Skocz do zawartości

To co misie lubią najbardziej, czyli wróżbita Maciej w akcji


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bez kozery, akurat do niego nie ma zastrzeżeń dlatego go pominąłem. Sam Hassan top4 nie wyczaruje. Potrzebne jest +120 meczów duetu Wade-Bosh, może być o to ciężko.

 

Przecież Bosh nigdy nie miał problemów z długim wypadaniem. W tamtym roku dostał tych zakrzepów, ale nie sądzę żeby to miało mieć jakiś większy wpływ na jego karierę. Podobno rehab i wszystko takie idzie dobrze. 

 

A Wade już od 3 lat miał się skończyć i ciągle się nie skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle ma być wreszcie zdrowy i ciągle nie jest.

 

Ciekawe kto tak mówił. 50-60 meczów w RS to racjonalne oczekiwanie i nikt więcej od niego nie wymaga jeżeli będzie grał na takim poziomie jak w ostatnich sezonach. Jego kłopoty z kolanami sięgają NCAA, a potem doszło jeszcze ramię.

 

Mam nadzieję na jakieś cytaty.

 

 

A co do wróżbiarstwa - tutaj przewidywania z Vegas, czyli najbardziej obiektywne bo robione przez ekspertów i w nadziei zbicja hajsu:

\EASTERN CONFERENCE

1. Cleveland – 59.5

2. Chicago – 50.5

3. Toronto – 47.5

4. Miami – 47.5

5. Atlanta – 46.5

6. Washington – 46.5

7. Milwaukee – 44.5

8. Boston – 35.5

9. Indiana – 35.5

10. Charlotte – 35.5

11. Detroit – 34.5

12. Orlando – 33.5

13. Brooklyn – 32.5

14. New York – 31.5

15. Philadelphia – 17.5

 

WESTERN CONFERENCE

1. San Antonio – 62.5

2. Golden State – 60.5

3. Oklahoma City – 59.5

4. LA Clippers – 55.5

5. Houston – 51.5

6. Memphis – 51.5

7. New Orleans – 45.5

8. Dallas – 41.5

9. Utah – 40.5

10. Phoenix – 36.5

11. LA Lakers – 31.5

12. Sacramento – 31.5

13. Portland – 26.5

14. Minnesota – 25.5

15. Denver – 23.5

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto tak mówił. 50-60 meczów w RS to racjonalne oczekiwanie i nikt więcej od niego nie wymaga jeżeli będzie grał na takim poziomie jak w ostatnich sezonach. Jego kłopoty z kolanami sięgają NCAA, a potem doszło jeszcze ramię.

 

Mam nadzieję na jakieś cytaty.

 

 

A co do wróżbiarstwa - tutaj przewidywania z Vegas, czyli najbardziej obiektywne bo robione przez ekspertów i w nadziei zbicja hajsu:

\EASTERN CONFERENCE

1. Cleveland – 59.5

2. Chicago – 50.5

3. Toronto – 47.5

4. Miami – 47.5

5. Atlanta – 46.5

6. Washington – 46.5

7. Milwaukee – 44.5

8. Boston – 35.5

9. Indiana – 35.5

10. Charlotte – 35.5

11. Detroit – 34.5

12. Orlando – 33.5

13. Brooklyn – 32.5

14. New York – 31.5

15. Philadelphia – 17.5

 

WESTERN CONFERENCE

1. San Antonio – 62.5

2. Golden State – 60.5

3. Oklahoma City – 59.5

4. LA Clippers – 55.5

5. Houston – 51.5

6. Memphis – 51.5

7. New Orleans – 45.5

8. Dallas – 41.5

9. Utah – 40.5

10. Phoenix – 36.5

11. LA Lakers – 31.5

12. Sacramento – 31.5

13. Portland – 26.5

14. Minnesota – 25.5

15. Denver – 23.5

 

Czyli nie tylko ja jestem zdania, że Lakers, Nix, Nets szans nie mają ( typowani przez niektórych tutaj ) :). Boston dość wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie typuję Nets do awansu, ale dziwi mnie aż takie skreślanie ich. W stosunku do poprzedniego sezonu odszedł D-Will, który jak można było się dowiedzieć dawał drużynie tylko negatywne emocje. Zostali ciągnący ten wózek Lopez i Young, a doszedł chociażby solidny Rondae Hollis-Jefferson. Wiadomo, że ligi nie zawojują i ewentualny awans do PO do dla nich maks, ale czy jest jest to skład o tyle gorszy w porównaniu do poprzedniego roku, żeby nawet nie powalczyć?

 

Zakładam oczywiście, że Lopez się nie połamie, bo jeżeli tak się stanie, to Nets są w d*** :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko ja jestem zdania, że Lakers, Nix, Nets szans nie mają ( typowani przez niektórych tutaj ) :smile:. Boston dość wysoko.

