Skocz do zawartości

Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Śta mnie uprzedzili. 

MM też są zainteresowani. Mamy dostać pick + scruba na wylocie.

Kadra nam się kurczy 4 real. Nie lubię grubego, ale bez niego zostaną nam

2 środkowi

2 wysokie skrzydła

1 niski

4 rzucających

scrub

Nie powiem, przeraża mnie to. Jeszcze jak z takim zestawieniem wypadną poza top 5 draftu to Bóg nie istnieje

 

edit

wycinam z powyższego niskiego, wszak jest out of season

 

Ponadto nie kumam, po co Raptors cięższy i wolniejszy w obronie Carroll 2.0

Z Kiefem zrobią deal roku.

Jeśli rzucą się na samego Tuckera, oddadzą PatPata lub Scolę. Jeśli Tucker + Kief to PatPat, Ross + pick. Coś koło tego

 

By czarny P nie  był smutny z powodu mojego smutku, daję dobry przepis z dobrego kanału. Babka ma talent, nie wymaga Geslerowania i daje dobre rozwiązania. Enjoy

 

http://gotuj.skutecznie.tv/2014/01/domowa-nalewka-z-cytryn-jak-limoncello/ 

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieszałem balantynę z amaretto i mam zwidę

dejavu

 

KJ wrócił, bo było marnie na rozegraniu, odwiesił buty z kołka

romantyczni bohaterowie

Nash ma wrócić i współpracować z Suns

nawet na 5 spotkań #13 

 

Silas widział Szarego Wilka. Ja widzę Steve`a. 

Jebać jego opluwaczy. Mój klub, moje barwy, moja epoka romantyzmu. 

 

zwyczajnie mam klub bez jedynki

sprowadzono teoretyczną jednykę z d league

6-6, pg

realnie to jest 6-1, sg :D

mierzyli go na początku sezonu w NBDL, albo w Suns gra w koturnach albo go mierzą z grubością parkietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany trenerów to masakracja jakbym piłkarską ekstraklasę oglądał. Hornacek mało co nie wszedł do PO ze zbieraniną, a w momencie kiedy chwilami wyglądała jak team rozwalili mu ją (chyba, że sam w tym palce maczał). Potem kiedy dwóch największych kozaków zbieraniny 2.0 doznało kontuzji kto normalny by sie spodziewał wyników grając w składzie który w obecnej postaci by pewnie i Euroligi nie wygrał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie edytowane, gdyż łykam ostatnie Toronto w ratach

 

Pierwsza kwarta obnaża wszelkie lipy w składzie i wskazuje plusy.

Archie nie rozgrywa, 4 x c2c, 3x wbija w tłok Raps i gubi piłkę/wyrzuca ją na swoją połowę. Chce wszystko sam, chce błyszczeć

Kieff pokazał pełen repertuar zagrań off + defensywnie blisko Scoli

Tux, Tyson ładnie + ogarniają młodzież by ta się nie gotowała

Więć ta zaczęła się gotować jak tylko seniorzy zeszli z parkietu :]

Len za wolno w górę, za wysoko na nogach cofając więc BB go ogarnia z obu stron parkietu

Booker luz

Weems ma problem z kozłowaniem, Mirza o 15 lat młodszy od Dirka ma to samo przyspieszenie

 

A Raps dłubią

 

Drugie podejście czyli:

same grubasy na trybunach

po gwizdku często gracz mający piłkę rzuca. norma, od 20 lat to widzę. ale ostatnio niemal do każdej piłki skacze przeciwnik "wybijając" piłkę przez obręcz od dołu, co już mi się nie widzi. ładnie to bodaj Tom Chambers skwitował "głupota, nic nie daje a w końcu któryś z "blokujących" chłopaków skończy jak Gerald Green"

Len nie gra nic wciąż - a do tego zimny Lojer i wolny Mirza i jest kasztanowo

Lowry wbija gdzie chce i jak chce, nawet dostaje 2 osobiste miziając Archiego łokciem po nosku

Ale

Raps znajduje patent na Suns czyli daje Archiemu wjeżdżać, trzymać gałę przez 20 sekund akcji. Archie się napala, jak mały ratlerek trzęsie się do każdej zbiórki i każdej akcji ofensywnej.

Ostatnia akcja połowy, Archie standardowo holuje do końca, wchodzi po kosz i będąc pod obręczą robi airball

ratlerek

 

Terce

Earl dostaje dacha za goaltending którego nie gwizdniętego mimo, iż przeciwnik blokował rzut Tuckera trzymając się obręczy. Shiet

Fajna sprawa widzieć jak gracze Suns słuchają trenera. Wolne dla Raps, Kieff i spółka słuchają gadania Earla. Dobrze. 

Tucker i Mirza zrobili kontrę nocy :]

blisko

 

Czwarta

w dupę, w dupę, strata. Zejście Lena, Archie chwilowo się gotuje. Book pokazuje jaja jak kokosy. Chandler robi podwójną zajebistą akcję defensywną na obrońcach i na wyciągnięcie dłoni bymy mieli jaszczury, gdyby nie 01 DeLorean z 9 metra przez ręce Tuckera.

A potem pudlo, pudlo i do domu.

 

Dobry mecz, sporo walki i bliska wygrana Suns. Do polecenia

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaduszki

Wczoraj Orzeł Spree odkopał...

Kieff zaczyna wyglądać na gościa, któremu zależy i to w sumie dziwnie fajne. Coraz mniej mam chęci, by go wymieniać.

Dla niewtajemniczonych - Archie gubi się w obronie na zasłonach jak Elwood na pigalaku. Nie wie, za kim ma iść.  ma kryć rozgrywającego i tu efektywniej wygląda Book

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jeszcze Len mógłby zostać

Tak. Mógłby zostać sprzedany. Pick #5 nadaje się na ławkowe granie

Kto wyciął cesarskiego posta iggiego? To takie ładne było... misie panoszom modni panowie trzej w mojej zagrodzie..

 

I się wyjaśniło o co poszło. tak jak wcześniej pisałem, Archie zaspał 2 razy i pojechane

https://www.youtube.com/watch?v=VMGIRpApRvk

 

Kieff, Kuzyn i Lance w jednym składzie :] To by było. 

Dreaaaam on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archie to jebany dzieciak, ktoś mu próbuje wytłumaczyć co robi źle. Był średnim rolsem, na farcie wbił się do pierwszego składu i mu odpierdala. Lubiłem go jako prospect na przyszłość ale z psychiką gwiazdy, a umiejętnościami rolesa gówno z niego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.