Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Lew nie wytrzymał słabej dyspozycji Wall'a i jak tylko go oddał ten zaczął grać jak z nut.

Najgorsze co się może przytrafić menadżerowi  :neglected:

 

Wiem z doświadczenia jak to boli.

Mało tego, Paul po trejdzie dostał kontuzji, a Love zagrał na FG 20%, 0 trójek, 8 pkt i 8 zb. To dopiero zwiastuje sukces. Nice:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, Paul po trejdzie dostał kontuzji, a Love zagrał na FG 20%, 0 trójek, 8 pkt i 8 zb. To dopiero zwiastuje sukces. Nice:)

Właśnie podobnie wyglądał mój poprzedni sezon.

Ale co mnie nie zabiło to mnie wzmocniło!!!   :rolleyes-new:

 

Love - wypadek przy pracy ( takiego sezonu jak poprzedni miejmy nadzieję już nie rozegra,bo finały muszą być ciekawe )

CP3 - będzie grał swoje bo to CP3

 

Nie takie skoki w rankingu widziałem w swojej "karierze" (BudzistowoCity Thunder) więc  powodzonka!!!  :redface-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy poniedziałek, więc pora na "kilka" słów komentarza:) 

 

Tabela po kolejnym tygodniu:

 

Rank Team Total
1 LGW CLIQUE 94,5
2 Lewa Strona 84,5
3 BudzistowoCityThunde 83,5
4 Cerveza 80,5
5 LBS Blooper$ 79,5
6 Seagull Hunters 78,5
7 Alkograss Nałogowo 77,5
8 WASSUP 75,5
9 Funk Volume 72,5
10 GLTeam 69,5
11 Fighting Irish 67,5
12 Jackoso Kostoso Team 65
13 Łódź Bulls 56
14 BC Dzidzia 52,5
15 Deryki 43

 

Poniżej "naj" minionego tygodnia:
-największy skok w punktach + 17,5 BudzistowoCityThunde
-największy spadek w punktach - 12 Jackoso Kostoso Team
-najbardziej wartościowego gracza z FA-sów (subiektywna ocena) pobrał GLTeam Alex Len oraz Matthew Dellavedova.
 
Nowy tydzień, a lider ten sam. LGW CLIQUE 94,5 pkt. Bardzo dobry tydzień w wykonaniu Dida.84, dzięki czemu odskoczył od reszty stawki na odległość 10 pkt. Wg średnich również samotny lider. Genialny tydzień w wykonaniu Lowry (1 miejsce za ubiegły tydzień w roto), Isaiah Thomas'a (10), Gasola (13) oraz Hayward'a (26). Przy takiej formie tych graczy (może zbyt wcześnie na takie prognozy) awans wydaje się pewny. Ekipę skutecznie uzupełniają Barton, DeAndre i Howard (szkoda, ze musi często odpoczywać). Nie licząc zatankowanych osobistych, świetne wyniki nieomal w każdej kategorii. 
 
Drugie miejsce utrzymał Lewa Strona 84,5 pkt. Niewielki spadek punktowy (-3,5 pkt) może dlatego, że manager nie odwiedził drużyny w poprzednim tygodniu. Nadal Ptb gra tym co wydraftował. Porzingis utrzymuje świetną formę, dołączył do niego Bradley (11), Klay (14) oraz po słabszym tygodniu Bosh. Trochę piłek ostatnio pogubił Durant i Ptb zaliczył mały spadek w stratach. Nadal lider w punktach i trójkach, przy gorszych asystach stratach i skuteczności. Duża ilość rozegranych meczy powoduje 6 miejsce wg średnich.
 
Na podium wskoczył po fantastycznym tygodniu BudzistowoCityThunde 83,5 pkt. Tak znaczący awans z 11 miejsca (+17.5 pkt) zawdzięcza Michallar mi i paru zawodnikom:) Wall nadal podaje innym, ale dwa razy więcej swoim, przy lepszej selekcji rzutów i dało do niezłego kopa całej drużynie. Dodając do tego, drugiego z wymiany, LeBron'a, Monroe'a, Collisona i nadal bardzo dobrze grającego Covingtona mamy podium. W ciągu dwóch tygodni Michallar zaliczył skok +27,5 pkt.!  Średnie dają 4 miejsce na tę chwilę. Słabe bloki, lecz reszta statsów na dobrym bądź bardzo dobrym poziomie.
 
