Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

To że nie będę stał za dobrze w fg to przewidywałem, ale kur... .0,363 ?! Nawet Duncan ledwo co przekracza 40%

 

Chyba już gorzej być nie może...

Jak będziesz miał tyle za miesiąc, to faktycznie będzie się czym martwić. Widać wyraźnie, że chłopaki się lenili w wakacje, bo pół ligi rzuca jak niedojdy. Tylko Curry się nie zorientował, że była przerwa, jest nowy sezon i można zluzować ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami pierwszy tydzień rozgrywek, więc pora na małe podsumowanie z mojej strony. Tabela aktualna wyglada następująco:

Rank Team FG% FT% 3PTM PTS REB AST ST BLK TO Total

1 Lewa Strona 5 10 15 14 7 6,5 15 6,5 8 87

2 BudzistowoCityThunde 10 9 6 10 13 15 6 3 14 86

3 WASSUP 14 3 4 13 15 6,5 14 11,5 3,5 84.5

4 BC Dzidzia 9 14 13 9 2 14 9 13,5 1 84.5

5 Łódź Bulls 2 12 14 15 12 5 9 9,5 2 80.5

6 GLTeam 11 1 9 12 14 13 9 4 3,5 76.5

7 Alkograss Nałogowo 12 15 3 6 3 11,5 2,5 11,5 10 74.5

8 Seagull Hunters 15 8 10,5 11 11 3 5 1 9 73.5

9 LBS Blooper$ 13 5 12 8 5 11,5 7 6,5 5 73

10 Funk Volume 8 2 5 1 9 10 12 13,5 7 67.5

11 Cerveza 1 13 10,5 3 4 2 13 6,5 11,5 64.5

12 LGW CLIQUE 4 4 1 5 9 8,5 11 15 6 63.5

13 Jackoso Kostoso Team 3 6 2 7 9 8,5 1 6,5 15 58

14 Deryki 7 7 7,5 2 6 1 4 9,5 11,5 55.5

15 Fighting Irish 6 11 7,5 4 1 4 2,5 2 13 51

W top3, którzy awansują do II ligi aktualnie znajdują się PTB, Michallar i Obi z ex aequo mną (Lew). Wynik po 1 tygodniu PTB zawdzięcza Durantowi, świetnemu McCollumowi, Boshowi i poniekąd Bogutowi, czekając na wsparcie Klaya, który wolno się rozkręca. Zaraz za nim Michallar, który liczy przede wszystkim na Love'a, Monroe'a i Paul'a. Dwójkę tę ścigają Obi z fenomenalnym Westbrookiem oraz weteranami Millsapem i Horfordem, a ramię w ramię z drużyną Wassup ja (u mnie ciężko wyróżnić kogoś indywidualnie). Za wspomnianą czwórką samotny Rysiu z Butlerem, Whitesidem i Miroticem. Później grupa w skład której wchodzą KNT, Hasek, Nash oraz LewwBioderoSmoka. Dzieli ich jedynie 3,5pkt. Siłą KNT jest wyrównany skład, Haska ciągną Rubio, Carmelo oraz weteran Nowitzki. Kamil natomiast zawdzięcza wynik boskiemu Stefanowi i "szalonemu Grekowi" i został Roland, który liczy na Antka.

Kolejna trójka managerów trzymająca się razem to Funk Volume ze świetnymi wysokimi Vucevicem i Gobertem, których wspiera rekonwalescent George. Następnie Cerveza z mieszanką młodości i doświadczenia, którą ściga LGW Clique (na miejscu spadkowym)z Gasolem, Lowrym i "ślepym" Jordanem:)

Na pozostałych miejscach spadkowych Jackoso (!), Deryki i Fighting Irish (!). Jackoso ma w składzie 5 dobrych zawodników, lecz reszta na tę chwilę nie pomaga, w szczególności D.Green. Deryki po słabym drafcie liczą na Cousinsa i Hardena, Lecz pierwszy zaczyna kontuzją, a drugi nie pamięta jak trafić do kosza, co zapewne ulegnie szybko zmianie. Na końcu Tocheck, którego najbardziej rozczarowuje M.Gasol.

Pamiętajmy o różnicy rozegranych meczy, która między siódmym Haskiem, a piątym rysiem wynosi aż 11 spotkań.

Następne podsumowanie za tydzień :smile:

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami pierwszy tydzień rozgrywek, więc pora na małe podsumowanie z mojej strony. Tabela aktualna wyglada następująco:

Tak dla jasnosci, przekopiowales ja z Yahoo czy policzyles srednie?

 

Następne podsumowanie za tydzień :smile:

Super, ze planujesz to robic regulanie! Nie gram w tej lidze, a i tak chetnie czytam ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla jasnosci, przekopiowales ja z Yahoo czy policzyles srednie?

