 9 dni (Groin Pull)

Dzień 90 Juwan Howard (Bulls) - 91 days - Ruptured Achilles

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mój pomysł odnośnie draftu nie zyskał zwolenników więc chciałem jeszcze zapytać co sądzicie o tym, żeby w draftach od tego albo następnego szli zawodnicy tylko z jednego roku, a nie z dwóch złączonych? Czyli teraz zamiast 98 i 99 poszedłby tylko draft 98 (Chyba, że Geddo juz zaczął tworzyć draft). 

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mój pomysł odnośnie draftu nie zyskał zwolenników więc chciałem jeszcze zapytać co sądzicie o tym, żeby w draftach od tego albo następnego szli zawodnicy tylko z jednego roku, a nie z dwóch złączonych? Czyli teraz zamiast 98 i 99 poszedłby tylko draft 98 (Chyba, że Geddo juz zaczął tworzyć draft). 

 

Co myślicie?

 

Ktoś powie, że jestem stronniczy bo mam dwa picki, z czego jeden wysoki.

I będzie miał rację!

Będę subiektywny, a owszem  :playful:

 

Nie mniej jednak, czy ktoś sobie wyobraża, żeby w trakcie biegu na 800m, na 557mym metrze ktoś powiedział Wilsonowi Kipketerowi "ej Wils, przyspiesz, w tych zawodach będzie jednak bieg na 600m, a nie na 800, więc się tam ogarnij"

 

29wty51.jpg

 

IMO pomysł kompletne z czapy i aż dziw (strach?), że z ust komisza  :nightmare:

 

Najwcześniej takie zmiany za 2, może 3 sezony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że ten sezon to zdecydowanie za wcześnie na takie zmiany. Chodzi mi raczej o to, żeby zmienić to w przyszłości. A czy będzie to po następnym sezonie czy za 5 sezonów to mi to większej różnicy raczej nie robi. 

 

Bo niedługo dojdzie do takiego paradoksu, że Lebron będzie wchodził do ligi, a Jordan będzie miał ledwie 30 lat. :)

 

Źle sformułowałem poprzedni post.. Więc chciałby to ktoś zmienić w przyszłości czy zostawić jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niedługo dojdzie do takiego paradoksu, że Lebron będzie wchodził do ligi, a Jordan będzie miał ledwie 30 lat. :smile:

 

Źle sformułowałem poprzedni post.. Więc chciałby to ktoś zmienić w przyszłości czy zostawić jak jest?

 

Future is now: taki Magic Johnson zamiast czytać T-Macowi w ławce w szkole podstawowej w ramach NBA Care dostaje od niego czapy na parkietach NBA, MJ zamiast wisieć nad łóżkiem KB wisi w powietrzu po pumpfake'u Kobasa...Dla mnie więc to żadna groźba

 

Bardziej się boję tego, że jak się np. spotka Andrew Bynum 1.0 (34L, wciąż więcej niż daje radę) z Andrew Bynumem 2.0 (wszedłby chyba za 2 sezony) i do tego jeszcze dotkną się podczas meczu to dojdzie do zakłócenia czasoprzestrzeni i wybuchnie komp temu biednemu komiszowi, który będzie miał akurat to nieszczęście tę simkę robić. A tego bym nie chciał.

 

Więc ogólnie tak, taka rozmowa ma jak najbardziej sens - kiedyś będzie trzeba to zrobić. Może od bardzo mocnego draftu 2003?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat MJ z Kobe to się w NBA spotkali więc to nie jest takie straszne, ale LBJ po 2-3 sezonach będzie kozakiem, MJ będzie miał wtedy 32 lata więc dalej będzie świetny, a Kobe będzie wchodził w swój prime.. :)

 

Ta data, czyli draft 2003 bardzo mi się podoba. Z tym, że na razie to wychodzi tak: 98&99, 00&01 i 02&03. Więc trzeba by już draft 02 puścić sam, chyba że zaczęlibyśmy brać po jednym sezonie dopiero po drafcie 02&03. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mleko już się rozlało dawno temu (8 sezonów temu, od SimDraftu 2015, prawda?), więc zarzucanie obecnej formuły już nie ma sensu, bo i tak mamy już kolejne wersje jednego grajka, a po wskrzeszeniu roczników z lat 90-tych to już jest takich grajków cała masa (i to sporo przyszłych HOF).

 

Ja bym został przy Vintage Draftach, tyle, że 1 draft na rok.

1998&1999

2000&2001

2002

2003

itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mleko już się rozlało dawno temu (8 sezonów temu, od SimDraftu 2015, prawda?), więc zarzucanie obecnej formuły już nie ma sensu, bo i tak mamy już kolejne wersje jednego grajka, a po wskrzeszeniu roczników z lat 90-tych to już jest takich grajków cała masa (i to sporo przyszłych HOF).

 

Z jednej strony się zgadzam, ale z drugiej to gdybyś teraz wrócili do obecnych draftów to tych zawodników byłoby dużo mniej.

 

 

1998&1999

2000&2001

2002

2003

itd

 

To imo powinniśmy wprowadzić jeśli zostaniemy przy obecnym systemie draftu (raczej zostaniemy). 

 

Czekam na komentarze innych. 

btw. to wstyd dla innych GM, że weteran Stromile jest najaktywniejszym userem w tym dziale. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mleko już się rozlało dawno temu (8 sezonów temu, od SimDraftu 2015, prawda?), więc zarzucanie obecnej formuły już nie ma sensu, bo i tak mamy już kolejne wersje jednego grajka, a po wskrzeszeniu roczników z lat 90-tych to już jest takich grajków cała masa (i to sporo przyszłych HOF).

 

Ja bym został przy Vintage Draftach, tyle, że 1 draft na rok.

1998&1999

2000&2001

2002

2003

itd

Jestem za tego typu rozwiązaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 94 (na pierwszym miejscu goscie)

Nuggets 89 - Timberwolves 87
play-by-play

Heat 86 - Wizards 130
play-by-play

Warriors 99 - Jazz 107
play-by-play

Hornets 80 - Magic 107
play-by-play

Bucks 115 - Raptors 114
play-by-play

Pistons 136 - Celtics 86
play-by-play

Spurs 94 - Rockets 100
play-by-play

Suns 102 - Knicks 115
play-by-play

Trailblazers 88 - Lakers 116
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.