Ciasno między 4, a 7 miejscem bo jedynie trzy punkty dzielą te drużyny.
 
Na czwarte miejsce, z dziewiątego, awansował Cerveza 80,5 pkt. Kolejny tydzień t3jlor zakończył z bilansem dodatnim, tym razem + 5,5 pkt. Reggie (4) zagrał świetnie w tygodniu i...resztę mógłbym przekleić z zeszłotygodniowego podsumowania bo nic u T3jlora się nie zmieniło. W średnich trochę gorzej niż w totalach, ale przy ustabilizowaniu formy na dobrym poziomie u kilku zawodników, Cerveza powinna bić się o podium.
 
Piąte miejsce utrzymał LBS Blooper$ 79,5 pkt. Nadal nikt za bardzo nie chce pomagać Antkowi, no może Bledsoe stara się coś robić. Kolejny słabszy tydzień Conley'a i nie widać innych, co przy największej ilości rozegranych meczy w lidze, powoduje, że średnie wskazują na końcówkę tabeli. Dobra skuteczność oraz mała ilość strat, ale inne kategorie są do poprawy.
 
Na szóstym, spadek z podium Seagull Hunters 78,5 pkt. U nash13phx za poprzedni tydzień podziękowania należą się jedynie Stefanowi bo inni grają bardzo słabo, w szczególności Ellis (206), Markieff (332) czy szalony Grek (154). Oczywiście kontuzja Barnesa nie pomogła drużynie, jak i tygodniowa nieobecność managera:) Średnie, przy dość małej ilości rozegranych mecz, dają duże szanse na awans. Tylko straty i bloki do poprawy, reszta świetnie.
 
Na siódmym, ostatnim w grupie pościgowej, jest Alkograss Nałogowo 77,5 pkt. Hasek zanotował minimalny spadek przy zeszłotygodniowych punktach. Do trójki lideró drużyny (Leonard,Dirk,Carmelo) dołączył Deron Williams. MCW nadal gra w kratkę, ale wrócił Rubio. Średnie minimalne lepsze i dają szanse na walkę o pudło. Lider w osobistych, ale do poprawy skuteczność, punkty i zbiórki.
 
Drugi peleton, na ósmym miejscu, otwiera  WASSUP 75,5 pkt. Utrzymana pozycja Obiego, dzięki dwójce wysokich Horford oraz Millsap i liderującemu drużynie Westbrookowi. Wynik mógłby być lepszy gdyby nie zawieszenie Okafora na dwa mecze. Nadal słabe trójki, ale u reszty kategorii dramatu nie ma. Nadal skład bez zmian od początku sezonu.
 
Za nimi na dziewiątym miejscu jest Funk Volume 72,5 pkt. Duży spadek z czwartego miejsca (-10,5 pkt.). Nadal drużynę RonnieArtestics prowadzi Paul George. Kontuzja Goberta i chyba dłuższy spadek formy (minut) u graczy takich jak Ish Smith czy Bayless mogą spowodować pewne problemy. Mała ilość rozegranych meczy daje drugie miejsce wg średnich. Lider asyst przy słabych punktach.
 
Dziesiąty jest GLTeam 69,5 pkt. Utrzymana pozycja i punkty. Teague i Favors robią co w ich mocy, ale słabiej zagrali tym razem Jack, Hill czy Young oraz standardowo Dragic i Carroll. Średnie wskazują, jak nic się nie zmieni, dolną połowę tabeli. Dzięki Drummondowi lider w zbiórkach oraz dobra skuteczność. Dzięki Drummondowi ostatni w osobistych:)
 
Jedenaste miejsce zajmuje Fighting Irish 67,5 pkt. Awans o jedno miejsce, przy minimalnym spadku punktowym. W końcu Gasol zaczął grac to co się od niego oczekuje. Tocheck ma w składzie aż 6 graczy z top 50 za poprzedni tydzień i ogólnie wyrówanany skład, ale jakoś to nie przekłada się na awans. Może powrót Evansa coś zmieni. Średnie nie prezentują się najlepiej, lecz szans nie odbierają.
 
