Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

no i c*** w dupe :D wychodzi na to ze lebrona i crowdera oddalem za vucevica :D

 

 

cieszy mnie że chociaż reszta składu się zaczyna budzić, i widzę spore szanse na top5 :) narazie jestem nisko ale to dlatego że sloty mi troche uciekają. w zeszlym roku mialem podobnie, duzo kontuzji na poczatku a pozniej skonczylem jako drugi :) mysle ze bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tydzień za nami, więc czas na małe podsumowanie minionego tygodnia.
Tabela wygląda tak:
Rank Team Roto PTS
1 LGW CLIQUE 90.5
2 LBS Blooper$ 90
3 Lewa Strona 86
4 WASSUP 84.5
5 Seagull Hunters 84.5
6 Alkograss Nałogowo 77.5
7 Funk Volume 73
8 GLTeam 72
9 Fighting Irish 71
10 BC Dzidzia 68.5
11 Łódź Bulls 64
12 Jackoso Kostoso Team 62.5
13 Cerveza 56
14 BudzistowoCityThunder 54
15 Deryki 46

Poniżej "naj" minionego tygodnia:
-największy skok w punktach +16.5 zaliczył Jackoso Kostoso Team, gratulacje!!
-największy spadek w punktach -17.5 zaliczył(-em) BC Dzidzia.
-najbardziej wartościowego gracza z FA-sów (subiektywna ocena) pobrał RonnieArtestics (Funk Volume) był nim Jerryd Bayless - 24 miejsce w poprzednim tygodniu wg yahoo...brawo!

Po zeszłym tygodniu na 1 miejsce z 6-ego wskoczył LGW CLIQUE. Zapracowali na to Gasol oraz Lowry (odpowiednio 6 i 3 gracz roto wg yahoo za zeszły tydzień), ale przede wszystkim zmiennicy Chalmers oraz Barton (!) (19 i 32).
 
Na drugim miejscu, tylko 0.5 pkt straty do Didy , były lider LBS Blooper$. Liderem zespołu nieoczekiwanie (bo w końcu Antek w składzie jest) został fenomenalny Bledsoe (69% z gry! 28pts, 8.5reb, 6.5ast oraz 2stl na mecz!). Wtórował mu Antek i niespodziewanie Cory Joseph (36 miejsce). Spadek po świetnym wcześniejszym tygodniu LeweBiodroSmoka "zawdzięcza" Korverowi (137), a przede wszystkim nadal słabemu Conley'owi (134). Dużo rozegranych spotkań (115) i wg średnich dalsze miejsce w tabeli mimo drugiego w totalach.
 
Ostatnie miejsce premiowane awansem, z minimalnym spadkiem, zajmuje Lewa Strona. Najwięcej rozegranych meczy (116) i także wg średnich miejsce w dolnej połowie. Drużynę stara się ciągnąc Bosh, ale nieobecność Durant'a jest znacząca.
 
Do wyżej wymienionej trójki daleko nie mają kolejni dwaj gracze, obi oraz nash13phx. Zgromadzili oni po 84.5pkt i zajmują ex aequo 4 miejsce. WassUp awansował dzięki Horford'owi (7), Westbrook'owi (10) oraz Millsap'owi (20). Tych trzech graczy wyróżnia się zdecydowanie na tle drużyny, kolejny, za zeszły tydzień, jest na 101 miejscu (Jabari Parker). Natomiast Seagull Hunters zaliczyli niewielki spadek (-5pkt). Ekipę, tak jak było w poprzednich tygodniacg, prowadzi Curry. W większości jego nadzwyczajnym występom Nash zawdzięcza swoją pozycję. Oczywiści swoją cegiełkę dorzucił Rondo. Pytanie, czy po powrocie Collisona utrzyma staty na tak wysokim poziomie? Wg średnich druga drużyna.
 
Na 6 miejsce awansował Alkograss Nałogowo. Tak jak i w poprzednim tygodniu lider wg średnich. Tutaj bez zmian drużynę Haska ciągną Leonard oraz Carmelo.
 
