Skocz do zawartości

To co misie lubią najbardziej, czyli wróżbita Maciej w akcji


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo,

 

już od kilku dni chodzi mi po głowie takie coś. Można nawet to przerobić jak się znajdzie jakaś grupa chętnych na zebranie puli i zakład długoterminowy. Hazardzistów nie brakuje na tym forum.

 

Już po większych ruchach. Oczywiście jakieś roszady będą ( Lawson, Jamal itd ) ale nie będą to nie wiadomo jak mocne wzmocnienia.

 

Wróżenie z fusów ale co tam. I tak sezon ogórkowy w pełni więc co tu robić? 

 

Typujemy play-offy. 8 która wejdzie. 

 

A tym którzy po zdaniu powyżej już nacisnęli przycisk "odpowiedz" z myślą napisania, że zostało 8 miechów itd itp i się połamią i w ogóle - dziękujemy.

 

Założenia ogólne:

 

- nie zakładamy, że jak się ktoś połamie

- nie gdybamy, a że transfery w zimie itp.

- patrzymy na aktualny skład i wklepujemy swoją ósemkę - jak ktoś się pokusi o mało popularny typ - uzasadnienie mile widziane

- jeśli ktoś pisze za kolejnością przypadkową ( jak ja ) to niech to zaznaczy. Jak się ktoś pokusi o ranking to też fajnie. Pozwoli to uniknąć 15 postów aby wyjaśnić jeden drugiemu, że napisanie na pierwszym miejscu NOP, to czysty przypadek.

 

Mój zachód:

 

Sprawa dla mnie prosta ale do 6 miejsca: SAS, OKC, GSW, LAC, HOU, MEM. Ci są jak dla mnie murowani i mocno się zdziwię jak ktoś kogoś z tej 6 nie da. Chcąc się pokusić o zrobienie rankingu nawet nie jestem w stanie. Bo tak, chce dać SAS na pierwszym miejscu bo skład mocarny, ale od razu przypomina mi się że GSW wykręcli 67 win i zatrzymali skład a za plecami wraca Durant na pełnej wku**ie.

 

Pozostają dwa miejsca. Nie widze Portland w tym roku w PO. Sorry, taki mamy klimat ;). Na 7 widzę NOP. Fajny sztab szkoleniowy, Davis będzie jeszcze lepszy. Wejdą. A co tam ugrają? Jak trafią na kogoś z trójki OKC, SAS, GSW to nie wiele.

 

8 miejsce - i tu jest już ciężko. Nie biorę pod uwagę: Sota, Denver, Sacramento, Lakers, Portland. Pozostają: Dallas, Phoenix, Utah. 

 

No i do wuja pana nie wiem - ale chyba patrząc na to co Utah robili w po allstar stawiam na nich i w sumie bardzo bym chciał z tej trójki.

 

 

Mój wschód:

 

Tu się robi ciekawiej i trudniej. Zacznę od tych co nie wejdą: Philly, Orlando, Knicks, Detroit, Nets.

Wchodzą jak dla mnie: CLE, CHI, WAS, TOR, MIL, IND, MIA, ATL

Nie wiem tak naprawdę co mam myśleć o Bostonie i Hornets. Wiem, Ci pierwsi byli w tym roku w PO ale to wciąż przebudowa i skorzystali na problemach innych. Drudzy są jak dla mnie nijacy. Są bo są i tyle ale podejścia do ósemki na zielono raczej nie mają.

 

WEST PO: SAS, OKC, GSW, LAC, HOU, MEM, NOP, UTA

EAST PO: CLE, CHI, WAS, TOR, MIL, IND, MIA, ATL

 

And how about yours?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEST:

1. Golden State Warriors - zachowali trzon drużyny, jak tylko ominą ich poważniejsze kontuzje znowu zaatakują pierwsze miejsce na zachodzie oraz w całej NBA.

