Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zadowolony z draftu. Poszlo zgodnie z taktyka. Mial byc zbalansowany sklad i jest. Teraz tylko troche szczescia i zdrowia i powinno byc dobrze.

 

Marc Gasol 34$

Mialem budowac na braciach Gasol i Marka kupilem w dobrej cenie. Za to Pau byl juz za drogi.

Al Jefferson 35$

Kusil mnie Love za ta cene ale nie lubie zlamasow, Gasola 2 odpuscilem wiec potrzebowalem Pkt, zb, bl, wzialem Big Ala

Rudy Gay 24$

W miedzy czasie wpadl mi nie planowany Gay ale za ta cene grzech nie brac.

Brandon Knight 20$

Zakup zgodnie z planem daje pkt,3p,st,ast

Nic Batum 16$

Mial byc Oladipo ale poszed powyzej mojej wyceny, Nic powinien dac rade, typowy allround.

Tyreke Evans14$

Jak wyzej, typowy allround, oby kolana wytrzymaly

Ty Lawson 7$ :)

Kliknalem odruchowo, wpadl prezent. Thx

Jj Redick 10$

Wiadomo masa 3pkt. Pkt, mialem hajs to wzialem

Dieng 21 $

Potrzebowalem blk, kolega ostro podbijal ale kisilem hajs wlasnie po to

Leonard 12 $

Mial byc Ro Lo ale Alcograss wzial odwet za Dienga. Myers byl kolejny na liscie. Mam nadzieje ze pogra i utrzyma procenty dorzuci pare 3pkt

JJ 5$

Kolejny prezent na koniec, solidny grajek.

Reszta to

Bielica i Zeller za1$ jak nie wypala to na Fa i tyle

 

Ogolnie jest kim grac.

 

Pozdrawiam i good luck.

Edytowane przez Tocheck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa Strona

3.Kevin Durant (OKC - SF,PF) $72

19. Klay Thompson (GS - SG,SF) $47

25.Chris Bosh (Mia - PF,C) $33

92.Marco Belinelli (Sac - SG,SF) $3

113.Kristaps Porzingis (NY - PF) $2

114. Otto Porter (Was - SF) $10

115. Eric Gordon (NO - SG) $4

120.Andrew Bogut (GS - C) $7

126 Avery Bradley (Bos - PG,SG) $4

133.Emmanuel Mudiay (Den - PG) $4

141.C.J. McCollum (Por - PG,SG) $4

144.Mason Plumlee (Por - PF,C) $5

158.Aaron Gordon (Orl - PF) $3

 

Nie jestem zadowolony, wszystko wisieć będzie na zdrowiu Duranta, a w Roto uzależnienie od wyników jednego gracza to samobójstwo. Sam nie wiem też do końca dlaczego postawiłem na tylu młodych graczy, niezbyt to roztropne. powstała z tego jakaś ryzykowna mieszanka rekonwalescentów Durant,Bosh, Bradley i zółtodziobów Mudiay, Gordon, Porzingis...

Edytowane przez ptb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na podsumowanie.

 

1.     (21)     Brook Lopez (Bkn - C)     $30
2.     (23)     Nerlens Noel (Phi - PF,C)     $34
3.     (34)     Reggie Jackson (Det - PG,SG)     $28
4.     (47)     Victor Oladipo (Orl - PG,SG)     $34
5.     (50)     Trevor Ariza (Hou - SG,SF)     $26
6.     (58)     Tim Duncan (SA - PF,C)     $21
7.     (59)     Danilo Gallinari (Den - SF)     $19
8.     (102)     Anthony Morrow (OKC - SG,SF)     $1
9.     (128)     Trey Burke (Uta - PG)     $3
10.     (172)     Jose Calderon (NY - PG)     $1
11.     (182)     Brandan Wright (Mem - PF,C)     $1
12.     (187)     Tony Snell (Chi - SG,SF)     $1
13.     (192)     C.J. Miles (Ind - SG,SF)     $1

 