Ostatni w stawce liczącej się w walce, na dwunastym miejscu jest Jackoso Kostoso Team 65 pkt. Granie Kobym spowodowało spadek w skuteczności (jak na złość Koby jedyny mecz na ławce spędził w meczu z Wizardsami 31pkt:)). Do tego chyba koniec Mo Williamsa, kontuzja Harrisa, nadal fatalny D.Grenn i nie najlepszy LMA spowodowało drastyczny spadek z siódmego miejsca. Trochę lepiej wyglądają średnie, ale łątwo nie będzie.
 
No i doszliśmy do odstających na dnie tabeli.
 
Trzeci od końca jest Łódź Bulls 56 pkt. Utrzymane miejsce, przy minimalnych stratach punktowych. W minionym tygodniu w drużynie Rysia wyróżniali się przede wszystkim Beal, Butler (który jeszcze nie pokazuje całej swojej mocy), Payton oraz Hassan (który też trochę po dobrym początku spuścił z tonu). Chyba duża sympatia do Derricka Williamsa bo mimo żadnej jakości nadal w drużynie. Średnie jeszcze gorsze niż totale i wskazują na ostatnie miejsce.
 
Na przedostatnim miejscu BC Dzidzia 52,5 pkt. Utrzymałem miejsce i punkty z zeszłego tygodnia (nice!). Wymiana, która miała za zadanie wywindować mnie w górę tabeli spowodowała ostry spadek w jej dół:) Kontuzja Paul'a, i bardzo słąba gra Love'a powodują taki stan rzeczy. Mimo tego, że kilku gra bardzo dobrze to przy fatalnej postawie liderów o awans w tabeli jest bardzo ciężko. Na pocieszenie pozostają średnie, które jeszcze wszystkich szans mi nie zabierają.
 
Tradycyjnie na ostatnim miejscu są Deryki 43 pkt. Wzrost o 6 pkt. i przy małej ilości rozegranych meczy, średnie dają trzecie miejsce od końca. Ciężko jednak tej drużynie będzie odmienić losy sezonu jak się trzyma na ławce Cousinsa!? 
 
Nadal bardzo dużo u nas w ciągu tygodnia się zmienia, co daje szanse tym co jej potrzebują:) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szybko w tym tygodniu nasze najlepsze podsumowanie.

 

U mnie nie tylko Kobe zawalił FG (27%) ale swoje dołożyli Kemba Walker (28%), JR Smith (32%), Danny Green (23%), Blake Griffin (42%).

Gdybym nie wystawiał od początku sezonu Kobiego do składu miałbym 5 pkt więcej z kategorii FG. 

 

 

 
Ostatni w stawce liczącej się w walce, na dwunastym miejscu jest Jackoso Kostoso Team 65 pkt. Granie Kobym spowodowało spadek w skuteczności (jak na złość Koby jedyny mecz na ławce spędził w meczu z Wizardsami 31pkt:)). Do tego chyba koniec Mo Williamsa, kontuzja Harrisa, nadal fatalny D.Grenn i nie najlepszy LMA spowodowało drastyczny spadek z siódmego miejsca. Trochę lepiej wyglądają średnie, ale łątwo nie będzie.
 

 

 Co za spostrzegawczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie tygodnia (jeżeli ktoś liczył na nie) odbędzie się w przyszłym tygodniu:)(akurat poniedziałek mam wolny), ze względu na to, że jest środek grudnia, a ja w handlu pracuję i energii nie starcza na wszystko.