 

Pewnie ktoś się taki znajdzie oprócz Ciebie, jednak wg buków z Vegas Knicks i Nets szanse mają, tylko nieco mniejsze niż konkurencja. Do ósmego seedu i PO tracą odpowiednio 4 i 3 mecze, to jest wystarczająco mało, żeby można było śmiało pisać, że mają szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko temat, przy okazji przypomniało mi się, ze będziemy ruszać z nową wersją "Jasnowidza" więc szykujcie pytania i jakoś we wrześniu (to już niedlugo! :D) wrócimy do tematu 

 

 

EAST: Cle, Hawks, Heat, Bucks, Raps, Wizz, Bulls, Knicks-Pacers

WEST: stała szóstka, Pelicans, Utah 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs,Heat,Bulls,Hawks,Bux,Raps,Wizz,Knix

GSW,Okla,Spurs,Clipps,Grizz,Broda,Utah,Timbs/Lakers

 

Top 5 do draftu to Suns, Blazers, Nuggs, 76ers i Kings

76ers wygrywają draft i biorą cokolwiek przyjedzie na wózku inwalidzkim na losowanie

 

Opary weekendu jeszcze dają znać o sobie. 

 

Where are Pels buddy?

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łamliwe towarzystwo. Co roku ktoś ważny wypada, wróżbita maciej przepowiedział unisexa na ten rok

Also, zespół ogólnie jest średni+ a mi w głowie chodzą wyzwania - a dla Timbs po zeszłym roku, albo Kobe style to jest walka o być/nie być w tym roku. Tony poczeka jeszcze rok a Kobe o ile znowu się nie popsuje rozjebie schemat z juniorami. Obaczyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Si. Gdyż:

Sota ma Wiggina + Townsa + Peko + Rudego + Rubio + zgraje rolsów do robienia zamieszania. Mają wyrobiony styl i jedyny hamulcowy na tę chwilę to chochlik kontuzjotwórczy. Ci, co weszli do PO w zerojedynkowym świecie by byli na 10 pozycji bo zdrowy Durant i zybana atmosfera w szatni Suns. Suns już się nie liczą ale reszta okrzepła

A Lakers to ten Jordan 2.0 + młoda paczka + Hibbert który aż tak syfny nie jest jak by się zdawać mogło. 

 

Brew jest zajebisty, to fakt. Ale żeby określić w obecnym stadium duet Gordon/Evans jako full package to niestety nie, brakuje zdrowia/tempa gry do tego. Also, może bezpodstawna, ale dojebka w kontekście duetu AA - podkoszowo to mimo wszystko marna sprawa. Gra się zaczyna i kończy na indywiduum Davisa tak jak w zeszłym roku Thunder żyło póki Russowi sił starczyło. 

 

Ogólnie nie czuję teamu Pelikanów. W zeszłym roku 8-10 meczy widziałem, i zwyczajnie póki Davis dycha póty Pelsy ciągną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Si. Gdyż:

Sota ma Wiggina + Townsa + Peko + Rudego + Rubio + zgraje rolsów do robienia zamieszania. Mają wyrobiony styl i jedyny hamulcowy na tę chwilę to chochlik kontuzjotwórczy. Ci, co weszli do PO w zerojedynkowym świecie by byli na 10 pozycji bo zdrowy Durant i zybana atmosfera w szatni Suns. Suns już się nie liczą ale reszta okrzepła

A Lakers to ten Jordan 2.0 + młoda paczka + Hibbert który aż tak syfny nie jest jak by się zdawać mogło. 

 

Brew jest zajebisty, to fakt. Ale żeby określić w obecnym stadium duet Gordon/Evans jako full package to niestety nie, brakuje zdrowia/tempa gry do tego. Also, może bezpodstawna, ale dojebka w kontekście duetu AA - podkoszowo to mimo wszystko marna sprawa. Gra się zaczyna i kończy na indywiduum Davisa tak jak w zeszłym roku Thunder żyło póki Russowi sił starczyło. 

 

Ogólnie nie czuję teamu Pelikanów. W zeszłym roku 8-10 meczy widziałem, i zwyczajnie póki Davis dycha póty Pelsy ciągną. 

 

Ale:

 

Zero-jedynkowo jak sam przytaczasz ( jeśli się nie połamią ) to właśnie NOP jest mocno do przodu. Unibrewka będzie tylko lepszy. Sztab trenerski naprawdę spoko. Sota to niewiadoma. Za młodzi. Ok, Wiggins. Ok LaVine. Ale to wciąż gówniarze. Nie będzie PO. Co roku jest podnieta na ich temat a kończy się 12-15. 

 

Moim zdaniem prędzej pół składu podczas rs Soty będzie stało w garniakach koło ławy, niż Davis przestanie dychać, albo zacznie zdychać. 

 

Lakers - co mają? Kobiego z ego, Hiberta bez psychy i co najwyżej dwóch prospektów którzy w NBA nie grali. I na tym mają NA ZACHODZIE wejść do PO? Prędzej w Dallas Ci uwierzę, czy nawet w Twoje słoneczka z Arizony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pelicans dwóch zawodników w zeszłym sezonie zagrało w przynajmniej 70 meczach... Kto w tej drużynie skończył 30 lat poza trenerem? Jeżeli ktoś ma grać lepiej w tym sezonie, to własnie Pelicans. Jeżeli Davis nie zrobi sobie nic poważnego, to play-offs mają murowane. 

Lakers albo Timberwolves mają wygrać 48 spotkań w przyszłym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.