Następnie w bliskim kontakcie są na miejscach 7-9 trzy drużyny.
7 zajmuje Funk Volume. Wzrost aż o 13.5 pkt! Draymond Green, George oraz wcześniej wspomniany Bayless plus 4 innych graczy (Gobert, Vucevic, LaVine, Fournier) postarali się o tak dobry wynik. Średnie wskazują na walkę o zwycięstwo.
8 miejsce należy do Knt i jego GLTeam. Minimalna obniżka formy (-3 pkt). Spowodowana ona jest ze względu na bardzo słabą postawę Dragica oraz Carrolla. Drummond daje zwycięstwo w Reb, ale i porażkę w FT. Przewodzą Favors oraz niespodziewanie Jarrett Jack i Tadzik Young (!).
9 miejsce z awansem Fighting Irish i skok +10 pkt! W końcu Gay, a przede wszystkim M.Gasol zaczęli grac swoje i mamy tego efekt! Prym za poprzedni tydzień jednak wiedzie Batum. Duża ilość rozegranych meczy, stąd też średnie wypadają znacznie gorzej niż totale.
 
Po środku, na "bezpiecznym" 10 miejscu, z najwyższym spadkiem (-17.5 pkt) jestem ja (BC Dzidzia). "Dzięki" postawie Wall'a (141 miejsce!?), Wade'a (241!?), Gortata (153) i Lillarda (81) drastyczny spadek z 4 miejsca. Średnie, trochę nadziei, wlewają w serce, że będzie lepiej, ale sprowadzony na ziemie zostałem.
 
Na 11 i 12 miejscu w kontakcie są Łódź Bulls oraz Jackoso Kostoso Team. Rysiu minimalnie spadł. Nie licząc Randolph'a i J.Lamb'a, wszyscy graja poniżej możliwości. Niektórzy, jak Beal, z przymusu (kontuzja), inni (Rose, Mirotic, Lee, Payton) bez formy. Średnie bezlitośnie wskazują na ostatnie miejsce, ale to tylko średnie:)
Jackoso zaliczył bardzo duży przyrost punktów +10 ze względu na wyrównany skład. W zeszłym tygodniu wyróżniłem tylko Blake'a, ale tym razem dołączyli do niego inni (LMA, Mo, Towns, Ibaka i inni). Dzięki tym występom powinni oni włączyć swoją drużynę do walki o zwycięstwo. 
 
Później na 13 i 14 miejscu znajdują się Cerveza BudzistowoCityThunder. Dzieli ich tylko 1.5 pkt. T3jlor spadł aż o 12.5 pkt przez słaby tydzień Jacksona, Arizy, Noel'a i Oladipo (kontuzja). Jedynie B.Lopez, Duncan oraz Gallinari starali się trzymać poziom. 
Michallar, natomiast spadł z 11 (-8 pkt) przede wszystkim przez kontuzje Paul'a, Collinson'a oraz Covingtona. Na pocieszenie dla wyżej wspomnianych drużyn może być to, że po średnich są dużo wyżej:)
 
Na końcu stawki znajdują się Deryki. Jedna z drużyn z najmniejszą ilością rozegranych meczy. manager, który ostatni raz zaglądał do ligi 4-go listopada. Mimo tego skład ustawił na przód, lecz zaangażowanie, począwszy od draftu wychodzi na wierzch. Nadzieję na utrzymanie w lidze przy takim zaangażowaniu dają jedynie zadziwiający Cousins, Harden oraz nieświadome odkrycie w postaci Sullingera.
 
To tyle na temat minionego tygodnia.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabelka na średnich wygląda natomiast następująco :

 

post-2747-0-47981200-1447783313_thumb.jpg

 

stan na 17 listopada

 

Liga dosyć wyrównana, z codziennych obserwacji można zauważyć że środkowe lokaty zmieniają się praktycznie codziennie.

 

U mnie niestety ceglenia ciąg dalszy, no i krucho z asystami, bo Reggie zamula ostro, a Oladipo kolejne spotkania opuszcza. Dlatego szukam asyst. W zamian mam do oddania Arize, CJ Milesa i J. Greena, to jakby ktoś potrzebował trójek i steali, lekko przymykając oko na FG.

 

Zamula też Noel, spodziewalem się po nim znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy najlepsze podsumowania ze wszystkich lig, a do tego sama rywalizacja zapowiada się bardzo zacięcie

 

keep go'n Lew! 

