Skocz do zawartości

Zbieranie drewna na ognisko dobiega końca


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

1. Fajnie że takie emocje w tym temacie bo mimo prestiżu MVP to moja ulubiona nagroda w Lidze ( poza Misiem). I tu wypada sie zgodzić z Wami wieloma ze system głosów jest do dupy lub sama jakość głosów.

 

o ile mogę sie zgodzić że Camby dostał nagrodę zasłużenie ( piszę to trzeźwy jako fan Timma) to przewaga jaką miał Marcus i drugie miejsce BB ( niezły sezon ale bez przesady tim wyżej) KATASTROFA!!!

Róznica powinna byc minimalna a nie kosmiczna..

 

2. Mimo nagrody dla MC uważam Tima za lepszego obrońcę. Dlaczego?

a) Efekty zespołowe - wybaczcie ale nie można rozbijąć krycia 1:1 od srednich traconych punktów zespołu, rozumiem koncepcje gry zespołów np. że Suns na obronie się nie skupiają ale system gry zespołowej to system całościowy i równocześnie indywidualny....Rip np. był słabym obrońcą ale Pistons potrafili to ukryć w systemie i procentowało tu posiadanie Afro i Sheeda równocześnie.

Nugetts mają podobny duet podkoszowy, AI jest szybki w D a jednak statystycznie zespołowo ponad 100 tracone to koszmar

 

B) Tim jest lepszym obroncą ale mu takim na parkiecie być nie można

brzmi dziwnie ale tłumaczę..obok Olajuwana Pippena i Robinsona jest to następna gwiazda pierwszego formatu która ofensywę ogranicza aby działać defensywnie ale są granice dobrego smaku i trzeba iść na kompromis...jak sobie wyobrażacie funkcjonowanie SAS w ofensywie jakby Pop kazał zajechać się timmiemu w D :?:

Camby to gracz w cieniu duetu w O więc w 100% poświęca się w D a timmy MUSI znależć złoty środek pomiędzy byciem podtawa ataku i obrony. Jest to wiele trudniejsze no ale widzę głosujących to nie przekonało

 

c) głosy te "sanantoniowate" rozłożyły się na dwóch graczy stąd roznica

d) ale nie mozna argumentować że Camby jest słaby w d bo TD kryje Nene :!: po prostu gabaryty i styl gry jest tu bardziej pasujący! i tu właśnie widać brak masy mięsa na C w SAS bo wtedy wymuszona zmiana krycia i lzejszy chudszy Marcus byłby przepychany przez TD...no ale SAS nie maja miecha aby zajechac Nene!!!!

 

e) IMO w D przy rozwoju małych Duncan pozwolił sobie na więcej poprzez spokój po drugiej części boiska, jest wyjatkowym graczem w D ( lepszym w konkursie in history od Malona i Barkleya stąd zostanie pewnie tym no1 PF) a jednak nagrody nie zgarnął? życie.........

 

PS. jest jeszcze jeden aspekt: Bruce Bowen

proszę was nie przesadzajcie że jest on cienki a tylko poluje żeby kogoś narazić na kontuzje. to nie prawda!

dodatkowo zmiany przepisów w większym stopniu chronią "małych" co wiedzą haterzy LBJ czy Wade'a i tu trudniej coś ugrać w D gdy daje się "przepisową" zbyt duża przewagę gracza z piłką. łatwiej gwizdkowym jest chronić niż krzywdzić tegi z piłką więc docenić BB trzeba bo broni KB TMG LBJ i Novickiego a i za AI polata naprawdę dobrze to są bogowie ofensywy.......