 

BTW oddam asysty za bloki.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch tygodniach nieobecności powracam z kolejnym podsumowaniem:)

Tabela:

Rank Team Total

1 LGW CLIQUE 99,5

2 Alkograss Nałogowo 88

3 Lewa Strona 82

4 LBS Blooper$ 81,5

5 GLTeam 77

6 BudzistowoCityThunde 76,5

7 BC Dzidzia 72,5

8 Cerveza 71,5

9 Funk Volume 70,5

10 Jackoso Kostoso Team 70

11 WASSUP 69

12 Seagull Hunters 63

13 Fighting Irish 61

14 Łódź Bulls 60

15 Deryki 38

 

 

Cerveza oddał Gallinari i Mayo, a dostał od GL Team Favorsa,

Lewa Strona oddał Erica Gordona w zamian za Georga Hilla od GL Team,

Fighting Irish oddał Tyreke Evansa w zamian za Noela i Burke'a od Cervezy.

 

Poniżej "naj" minionego tygodnia: 

-największy skok w punktach + 20 BC Dzidzia :smile:

-największy spadek w punktach - 15,5 Seagull Hunters

-najbardziej wartościowego gracza z FA-sów (subiektywna ocena) pobrali Funk Volume (Matt Barnes), Jackoso Kostoso Team (Jameer Nelson) oraz BC Dzidza (Raymond Felton)

Jak widać opłaca się częste zaglądanie do ligi i przeczesywanie listy wolnych agentów bo wymienieni wyżej zawodnicy

zajęli za poprzednie 2 tygodnie (wg Yahoo) odpowiednio 39, 38 i 51 miejsce.

 

Minęły dwa tygodnie, w ciągu których nastąpiło trochę przetasowań. Wydaje się od kilku tygodni, że pierwsze miejsce w lidze jest zarezerwowane dla LGW Clique, ale pozostałe ekipy powinny zażarcie bić się o podium.

 

Dida kolejny raz na szczycie naszej ligi. Wzrost o 5 punktów i jest już blisko magicznej granicy 100 pkt. LGW Clique niszczy pozostałych i nic nie zapowiada, że to się zmieni bo jego liderze grają swoje, a na dodatek w dobrej formie są Pope, Barton (20!) i po kontuzji Bazemore. Nawet w zatankowanych osobistych Dida nie jest ostatni:) Średnie jak i totale nie pozostawiają wątpliwości co do miejsca końcowego drużyny. Brawo!

 

Ze sporą stratą, ale z dość bezpieczną przewagą nad kolejnymi, na drugim miejscu znajduje się Alkograss Nałogowo.

Hasek zaatakował z siódmej pozycji i zaliczył skok w górę o 10,5 pkt. Narzekałem na Cartera-Williamsa, a on ustabilizował się na wysokim poziomie i jest efekt. Dołóżmy do tego Rubio i fenomenalnego, praktycznie bez słabych stron, Leonarda czy Carmelo i 

szanse na awans są coraz większe. Wicelider również wg średnich. Trochę słabiej w skuteczności i punktach u Haska, ale nie można mieć wszystkiego:)

 

Teraz robi się ciaśniej i podium zamyka Lewa Strona - 2,5 pkt. Ptb dokonał czegoś czego mało kto by się spodziewał...wymienił zawodnika:) Kolejny minimalny spadek, ale nadal podium (wg średnich też). W składzie Ptb ma 1 i 3 gracza za ostatnie 2 tygodnie, oczywiście mowa o KD i Klay'u (znalazł drogę do kosza). Wspomagają ich dobrymi występami Bosh i McCollum.

Martwić mogą ostatnie mecze Hilla i Porzingisa, czy Bogut (ale tutaj chyba można było się spodziewać kłopotów ze zdrowiem). 

Jeżeli liderzy nie spuszczą z tonu to powinno być dobrze.