2. San Antonio Spurs - po przyjściu Aldridge'a, Westa o kolejny rok doświadczony Kawhi to drugie miejsce dla nich. Trochę stracili na sile ławki, ale nie zdziwi mnie jak Anderson, McCallum nagle wystrzelą :>

3. Los Angeles Clippers - DeAndre został więc nie są już największymi przegranymi offseason. Pierce to świetna opcja na PO, a w RS mogą go śmiało oszczędzać, powinni zrobić jakiś deal z Crawfordem teraz jest tam zbyteczny. Dobry ruch z Joshem Smithem.

4. Houston Rockets - szkoda, że nie podpisali ze Smithem. Harden, Howard zdrowi to PO gwarantowane. Nie wiem jak stoją z pieniędzmi, ale powinni jeszcze jakiś graczy podpisać. Brawa dla Moreya za świetny kontrakt dla Pata Beverleya.

5. Oklahoma City Thunder - mogą być oczywiście wyżej, ale na razie daję ich na pozycji piątej bo to pierwszy sezon w NBA Billa Donovana. Zdrowi Thunder to zabójczy skład i trudny matchup dla wielu ekip w tej lidze. Mimo, że za wielkie pieniądze to dobrze zrobili zatrzymując Kantera. Trochę szkoda, że oddali PJ3, Bennet nie lubi płacić luxury tax.

6. Memphis Grizzlies - Gasol został to najważniejsze. Odszedł Koufos, ale w jego miejsce solidny Brandan Wright za dobre pieniądze. Pod koszem nadal młodzi gniewni Jarell Martin i Jarnell Stokes, którzy w tym roku może dostaną swoją szansę. Nadal brakuje mi shooterów w stylu Morrowa. To nadal mocny skład, który w pełnym składzie powinien bić się o finał mimo, że w RS nie będą walczyć o pozycje z TOP3.

7. New Orleans Pelicans - w tej drużynie wiele zależy od zdrowa. Davis z roku na rok robi spore postępy! Jeśli znowu Gordon i Holiday się nie posypią do PO powinni spokojnie wejść tym bardziej pod odpadnięciu Blazers i słabszych Mavs.

8. Utah Jazz - tutaj trudno wytypować jednak stawiam na drużynę z SLC. Druga połowa zeszłego sezonu w ich wykonaniu bardzo dobra. Pomyśleć, że Rudy Gobert do był #27 w drafcie i obok Favorsa to świetny defensywny duet. Francuz bardziej wygląda na lidera tej ekipy niż Hayward. Hood, Burks, Ingles, Burke, Exum czyli masa młodych graczy do tego dobry coach. Uważam, że Jazz wielu zaskoczą.

Phoenix Suns, Denver Nuggets i może Mavs powalczą o 8 lokatę z Jazz.

- Blazers, Wolves walka o loterię.

 

EAST:

1. Chicago Bulls - Nowy coach, Butler zostaje i może Noah zagra jak powinien w końcu to jego CY to pierwsze miejsce dla nich. Zachowali Mike'a Dunleavy'ego za rozsądną kasę, Mirotic pokazał, że potrafi być przydatny. Hoiberg pewnie da też więcej pograć McDermottowi i Snellowi. Oby tylko Rose znowu nie zrobił sobie kuku.

2. Cleveland Cavaliers - podpisali prawie wszystkich swoich FA. Jest LeBron jest impreza! co tu więcej pisać.

3. Washington Wizards - stracili Pierce'a, ale całkiem fajnie załatali po nim dziurę Oubre, Dudley. Spodziewam się dobrego sezonu wykonaniu Otto Portera. Jedynymi minusem to jest cały Nene, a MG marzy się gra ze strech 4. Szkoda tylko, że Seraphin mało grał i prawdopodobnie opuści stolicę USA. Beal, Wall zdrowi to spokojnie będzie 3 ekipa wschodu i walka o ECF.

4. Toronto Raptors - podpisali DeMarre Carrolla za grubą kasę, jestem ciekaw jak się będzie spisywał poza systemem Budenholzera. Raptors nie podają tak wiele jak Hawks więc kto wie czy DC na tym wiele nie straci. Skład całkiem dobry, ale dla mnie to znowu ekipa na RS i szybkie pożegnanie się z PlayOffs.