 

przykre że tim nagrody nie dostał ale i nie angazował się w 100% w D bo jako gwiazdor nie mógł. Nie można go poswięcać i wrzucac na coraz to twardsze kupy mięsa. w SAS znaleziono złoty srodek i mają najlepszą D w lidze a zasługa w głownej mierze jest TD. Nie starczyło to do statuetki trudno

 

Marcusa zawsze lubiłem więc szczerze gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan jest fundamentem najlepszej obrony w NBA, Camby tej, która była w dole stawki (więcej drużyn lepiej broniło od Denver niż gorzej). Zdecydowanie punkt dla Tima. :Wink:

Tyle, że trzeba tez wziąć pod uwagę resztę zespołu, przypominam tylko, że w Spurs gra też Bowen, drugi w głosowaniu na DPOTY, z reszta w Spurs większość graczy wie co to obrona, natomiast popatrz na Nuggets, Iverson - sam wiesz, Melo, który też za bardzo sie w tym elemencie nie wyróżnia, poza tym przypomnij sobie, że Nuggets jakieś 15 meczów mieli duet obronców składający się z Iversona i Boykinsa - tytani defensywy, nie sądzisz Kily ? :wink: Także według mnie remis. :)

 

Tu się grubo mylisz, bo ciągle próbujesz pokazać, że Duncan nie jest dobry w obronie z pomocy. Jeśli tego nie widziałes na meczach, to wytłumacz, dlaczego zrobił 2,4 bpg (bardzo dobra liczba i TOP 5 ligi), no i dlaczego mając do pomocy pod koszem takich wesołków jak Elson mimo to utrzymywał obronę na 1 miejscu w NBA, a zwłaszcza obronę pod koszem.

Powtarzam cały czas, że Duncan to dobry obrońca, ale bez jaj Kily, obrona Spurs to nie tylko on i to nie tylko on utrzymywał te obrona na miejscy numer 1 w lidze, na pewno skoro Duncan jest tak świetny w obronie z pomocy to miałby z pięć bloków na mecz :wink:, tyle tylko ,że rzadko miał okazje bo przeciwnicy Spurs tak rzadko wchodzili pod kosz, a to za sprawa backcourtu Spurs. :wink:

A tak zupełnie poważnie, to gdyby Duncan dostał te nagrodę, to ja nie byłbym oburzony czy coś w tym stylu, ale nie widze po prostu żadnego błędy w daniu jej Cambymanowi i to, że gra on w słabej obronnie ekipie nie może zamazywać obrazu jego rzeczywistych umiejętności w D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że trzeba tez wziąć pod uwagę resztę zespołu, przypominam tylko, że w Spurs gra też Bowen, drugi w głosowaniu na DPOTY, z reszta w Spurs większość graczy wie co to obrona, natomiast popatrz na Nuggets, Iverson - sam wiesz, Melo, który też za bardzo sie w tym elemencie nie wyróżnia, poza tym przypomnij sobie, że Nuggets jakieś 15 meczów mieli duet obronców składający się z Iversona i Boykinsa - tytani defensywy, nie sądzisz Kily ? :wink: Także według mnie remis. :)

Zdecydowanie zgadza się, że posiadanie takich gości, którzy w obronie umieją tylko przechwycić piłkę i Karla na ławce nie pomaga, ale tu chodzi i przełożenie własnych umiejętności na jakość obrony swojego zespołu. To zawsze się liczyło i tu Duncan wypada lepiej.

 

Ale chyba czas zakończyć tę dyskusję. Ja w obronie wolę zdecydowanie Tima i szkoda mi, że prawdopodobnie najlepszy PF w historii nie będzie miał tej nargodę mimo wszelkich ku temu danych. No ale nie musimy się zgadzać. ;)

 

Tymczasem mamy dwie pierwsze piątki defensorów:

 

1st: Bryant, Bell - Bowen, Duncan - Camby

2nd: Kidd, Hinrich - Prince, Garnett - Wallace

 

http://www.insidehoops.com/history-all- ... eams.shtml

 

Nie ma się co rozpisywać. Danie Kobe'ego do pierwszej piątki drugi rok z rzędu to kpina i chyba nawet najbardziej zagorzali fani Lakers przyznają mi rację. Nikogo z Cavs ani z Rockets. Brak Battiera, Hughesa, Artesta, Mariona, G-Force'a, O'Neala, Smitha, Chandlera. Trochę dużo naprawdę porządnych obrońców się nie załapało kosztem obrońców IMO gorszych. Ale w tych Awards mnie nic już nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Bryant w pierwszej piątce obrońców kolejny przykład jak defensywa w tej lidze schodzi na psy. Kobe absolutnie nie był w tym sezonie defensorem na miarę pierwszej piątki ligi, ta operacja kolana go zdecydowanie cofnęła w tym elemencie jedyne co i jakoś może tłumaczyć ten wybór jak i Bella to po prostu brak dobrych defensywnie guardów, jest ich niewielu, najlepszy obwodowy defensor moim zdaniem w tym roku czyli Battier to SF, Prince podobnie, Wallace i Artest to samo a na skrzydłach już jednak konkurencja większa.

