Skocz do zawartości

Zbieranie drewna na ognisko dobiega końca


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już się wypowiadałem na temat all-nba teamów - a wyliczenia hirka tylko mnie upewniają w tym, że tegoroczne nagordy to w większości kpina z zawodowców ;)

 

I tak dodatkowo - wg. ESPN

 

http://www.realgm.com/src_wiretap_archi ... next_week/

 

Czyli jednak wszystko już raczej przesądzane ;) Jestem bardzo ciekawy rozkładu głosów na poszczególnych graczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie sprawa jest prosta, to ma być piątka najlepszych zawodnikow RS. Z całym szacunkiem dla Amare i jego imponującego powrotu, ale on na tę piatkę raczej nie zasłużył. Przesunięcie Duncana na C nie byłoby żadnym nadużyciem a wtedy znalazłoby się miejsce dla LeBrona i mieli byśmy chyba optymalną piątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowitzki zostanie MVP - wedlug mnie glownie z ilosc wygranych Dallas w RS i to ze Nash juz w poprzednich 2 latach otrzymal to wyroznienie :)

 

Dla mnie przy wyborze MVP nie powinno sie patrzec tylko na suche statystyki, ale na to jaki wplyw dana osoba ma na swoj zespol. Niestety Dirk nie jest prawdziwym liderem druzyny, nie umie pociagnac teamu za soba, gdy mu slabiej idzie, co zreszta pokazala rywalizacja z GSW w playoff.

Ja bym wybral Nasha chyab glosujacy patrzyli tez na wyniki z ostatnich 2 lat kto dostal MVP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak się nie zrozumieliśmy to tylko to Karl

Ale to, że poprowadził swoich do 4 miejsca w silnej konferencji zachodniej, był 4 chyba zbierającym i więcej rzucał punktów od Chrisa. Na dodatek na świetnym procencie

Pudło. W RS Bosh miał 23 pkt a Boozer 21. Ogólnie dzieli ich minimalnie powyżej 1,5 pkt na mecz jak pamiętam, ale skłamałeś, jednak Chris rzuca więcej(Na gorszym procencie, ale myślę że do 50% też nie można się doczepić. :) )

 

EDIT

Do MVP ustosunkuje się po oficjalnych wynikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colangelo GM Roku.

 

Też chyba bez sensacji. Po tym jak Bryan dołączył do Raptors w lutym 2006 z miejsca stała się to inna drużyna. Ten człowiek nie popełnia błędów a jego posunięcia to same trafne ruchy(no może oprócz zatryzmania Mitchella) nawet lekki niewypał z Jonesem udało mu się świetnie naprawić, choć tutaj też Sam za mało nim grał w konswekewncji czego spadła jego dobra forma. A do wyboru nr 1 nie ma też co sie za bardzo czepiac, a tak wielu narzekało. Ten koleś ma nosa i będzie z niego pożytek. Nie będe się rozpisywał, bo wszystko jest jasne, nie ma lepszego kandydata, wielokrotnie pisałem o jeog dobrych ruchach, więc jak ktoś będzie miał inne zdanie to ew. wdam się w dyskusje, a na razie tak krótko.

 

aaa Bryan wygrał zdecydowaine zgarniając 20 z 45 głosów. Drugi kolo z Rockets z ledwie 9.

GO BRYAN!

Offseason ot jego czas więc może znowu ujżymy go na szczycie tej drabinki bo zachwyca swoim wyczuciem i mądrością.

Można się jescze w sumie doczepić tego jaki styl prezentuje zespól i jakich do tego sprowadza zawodników tj strasznie zapatroznych w atak, no ale z drugiej strony zaprowadził Raps od zera od bohetera, wprowadził do Po choc wczesniej byli ogonem ligi it o z 3 seedu, a przecież jakoś musi uczynić zespól atrakcyjniejszym, a nic tak nie przyciąga do miasta jak sukcesy, tym baridzej slabo atrakcyjnego patrzac ze Poza USA dla koszykarzy NBA, może więc niedługo pójdziemy w zupełnie innym stylu, może to tylko być jedna z dróg do późniejszego sukcesu jako kompletny zespól, trzeba przyznać że chyba najkrótsza.

 

Sorry za tka chaotycznego posta, ale wlasnie odchodze od kompa i tylko tego newsa przeczytałęm. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się potwierdziło!

DIRK NOWITZKI MVP SEZONU 2006/2007!

 

Wielu z was czekało na to no to macie :wink: Otrzymał 1138 głosów (83 pierwsze miejsca z 129)

 

Drugi jest Steve Nash - 1013 (44 miejsca pierwsze)

Trzeci Kobe Bryant - 521 punktów (2 miejsca)

Czwarty Tim Duncan - 286 punktów

Piąty LeBron James - 183 punktów

 

No to co o tym sądzicie? Ja myślę, że zaslużenie i tyle 8)

 

 

aha z http://www.nba.com/news/dirkmvp_2007.html

 

no i przewaga taka sobie punktowo, ale dużo w pierwszych miejscach dostał DIRK, tym samym jest pierwszym Europejczykiem w historii NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także krótko, ale tylko dwóch kandydatów:

MVP Dirk, Kobe

MIP Kevin Martin, Monta Ellis

6th Man Barbosa, Stachouse

DPOTY Camby, Okafor

ROTY Bargnani, Roy

COTY Mitchell, Avery

EOTY COLANGELO !!!