Draft oceniam na średni, bo o ile z początku szło w miare wszystko jak sobie planowałem tak wiele popsuła mi wysoka cena za P. Gasola którego niestety musiałem odpuścić, a bardzo chciałem go mieć. Ogólnie mam 6-7 zawodników których planowałem mieć, z tym że ceny za jakich ich kupiłem już nie są takie jak planowałem i troche przepłaciłem co dalej wpływało na decyzje. Graczy których chciałem mieć to B. Lopez, który zdrowy powinien dać sporo mojej drużynie, dalej Noel, który jest takim mini Davisem, wczorajsza linia w meczu ps 15/11/5/6/2 zapowiada ładne cyferki w przyszłości. Na pg padło na R. Jacksona, który będzie 1 opcją w młodym Detroit. Kolejni zawodnicy których chciałem mieć to Ariza i Gallo, czyli głównie trójki i w przypadku Arizy również sporo steali. Po wspomnianym nieudanym pozyskaniu Gasola musiałem szukać kogoś na C z dobrym FG, BLK, i REB wybór padł na solidnego Duncana, który kosztował znacznie mniej niż Hiszpan, więc pomyślałem sobie, że może będzie można kogoś konkretniejszego pozyskać i wyjść poza plany. I to był chyba błąd bo pojawił się Oladipo, który mam nadzieję pokaże ładne cyfry w tym sezonie, ale kosztował mnie dalej 2-3 niezłych graczy. Dalej już bez szału, asysty u mnie leżą więc mimo groszy w budżecie trzeba było szukać jakiegoś pg i tu za 3$ trafił się Burke i za 1$ Calderon, na cudy nie licze, ale może a nuż coś pokaże wspomniany Burke. Za to bardzo sie ciesze że udało sie pozyskać za 1$ B. Wrighta. Tak czy inaczej sporo roboty czeka na FA...

 

Podsumowując, w wersji optymistycznej:

- zdrowy Lopez no tak na 70 meczów - to top15

- R. Jackson jako młody lider i pierwsza opcja Detroit

- Nerlens Noel - kręci cyfry takie jak wczoraj w meczu preseason

- Oladipo kolejny młody lider zespołu, 20/5/5/1,5 w zasięgu ?

- Gallo gra to co w końcówce poprzedniego sezonu

- Duncan robi swoje d-d plus dorzuca z 2 blk na mecz

- nie życze tego M. Gasolowi, ale jakby tak miał jakąś kontuzje ? B. Wright time.

 

Powodzenia :smile:

Edytowane przez t3jlor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Może też coś powiem o swoim zespole. Miałem 2 taktyki: tankowanie FT oraz normalny draft. Tankowanie FT szybko wybił mi z głowy GLTEAM wybierając Andre Drummond za 40$ (tak naprawdę nic z tym dalej nie zrobił a FT ma przedostatnie – można było wziąć  DeAndre Jordan za darmo).

 

Normalny draft poszedł częściowo po mojej myśli. Miałem wziąć 3 zawodników za 40$ ale każdy z innej pozycji. Wybrałem 3XPF. Na szczęście każdy z nich jest inny. Jeden daje bloki i trochę trójek, drugi daje extra asysty jak na swoją pozycje a trzeci jest solidny.

 

Następnie Mo Williams – myślę, że będzie dobrze do stycznia, Kobe dobra cena jak będzie grał (jak nie będzie to dużo nie stracę)

 

No i steale D. Green,  K. Walker są więcej warci oraz KAT za 14$ też mały steal. Szkoda mi Batuma bo poszedł za 16$ a ja bym dał nawet 24$ ale kasy nie było.

 

W tym momencie spojrzałem na moje FG i się przeraziłem więc wziąłem kolejnych ceglarzy  J.R. Smith oraz Brandon Jennings (po 4$) – nie jest źle.

 

Reszta za dolara to co NINJA podpowiadała (wg nich są warci średnio 6$ - zobaczymy).

 

Ogólnie jestem zadowolony – zobaczymy co sezon pokaże.

 

Jestem ciekaw co pokaże taktyka Fighting Irish - najlepsze projekcje (z wielką przewagą nad drugim). 10 zawodników z pierwszej setki , żadnego z pierwszej trzydziestki.

 

 

Jackoso Kostoso Team

 

Budget

 

$200

 

1.(24) Serge Ibaka (OKC - PF,C) $44

 

2.(26) Blake Griffin (LAC - PF,C) $42

 

3.(29) LaMarcus Aldridge (SA - PF,C) $41

 

4.(35) Mo Williams (Cle - PG,SG) $3

 

5.(53) Kobe Bryant (LAL - SG,SF) $14

 

6.(65) Danny Green (SA - SG,SF) $17

 

7. (66) Kemba Walker (Cha - PG) $14

 

8. (68) Karl-Anthony Towns (Min - C) $14

 

9. (87) J.R. Smith (Cle - SG,SF) $4

 

10. (123) Brandon Jennings (Det - PG) $4

 

11. (150) Ben McLemore (Sac - SG) $1

 