 

Tylko pół punktu traci do podium LBS Blooper$. Awans z piątego (+2 pkt.). Tutaj bez zmian i można pisać to co zawsze. Antek, Bledsoe i dalej słabo. Mimo wąskiego składu nade grane mecze i średnie cały czas odbierają nadzieję. Ciężko będzie coś tutaj poprawić, jedynie rozmienienie Antka wydaje się jedynym ratunkiem, przy ograniczeniu gier. Ale to już ból głowy LeweBiodroSmoka, nie nasz:)

 

Na piątym miejscu, awans z 10, GL Team (+ 7,5 pkt.). Najaktywniejszy ostatnio gracz (2 wymiany), ciekawe czy przyniosą dalszą poprawę. Na tę chwilę wygląda to obiecująco bo też drugi garnitur drużyny ładnie pomógł (Delladova, Mayo, Jack), ale martwić może słabszy okres Teague czy nadal bez wielkiej poprawy Dragic. Średnie wydają podzielać tę obawę bo wg nich jest trochę gorzej. Lider w zbiórkach i stealach, przy bardzo słabych trójkach (i zatankowanych osobistych).

 

Szósty, niedawny "podiumowicz", Budzistowo City Thunder. Spadek o 7 punktów. Pozyskani ode mnie LeBron i Wall grają świetnie, wspierają ich DeRozan i Monroe. Mocno wyhamował Covington i Teletovic stąd też spadek. Collison też nie gra tego co mógłby. Średnie takie jak totale, czyli trzeba poprawić bloki, steale i straty żeby myśleć o awansie.

 

Dalej grupa 5 drużyn, których dzieli jedynie 3,5 pkt.

Z największym awansem (+20 pkt.) jestem ja BC Dzidzia na siódmym (średnie podobnie). W końcu coś drgnęło i wygląda to znacznie lepiej u mnie niż dwa tygodnie temu. Wyrównał mi się skład (10 graczy w top 100). Nie licząc liderów, dużą robotę zrobili Crowder i pobrany Felton. Mam nadzieję, że Love i Wade się jeszcze poprawią. Fajnie, że Marcin zaczął grać na swoim dobrym poziomie. Strzeżcie się :smile: :smile:

 

Zaraz za mną znajduje się Cerveza. T3jlor zaliczył dośc duży spadek z Czwartego miejsca (-9 pkt.). Zobaczymy czy pozyskanie Favorsa coś zmieni. Obniżka formy niemal u wszystkich zawodnikó, a najbardziej martwić może sytuacja Oladipo bo nie dość, że na ławie to gra słabo. Wysocy u T3jlora zrobią swoje, tylko niscy muszą im pomóc. Cieszyć może w takim razie powrót Evansa, który gra chyba lepiej po powrocie niż od niego oczekiwano. Średnie podobnie,Skuteczność, asysty i zbiórki wymagają poprawy 

(ostatni trejd powinien w szczególności pomóc w FG).

 

Kolejny w kontakcie, na dziewiątym, jest Funk Volume. Utrzymana pozycja sprzed dwóch tygodni. Ronnie może liczyć oczywiście na Draymonda, Vuca czy Georga (trochę FG i TO mu podupadło). Ostatnie tygodnie do bardzo dobrych zaliczyć również mogą

Barnes i Leuer. Kontuzje Goberta, Smarta czy Bayless'a mocno dają się we znaki drużynie. Ogólnie jak zaczną zdrowieć to powinno być dużo lepiej bo na tę chwilę średnie wskazują tylko oczko straty do podium.

 

Dziesiąte miejsce należy do Jackoso Kostoso Team. Awans o dwie pozycje i 5 punktów. Nadal drużyna trzymająca kontakt z resztą stawki. Wielką robotę niespodziewanie dla Jackoso robi Nelson. Tym razem Kobe wystawiany częściej (ale też jeden dobry mecz na ławce, sam w innej lidze w tym samym meczu posadziłem go:) co przyniosło efekt. Na tę chwilę fajnie to u Jackoso wygląda bo ma on aż 8 zawodników w top60(61). Średnie też optymistyczne i dają duże szanse na podium.

 

Grupę pięciorga w kontakcie, uzupełnia WASSUP. Spadek z ósmego na jedenaste miejsce (- 6,5 pkt.). U Obiego nadal czekamy na jakąś zmianę :smile: Pięciu zawodników przewodzi drużynie (Russ, Jure, Millsap, Horford, Okafor) i jest w nich potencjał, na co też wskazują średnie. Gracze LAL chyba do poprawy, ale z drugiej strony, czy w LAL można liczyć na powtarzalność i dobre wyniki? Jakoś dziwnie słabo wyglądają trójki (jakby zatankowane?). Reszta fajnie.

