Skocz do zawartości

Eurobasket 2015


steve

Rekomendowane odpowiedzi

Gasol w wiek 35 lat był zdrowy, poza momentami gdy miał kontuzje (2 runda PO vs Cavs)

 

Francja jako gospodarz, sądząc po grafiku planowała spotkać się z Hiszpanią z finale, niestety nad forma Serbii i średnia dyspozycja Hiszpanii w grupie sprawiła, że planowany finał był wcześniej. Gorbert to ciągle młody zawodnik, choć raczej będzie zawodnikiem typu Deandre Jordana niż jakimś wybitnym ofensywnym centrem.

 

Jestem ciekawy czy Gasol rozegra jeszcze jedno natchnione spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz. Wymyślasz coś, co nie miało miejsca, na podstawie bardzo wątpliwych przesłanek. Przez siedem lat nie było najmniejszych doniesień na temat jakichś niezgodności między tą dwójką, zarówno oficjalnych jak i nieoficjalnych, panowie akurat bardzo dobrze się dogadywali. 

 

 

Gasol w wieku 32 lat miał przewlekle problemy zdrowotne, w wieku 35 był zdrowy. Nie ma w tym nic wyjątkowego.

 

 

wymieniłem Ci prawdziwe powody

 

 

tak, na korzyść Gasola

 

ok, przekonałeś mnie

 

w pierwszym poście pisałem o toksynach, więc niech będzie że była to toksyczna miłość! (gdzie Kobe dominował a Pau był tym zdominowanym - coś jak Grey i jego dupa hihi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, Gobert siał spustoszenie na ostatnich mistrzostwach świata.

dokładnie i dotarli do półfinał przegrywając 5 pkt z serbią, na 17 sekund do końca przegrywali 2 pkt bo Heurtel przestrzelil osobistego, więc o co chodzi lukiemu z tym przereklamowaniem? w dodatku w odniesieniu do gospodarza, ja nie rozumiem i nie rozumiem. odpadli w polfinale wiec sa w top4 , czyli dla lukiego byli przereklamowani o jedna pozycje? W sumie jest mecz o 3 miejsce Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie i dotarli do półfinał przegrywając 5 pkt z serbią, na 17 sekund do końca przegrywali 2 pkt bo Heurtel przestrzelil osobistego, więc o co chodzi lukiemu z tym przereklamowaniem? w dodatku w odniesieniu do gospodarza, ja nie rozumiem i nie rozumiem. odpadli w polfinale wiec sa w top4 , czyli dla lukiego byli przereklamowani o jedna pozycje? W sumie jest mecz o 3 miejsce

Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Obecnie dla mnie top3 w Europie to:

1) Serbia

2) Hiszpania

3) Grecja

 

A tier niżej są: Francja, Litwa, Włochy. Nie wiem w jakiej kolejności.

 

Niedawno jeszcze Turcja i Rosja były uważane za jedne z najlepszych w Europie a teraz mocno podupadły. W europejskim koszu wszystko szybko się zmienia jeżeli nie ma lidera na którym można się opierać przez lata (kiedyś Parker, ostatkami sił jeszcze Pau, Teodosic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Obecnie dla mnie top3 w Europie to:

1) Serbia

2) Hiszpania

3) Grecja

 

A tier niżej są: Francja, Litwa, Włochy. Nie wiem w jakiej kolejności.

 

Niedawno jeszcze Turcja i Rosja były uważane za jedne z najlepszych w Europie a teraz mocno podupadły. W europejskim koszu wszystko szybko się zmienia jeżeli nie ma lidera na którym można się opierać przez lata (kiedyś Parker, ostatkami sił jeszcze Pau, Teodosic)

 

jakie wziąłeś kryteria?

 

jeśli Hiszpania wygrywa po dogrywce 5 pkt z Francją ,to Grecję wyżej stawiasz bo przegrałby po dogrywce 4 pkt?

naprawdę rozmawiamy o Francji, która prowadziła cały praktycznie mecz i w końcówce przegrała ponieważ Gasol zagrał kosmiczny mecz a Francja ogólnie słaby i ich lider zagrał najsłabszy mecz i nie trafiał nawet open shotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie wziąłeś kryteria?

 

jeśli Hiszpania wygrywa po dogrywce 5 pkt z Francją ,to Grecję wyżej stawiasz bo przegrałby po dogrywce 4 pkt?

naprawdę rozmawiamy o Francji, która prowadziła cały praktycznie mecz i w końcówce przegrała ponieważ Gasol zagrał kosmiczny mecz a Francja ogólnie słaby i ich lider zagrał najsłabszy mecz i nie trafiał nawet open shotów?

 

Nie mam tutaj kryteriów. Po prostu to wynika z tego co widzę w tym turnieju i trochę przed nim. Francja akurat wczoraj zagrała nie wiem czy nie najlepszy swój mecz na mistrzostwach. Wcześniej grali bardzo średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tutaj kryteriów. Po prostu to wynika z tego co widzę w tym turnieju i trochę przed nim. Francja akurat wczoraj zagrała nie wiem czy nie najlepszy swój mecz na mistrzostwach. Wcześniej grali bardzo średnio.