 

Bell też moim zdaniem nie zasługuje straszny flopper, który z tego co zauważyłem w zdecydowanej większości meczów nie gra nawet w połowie z taką intensywnością w obronie jak wtedy kiedy gra przeciwko Bryantowi. Kirka bym zdecydowanie wstawił za jednego z nich skoro pozostali defensorzy to wszystko skrzydlowi, ale Kidda już również nie bida z nędzą jeśli chodzi o defensorów wśród obrońców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba się zgodzić, co jak co, ale w tym sezonie Kobe zdecydowanie nie zasłużył na tę pierwszą piątkę. No ale w tej lidze dużo dostaje się za zasługi, nazwisko itp.. problem polega że to piątka NAJLEPSZYCH obrońców a nie takich którzy to od czasu do czasu pokażą tego typu obronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rtzeba przyznac ze typy do all-d-team dosyc ... komiczne? O ile Duncan, Camby - tu sie zgadzam, Bowen - no niech bedzie ze tez, to

Bell i Kobe - :lol: No było kilku o wiele bardziej zasługujących moim zdaniem na ta nagrode - chocby Ben Wallace, ktory mimo ze cyferki mial blade to zapierdzielal w D jak tylko portafił - na DPOTY to nie było, ale do pierwszej 5 powinien sie zalapc. No ale zdaje sie ze glosujacy faktycznie poszli w tym roku na nazwiska i cyferki, wiec nie ma co sie dziwic - szkoda ze nie umiescili Josha :D W blokach przeciez chlopak swietny jest :D

 

Razie mnie tez brak JO - zeby taki Kobe, którego połowa szybszych guardów mijała jak chciała był w top5 defensorow, a O'Neal'a zabrakło nawet w seconde team ... No smieszna sprawa.

 

Nie ma tez Okafora - fakt sporo nie grał, ale d-team to nie jest nagroda tak elitarna jak DPOTY, wiec mogliby go jakos powazniej potraktowac ... No ale co zrobic :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1st: Bryant, Bell - Bowen, Duncan - Camby

2nd: Kidd, Hinrich - Prince, Garnett - Wallace

Dobry żart, jutro pewnie pojawi się że to joke i dadzą prawdziwe piątki. ;)

 

Nie wiem co robi tutaj Bryant i Bell. Szczególnei o to bym się czepiał w pierwszym skłądzie. Bell to przeciez flooper który opeira swoja D na tym czy w dobrym momencie sie przewróci lekko dotknięty a Kobe to zdecydowanie nie ta sama klasa, nawet ta co kiedyś. W tym sezonie nie ma wątpliwości ze dostał sie na wyrost i po częsci za opinie gwiazdy która często mocno angażuje się w obronie. Prawdę mowiąć nie liczyłęm ze załapie się nawet do second a first to sensacja w moim oku i zdecydowane wypaczenie.. Ja bym wstawił Hughesa i nagiął trochę G-Force bo to taki SG/SF i wtedy pierwsza piątka prezentowałaby sie zupełnie inaczej.

No i fajnie że wybrlai Kidda mimo upływających lat. :) Jest wolniejszy, nie radzi sobie tak z szybkim ale dalej jest ceniony w środowisku, znają jego wartość i uważają za czołówkę, to cieszy, patrząc jak Jason czasami musi troszkę zejść z tonu pełnej walki ze względu na wiek, jak zdażało się w RS bo wiadomo że w Po nie ma na to miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech fani Cavs :? przecież wstawienie Hughesa w miejsce Bryanta to w żadnym wypadku nie byłby wybór lepszego obrońcy i tak jak krytykowane jest wybranie Bryanta tak słusznie byłoby również krytykowane wybranie gracza Cleveland po prostu nie ma wielu dobrych defensorów wśród guardów za to wśród skrzydłowych jest tłok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nalezy zwrocic uwage na to, ze Hughes opuscil 12 meczy w sezonie regularnym. Bell jedynie 4, dla porownania Bryant 5, Duncan 2, a Bowen z kolei zadnego. Camby, tez zagral 70 to racja ale w jego wypadku wybor byl niekwestionowany.