5. Atlanta Hawks - Może za nisko, ale zawiodłem się ich ruchami w offseason. Zamienili Oubre, Granta na Hardawaya Jr'a?! Poszli na rękę SAS przejmując kontrakt Splittera, ciekawe co pokaże Brazylijczyk. Dobrze, że zachowali Millsapa, kontrakt na 3 lata za 58mln wydaje się nawet ok. Jestem ciekaw co pokaże olbrzym z Europy Walter Tavares, ale powinien być lepszym wsparciem szczególnie w D niż Pero Antić, który już pożegnał się z NBA.

6. Milwaukee Bucks - mogą być wyżej, albo i nie. Fajny transfer z Monroe, pożegnali się z średnim Ilyasovą. Antetokounmpo przypakował , będzie co raz lepszy. Szkoda, że Parker wróci dopiero w okolicach stycznia. Fajny młody skład pod okiem Kidda jest naprawdę fajną drużyną. Tacy trochę Jazz wschodu.

7. Miami Heat - dla niektórych pewnie za nisko, ale oczywiście mogą być wyżej. Wiele zależy od zdrowia Wade'a i Bosha. Zachowali Dragicia i wybrali niezłego prospecta z draftu. Zobaczymy czy Whiteside będzie dalej tak grał jak w minionych rozgrywkach. Jak w przypadku Pelicans wiele zależy od zdrowia.

8. Charlotte Hornets - postawię na nich zrobili wg mnie dobre transfery. Pozbyli się cancera Stephnesona, nikogo nie przepłacili jako jedni z niewielu. Zdrowi Big Al, MKG to PO powinny być.

 

Pacers, Knicks, Magic, Pistons też mogą śmiało powalczyć o 8 lokatę.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raf85 a o Indianie tak mało? W końcu wraca PG13 i mają Ellisa.

ja zupełnie o nich zapomniałem :tongue: dałem ich po edycji posta

 

Ellis mnie nie przekonuje, a oglądając z nim wywiad to idzie usnąć. Koleś chyba za przeproszeniem wyjebane i jest w NBA po to, aby tylko być. W ogóle transfer z Montą mnie nie przekonuje. Myles Turner w lidze letniej gra dobrze, ale czy to samo będzie w NBA? IMO będzie im brakować Westa i nawet tego Hibberta. Lubię ten klub i PG, ale mnie jakoś nie przekonują. Jeśli nawet będą lepsi niż myślę to max 7 miejsce.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

EAST:

1. Chicago Bulls - Nowy coach, Butler zostaje i może Noah zagra jak powinien w końcu to jego CY to pierwsze miejsce dla nich. Zachowali Mike'a Dunleavy'ego za rozsądną kasę, Mirotic pokazał, że potrafi być przydatny. Hoiberg pewnie da też więcej pograć McDermottowi i Snellowi. Oby tylko Rose znowu nie zrobił sobie kuku.

2. Cleveland Cavaliers - podpisali prawie wszystkich swoich FA. Jest LeBron jest impreza! co tu więcej pisać.

3. Washington Wizards - stracili Pierce'a, ale całkiem fajnie załatali po nim dziurę Oubre, Dudley. Spodziewam się dobrego sezonu wykonaniu Otto Portera. Jedynymi minusem to jest cały Nene, a MG marzy się gra ze strech 4. Szkoda tylko, że Seraphin mało grał i prawdopodobnie opuści stolicę USA. Beal, Wall zdrowi to spokojnie będzie 3 ekipa wschodu i walka o ECF.

4. Toronto Raptors - podpisali DeMarre Carrolla za grubą kasę, jestem ciekaw jak się będzie spisywał poza systemem Budenholzera. Raptors nie podają tak wiele jak Hawks więc kto wie czy DC na tym wiele nie straci. Skład całkiem dobry, ale dla mnie to znowu ekipa na RS i szybkie pożegnanie się z PlayOffs.