 

Na 12 miejscu, z odczuwalną stratą, Seagull Hunters (-15,5 pkt.). Curry i Rondo nie dają sami rady. Brak Barnesa mocno odczuwalny, do tego jakoś nikt się specjalnie nie wyróżnia. Nadzieje dają, powrót Irvinga i małą ilość rozegranych meczy. Średnie dają podium, co przy powrocie Irvinga wydaje się realne.

 

Niedaleko za Nashem jest Fighting Irish. Spadek o dwie pozycje (-6,5 pkt.). Słabszy okres Knighta i kontynuacja mizernej gry Noela. Ostatnia wymiana na początek nie pomaga. Zazdroszczę Tocheckowi Dienga bo sam go przez chwilę miałem (nie jestem pewny czy w tej lidze, a nie chce mi się sprawdzać :smile:). Jest co robić w drużynie bo nie wygląda to najlepiej na tę chwilę.

 

Przedostatni jest, tylko punkt za Fighting Irish, Łódź Bulls (+4 pkt.). Butler i Whiteside ciągną drużynę, pomagać stara im się Middelton. Wiggins też objawia co któryś mecz potencjał, 

który w nim drzemie. Brakuje pomocy od reszty. Dochodzi to tego duża ilość rozegranych meczy i średnie wskazują ostatnie miejsce.

 

Stawkę uzupełnia Deryki. Tutaj od początku coś idzie źle, coś nie wyszło, chociaż średnie dają szansę na 12 miejsce. Do dwójki Harden, Cousins dołączył za ostatnie dwa tygodnia Lou Williams. Lecz później z małymi wyjątkami (Iguodala) słabo. Chyba tylko próby sprzedaży jednego z liderów za paczkę dobrych "średniaków" mogą pomóc.

 

Wesołych Świąt! :smile:

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale mam pecha w tym roku i jednoczesnie jestem glupi. 
Pech z Ishem Smithem, poczekalbym 3 dni dluzej i nie wywalil to mialbym go grajacego w 1szej piatce. Myslalem ze po powrocie Evansa i Holidaya bbedzie gnil w Pelicans :(
A glupi jestem ze wywalilem Fourniera po slabszej serii meczy. 

O dziwo daje wam ciagle prezenty a nadal wg sredniej jestem w grze. Dziwny ten sezon :grin:. Oby 2016 przyniosl troche szczescia :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze oddalem lebrona i crowdera za vucevica i wyglada to tak jakbym zazywal lsd ale przestancie wysylac mi OBRAŹLIWE oferty. ;] dzis dostalem propozycje oddania draymonda za thada younga i carrolla, ktory wylecial na 2 miesiace. ktory z was jest takim dowcipnisiem, bo nie ogarniam po nazwach teamu?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szalonym grudniu wracam:)

Aktualna tabela naszej ligi:

Rank Team Total
1 LGW CLIQUE 99
2 Alkograss Nałogowo 96
3 Lewa Strona 89,5
4 BC Dzidzia 77,5
5 WASSUP 76,5
6 Jackoso Kostoso Team 73
6 GLTeam 73
8 Cerveza 72
9 BudzistowoCityThunde 71
10 LBS Blooper$ 67
11 Fighting Irish 65
12 Łódź Bulls 60
13 Funk Volume 59
14 Seagull Hunters 58,5
15 Deryki 43


Poniżej "naj" minionego okresu:
-największy skok w punktach + 8 Alkograss Nałogowo
-największy spadek w punktach - 14,5 LBS Blooper$
-najbardziej wartościowego gracza z FA-sów (subiektywna ocena) pobrał Cerveza (Ish Smith).

W lidze wygląda na to, że podium nam się wykrystalizowało. Do liderującego, od ponad miesiąca, LGW CLIQUE dołączyli Alkograss Nałogowo oraz Lewa Strona. Nie ważne na którą tabelę patrzę (totale czy średnie) to nie chce być inaczej. Przewaga tej trójki nad resztą stawki jest już znacząca, ale pamiętajmy, że jeszcze ponad połowa sezonu przed nami.