 

Mysle, ze przy wybieraniu tych piatek ten czynnik odgrywa dosc istotna role. Im wiecej meczy tym wieksze spojrzenie i odwzorowanie klasy obroncy. Radze nad tym pomyslec.

 

A Bella, sobie flooperem mozecie nazywac, ale sam Kobe przyznaje, ze najciezej mu sie gra jeden na jeden wlasnie przeciwko niemu. Dlaczego? Bo jeszcze nigdy mu nie odpuscil i broni do samego konca, nawet gdy on go mija. Niewielu zawodnikow w NBA tak robi. Dlatego Kobe ma za to do niego spory szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bella, sobie flooperem mozecie nazywac, ale sam Kobe przyznaje, ze najciezej mu sie gra jeden na jeden wlasnie przeciwko niemu. Dlaczego? Bo jeszcze nigdy mu nie odpuscil i broni do samego konca, nawet gdy on go mija. Niewielu zawodnikow w NBA tak robi. Dlatego Kobe ma za to do niego spory szacunek.

Kobe nigdy nie powiedział, że najciężej się mu gra przeciwko Bellowi tylko przeciwko Bowenowi chociaż tak naprawdę powinien mówić raczej, że przeciwko Battierowi.

 

Nie bierzesz odnośnie Bella pod uwagę tego co pisałem on się tak strasznie spina na Bryanta nawet fani Suns często go za to krytykują i piszą jak beznadziejnie broni w większości meczów, ale nie przeciwko Bryantowi.

Samą gadką Bryanta też bym się specjalnie nie przejmował wiele z tej gadaniny jest pod publiczkę, zresztą nie tylko jego wcześniej mówił o Bellu, że jest flopperem i może zdobywać punktować przeciwko niemu kiedy tylko chce w tym sezonie zaczął go bardziej chwalić i mówił to co napisałeś poza fragmentem, że przeciwko niemu gra mu się najciężej a co myśli naprawdę to cholera go wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van: Kobe nigdy nie powiedział, że najciężej się mu gra przeciwko Bellowi tylko przeciwko Bowenowi chociaż tak naprawdę powinien mówić raczej, że przeciwko Battierowi.

W tym wypadku statystyki statystykami, chodzi o to, bo nie wiem czy dobzre sie wyrazilem, ze kiedy Kobe przejdzie Bella ten naciska do konca, wywierajac presie i walczac do konca. Dlatego tak ciezko sie przeciwko niemu gra. A na Kobego sie chyba mobilizuje dodatkowo.

 

Samą gadką Bryanta też bym się specjalnie nie przejmował wiele z tej gadaniny jest pod publiczkę, zresztą nie tylko jego wcześniej mówił o Bellu, że jest flopperem i może zdobywać punktować przeciwko niemu kiedy tylko chce w tym sezonie zaczął go bardziej chwalić i mówił to co napisałeś poza fragmentem, że przeciwko niemu gra mu się najciężej a co myśli naprawdę to cholera go wie

Jasne, ze wszytko jest pod publike. Naprawde nie wiem, Van skad i co cie trzyma w takiej pewnosci co do tego, ale ja kiedy ogladam sobie te "najluzniejsze" wywiady i ich wypowiedzi to wcale nie wyglada na to, zeby robili cos pod publike. To sa zwykli ludzie i nie mozna oczekwiwac, ze wszystko to tylko maska. Zreszta juz chyba kiedys o tym rozmawialismy.