 

Dokładnie,dobra robota Lew!!!

Dzięki, fajnie wiedzieć ,że ktoś to czyta:) Chociaż to podsumowanie zadziwiająco dobrze mi się pisało.

 

Powracając do gry, brakuje mi zbiórek, więc chętnie przygarnę bardzo dobrze zbierającego w zamian za Wall'a. 

 

Propozycje poszły:)

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc za nami (4 tygodnie), więc czas na podsumowanie:)

 

Tabela:

 

Rank Team Total

1 Lewa Strona 96

2 LGW CLIQUE 91

3 LBS Blooper$ 88.5

4 Seagull Hunters 87

5 Alkograss Nałogowo 81.5

6 WASSUP 81

7 Funk Volume 73

8 Jackoso Kostoso Team 68

9 GLTeam 67

10 Fighting Irish 66

11 BC Dzidzia 65

12 Cerveza 64

13 BudzistowoCityThunde 56

14 Łódź Bulls 53

15 Deryki 43

 

Poniżej "naj" minionego tygodnia:
-największy skok w punktach + 10 pkt Lewa Strona, gratulacje! 
-największy spadek w punktach - 11 pkt Łódź Bulls
-najbardziej wartościowego gracza z FA-sów (subiektywna ocena) pobrał Funk Volume. Niezłym nosem się wykazał się RonnieArtestics bo zgarnął dwóch: Luisa Scola oraz LaVine'a (9 dni temu). Tylko pozazdrościć.

 

Wymiany:

BudzistowoCity Thunder oddaje Tyson'a Chandler'a za Alec'a Burks'a od  BC Dzidzia. (wymiana w trakcie)

 

Nowy tydzień i nowy lider, Lewa Strona. Awans z trzeciego miejsca, mimo kontuzji Durant'a(!), lecz jak się ma 8 równych graczy (bez KD), na czele z Porzingisem, Bradley, Porterem i Plumlee (!?) to jest to dość łatwe:). Po średnich też miejsce premiujące awansem. Lider w trójkach i punktach. PTB na tę chwilę gra tak jak wydraftował, zero zmian. Brawo. Dobry draft.

 

Trzymający poziom LGW CLIQUE na drugim miejscu (5 pkt straty). Tak jak, u LeweBiodroSmoka, na średnich również awans. Lowry robi robotę, Hayward się obudził na dobre i niesamowity Barton, plus Gasol i Thomas prowadzą Didę do drugiej ligi. Lider w blokach.

 

Podium uzupełnia LBS Blooper$ z minimalnym spadkiem. Średnie, ze względu na bardzo dużą ilość rozegranych meczy, wskazują na ostatnie miejsce. W poprzednim tygodniu, w końcu, zaczął grać Conley. Dwa (na 4 możliwe) świetne mecz rozegrał Antek, do tego dodając Bledsoe'a, mamy podium. Lider w skuteczności z gry. Bardzo aktywny manager bo aż 11 ruchów w składzie (w sumie).

 

Tuż za Bloopersami, ze wzrostem 2,5 pkt, znajduje się Seagull Hunters. Druga drużyna wg średnich. Tutaj nic nowego nie napiszę :smile: Curry. Rondo (zadałem tydzień temu pytanie czy powrót Collison'a wpłynie na grę Rondo - odpowiedź brzmi nie:)). Solidny Barnes mogą dać awans Nashowi. Wyrównane na wysokim poziomie staty (nie licząc bloków i strat).

 

Za tą czwórką w pogoni dwóch kolejnych graczy.

Na 5 miejscu Alkograss Nałogowo ze startą do Nasha 5,5 pkt, ale z awansem o 4 pkt. Niewielki awans w klasyfikacji (dość duży punktowy) zawdzięcza Hasek w szczególności, niezawodnemu Leonard'owi i "weteranom" Deronowi i Dirkowi. Wg średnich tuż za podium. Lider w osobistych. 

Na 6 jest Wassup. Strata 3,5 pkt i spadek z czwartego. Niestety mimo genialnych Westbrook'a i Millsapa, nie ma nikogo do wsparcia (słabszy tydzień Horforda, w poprzednim 7, a teraz 60). Średnie podobnie jak totale. Dobre zbiórki i punkty, słabe straty i trójki.