5. Atlanta Hawks - Może za nisko, ale zawiodłem się ich ruchami w offseason. Zamienili Oubre, Granta na Hardawaya Jr'a?! Poszli na rękę SAS przejmując kontrakt Splittera, ciekawe co pokaże Brazylijczyk. Dobrze, że zachowali Millsapa, kontrakt na 3 lata za 58mln wydaje się nawet ok. Jestem ciekaw co pokaże olbrzym z Europy Walter Tavares, ale powinien być lepszym wsparciem szczególnie w D niż Pero Antić, który już pożegnał się z NBA.

6. Milwaukee Bucks - mogą być wyżej, albo i nie. Fajny transfer z Monroe, pożegnali się z średnim Ilyasovą. Antetokounmpo przypakował , będzie co raz lepszy. Szkoda, że Parker wróci dopiero w okolicach stycznia. Fajny młody skład pod okiem Kidda jest naprawdę fajną drużyną. Tacy trochę Jazz wschodu.

7. Miami Heat - dla niektórych pewnie za nisko, ale oczywiście mogą być wyżej. Wiele zależy od zdrowia Wade'a i Bosha. Zachowali Dragicia i wybrali niezłego prospecta z draftu. Zobaczymy czy Whiteside będzie dalej tak grał jak w minionych rozgrywkach. Jak w przypadku Pelicans wiele zależy od zdrowia.

8. Charlotte Hornets - postawię na nich zrobili wg mnie dobre transfery. Pozbyli się cancera Stephnesona, nikogo nie przepłacili jako jedni z niewielu. Zdrowi Big Al, MKG to PO powinny być.

 

Pacers, Knicks, Magic, Pistons też mogą śmiało powalczyć o 8 lokatę.

Cavs wjadą z pierwszego miejsca, aktualnie przy zachowaniu założeń Elda czyli w obliczu tego co pokazali gracze i jakie są składy Cavs są topone

Bulls powinni byc niżej z uwagi na to jak beznadzieje PO zagrał skład, który się przecież nie zmienił, Pacers bez PG13 byli o krok, wiec teraz nie wypada twierdic ze bedzie gorzej, choć w sumie stracili dwóch S5 graczy. Dla mnie oni wchodzą z szóstego

Cavs

Hawks

Bulls

Bux

Wizards

Pacers

Raps

Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowi Bulls są dla mnie ekipą na TOP2. Może skład się wiele nie zmieniło to imo Fred Hoiberg będzie takim powiewem świeżości.

 

Pacers to trochę enigma, ale lato dość średnie. Braki Westa, Scoli to strata na doświadczeniu i DW pewnie był liderem w szatni pod nieobecność Paula.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph, przeceniasz Bux. Ten zespół to nadal projekt, choć baaardzo obiecujący. Po pierwsze tam oprócz Mayo i Middeltona nie ma kto rzucać, a wiadomo jak radzą sobie obecnie drużyny z przeciętnym spacingiem. Poza tym nie wiemy jak tam wpasuje się Monroe, choć na papierze... no właśnie - na papierze. Poza tym też nie zapominaj, że oni tam mają problem z rozgrywającym. Bo fajnie, że MCW ma 6'6", ale tak poza tym to już nie jest tak superowo.

 

Wizz mają sprawdząny skład i o ile to jest PO team, to myślę, że powinni wyprzedzić Bucks w RS. Zaś zdrowe Heat to też drużynia na serio i jeśli Whiteside to nie drugi Jeremy Lin, to star power tej drużyny powinień wziąć górę nad długimi łapami i atletyzmem Kozłów. 

 

No zobaczymy, bo niewykluczone, że Monroe wzniesie tą drużynę półkę wyżej, bo na prawdę jest wybornym fitem, też nie wiemy jak z postępem naszych alienów i jak będzie wyglądał Parker (a życzę mu jak najlepiej), jednak moim zdaniem dopiero za rok określenie "fear the deer" zacznie nabierać znaczenia. 