LGW CLIQUE 99 pkt. lideruje nadal, nudne to już się robi:) Wzorowo realizowana taktyka tankowania osobistych przynosi oczekiwany efekt. Awans na wyciągnięcie ręki i mając tak wyrównany oraz zdrowy skład nie wydaje mi się żeby Dida miał z tym problem. Hasek czai się za jego plecami i zapowiada się fajna walka o zwycięstwo i Ligę Mistrzów. Staty na świetnym poziomie, zdecydowany lider w blokach, jedynie straty w środku stawki, ale z Lowrym i Thomasem ciężko będzie o ich poprawę.

Drugie miejsce Alkograss Nałogowo 96 pkt. Drużyna Haska po świetnym okresie zbliżyła się do lidera. Weterani robią robotę
i jeżeli zdrowie im dopisze oraz formę utrzymywać będzie lider Leonard to jest szansa na pierwsze miejsce. Trochę więcej
rozegranych meczy od Didy, stąd też w średnich większa różnica między nimi (10 pkt.). Nie widać słabych stron. Jeżeli już
ich szukać to w punktach i skuteczności. Lider osobistych.

Podium zamyka Lewa Strona 89,5 pkt. Chyba jedyna drużyna z naszej ligi, która od początku sezonu jest na podium (może pod koniec pierwszego tygodnia na dzień czy 2 wypadła, ale pewien nie jestem). Także bardzo dobry okres w wykonianiu drużyny Ptb.
W szczególności postawa Duranta i Bosha cieszyć może właściciela ekipy. Overkill w trójkach, lider również w punktach. Żeby włączyć się do walki o zwycięstwo potrzebna naprawa asyst i przechwytów. Wisi trejd, który powienien to poprawić.
Poprzedni (pozyskanie Hilla) też chyba pomógł.

Następnie jest osiem ekip w dość bliskim kontakcie. Na czwartym miejscu BC Dzidzia 77,5 pkt. U mnie ostatnio też dosyć
pozytywnie, chociaż do podium daleka droga. Trochę więcej oczekiwałbym od Love'a bo gra słabiej niż się spodziewałem.
Oczekiwania w 100% spełniają za to Crowder i Matthews, no i gra Marcina też mocno pomaga. Prowadzę w asystach, ale
fatalnie stoję w skuteczności, stratach i blokach.

Tylko oczko za mną, również po dobrym okresie, jest WASSUP 76,5 pkt. Tutaj wysocy, Horford i Millsap wspólnie
z Westbrookiem ciągną drużynę do przodu. Obi strasznie wygląda w trójkach (jakby zatankowane). Bez szybkiej reakcji
będzie można tę kategorię przekreślić. Bloki i asysty też wyglądają słabo, natomiast reszta prezentuje się bardzo dobrze.
Nadal bez zmian w składzie i Obi gra tym co wydraftował, brawo.

Niewiele tracą, na szóstym miejscu, ex aueqo Jackoso Kostoso Team oraz GL Team, mając po 73 pkt. Zaczniemy od knt. Jego
drużyna ostatnio trochę straciła (-4 pkt.) i kolejnego zawodnika na dwa miesiące (Carroll przeszedł operację kolana). Jak pech to pech bo wcześniej Jack wypadł do końca sezonu. Zdecydowany lider w zbiórkach i przechwytach przy bardzo dobrej skuteczności, natomiast do poprawy są (nie licząc osobistych) trójki, punkty i asysty. Ostatnie wymiany powinny w tym pomóc.
Jackoso awansował z 10 miejsca głównie dzięki Kembie. Niepokoić może wydłużająca się kontuzja Blake'a. Na plus wyróżniają
się tutaj bloki i straty, natomiast steale wyglądają jakby były zatankowane. Trójki i zbiórki też powinny iść do poprawki. Ogólnie wyrównany skład i decydować chyba będzie zdrowie. Jeżeli dopisze to Jackoso przy dobrych wiatrach może włączyć się do walki o awans.