 

Siódmy z 8 punktami straty do Obiego jest Funk Volume. W średnich niewielka strata do podium (mała ilość meczy). Miejsce te same, punkty te same. Green i George nadal świetnie. Słabszy tym razem Vucevic i Gobert, lecz ich występy nadrobili teoretycznie "słabsi" (Scola, LaVine, Ish smith czy Fournier). Dobre punkty, a szczególnie asysty, lecz słabiej w punktach i stratach. 

 

Za Ronniem, mini-peleton.

Na przedzie, na 8 miejscu Jackoso Kostoso Team, awans z 12 i + 5,5 pkt. Wg średnich blisko do podium (również poniżej średniej w meczach). Kemba rzuca na 57% FG, JR przypomniał sobie jak to jest trafiać za 3 (3,7 na mecz), Parker jak w play-offach, no i szokujący Towns. Wynik mogłby byc lepszy, ale mamy LMA, Dannego Greena i słabszych w tym tygodniu Ibake i Griffina. Drużyna dobra w blokach i stratach, ale dołująca w przechwytach.

 

Zaraz za Jackoso jest GLTeam. Punkt mniej od przeciwnika, lecz spadek o 5 pkt. Walka o środek tabeli wg średnich. Brak Hilla, Teague'a i nadal fatalny Dragic, nie pozwalają na atakowanie podium. Harris, Drumm trzymają poziom, do tego powrót Carrolla, Favors jest...ogólnie jest potencjał jak wszyscy się zgrają z formą..., ale czy to nastąpi:) Lider w zbiórkach, stealach i prawie w FG, ale tyle ile dobra, tyle zła:) Leża osobiste i trójki, przy słabszych blokach asystach i stratach.

 

10 miejsce, i znowu punkt mniej niż poprzednik, jest Fighting Irish. Również 5 pkt. mniej i spadek o 1 miejsce tak samo jak Knt. Słabszy Gay, nieobecny Redick, szału u Big Al'a i Gasola nie widać to przyczyny gorszego tygodnia. Fajnie, że pokazał się Rondae. Mimo świetnej gry Knighta, wyhamował Batum i po świetnym poprzednim tygodniu w tym lekki regres. Lider asyst oraz dobry poziom osobistych, kuleją aż 4 kategorie.

 

Przedostatni w peletonie jest BC Dzidzia i też jak wyżej wymienieni rywale, punkt i miejsce o 1 mniej. Mniej 3,5 pkt niż tydzień temu. Do Gortata się trener nie odzywa, do Walla chyba Randy też ma pretensje:) No i Noah ma średnią punktową 2,7 !!? Ubaw:) Jest LeBron i Lillard. Trzymaja mnie oni w jakimś, może osiągalnym< kontakcie z czołowką. Liczę, że Matthews zaczyna zapominać o kontuzji, Marcin pogodzi się z trenerem i koszykówką, Wall przestanie podawać przeciwnikom:) Jak gwiazdor wysłucha moich życzeń to będzie dobrze:) Dołuję w stratach, zbiórkach i skuteczności (mam nadzieję, że Chandler mi w tym pomoże).

 

Stawkę goniącego peletonu zamyka Cerveza. T3jlor awansował na 12 miejsce, dzięki aż 8 pkt. wzroście. Ogólnie równy skład w tym tygodniu pomógł awansować. Jeden wypada, drugi go zastępuje. Może pesymista powiedzieć, że nie ma lidera, a optymista, że ma ich aż pięciu:) Średnie też szans na awans nie odbierają, tym bardziej, że jest mały zapas w meczach. Bardzo dobrze wyglądaja osobiste, natomiast, słabo asysty i skuteczność.

 

Za tą piątkom, ze stratą do odrobienia są:

na 13 miejscu BudzistowoCity Thunder. Przedostatni w ilości rozegranych meczy, stąd też średniej dają nadzieje. Niewielki skok punktowy (2,5) umożliwiło Michallarowi trio Paul/Love i niespodziewanie Ryan Anderson (trzeci wynik puktowy za tydzień 28,3 i 3,8 3PM!). Pytanie, kto im pomoże? (bo zacieniowali Monroe i Chandler oraz problemy ze skutecznością i stratami ma DeRozan). Bardzo słabe steale i bloki.