Czemu mi tak dobrze nie idzie w totku ;)

 

Swoją drogą za RS Dirkowi się należało. Od połowy sezonu był wyróżniającą się postacią ligi. Nie został strzelcem ligi, ale jego wkład był bardzo duży. Świetny sezon, zasłużona nagroda, ale i niestety pech lub bezradność w play off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIRK! Ja jestem za. Zgadzam sie z tym wyborem. Dirk chcecie czy nie jest liderem zespołu który osiągnął jeden z lepszych bilansów ostatnich lat, 67 wins nie chodzi po drodze, a trzeba pamiętać że gdyby nie start 0-4 a chociaz jedno zwycięstwo przy tym fatalnym początku byłoby jeszcze okazalej. Ale odliczając te 4 mecze to wychodzi 67 zwycięstw na poźniejsze 78 gier!!! Moim zdaniem jedna słaba seria w Po nie przekreśla Dirka w kontekście tej nagrody, tym bardziej że jest ona wyróznieniem za sezon regularny a nie postseason i dobrze ze głosy oddawane są wcześniej żeby się nie sugerowano. Novik dał dupy w serii w GSW, ale raz że nie ma to znaczenia a dwa nie było to do końca z jego winy, spora jest również część po stronie AJ, który nie odrobił pracy domowej z ubiegłorocznej serii z Heat i dalej na clutch ma tylko jedno rozwiązanie, kozłowanie Terry'ego, ew. zasłona i rzut, nie umie wyprowadzić tych co powinien na pozycje. Nowitzki to dalej lider Dallas, sporo robi na tabliach, nie jest już takim mięczakiem od przepchnięcia przy zbiórce, no i w ataku nie zawodził do czasów Po, a to się przecież do tej nagrody nie liczy. Jeżeli chodzi o bezpośrednie porównanie obu zawodników to statystycznie i defensywnie wypada podobnie, a bilans Dallas jest o 6 gier wyższy. Owszem wielu mówi że Novik to jeden z wielu ale skoro bryluje zespól skrajine zespołowy to daje się dla jej lidera, a Nash chcial czy nie chciał jest rozgrywającym więc wymaga się od niego by był siłą napędową i wszędzie było go pełno.

 

Wiem że to nagroda za jeden RS. nash mógł ją dostać, ale pewnie wielu sugerowało się tym, że dostał 2 razy z rzędu wcześniej a wybicie go na szczyty ponad wszystkie gwiazdy tej ligi w momencie gdy kolega nie zaznał smaku Finałów, nie żadnego tytułu, nie jest żadnym dominatorem, wielu nie wskazałoby nawet na niego jako na najlepszego zawodnika w lidze jest mimo wszystko ine na miejscu. Nikt w historii tego ine zrobił,a mialoby to przypaść osobie o ktorej inkt nawet nie myśli że jest nawet njalpesza w historii ligi, ba nawet we włąsnym dziesięcioleci mało kto powie że jest the best i to wokół niego budowałoby swój przyszly zespól bo jest dominatorem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Bardzo dobrze sie stało, z resztą przewaga Dirka pokazuje, że po prostu zasłużył na tę nagrodę i tyle. Zapewne gdyby grał on cały czas w Po to nikt nawet by się nie zająknął, że nieuczciwa nagroda, a tak to wiele osób nazywa to kabaretem czy coś w tym stylu.

 

Za co otrzymuje się tę nagrodę jest jasno określone - za sezon zasadniczy, według mnie Nowitzki był po prostu najlepszym graczem zdecydowanie najlepszej ekipy w NBA, poza tym jest on jedną z największych gwiazd tej ligi. Dla mnie ta nagroda jest dużo bardziej zasłużona niż rok temu dla Nasha. Szkoda, przede wszystkim dla Niemca, że tak szybko odpadł z PO i tak fatalnie w nim grał, ale teraz już nic na to nie poradzi. Zapewne będzie chciał za rok się zrehabilitować.

Aha, dzięki Bogu, że nie muszę wymieniać Nasha obok Birda czy Russela, bo tego bym nie zdzierżył. :? :wink:

 

Co do Kobe'ego to po prostu to głosowanie także pokazuje, że Kobe jest fenomenalnym koszykarzem i chyba najlepszym graczem w lidze. Lakers grają/grali bardzo źle, zajmują siódme miejsce na Zachodzie, a Kobe jest trzeci w głosowaniu. Mam nadzieję, że doczekam się w bliskiej przyszłości lepszej ekipy w Lakers, a wtedy zapewne kolejne MVP dla Bryanta byłyby tylko formalnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.