12. (163) P.J. Tucker (Pho - SG,SF) $1

 

13. (175) Jeff Green (Mem - SG,SF) $1

 

Unused $0

Edytowane przez Jackoso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Anthony Davis (NO - PF,C) $85

44. Eric Bledsoe (Pho - PG,SG) $29

75. Terrence Jones (Hou - SF,PF) $13

40. Kyle Korver (Atl - SG,SF) $19

38. Jonas Valanciunas (Tor - C) $17

32. Mike Conley (Mem - PG) $30

107. Manu Ginobili (SA - SG,SF) $1

189. Steven Adams (OKC - C) $1

177. Rodney Hood (Uta - SG,SF) $1

184. Tiago Splitter (Atl - C) $1

165. Kosta Koufos (Sac - PF,C) $1

137. Nik Stauskas (Phi - SG) $1

122. Mario Hezonja (Orl - SG) $1

 

W sumie jestem zadowolony. Był to mój pierwszy draft, gdyż rok temu nie dotarłem. Nie miałem żadnych konkretnych założeniem, poza tym, że starałem się trzymać wycen, które dostałem od jednego z fantazowych wymiataczy. W rezultacie przepłaciłem tylko za Bledsoe, ale nie znowu jakoś okrutnie. Połasiłem się na T. Jonesa za 13$ i potem nie miałem już możliwości manewru, ale udało się jako tako obudować imo całkiem solidny core. Splittera wziął mi auto pick, bo zabrakło mi neta na parę minut, już w jego miejsce pobrałem Patty'go z SAS. Hezonja też raczej wyląduje na FA, chcę się przekonać ile minut rzeczywiście dostanie na początku. Kluczem do udanego sezonu będzie zdrowi AD, Bledsoe i T. Jonesa o resztę jestem raczej spokojny.

 

dzięki za fajny draft i powodzenia wszystkim!

 

edit: sorrka, że picki nie w kolejności, ale nie mam czasu się z tym bawić

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Round Pick Player Position 1. (30) DeAndre Jordan C 2. (41) Gordon Hayward SG,SF 3. (42) Kyle Lowry PG 4. (43) Pau Gasol PF,C 5. (51) Dwight Howard PF,C 6. (63) Isaiah Thomas PG 7. (72) Roy Hibbert C 8. (74) Chandler Parsons SF,PF 9. (117) Kentavious Caldwell-Pope SG 10. (143) Jeremy Lin PG,SG 11. (176) Evan Turner SG,SF 12. (183) Willie Cauley-Stein C 13. (188) Clint Capela PF,C

 

Myślę,że udało mi się w tym roku zbudować solidną ekipę i mam nadzieję,że w końcu wywalczę upragniony awans :redface-new: 

Draft raczej szedł po mojej myśli,chociaż kilku grajków musiałem odpuścić: Oladipo,Marc Gasol. Przyczaiłem się i wyrwałem DeAndre za 26!!! Do tej pory w to nie mogę uwierzyć!!! :-)  Później 3 szybkie picki (Hayward,Lowry,Gasol) i miałem już niezły trzon do walki. Paua myślałem,że wyrwę trochę taniej,ale kolega trochę mi popsuł plany. Na szczęście zaoszczędziłem na Jordanie więc zaszalałem  :redface-new: Potem Howard (oby zdrówko dopisało) Isaiah Thomas,Hibbert ,Parsons i kasa się skończyła.Musiałem patrzeć jak mi sprzątacie min. Beala,Randolpha,Redicka i Collisona w dobrych cenach a to bolało. Cieszę się za to z Clinta Capeli bo mam zabezpieczenie na wypadek absencji wcześniej wspomnianego Howarda. Myślę,że powalczę z czołówką,ale jak będzie to pokaże sezon.

 

Przed nami pół roku dobrej zabawy!!! :nevreness:

 

Powodzenia Panowie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (5)Hassan Whiteside C
2. (8)Jimmy Butler SG,SF
3. (56)Nikola Mirotic SF,PF
4. (64)Elfrid Payton PG
5. (80)Khris Middleton SG,SF
6. (83)D'Angelo Russell PG
7. (85)Zach Randolph PF,C
8. (86)Bradley Beal SG
9. (90)Andrew Wiggins SG,SF
10. (99)Derrick Rose PG
11. (100)David Lee PF,C
12. (145)Derrick Williams SF,PF
13. (152)Jeremy Lamb SG,SF

 