 

Michallara trzyma się Łódź Bulls, którzy spadli aż o 11 punktów. Kolejny spadek tym razem na przedostatnia pozycję w lidze. Whiteside i Butler robią co w ich mocy, ale inni nadal bez formy lub kontuzje (Rose czy Beal). Średnie wskazują na walkę o utrzymanie. Nie licząc bloków, ciężko wskazać silne strony.

 

Na ostatnim, tradycyjnie już Deryki. Kolejny spadek punktowy, tym razem, - 3 pkt. Jednak pojawianie się raz na 2 tygodnie i nie robienie jakichkolwiek zmian, przy kilku fatalnych koszykarzach (co najmniej sześciu kandydatach), nie pomaga:) Dziwne, ale jednak. Dalszy komentarz zbędny.

 

To tyle... i niech zaczną się trejdy bo miesiąc za nami, więc czas na jakieś ruchy:)

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekałem naszego podsumowania,które jest jak zawsze na najwyższym poziomie  :rapture:

 

Deryki już od draftu mi wyglądał na olewusa (ani razu nie nominował gracza!!! pamiętacie??? ) .

Nie wiem jak można olać temat po 2 tygodniach,przecież jeszcze w ch... czasu?!?

 

A może tankuje???  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zbiórki, po oddaniu Vuca, dołują i nie wiem czy Chandler podoła zadaniu (bo teraz gra jak Bigus) oraz skuteczność (paru chyba jak Rose podwójnie widzi). Nadal oddam Wall'a, więc śmiało pisać i słać oferty. Nawet te teoretycznie słabsze (może dla mnie akurat takie nie będą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny pakiecik dostales :smile: 

kto pierwszy sie polamie ten straci, a jak nikt z tej czworki nie wypadnie na dluzej to imo tobie wyjdzie na dobre :smile:

Mam nadzieję, że nikt się nie połamie. Ja musiałem poprawić straty i osobiste bo to tragicznie u mnie wygląda. Normalnie LBJ nie oddałbym bo fajne staty robi, ale skuteczność z lini osobistych ma bardzo kiepską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy tydzień nowa tabela:

 

Rank Team Total?

1 LGW CLIQUE 89.5

2 Lewa Strona 88

3 Seagull Hunters 84.5

4 Funk Volume 83

5 LBS Blooper$ 81

6 Alkograss Nałogowo 77.5

7 Jackoso Kostoso Team 77

8 WASSUP 76

9 Cerveza 75

10 GLTeam 69.5

11 BudzistowoCityThunde 66

11 Fighting Irish 66

13 Łódź Bulls 57.5

14 BC Dzidzia 52.5

15 Deryki 37

 

Poniżej "naj" minionego tygodnia:

-największy skok w punktach + 11 Cerveza

-największy spadek w punktach - 12,5 BC Dzidzia

-najbardziej wartościowego gracza z FA-sów (subiektywna ocena) pobrali (wyróżnienie tym razem dla trzech managerów)

BudzistowoCityThunde za Mirza Teletovic

Cerveza za Isaiah Canaan

Fighting Irish za Rondae Hollis-Jefferson

 

Wymiany:

BudzistowoCityThunde oddali pakiet Paul/Love za dwójkę od BC Dzidzia Wall/LeBron. Chyba największa (nazwiska) wymiana dotychczas. Ciekawy jaki będzie jej efekt.

 

Tym razem na pozycji lidera zameldowali się LGW CLIQUE 89.5 pkt. Dida trzyma formę co pozwoliło mu na awans. Średnie też wskazują na walkę o zwycięstwo. Nie licząc Gasola, który zanotował indywidualny spadek, ze względu na bardzo słabą skuteczność, nadal Ci sami prowadzą drużynę (Lowry, Hayward, Thomas). Na wyróżnienie za poprzedni tydzień zasługuje Capela. Bloki, zbiórki i steale drużyny na świetnym poziomie.

 

Na drugim, były lider, Lewa Strona 88 pkt. Dość duża ilość meczy powoduje, że średnie są trochę mniej optymistycznie (6 miejsce). Durant wrócił w wielkiej formie i przy pomocy Porzingisa i McColluma trzyma drużynę na podium. Słabszy tydzień u Klay'a, Porter'a i Bosh'a spowodował spadek o 8 pkt. Nadal bez zmian w składzie i lider trójek i punktów (ciągle).