 

23 % gry Parkera

21% Batuma

28% Diawa 

to jest prawie najlepszy mecz na mistrzostwach?

chyba, że uznasz jak to zdecydowanie lepiej broniła Hiszpania niż przeciętna drużyna w NBA

 

albo pierdolnąłeś głupotę i teraz bez sensu piszesz dyrdymały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 % gry Parkera

21% Batuma

28% Diawa 

to jest prawie najlepszy mecz na mistrzostwach?

chyba, że uznasz jak to zdecydowanie lepiej broniła Hiszpania niż przeciętna drużyna w NBA

 

albo pierdolnąłeś głupotę i teraz bez sensu piszesz dyrdymały 

 

Po 1 wyciągnąłeś 3 z najbardziej znanymi nazwiskami - a inni skuteczność mieli dobrą/bardzo dobrą.

Po 2 to nie był pierwszy stinker tych ziomków na mistrzostwach. Zdarzało się, że mieli gorszą skuteczność w innych meczach. W tych w których Parker miał dobrą skuteczność nabijał ją dwutaktami przeciwko upośledzonym obronom. Dla mnie to wynik tego, że Parker po prostu już nie jest gwiazdą a Batum nigdy nią nie był. A Diaw to tak samo często jest wirtuozem jak ofermą na boisku. Jak dla mnie po zdobyciu mistrza z Francją i SA gościu już zupełnie ma wyjebane.

Po 3 Hiszpania na poletku europejskim JEST potęgą defensywną.

Po 4 to był pierwszy mecz Francji gdzie naprawdę nieźle bronili i atak też mieli poukładany. Dlaczego nie trafiali napisałem w punkcie 2 i 3.

 

EDIT: Jak na razie Serbia gra dokładnie odwrotność tego co im dało wszystkie zwycięstwa. Absolutnie anty-zespołowa koszykówka.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste, co za obrzydliwy mecz. Co prawda od dłuższego czasu nie siedzę w eurokoszu, ale personel Litwy dupy jakoś nie urywa. Gdzie im tam do drużyny z Sarasem, Maciasem i Siskauskasem. Wniosek o mizernym poziomie nasunie się sam jeśli do przeciętnej Litwy doda się Hiszpanię, która zrobiła finał wystawiając najsłabszy skład od nie pamiętam kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 wyciągnąłeś 3 z najbardziej znanymi nazwiskami - a inni skuteczność mieli dobrą/bardzo dobrą.

Po 2 to nie był pierwszy stinker tych ziomków na mistrzostwach. Zdarzało się, że mieli gorszą skuteczność w innych meczach. W tych w których Parker miał dobrą skuteczność nabijał ją dwutaktami przeciwko upośledzonym obronom. Dla mnie to wynik tego, że Parker po prostu już nie jest gwiazdą a Batum nigdy nią nie był. A Diaw to tak samo często jest wirtuozem jak ofermą na boisku. Jak dla mnie po zdobyciu mistrza z Francją i SA gościu już zupełnie ma wyjebane.

Po 3 Hiszpania na poletku europejskim JEST potęgą defensywną.

Po 4 to był pierwszy mecz Francji gdzie naprawdę nieźle bronili i atak też mieli poukładany. Dlaczego nie trafiali napisałem w punkcie 2 i 3.

 

 

1. i co z tego? 38% z gry całego zespoły to dobry wynik? powyżej 50 % miał tylko Lauvergne i Gelabale ,o jakich INNYCH piszesz?

2.http://korbrechnung.de/2015/09/07/fiba-eurobasket-2015-team-stats/

oprócz Turcji Francja grała przeciwko lepszym obroną, a Polska i Izrael byli w tej lepszej połowie.

3. co mi napiszesz ciekawego?Hiszpania to 18 obrona na 24 ekipy, więc potęga pełną gębą. ;]

4. czyli gówno napisałeś

 

on mnie trolluje?

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. i co z tego? 38% z gry całego zespoły to dobry wynik? powyżej 50 % miał tylko Lauvergne i Gelabale ,o jakich INNYCH piszesz?

2.http://korbrechnung.de/2015/09/07/fiba-eurobasket-2015-team-stats/

oprócz Turcji Francja grała przeciwko lepszym obroną, a Polska i Izrael byli w tej lepszej połowie.

3. co mi napiszesz ciekawego?Hiszpania to 18 obrona na 24 ekipy, więc potęga pełną gębą. ;]

4. czyli gówno napisałeś

 

on mnie trolluje?

 

Jak możesz się opierać na statystykach z kilku meczów? Hiszpania z każdym meczem grała lepiej a przeciwko Grecji i Francji broniła już świetnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.