Poszło z Yahoo. Nie chciało mi się liczyc po średnich. Zresztą i tak pokłóciłem się z exelem:) W związku z tym pytanie do mądrych ludzi od exela. Jak wkleić tabelę z Yahoo do exela żeby wartości połówkowe (np. 10.5, 7.5) nie zamieniało na datę. Próbowałem formatować komórki na wiele sposobów: wartość liczbowa, tekstowa itd. zawsze efekt ten sam. Sposób z apostrofem się sprawdza przed liczbą, lecz nie ma on sensu bo skoro mogę wstawić apostrof to równie dobrze mogę już wpisać poprawną wartość.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Week 2 za nami, więc kilka zdań komentarza.

Poniżej aktualna tabela:

RANK Team ROTO

1 LBS Blooper$ 97

2 Lewa Strona 93

3 Seagull Hunters 89.5

4 BC Dzidzia 86

5 WASSUP 81.5

6 LGW CLIQUE 81

7 GLTeam 75

8 Alkograss Nałogowo 71.5

9 Cerveza 68.5

10 Łódź Bulls 62.5

11 BudzistowoCityThunde 62

12 Fighting Irish 61

13 Funk Volume 59.5

14 Deryki 46

15 Jackoso Kostoso Team 46

 

W porównaniu z zeszłym tygodniem jak można byłoby przypuszczać sporo zmian. W TOP 3 utrzymał się tylko Lewa Strona

Po kolei...pierwsze miejsce po drugim tygodniu okupuje LBS Blooper$. Skok z 9 na 1 i +27 pkt roto. Oczywiście dzięki Davis'owi, który stara się sam dźwigać drużynę.

Za Blooper$em Lewa Strona +6 pkt. Dobry wynik dzięki czwórce Durant/Bosh/Gordon/Porzingis, lider w trójkach i punktach.

Trzeci jest Seagull Hunters z ósmego miejsca +16 pkt. Tutaj tak jak tydzień temu jest Curry i inni. Nie zwalnia tempa i dzięki temu Seagull jako jedyny z podium, wg średnich też zostałby na nim.

 

Zaraz za podium tak jak i tydzień temu BC Dzidzia +1.5 pkt. Mnie w górnej połowie tabeli trzyma trójka Lillard/LeBron/Wall. Do poprawy zbiórki i powinno być dobrze.

Za mną blisko siebie,

Wassup -3 pkt, spadek z trzeciego mimo bardzo dobrej gry Westbrooka i Millsapa, ale słabszej w wykonaniu Holiday'a oraz

LGW Clique + 17 pkt i skok z 12 na 6 głównie dzięki Bazemore'owi, Howard'owi oraz Barton'owi (!). Swoje oczywiści daje też posiadanie Kyle'a Lowry. Dwie mocne drużyny, które gonić będą.

Siódme miejsce należy do GLTeam +1.5 pkt. Szczególnie dzięki grze Drummond'a. Zawodzi Carroll i słabszy tydzień Dragica i Favorsa.

Ósmy Alkograss i nie daleko za nim Cerveza. Alkograss -3.5 pkt. Wyrównany skład z Leonard'em i Anthony'm. Mała ilość meczy rozegranych, wg średnich lider. Z kolei Cerveza +4 pkt. i awans z 11 zawdzięcza w tym tygodniu przede wszystkim Reggie Jacksonowi. Po poprawieniu asyst i skuteczności mogą liczyć na poprawę pozycji.

Kolejne 4 drużyny dzieli tylko 3 pkt.

10. Łódź Bulls -18 pkt. Spadek z 5. Nie pomaga dobra gra Whiteside'a przy rozczarowującej postawie graczytakich jak Rose, Payton, Mirotic czy Wiggins. Może być ciężko.

11. BudzistowoCityThunde -24 pkt. i spadek z drugiej pozycji. Brak Paul'a w meczu, przy słąbszym tygodniu Chandlera i spadek na ostatnią bezpieczną pozycję.

12. Fighting Irish +10 pkt i awans z ostatniego miejsca. Tocheck skorzystał z sdobrego tygodnia Big Al'a, Batuma i odkrycia Philadelphi McConnella. Jednak jeżeli M.Gasol, Lawson czy Gay nie wrócą szybko do formy tomoże zabraknąć czasu na włączenie się do walki o coś więcej niż utrzymanie.

13. Funk Volume ostatni z grupy pościgowej -8 pkt i spadek o 3 oczka. Drużyna za George'em i Fournier'em idąca. Dość mało meczy rozegranych i jeżeli szybko wróci Vucevic i formę odnajdzie Gobert może być dużo lepiej.

Tabele zamykają Deryki -9.5pkt oraz Jackoso Kostoso Team -12 pkt. Po kontuzji Cousinsa Deryki w poprzednim tygodniu ciągnął Harden, Sullinger i Faried. Najmniej meczy rozegranych, ale nawet po średnich patrząc trudno będzie się utrzymać. No i został Jackoso z Blake'em Griffinem za kierownicą :smile: Tutaj sytuacja ma się lepiej niż u kolegi wcześniej bo raczej LMA tak długo grać nie będzie, D.Green też kiedyś sobie przypomni jak to się robi. Wysocy też są na miejscu. Średnie w przypadku Jackoso trochę optymizmu dają, ale dużo będzie do odrabiania.

 

Done.

 

Wasze uwagi i przemyślenia mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.