Zaś teraz koło 6 miejsca na wschodzie, ale na pewno bez HCA,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy:

Wschód

1. Cleveland Cavaliers - wydaje się, że z tym składem nie mają żadnej konkurencji. 

2. Chicago Bulls - nie jestem przekonany, ale wierzę w Hoiberga. Najwięcej niewiadomych, jeżeli chodzi o zdrowie.

3. Atlanta Hawks - stracili właściwie tylko Carrola, mają bardzo solidny system, Budenholzer powinien ich poukładać

4. Miami Heat - pierwsza piątka robi duże wrażenie, trzech graczy będzie walczyć o nowe kontrakty przy nowym salary cap, więc będą odpowiednio zmotywowani

5. Washington Wizards - zachowany trzon, na play-offs powinno spokojnie wystarczyć, na przekonanie Duranta do powrotu do Waszyngtonu niekoniecznie

6. Toronto Raptors - wzmocnili się Carrolem, choć stracili Johnsona. Ciągle nie jestem do nich przekonany

7. Milwaukee Bucks - obawiam się tu powtórki z Hornacka i Phoenix Suns, ale dodanie Monroe powinno poprawić ich atak, a Kidd już udowodnił, że defensywę potrafi zrobić praktycznie z niczego.

8. Indiana Pacers - podoba mi się ich odświeżony skład z być może 3 Hillami w pierwszej piątce :nevreness:

 

West

1. Golden State Warriors - szeroki kompletny skład, działający system, w regularnym sezonie zdecydowani faworyci

2. Oklahoma CIty Thunder - zakładam, że będą zdrowi. Dodali bardzo dobrą ławkę, choć Durant pewnie nie od początku będzie wymiatał

3. Los Angeles Clippers - najlepsza drużyna w historii organizacji. Przede wszystkim dodali Paula Pierce'a, chociaż jest kilku graczy, którzy mogą zepsuć chemię w drużynie. No i te rzuty wolne...

4. San Antonio Spurs - mogą być nawet niżej, spodziewam się, że Parker, Duncan i Ginobili opuszczą po 30 spotkań każdy, a Aldridge i Leonard będą grali po 25 minut w meczu, skupią się raczej na play-offs

5. Memphis Grizzlies - zachowali trzon, choć stracili kilku rolesów. Randolph młodszy już nie będzie, ale mimo wszystko powinno im wystarczyć do awansu

6. New Orleans Pelicans - mieli dużo problemów z kontuzjami w zeszłym sezonie, a mimo to weszli do play-offs. W tym roku spodziewam się, że będą próbowali nawiązać walkę z najlepszymi

7. Houston Rockets - podobny przypadek, jak Raptors na wschodzie, kompletnie mnie nie przekonują. Mimo wszystko większych problemów z kontuzjami niż w zeszłym roku mieć nie powinni, chociaż Harden sezon życia ma już za sobą

8. Minnesota Timberwolves - to ósme miejsce może zająć właściwie każdy, więc chciałbym, żeby Wolves byli podobną historią, jak w zeszłym sezonie Bucks. Chociaż rozsądek podpowiada Dallas Mavericks. Ostatecznie: 8. Dallas Mavericks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards stracili swojego g2g, który w koncowkach ratowal ich kilka razy, a tych kilku zwyciestw może teraz zabraknac

Heat są dlA mnie na wshodzie największą niewiadoma, wiec juz sam ich awans do Po na te chwile jest sukcesem

 

A Bucks nie dość ze rok dojrzalsi to jeszcze wzmocnieni Monroe i takze wracajacym Parkerem

 

Podkreślam to co pisał eld w pierwszym poscie- na podstawie tego co jest aktualnie i bez wliczania ewentualnych urazów i roszadw składzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAST:

1. Cavs - bogatsi o rok doświadczenia z grania razem, zatrzymani wszyscy rolsi i brak wzmocnień u konkurencji także nie widzę tu innego zespołu

