Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 15/16


DamianOItalianO

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie ( a może to tylko nadzieja), że Tom zaskoczy ofensywnie w Socie. Zbuduje team tak jak będzie potrzebował. Jak uzna, że kogoś nie potrzebuje ( powiedzmy poza KG z wiadomych powodów plus Towns, Wiggins, Dieng) to go wymieni. Thibs chciał prowadzić atak Bulls zupełnie inaczej ale Forman mu to skutecznie uniemożliwił. Thibs chciał mieć wysokiego z rzutem za 3 ( w drafcie chciał Draya Greena, potem chciał nauczyć trójek Gibsona ale ten odmówił ponoć). Na koniec niby dostał nic nie umiejącego w obronie Niko ale tu problem właśnie był z D. Jest paru ciekawych graczy na rynku fa na ławkę Soty co do Toma by pasowali. Thibs jak mało kto umie wyciągać 100% z danych graczy ale wymaga ciężkiej pracy. Tu chyba się z Garnettem dogadają. Trzeba się bacznie im przyglądać. Ja im życzę jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota już pod koniec sezonu pokazywała, że atak nie stanowi tu problemu, Towns, Wiggins, LaVine, Shabazz to mega talent ofensywny bez dobrego ukierunkowania w obronie. TT to świetny wybór, tych młodych zawodników można jeszcze nauczyć podstaw, trzeba nauczyć dyscypliny a, że nie są to popsuci goście to powinno nie być to takie trudne.

 

Był zarzut, że Thibs katuje graczy minutami i stawia raczej na weteranów - tutaj nie ma weteranów, młodzi potrzebują minut, rotacja jest na tyle szeroka a wynik mimo wszystko mniej istotny od stylu i postępów, że nie ma się o co obawiać. Myślę, że za 3 lata celem powinno być minimum WCF, teraz postęp, 35-40 W, 2018 - PO, 2019 - WCF aż do tytułu (zobaczymy, jak za 3 lata będą wyglądały obecne czołowe zespoły, sporo może się zmienić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sota teraz powinna przede wszystkim spakować Shabazza, LaVine i Dienga w jakimś pakiecie za coś grubszego. Jeśli teraz taki Barnes ma dostać coś koło maxa, to nie ma szans że wystarczy kasy na przedłużenie kontraktów dla nich i do tego dla Wigginsa i Townsa. Jak nie zrobią wymiany, to ktoś będzie musiał odejść. Ten Butler byłby świetną opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję ze szybko liczba fanów wzroście

 

Ja już zaklepuje miejscowke w pierwszym rzędzie bandwagonu

 

Też bym chętnie się dosiadł ale już mam pogmatwaną sytuację z moim bandwagonizmem. Bogut w nazwie i awatarze a jestem przeciwko Warriors. Mimo wszystko fajnie żeby fani w Socie coś od życia dostali bo zimno, czarni nie chcą tam grać a jeszcze w NFL odpadli z playoffs w niesamowicie przygnębiający sposób. Towns jest jak ostatna jarząca się iskra w umierających sercach Minneapolitańczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sota teraz powinna przede wszystkim spakować Shabazza, LaVine i Dienga w jakimś pakiecie za coś grubszego. Jeśli teraz taki Barnes ma dostać coś koło maxa, to nie ma szans że wystarczy kasy na przedłużenie kontraktów dla nich i do tego dla Wigginsa i Townsa. Jak nie zrobią wymiany, to ktoś będzie musiał odejść. Ten Butler byłby świetną opcją.

Tu bym się nie przejmował, LaVine to jeszcze trochę czasu, Dieng jest fajny, ale do podpisania na powiedzmy 40/4 co nie stanowi chyba problemu a Shabazz? Narazie nie jest wart więcej niż jego byli koledzy Beasley i Williams więc jak przyjdzie co do czego i dostanie 10/2 albo 14/3 to się będzie cieszył. Tu problemów bym się nie doszukiwał, dopiero jak Wiggins i Towns będą przedłużać (nawet działacze Minny chcą, aby byli warci maksów bo będzie to oznaczało ich rozwój) to fajnie byłoby wcześniej kogoś niezłego na maksie ustrzelić z FA, to, źe będzie podatek to jedno, to, ze bardzo dobra ekipa to drugie. Dawno nie płacili (jeśli kiedykolwiek) więc nie ma co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oddadzą przecież Bulls Butlera za taki słaby pakiet.

A kim jest Butler? 