 

No tak to maislem na mysli. Moze ciezej pod tym wzgledem, ze naprawde nie odpuszcza i wywiera na nim te presje. Co do Bowena, zgoda, zreszat kto przeciwko niemu lubi grac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech fani Cavs :? przecież wstawienie Hughesa w miejsce Bryanta to w żadnym wypadku nie byłby wybór lepszego obrońcy i tak jak krytykowane jest wybranie Bryanta tak słusznie byłoby również krytykowane wybranie gracza Cleveland po prostu nie ma wielu dobrych defensorów wśród guardów za to wśród skrzydłowych jest tłok

Van nie zartuj sobie. Hughes przynajmniej stara sie w defense, a ponad polowa sukcesu jesli chodzi o dobrego obronce to zaangazowanie. Umiejetnosci mu na pewno nie brakuje. Pozatym to Cavs sa 4 defensywna sila w lidze, najlepsza pod wzgledem perimeter defense (Cavs zatrzymuja na najnizszym % w lidze rzuty za trzy przeciwnika). Po prostu nie wyobrazam sobie tego, ze ani jeden guard z Cleveland nie dostal chocby jednego glosu. Dla mnie to jest po prostu kpina. We wszelkich statystykach defensywnych pozycje 1-3 graja u nas pierwsze skrzypce i to glownie dzieki pozycja 1-3 jestesmy tak dobrym defensywnym zespolem. Oczywiscie system w Cavs takze ma ogromne znaczenie, ale zaden z naszych BigManow nie jest defensywna sila pod koszem i wszelkie statsy to udowadniaja.

 

Wyrozniaja kilkoma glosami Devina Harrisa, Josha Howarda, Denga, Kirilenko, Hamiltona... czym ustepuje im Hughes czy chociazby LeBron w tym roku?? Bo ja naprawde nie widze zadnej roznicy, a Cavs mimo brakow w postaci defensywnej sily pod koszem jaka maja np Mavs byli lepszym defensywnym zespolem w przeciagu calego roku. Wiec jak to jest w koncu? Czym sie trenerzy w ogole sugeruja? Bo na pewno nie PT, poniewaz chociazby Duhon dostal pare glosow a gral z lawki caly sezon prawie. Snow takze wiekszosc sezonu wchodzil z lawki, ale wystarczy obejrzec kilka meczy, jak chociazby ostatni Cleveland z Bobcats i doslownie wiekszosci z was by kopara opadla z wrazenia. Snow kryl caly sezon gosci wzrostu nawet 6'8 - 6'9. Wyobraza sobie ktos guarda 6'3 zeby caly sezon kryl zawodnikow o wiele wiekszych oraz ciezszych od niego? On sobie doskonale z tym radzil. Robil to w tak imponujacym stylu, ze nie wyobrazam sobie zeby Snowa nikt nie nagrodzil chociazby 1 punkcikiem.

 

Odniose sie do Jmyego teraz. Mowisz, ze Kobe masz szacunek do obrony Bella i ze tak sam mowi? Nie tak dawno, ponad rok temu dokladnie, czytalem jak to Kobe mowi ze dawno nie gral przeciwko tak dobremu obroncy jak Eric Snow i 'Snieg' w lidze jest aktualnie jednym z najtrudniejszych dla niego matchupow. Widac dzis juz nikt o tym nie pamieta, ale nie w tym rzecz. Rzecz w tym, ze Snow jest defensive stopperem, nie wazne czy ma kryc kogos na 1,2,3 czy 4 - gosc po prostu daje rade w imponujacym stylu, jego post defense jest moim zdaniem nr1 wsrod guardow w lidze. To bylo wciaz zbyt malo zeby dostac chociazby 1 glos jak widac.

 

Inna sprawa to w Cavs na Snowie wszystko sie nie konczy. Juz pomine, ze Gibson jest fenomenalnym obronca na szybkich guardow, a Sasha Pavlovic takze jest kolejnym dobrym obronca na dwojce (mial fenomalny wystep w ostatnim meczu vs KB w defensywie i ofensywie). Najbardziej mnie martwi, ze Hughes mimo, ze byl 2 sezony temu w 1st team defense, w tym roku nie dostal nawet glosu. Tamten rok przez kontuzje prawie w calosci opuscil, ale w tym gral okolo 70meczow, a mimo to nikt nawet na niego nie postawil. Nie wystarczylo nawet to, ze Cavs byli 4 sila w lidze, nie wystarczylo to, ze jest jednym z najlepszych obroncow na 2 w lidze, nie mam pojecia w czym ustepuje Bellowi czy Hamiltonowi i wciaz 0 glosow.