2. Heat - jeżeli pod względem zdrowotnym będzie ok to mają cholernie silny i szeroki skład

3. Bulls - bez Toma nie zapomną chyba jak się broni, a Hoiberg może trochę ożywienia wprowadzi

4. WIzards - młodsi gracze bogatsi o kolejny rok doświadczeń, a starsi jak Nene czy Gortat jeszcze nie są tak starzy, brak Pierce'a bardziej w PO mogą odczuć, a w regular powinni trzymać poziom

5. Hawks - strata Carrolla, brak elementu zaskoczenia, który mieli w poprzednim sezonie spowodują moim zdaniem, że spadną te parę miejsc, nie zdziwię się nawet jak będą jeszcze niżej, ale na razie niech będzie to 5 miejsce

6. Bucks - sporo młodzieży, która powinna być lepsza, dodali Monroe, nie wiem jak tam z Parkerem, ale jak wróci bez większych problemów PO powinni spokojnie wywalczyć, a może nawet pokuszą się o wyższą lokatę

7. Raptors - od tego miejsca zaczynają się schody, daję Raptors, ale jakoś kompletnie mnie ten zespół nie przekonuje, może ten popis w ostatnich PO na to wpłynął, ale coś mi w tej drużynie nie leży

8. Knicks - a co tam :) fajne ruchy Jaxa z podpisaniem Lopeza, O'Quinna i Affalo czyli trzech rolsów, którzy będą odwalali brudną robotę. Jeżeli Melo będzie zdrowy to jest w stanie na wschodzie zrobić z tym zespołem PO.

 

Nie dałem Pacers bo nie podoba mi się to co z tym zespołem robi Bird, cieszę się jako kibic Lakers oczywiście z oddania Hibberta, ale to jak się to odbyło jak gość taki jak West był tak zniesmaczony sytuacją, że zrezygnował z 12mln to coś jest nie tak. Do tego komentarze Birda na temat George'a i jego roli, podkreślanie, że nie ma nic do gadania, chęć pójścia w small ball podczas gdy to co sprawiało, że ich się tak fajnie oglądało przez te lata przynajmniej dla mnie to fakt, że byli takim typowym, twardym old scholowym teamem. Monta Ellis i Jordan Hill,  ech... nie wykluczam, że będą jednak wyżej, ale coś mi mówi, że Bird się na tym wszystkim przejedzie.

 

WEST:

1. Clippers - zatrzymali Jordana, dodali Pierce'a i Stephensona, trzon zespołu już trochę razem gra i  wydaje mi się, że to wszystko może wystarczyć żeby być na pierwszym miejscu na koniec regular

2. Thunder - naprawdę nie chciałbym żeby zaliczyli udany sezon tak by zwiększyły się szanse na odejście Duranta, Kanter przepłacony, ale dzięki posiadaniu Ibaki jego minusy właściwie nie mają takiego znaczenia, a mają pewnego scorera z pomalowanego

3. Warriors - po tak udanym sezonie zakończonym tytułem trudno będzie im powtórzyć ubiegłoroczny sukces, nawet posiadając ten sam skład, ale na pewno skończą bardzo wysoko tylko wydaje mi się, że nie tak jak w ostatnim sezonie

4. Spurs - nie wiem czy to niskie czy wysokie miejsce dla nich, ale po prostu w połowie kwietnia widzę ich za tymi trzema drużynami

5. Rockets - odpuszczenie Smitha trochę głupie jak dla mnie, ale to co mają powinno sprawić, że będą wciąż się liczyć

6. Grizzlies - trzon drużyny zachowany także niżej nie powinni być, a kto wie czy nie będą wyżej

7. Pelicans - nie jestem wcale pewny tego typu, nie zdziwię się naprawdę jak nie wejdą do PO, ale z tych wszystkich zagodkowych drużyn wydają się być najbardziej pewną opcją

8. Lakers - no tutaj nie mogę typować inaczej :) jakieś kibicowskie zaślepienie oczywiście ma wpływ, ale z drugiej strony, zupełnie szczerze drużyny z miejsc 8-15 na zachodzie są dla mnie tak zbliżone pod względem talentu, że w zasadzie chyba tylko Blazers mi tu odstają i wydają się zdecydowanie najsłabsi z tej grupy a cała reszta ma podobne szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van kiedyś była umowa na forum ze po pijaku nie piszemy