 

Ostatnie miejsce na podium zajmuje Seagull Hunters 84.5 pkt. Tutaj zmian dużo też nie ma. Nadal Curry i Rondo wiodą i pomaga im Giannis. Średnie dają zwycięstwo, a w zanadrzu jeszcze Irving. Jak Rondo utrzyma formę to może być ciężka do pokonania drużyna. Bloki i straty słabo, ale inne statsy nadal bardzo dobrze.

 

Później na czwartym miejscu jest Funk Volume 83 pkt. Duży wzrost w punktach (+10) spowodowany świetnymi występami George'a i Draymonda. Fantastyczną formę utrzymuję Bayless. Nie licząc wyżej wspomnianych 6 graczy jeszcze w top 100. Średnie dają podium. Lider w asystach i drugi w trójkach przy słabych puktach.

 

Piąte miejsce LBS Blooper$ 81. Spadek z podium (-8 pkt). Do czołówki drużyny dołączyli (niespodziewanie), w zeszłym tygodniu, Koufos i Sefolosha. Nadal nad stan w ilości rozegranych meczy i ostatnie miejsce wg średnich, również zbiórki, asysty i punkty średnio na ostatnim miejscu.

 

Szóste zajmuje Alkograss Nałogowo 77.5 pkr. Minimalny spadek o jedno miejsce (-4 pkt). Trójka Leonard/Dirk/Carmelo przewodzą drużynie. Znowu MCW oduczył się kosza i to on, w głównej mierze razem z absencją Rubio, spowodował spadek. Średnie wskazują na walkę o podium. Lider w osobistych przy małej ilości strat.

 

Siódmy jest Jackoso Kostoso Team 77 pkt. Jackoso trzyma formę, z poprzedniego tygodnia, i pędzi w górę tabeli. Kemba nadal ciśnie, wrócił Griffin i Ibaka. Poziom trzymają JR Smith i Parker. Przy takiej formie podstawowych graczy średnie wskazują walkę o awans. Tylko straty i trójki do poprawy.

 

Ósme miejsce należy do WASSUP 76 pkt. Kolejny minimalny spadek mimo nadal dobrej formy Westbrooka i Millsapa. Jeżeli mielibyśmy szukać winnych słabszego tygodnia do wyróżnia się nadal Horford. Średnie plasują drużynę Obiego  w środku stawki, ale przy tak ciasnej tabeli wszystko zmienić się może z dnia na dzień (np dzisiaj:)). Nadal słabe straty i trójki przy nie najlepszych osobistych. Reszta kategorii bardzo dobrze.

 

Dziewiąta Cerveza 75 pkt. i awans z 12 miejsca (+11 pkt). Świetny tydzień w wykonaniu T3jlora. Nie dość, że udało pobrać się Canaana w odpowiednim momencie to jeszcze powrót do formy Oladipo czy CJ Milesa. Tak jak pisałem w poprzednim tygodniu wyrównany skład robi robotę. Jedynie ponarzekać można na kontuzję Noela i słabszego ostatnio Arizę. Nie licząc asyst i skuteczności, dobre wyniki w pozostałych statsach i walka o awans wg średnich.

 

Na dziesiątym miejscu znajduje się GLTeam 69.5 pkt. Minimalny spadek o jedno miejsce przy małym wzroście w punktach. U Knt też beż większych zmian. Ci co zawodzili, zawodzą nadal (Dragic, słabszy week Carrolla). Na drugim biegunie jakości są Favors, Harris czy Young. Drumm też punktuje i zbiera (oczywiście osobiste na dnie). Staty pozostały tak jak były, czyli połowa dobrze, połowa słabo. Średnie już wykazują pewną stratę do grupy walczącej o awans.

 

Jedenaste miejsce BudzistowoCityThunde 66 pkt. z awansem o 2 miejsca (+10 pkt). Do zeszłotygodniowych liderów Paula i Love'a dołączył niespodziewanie Covington (król złodziei 7 steali/na mecz). Dzięki niemu Michallar podskoczył trochę w przechwytach. Monroe i DeRozan wracają na właściwe tory, ale nie będzie już duetu Paul/Love. Teraz nabijać staty dla Budzistowo będą Wall/LeBron. Średnie pozwalają walczyć o awans.