 

Kolejna zagadka to LeBron. Jak tak kiepski obronca jak LBJ rok temu mogl dostac 1 glos (??), a w tym roku, mimo ze zrobil kosmiczny progres i urosl do rangi dobrego obroncy, juz nie. Sam sie dziwie.

 

Dla mnie to jest wlasnie jeden z argumentow (Cavs) dlaczego te awardsy to kpina. To jest po prostu skandal i jestem zly dlaczego zaden z zawodnikow 4 obrony w lidze, nie dostal nawet jednego glosu. Wszystko wedlug mnie bazuje na reputacji, na niczym wiecej, swiadczy o tym chocby Kobe w 1st team. W samych Cleveland znajde dwoch guardow, ktorzy bardziej zasluzyli na glosy niz Kobe czy Bell. Tym bardziej, ze Kobe w glosowaniu na DPOY przez dziennikarzy dostal 1 vote, przez trenerow 20x tyle. Wiec o czym my w ogole rozmawiamy? Trenerzy chyba sobie zrobili spozniony zart aprilisowy. Mam wrazenie, ze nawet specjalnie sie oni nie przykladaja do oceny kto zasluguje bardziej na glos a kto nie. Po prostu bazuja na reputacji, pierwsze nazwisko, ktore im wpadnie do glowy dostaje glos i tyle. Tym bardziej, ze polowa tych coachow ma na glowie zblizajace sie PO a nie wybory do defensive teams.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryant was selected to the NBA All-Defensive team for a seventh time, a somewhat surprising development given his struggles in the defensive end for part of the season.

 

"Kobe's has improved his defense the second half of the season and we're happy that he made the first-team All-Defensive team," Jackson said. "But you've got to live up to that. That's really important. When he puts his mind up to the defense, he's done a great job for us.

 

"We've talked a lot about it, not being able to do the same things he's done in the past like steals, stopping guys or blocking shots in key situations like he's done when he was younger. We want him to get back and focus on that."

 

Mądre słowa Jacksona o tej nominacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Van tez nie wiem co masz do tego Hughesa. Naprawdę uważasz, że w tym sezonie Kobe Bryant bronił lepiej od niego? Hughes to jeden z lepszych przylepców w tej lidze, broni lepiej niż w sezonie 2004/05, w którym był w 1 piątce. To, że Cavs mają najlepszą obronę obwodową w NBA to w sporym stopniu właśnie jego zasługa. Zresztą to, że nikt z Cavs nie dostał nawet głosu to jest dość zabawna sytuacja.

 

Snowa bym tu nie widział z dwóch powodów. Raz, że gra dość mało, a dwa, że jest za wolny i dlatego kryje wyższych od siebie, którym dorównuje szybkością. Broni ich bardzo dobrze, ale często jednak braki wzrostu są widoczne i za łatwo przeciwko niemu tacy 2-metrowcy rzucają jumpshoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo uważam, że trochę za bardzo koncentrujecie się tylko na tych meczach, w których Bryant bronił słabo, ale nie tylko takie były, nie lubię statystyk więc nie chce się na nich specjalnie opierać, ale Hollinger, który go ewidentnie nie lubi aż się zdziwił, ze w tych jego statystycznych defensywnych wyliczeniach Bryant wypada tak dobrze. Wybór Bowena też jest w tej chwili na wyrost mało to razy był w tym sezonie objeżdżany :?: a o skrzydłowych lepszych od niego łatwiej niż o guardów lepszych od Bryanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór Bowena też jest w tej chwili na wyrost mało to razy był w tym sezonie objeżdżany :?:.

Tak, Bowen to też jest przykład jechania na opinii i są od niego lepsi defensywnie skrzydłowi, co zresztą potwierdzasz w dalszej części posta, co nie zmienia faktu, że Bryant tu również nie pasuje.

 

ROY - Rookie Of the Year, a to ci niespodzianka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.