Poza Lakers i Knicks nie widzę tam nic kontrowersyjnego, a jako że co roku mamy niespodzianki (ok, to truizm, ale nawet jak ociera się o frazes to i tak zawsze się sprawdza), to umieszczenie ww. drużyn, tym bardziej na ósmym miejscu, nie powinno ani szokować ani powodowac posądzania kolegi i problemy alkoholowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam jak można stawiać Mavs przed Jazz, Sotą a nawet Suns. Czym przekonują Was ci Mavs bardzo chciałbym wiedzieć. Do walki o PO Dallas potrzebują zdrowego i zaangażowanego w grę DWilla, a w to pomimo, że mu tego życzę, ciężko mi uwierzyć. Dirk to też nie jest gwarant niczego co potwierdził w poprzednim rs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam jak można stawiać Mavs przed Jazz, Sotą a nawet Suns. Czym przekonują Was ci Mavs bardzo chciałbym wiedzieć. Do walki o PO Dallas potrzebują zdrowego i zaangażowanego w grę DWilla, a w to pomimo, że mu tego życzę, ciężko mi uwierzyć. Dirk to też nie jest gwarant niczego co potwierdził w poprzednim rs.

Głównie trenerem. Poza tym cała gra popsuła się w momencie, w którym do Mavericks przyszedł Rajon Rondo. Przed tym mieli najlepszy atak w NBA. Stracili Ellisa i Chandlera, zyskali Matthewsa i Williamsa. Ponadto oni muszą, a Jazz tylko mogą awansować do play-offs, choć oczywiście awans Jazz mnie zupełnie nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West:

1. Thunder - będą grać na takiej wkurwie, że jeśli będą zdrowi rozjebią ten regular w drobny pył. 
2. Clippers - tak jak ktoś wyżej pisał - wzmocniony szeroki skład - drugi g2g na końcówki obok Paula jest. Pierce choćby miał grać ostatnie 3 minuty w każdym spotkaniu to jest mega wzmocnienie. Do tego Lance zamiast Crawforda wygląda świetnie. 
3. Warriors - spokojny dojazd do PO bez fajerwerków. 
4. Rockets - wczoraj widziałbym ich na 5 miejscu ;) 
5. Spurs - spokojne zgrywanie się i standardowe oszczędzanie sił. W ich przypadku nie widzę utrzymania się w wyścigu z top3 więc nie będą szastać siłami. 

6. Grizzlies - talentu za mało na przebicie powyższej piątki ale i tak świetny bilans i 6 miejsce konferencji a 8 w całej lidze ;) 
7. Pelicans - Anthony Davis gdyby miał lepszych partnerów i co za tym idzie lepszy bilans dostałby MVP. 
8. Jazz - nie widzę ani Mavs, ani Suns ani nikogo innego z grupy pościgowej będących na tę chwilę lepszą drużyną. Do tego Jazz już zagrali próbkę tego co chcą grać w tym sezonie i wychodziło im to bardzo dobrze. 

East: (w sumie to przy Zachodzie bez znaczenia no ale jak już istnieje to niech będzie) 

1. Cavaliers - komentować nie trzeba. 
2. Bulls - będą się ścigać z Cavs jednak przy założeniu, że obie ekipy zdrowe to Cavaliers są po prostu lepsi. 
3. Bucks - mocniejsi o doświadczenie, Monroe. Jeśli wróci w dobrym stylu Parker w styczniu to 3 seed powinien być. 
4. Hawks - wrócą na swoje miejsce. 
5. Wizards - niech się cieszą, że grają na Wschodzie bo to może być 16 bilans w lidze. 
6. Heat - jeśli będą zdrowi maja za dużo talentu by być niżej. 
7. Raptors - PO zrobią ale znów 1st round exit na gładko. 
8. Pacers - pod koszem przeciąg ale na Wschód to starczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.