 

Na jedenastym (ex aequo) miejscu Fighting Irish. Punkty bez zmian. Knight lideruje drużynie, nadal świetnie radzą sobie Rondae i Dieng! Gay i Batum jakoś się prezentują. Gorzej u wysokich, Tocheck ma problem z Gasolem i kontuzją Big Al'a, co może spowodować duże problemy. Dobrze wyglądają asysty i osobiste, ale ciężko będzie poprawić się w zbiórkach i blokach. Średnie też wskazują raczej walkę o utrzymanie niż awans.

 

Na trzynastym miejscu Łódź Bulls 57.5 pkt. Minimalny progres drużyny Rysia. Butler z Whiteside'em nadal robią co w ich mocy. Wrócił Beal, który pomógł trochę. Dobry tydzień Middeltona i Lamba, ale inni nadal słabo, przez co wg średnich nic się nie zmienia i walka o utrzymanie sie szykuje. Bloki i punkty dobrze, nad reszta trzeba pracować. Dziwi trochę brak aktywności na FA bo Rysiu ma w składzi paru graczy nadających się na odrzut.

 

Doszliśmy do moich grajków i czternastego miejsca. BC Dzidzia 52,5 pkt. i bardzo duży spadek punktowy. Za tak słąby wynik przede wszystkim odpowiada Wall i jego fatalna gra. Nadal podaje rywalą, do tego przestał podawać kolegą i rzuca z każdej pozycji (mało trafia). Pozyskałem Chandlera w zeszłym tygodniu, ale od tego czasu można napisać, że nie grał:) Liczę na Paula i Love'a, którzy zaczną grać od dzisiaj dla mnie bo jeżeli to się nie zmieni to tez raczej o utrzymanie niz awans przyjdzie mi walczyć.

 

Ostatni tradycyjnie VinsCarter i jego Deryki 37 pkt. Jak się okazuje dwóch świetnych zawodników (Harden, Cousins) nic nie zmienią jak się sporadycznie zagląda do swojej drużyny (grający Faried na ławce). W średnich trochę optymizmu bo jednak bardzo mała ilość rozegranych meczy. Lecz jeżeli Vins nie zacznie rotować składem (4 graczy do wywalenia) to wątpię żeby coś się zmieniło.

 

Ogólnie liga zrobiła nam się wyrównana i nadal często zamieniamy się miejscami. Może trochę za bardzo uciekł LGW CLIQUE i Seagull Hunters w średnich, ale tak koło 10 drużyn ma szansę włączyć się do walki o awans (mam nadzieję bo jestem jednym z ostatnich).

 

Zaczyna się grudzień, więc nie wiem czy podsumowania nie zmienią się w co dwutygodniowe, bo pracuję w handlu i mam mniej czasu niż zwykle, a to pisanie jakoś się wydłuża, a nie skraca. Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela na średnich na 1 grudzień:

 

post-2747-0-20887200-1448985796_thumb.jpg

 

Kolejny dobry opis Lew.

 

U mnie co ciekawe podskoczyłem o 1 pkt na FG, mimo że chłopaki stawiają już kolejny blok z cegieł. Chętnie pozbęde się Arizy i Canaana to jakby ktoś szukał dużo trójek i steali. Noela jak nie było tak i dalej nie ma, Reggie Jackson gra w kratke i wciąż za mało asystuje, Oladipo gra z ławki (co akurat wyszło mu na dobre), a Brook Lopez robi dokładnie to na co liczyłem kupując go, czyli się nie łamie. Wyrównaną mamy ligę, trzeba to powiedzieć. Tylko Deryki jakoś dziwnie się zachowuje, zaczynając od draftu, poprzez nie dokonywaniu ruchów na FA ( w składzie ma może 4-5 graczy nadających się do systematycznego stawiania), kończąc na nie odpowiadaniu na propozycje (no chyba że to tylko u mnie). Co ciekawe Deryki loguje się systematycznie, ale wygląda to tak jakby ktoś kierował tą drużyną w zastępstwie czy jak, nie mam pojęcia, nie mniej nieciekawie wygląda tam sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.