W tym sezonie postawiłem na graczy młodych, w nowych teamach lub po kontuzjach, więc raczej same zagadki, ale o dużym potencjale. Liczę na solidnego Whiteside, Randopha i Mirotica pod koszem, na dobrą formę Wigginsa i Beala. Payton i Russell mają zapewnić asysty. Największe nadzieję podkładam w zdrowiu i powrotu do dobrej gry Rose i Davida Lee, mogą dać naprawdę dobre numery.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na uboczu, jeżeli są jeszcze chętni to zwolniło się miejsce na sznurowadlo.pl w lidze budżetowej roto. W ciągu kilku dni utworzono 3 równorzędne ligi po 12 zespołów, w których występuje wielu graczy z e-nba.pl. Zapraszam pod tym linkiem:

http://sznurowadlo.pl/viewtopic.php?f=61&t=291&st=0&sk=t&sd=a

Draft 27.10 o godzinie 22:00.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ kiedy będą projekcje? :smile:

Jak lubisz czytac moje bledy to moga byc dzisiaj ;-)

 

Tzn sprobuje swoje tradycyjne wrozenie z arkuszy...

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze itp itd [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!] plus pominalem srodek tabeli bo jest najnudniejszy do opisywania ;-)

 

Rowniez w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu na dzisiaj w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac elementy, ktore nie wyszly.

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajma ostatnie miejsca.

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na zajecie miejsca w Top5, a wiec i awans, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

GLTeam [ladnie zatankowane FT% bez innych slabych stron, IMO faworyt ligi, wiec gratki!]

BudzistowoCityThunde [wszechstronna druzyna choc braki w trudnych kategoriach, ale jesli zdrowie pozwoli...]

LGW CLIQUE [nie do konca udany punt FT%, ale zakladajac korekte, a wiec sprzedanie wysokiego za niskiego...]

Fighting Irish [klasyczna solidnosc glebokiej druzyny, tylko przechwyty slabe]

 

Druzyny, ktore nie odstaja za mocno od w/w, ale wg mnie wiecej zalezy od sprzyjajacych okolicznosci i nie chcialem miec pol ligi jako contenderow [takze nazwijmy to gorne rejony srodka tabeli]...

LBS Blooper$ [za duzo blokow, poza tym mocny fundament, wiec kluczowe beda uzupelnienia drugiej polowy skladu]

Funk Volume [mocny fundament, wiec kluczowe beda uzupelnienia drugiej polowy skladu]

BC Dzidzia [tylko bloki i straty slabe, nie za duzo ryzyka zdrowotnego?]

 

 

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

Seagull Hunters [chyba za duzo kasy na obwod bo 3 slabe kategorie, wazna data powrotu Irvinga]

Alkograss Nałogowo [slaby bilans kategorii, overkill w asystach i przechwytach, za malo pewnych wysokich]

Deryki [wydane tylko 174$? Co tu sie stalo? Bo wyszla strasznie plytka druzyna...]

WASSUP [fundament z automatu ujdzie, ale wg mnie slabo wydane pozostale 50$]

 

Generalnie wg mnie wyszedl Wam fajny rozklad talentu w lidze bo poza jedna druzyna na gorze i kilkoma na dole mozna argumentowac, ze jest jeden wielki srodek. Wiadomo, ze tak nie wyjdzie, ale na dzisiaj wydaje mi sie, ze macie nietypowo dluga liste druzyn, ktore opisalem z szansami na awans ;-)

 

A Wy jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie oddam lebrona + kazdego procz smarta pg goberta i draymonda w zamian za dwoch rownych solidniakow

W sumie sama koncepcja trejdu nie jest zaskakujaca jak sie spojrzy na to ogloszenie...

 

ale to nie jest istotne Ronnie, możesz sobie klepać nawet Rondo za Westrbrooka, a my mamy prawo to zablokować

To brzmi jakby mozna bylo ot tak sobie wetowac bo sie ma ochote, a nie przez jakies uzasadnienie.

W tym przypadku wg mnie bylo ono dobre bo...

 

chcialem miec dwoch solidnych za lebrona, trace asysty i pkty, zyskuje straty i zbiorki, fg% i ft% na podobnym poziomie...

Tracisz tez trojki i duzo przechwytow, ktorych jakos nie uwzgledniles na tej liscie.

 

Wg mnie najbardziej kontrowersyjne w tym trejdzie jest, ze na wszystkich draftach dzielila ich duza roznica w wycenie i informacje od tamtego czasu tylko zwiekszyly ta przepasc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.