 

Bo na ten moment widzę, że jednym z gości, którzy powodują tam niesamowity kwas. A Rose'a się nie pozbędą. 

 

W dodatku Bulls chyba szukają rozgrywającego? Rubio to nie jest ogórek. W dodatku o czym my gadamy, Butler może być do wyrwania poniżej wartości, a chociażby pakiet wypisany przez RappaRa + jakiś future pick to nie jest byle co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz możemy pisać "a kim jest Beasley" - gościem, za którego oddam Lebrona i top1 pick, ale może pozostańmy poważni.

Butler to 2way wingman, przyzwoity all-star, tyle. Do tego ma 26 lat, już raczej wiele więcej nie pokaże. Do top10 ligi się nie złapie, może do top15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaVine za chwilę będzie mega kozakiem (świetny sezon rozegrał i jest rocznikiem '95!), więc jestem przekonany, że Sota nie będzie na tyle głupia, by go oddawać.

 

Dienga też bym raczej nie ruszał.

 

Durant tu chyba nie przyjdzie, ale Rubio-Wiggins-KD-Dieng-KAT + LaVine, Shabbazz, Bjelica, Pek z ławki pachnie wskoczeniem na poziom kontendera z miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaVine za chwilę będzie mega kozakiem (świetny sezon rozegrał i jest rocznikiem '95!), więc jestem przekonany, że Sota nie będzie na tyle głupia, by go oddawać.

 

Dienga też bym raczej nie ruszał.

 

Durant tu chyba nie przyjdzie, ale Rubio-Wiggins-KD-Dieng-KAT + LaVine, Shabbazz, Bjelica, Pek z ławki pachnie wskoczeniem na poziom kontendera z miejsca.

 

Czyli co, będzie mu wpadała jedna trójka przez ręce więcej a w obronie odda punkt mniej ?

 

nie wiem co wy w nim widzicie, ale takich Zackow to jest w lidze pełno.

Nadaje się do rzucenia trójki czasem wjazdu pod kosz i tyle, w dodatku nie potrafi bronić

uboga wersja J.R Smitha z tą róznicą że ten pierwszy w obronie przy Zacku jest Kawhim.

 

To samo Dieng

to ma być startem w drużynie kontedera?

inni kontederzy na tej pozycji mają odpowiednio Greena, Griffina, Ibake, Love'a czy Aldridge a Sota ma mieć Dienga, który chyba ze starterów na tej pozycji to nawet top20 nie jest?

przecietny w ofens, jeszcze bardziej przecietny w defense a i 20 lat tez nie ma, nic ciekawego. 10 min z ławki i tyle

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TT jest jaki jest, ale bedzie wabikiem dla niektorych graczy. Jestem nawet w stanie wyobrazic sobie ze Sota oddaje rubio, dienga zacha za butlera, biora hielda/dunna z draftu i probuja ugrac PO juz teraz.

Z Zackiem na jedynce to co najwyzej na ryby do Nowego Orleanu  by zajechali a nie do playoffów

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, będzie mu wpadała jedna trójka przez ręce więcej a w obronie odda punkt mniej ?

 

nie wiem co wy w nim widzicie, ale takich Zackow to jest w lidze pełno.

 

To czekam na listę graczy obwodowych z młodszych roczników (powiedzmy do '93), którzy robią per36 18/4/4 na 45% z gry i 39% za 3. Oczywiście, że jest póki co słabiutki w obronie, ale nie tak się mierzy potencjał. Jeśli gość w 2 sezonie w lidze już potrafi tak regularnie trafiać, to z takim "atletyzmem" na pewno będzie "kimś".

 

Nie wiem jak bardzo cenisz np. takiego Westbrooka (może też jest ich pełno), ale tutaj ładne porównanie 20 letniego LaVine (2 sezon w NBA) z 21 letnim Westbrookiem (też 2 sezon w NBA):

http://www.basketball-reference.com/play-index/pcm_finder.cgi?request=1&sum=0&p1=lavinza01&y1=2016&p2=westbru01&y2=2010&p3=&p4=&p5=&p6=#per_minute::none

 

Nikt nie mówi, że za 2-3 lata LaVine okaże się Westbrookiem z lepszym rzutem, bo to byłby totalny kosmos, ale potencjał ten gość ma, zwłaszcza, że z jego warunkami fizycznymi może na spokojnie być plusowym obrońcą pod Thibsem, jeśli tylko tego zechce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.