Na ósmym, tylko punkt za poprzednikami, Cerveza 72 pkt. Ogólnie dużo zmian u t3jlora bo w końcu ostatnie wymiany i
aktywność na FA, ale wynik bez zmian. Tak jak u Jackoso, boli nieobecność jednego z liderów Favorsa. Pozytywnie
zaczyna wyglądać gra Oladipo. Słaba skuteczność (zatankowana?) i zbiórki (powrót Favorsa trochę je poprawi i wiszący trejd z Porzingisem). Średnie również straty ukazują w złym świetle. Dobrze za to wyglądają trójki i osobiste.

Oczko za Cervezą na dziewiątym miejscu, spadek z szóstego, znajduje się drużyna Budzistowo City Thunder 71 pkt. Strata 5,5 pkt ostatnio, lecz średnie szans na walkę nie odbierają. Wall, LBJ, DeRozan, Monroe i ostatnio Collison to szkielet zespołu. Jeżeli drugi garnitur poprawi formę to Michallar może namieszać w tabeli. Słabo w blokach, przechwytach i stratach, natomiast reszta na dobrym poziomie.

Z największym spadkiem na dziesiątym miejscu jest LBS Blooper$ 67 pkt. Tutaj strata Bledsoe'a zabolała. LeweBiodroSmoka musi stanąć na uszach żeby coś jeszcze zmienić na lepsze bo przy tak dużej ilości rozegranych gier średnie są fatalne dla tej drużyny.
Może powrót do zdrowia Valanciunasa i do formy Conley'a pomoże, ale będzie bardzo ciężko. Straty, bloki i skuteczność
świetnie, reszta bardzo słabo. Chyba czas rozeznać się co za Antka dostać można bo nic do stracenia:)

Na 11 miejscu, z awansem z trzynastego, jest Fighting Irish 65 pkt. Lepszy okres gry w drużynie Tochecka. Skład wygląda równo,
ale brakuje zbiórek, przechwytów i bloków oraz ograniczenia strat. Noel wrócił do formy, Redick i Batum graja świetnie. Potrzeba do tego lepszej gry Knighta bo ma teraz pole do popisu, Gasola i Gaya też na więcej stać. Dobrze trójki, asysty i osobiste. Średnie bardziej pesymistyczne i wskazuja na dół tabeli.

12 miejsce Łódź Bulls 60 pkt. i awans z przedostatniego. Middelton nadal gra fantastycznie, Butler w końcu gra tak jak ranking
przed sezonem przewidywał, że będzie. Do tego Whiteside, Wiggins czy Mirotic, ... ale kontuzje, duża ilość gier i chyba
mało wszechstronni gracze powodują lub zły ich dobór, powodują że wg średnich zdecydowanie ostatnie miejsce.

Zaraz za Rysiem na 13 miejscu jest Funk Volume 59 pkt. Tym razem duży spadek z 9 miejsca i -11,5 pkt. Brak Goberta mocno odczuwalny. Fenomenalny Draymond, George czy Vucevic do tego mała ilość gier i średnie nie odbieraja walki o wysokie lokaty. Jak wróci Gobert oraz Smart i weterani z Memphis się ogarną to scenariusz ten jest bardzo prawdopodobny. Wyrównane statystyki wg średnich, może praca się przyda nad procentami i punktami.

Przedostatni jest Seagull Hunters 58,5 pkt. Niewielki spadek. U nasha wygląda to jednak dużo lepiej niż w totalach. Kontuzje się
kończą i będzie można wykorzystać zaoszczędzone sloty. Jak zrobi się to dobrze, plus Curry to niewykluczona jest walka o podium.
Ograniczenie strat i poprawa bloków powinny pomóc osiągnąć ten cel.

Tradycyjnie na ostatnim miejscu Deryki 43 pkt. Jednak odwiedzanie drużyny raz na tydzień nie pomaga w osiąganiu dobrych wyników. Średnie przez mała ilość meczy i obecność w składzie Cousinsa i Hardena dają 11 miejsce.

Jakieś odczucia co do gry czy ogłoszenia transferowe mile widziane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.